Участь у SEOConference 2011 нахаляву

Можливо заголовок досить голосний, але під халявою мається на увазі саме можливість не платити кошти, а за виконанню тих чи інших дій отримати безкоштовний інвайт на конференцію, де буде ну дуже багато всього цікавого: і гуглоіди, і яндексоіди, і топи галузі рунета, і зарубіжні колеги (програма конференції). Укупі з безкоштовними сніданками, обідами і вечерями, тру SEOшной-вебмастерской атмосферою буде дуже і дуже пізнавально (пруфлінк ).

Крім того, ви струсоне, з іншого ракурсу подивіться на свої поточні завдання і швидше за все результативність з продуктивністю плигнути вгору. У мене принаймні так.

Тепер про «халяви». У вас напевно є твіттер. Якщо ні - саме час його завести. Знаходимо офіційний твіттер конференції. Фолловіть його, щоб бути в курсі всіх подій і акцій, які протягом 14 днів, які залишилися до конференції, будуть там анонсуватися.

Для участі в мініконкурсе робимо ретвіти повідомлень офіційного твіттера SEOConference.ru . 21 вересня найактивнішому ретвітерасту адміністрацією SEOConference буде урочисто вручено інвайт на конференцію. Додам, що від себе особисто я так само готовий вручити найактивнішому ретвітерасту сувенір вебмастерской тематики. Якщо ви вирішите брати участь у Конкус, відпишіть про всяк випадок у коментарях до цього посту, щоб потім було простіше вас знайти.

Ще раз покроково:

Я ці ретвіти речі теж буду робити.

Тепер трохи про Казані. Я прилітаю в Казань 28 вересня близько 12 години дня. Потім розвантаження, заселення і швидше за все поїду відразу в ItPark пофоткать підготовку до конференції, зустрітися з доповідачами і погуляти по Казані. Якщо у когось є бажання зустрітися і поспілкуватися, велкам.

До зустрічі на SEOConference.

Терехов .

Постовий - Зовнішня оптимізація .

Відео сьогодні про Казань.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 2 комментариев | Мітки: 2011 , seoconference , Казань , Конкурси

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 15/09/11 @ 06:51
Розділ seo Блоги

Рекомендуємо:

Конкурс «Ігровий сайт за 3 місяці»
Поведінка людей в інтернеті
Податковий аутсорсинг
Позбавляємося від логотипу Feedburner в BuzzBoost
Плюси роботи далекобійником в Америці