Обзор сервиса PostProfit.net

Тема всіляких заробітків в інтернеті є однією з самих центральних і скандальних, овеяних і міфами, і обманами. Якщо ви вже давно пробуєте заробити гроші в інтернеті, розкручуючи свій сайт, то найімовірніше вам довелося зіткнутися з великою кількістю пропозицій по високоприбутковому заробітку в мережі і надприбутковими методиками, які в найкоротші терміни допоможуть просунути сайт будь-якої спрямованості в ТОП.

Обзор сервісу PostProfit.net

Є кілька видів отримання доходу в інтернеті в якості фрілансера з них найбільш прибуткова і затребувана професія - це копірайтер (автор текстів, який пише для сайтів роботодавців), а також створення, плекання і просування свого особистого сайту, дохід на який піде за рахунок розміщення контекстної реклами, партнерських посилань і стандартних продажних посилань.

Реалізація грандіозних планів завжди не відповідає тій легкості заробляння фінансів, про яку ми сьогодні поширюється. Швидкість розвитку інтернету та комп'ютерних технологій дивує - з'явилися спеціалізовані веб-ресурси, що дозволяють робити гроші на автоматі за рахунок написання текстів і просувати свій сайт за новими безпроблемним схемами. Іншими словами об'єднуються дві можливості - написання текстів і просування сайту для заробітку в глобальній мережі, де кожен фрілансер - веб - майстер сам вирішує, чим саме йому займатися, поєднуючи або чергуючи два і більше видів діяльності.

Протягом довгого тестування аналогічних сервісів, зважувань плюсів і мінусів, я врешті-решт знайшов дещо варте - http://postprofit . net , власне і є темою нашого розгляду.

Переваги даного сервісу, яким дуже задоволений, зараз я і розкрию. PostProfit.net створено для автоматизації процесу створення, наповнення актуальним контентом і просування в передових пошукових системах. Показово, що в даній системі співпрацюють між собою люди, що спеціалізуються в різних напрямках діяльності.

А тепер окремо про кожного фахівця зокрема:

  1. Абсолютно кожен веб-майстер зможе підключити свій сайт до системи після реєстрації і БЕЗКОШТОВНО отримувати сучасний якісний контент.
  2. Оптимізатор легко може просувати майданчики. Що для цього потрібно - додавати свої статті та матеріали або ж замовляти їх через PostProfit.net, після чого вони будуть розходитися по всіх майданчиків системи.
  3. Копірайтери зароблять гроші, продаючи свої авторські твори для оптимізаторів.
  4. Журналісти і блогери мають право безкоштовно додавати авторські статті і, таким чином рекламуючи їх по всьому інтернету, отримуючи посилання на свої блоги і сайти.

Даний проект і його ноу-хау полягає саме в тому, що для загального успішного фінансового процвітання в мережі співпрацюють між собою не два компаньйона (оптимізатор і веб-майстер), а три і більше сторони і отримують з цього кожен особисту вигоду.

Напевно, пора перейти до тонкощів системи : як зареєструватися, отримати максимальну для себе прибуток.

Сервіс PostProfit.net діє відповідно до правил і мережевими нормами, які детально описані в регламенті використання сервісів, і для попередження непорозумінь у процесі співробітництва, перед реєстрацією ви повинні ознайомитися з цими положеннями.

Значить так, почнемо з реєстрації:

Простота реєстрації в системі навіть не вимагає підтвердження з реєстрованого e-maile (зрозуміло емейл не чужий, а свій - надалі на нього буде скидатися вся необхідна супутня інформація, поставтеся до цього моменту уважно).

Комфортне суміщення після реєстрації можливості бути і публікатором і веб-майстром одночасно - дуже зручний елемент використання, оскільки звільняє Вас необхідності щоденних багаторазових реєстрацій, якщо ви користувач декількох емейлів під різними акаунтами.

Всі основні функції і можливості в системі розташовані в доступному та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі, що називається - не «ріжуть око», не викликають зайвих «рухів» і дуже зручні для користувача. У будь-який зручний момент у вас є можливість оглянути поточний стан свого аккаунта і відредагувати будь-яку вашу поточну інформацію щодо використання та управління PostProfit, - все комфортно і зручно.

Особливості роботи для веб-майстрів:

Особливості роботи для веб-майстрів в PostProfit

Якщо сказати що з легкістю зможе працювати з цією системою кожна людина, ми будемо недалекі від істини. Створюючи свій сайт, веб-майстер віддається на волю системи, яка сама заповнює сайт новою інформацією, дає можливість, як то кажуть «забути про нього», а веб-майстер час від часу контролює його.

Таким чином, якщо ви створюєте свій сайт, то переходячи по посиланню «Веб-майстрам» і уважно заповнюючи усі поля при реєстрації, вибираєте вподобаний по дизайну шаблон вашого сайту. Натискаючи кнопку «створити» можете себе привітати - первісна основна робота зроблена!

Вебмастерам PostProfit.net

Слід зауважити, що для реєстрації сайту потрібен уже придбаний домен та хостинг, відповідає вказаним на сайті вимогам.

Повідомлення про те, що сайт створений, дозволяє перейти до наступного кроку - можливості викачати дистрибутив.

Що таке дистрибутив (для починаючого веб-майстри) - такий файл, який скачується і встановлюється на свій хостинг, після чого запускається інсталятор з вашого браузера.

Важливий нюанс - всі файли з установчої папки на хостингу видаляються, у зв'язку з цим даний дистрибутив встановлюється в порожню папку.

Виникаючі в подібних випадках при реєстрації питання, що малоймовірно, оскільки це дуже просто, можна дозволити перейшовши на сайт PostProfit.net і скориставшись довідкою сайту.

Якщо комусь здасться, що сайти, створені за даною схемою мають «стандартність» і «шаблонність» і можуть загубитися серед натовпу інших схожих сайтів, поспішаємо заспокоїти - система надає можливість кожному сайту бути унікальним та індивідуальним. Не змінюючи тематики у ваших силах змінити назви основних розділів по вашому розсуду.

 PostProfit

Якщо знайдуться веб-майстри, які бажають опублікувати додаткову інформацію на своїх сайтах, то для них передбачений окремий плагін. Він встановлюється за посиланням «додати сайт» із позначкою «W» (дивіться перший скрін).

Перейшовши за посиланням, згідно підказок системи пропонується заповнити необхідне поле з адресою блогу. Заповнивши його, скачується і активується плагін, що дозволяє додатково отримувати новини системи, а також контент.

Корисними буде відзначити, що для оптимальної та правильної роботи сайту варто більш повно ознайомитися з наданими системою вимог до хостингу.

Особливості заробітку, пропонованого системою, для копірайтера:

Золоте правило копірайтера - що чим краще і професійніше написана стаття, тим більше шансів заробити на ній. Бажано кожному копірайтеру, зареєстрованому в системі, познайомитися з відповідними правилами, можливістю заробити на написанні статей, вивчити поняття обсяг статей, читабельність, унікальність та ін

Якщо ви веб-майстер, який прагне заробити на написанні статей, можете перейти по посиланню «публікатора - Написання статей». Велике поле діяльності дозволить взяти сподобався замовлення, згідно тематики, ціни та терміну виконання статті.

Особливості заробітку, пропонованого системою, для копірайтера

Для копірайтерів передбачена можливість розміщення власних статей на сайтах з використанням тільки лише одного посилання, через «ворожого ставлення» пошукових систем до масових посилання в контенті.

Розділ «Мої статті» дозволяє переглядати поточний стан ваших статей: місце розташування, кількість і конкретика (все про сайти) статті, тематика і статус публікації в системі. Ви зможете завжди в зручній час додати нову статтю, скориставшись підказками і відповідним посиланням.

Корисно нагадати копірайтеру, що всі статті проходять перевірку на унікальність за допомогою вбудованого в систему сервісу перевірки унікальності і при виявленні великого відсотка плагіату, з «плагіатной» статті виріже поставлена ??вами посилання.

Якщо ви оптимізатор - скористайтеся статейним просуванням сайтів.

На своєму сайті ви можете використовувати власноручні статті або ж маєте можливість замовити унікальні статті у копірайтерів. Статті можна замовляти не тільки окремо, витрачаючи на час, а, за допомогою АНКОРу, замовивши певну кількість статей у копірайтерів системи за встановленим тарифом в обумовлений термін.

Для SEO оптимізації серйозне значення має розміщення статей на ресурсах з хорошими показниками. Система PostProfit розміщує в певному алгоритмі одну статтю на п'яти сайтах, кожна наступна стаття (матеріал) розташовується автоматично на наступних п'яти сайтах і т. д. Від меншого до більшого - даний принцип характеризує систему з розміщення контенту за основними показниками ресурсу. Що це означає? Чим більше матеріалу розташовано оптимізатором на сайтах, тим більше посилань розміститься на ресурсах з високими PR та ТІЦ. Автоматичний розподіл при бажанні можна обійти, якщо скористатися платним розміщенням контенту на більш вигідних ресурсах.

Якщо ви оптимізатор - скористайтеся статейним просуванням сайтів

У розділі «замовлення посилань» оптимізатори мають можливість додати посилання , а на тих сайтах, які розміщують посилання, що працюють в цій системі, отримують, за ефективність показників SEO, гроші. Системою Google і Яндекс всі посилання індексуються, а від оптимізатора тільки потрібно вводити більш «правильне і вірне» словосполучення для вашого посилання.

Заказ посилань у PostProfit

За допомогою сервісу Merchant.WebMoney.Ru в системі проводяться всі платежі.

PostProfit.net побудований на просте реферального систем е, що знаходиться в профайлі кожного зареєстрованого користувача. І є можливість отримувати винагороду за кожного залученого вами нового користувача у випадку, коли він буде користуватися будь-якими платними послугами системи.

Резюмуючи все вищесказане про систему PostProfit.net, cледует помітити що вона є цікавою знахідкою як для веб-майстрів та оптимізаторів, так і для авторів - фрілансерів, де кожен має свою вигоду: веб-майстри безкоштовно знаходять контент для своїх майданчиків, оптимізатори - посилання на проекти та публікацію своїх статей, копірайтери - пристойний гонорар.

Дана система дозволяє швидко, зручно і взаємовигідно просувати нові, успішні проекти. Оцініть переваги PostProfit прямо з сьогоднішнього дня, і ви відчуєте результати всього лише через місяць роботи! Удачи!

Опубліковано: 16/09/11 @ 01:56
Розділ Блоги Сервіси

Рекомендуємо:

Інтерв'ю - Іван Абраменко, творець відеоуроків по Drupal та автор сайту site-made.ru
Дайджест тижня, 3 листопада
16 листопада, Київ - DOU HR Cafe # 1
4 способи зробити свій сайт успішним на багато років
Метт Каттс: чи потрібно закривати банери від індексації