Blogun vs. Sape. Що краще використовувати для просування сайту

4b7eaebceb645 Blogun vs. Sape. Що краще використовувати для просування сайту

Сьогоднішня тема присвячена тому, що становить основну частину просування сайтів - це закупівля посилань. Почнемо з азів, посилання - це та частина тексту або картинки при натисканні на яку ви потрапляєте в інший кінець сайту або зовсім на іншу сторінку.


Загальновідомий факт, що для просування сайту потрібно закуповувати посилання з якісних сайтів. Що визначає якість сайту, на якому закуповуються посилання:

1. Тематичність сайту - то є сайт на якому закуповуються посилання повинен відповідати тематиці вашого сайту;

2. Хороша індексація Google і Yandex всіх сторінок сайту;

3. трастовості сайту - це ступінь «довіри» до вашого сайту пошукових систем;
4. Сайт повинен бути зроблений для людей (СДЛ ), а не для пошукових машин, тобто людський вигляд сайту;

Закупівля посилань на Sape

Історично склалося, що Sape і Yandex ворожо ставляться один до одного, але тим не менше це не заважає Seo фахівцям користуватися цією біржею посилань для просування сайтів. Плюс цієї біржі - це те, що на ній можна вибирати тематику майданчика і робити пошук за ключовими словами на сайтах з яких планується закупівля посилань. Це забезпечує закупівлю тематичних посилань, що сильно впливає на рівень довіри до сайту і трастової. Дуже допомагає спеціальний Сапе.Бар, який зачищає закуплені посилання на наявність сторінки в індексі Google і Yandex. Не варто забувати, що посилання на Сапі оплачується кожен місяць. В середньому, при використанні фільтра, 100 посилань будуть коштувати близько 5 $ в місяць.

Закупівля посилань на Blogun.ru

На відміну від Sape, Блогун продає постійні посилання, тобто за які сплачується один раз. Мінімальна вартість такої посилання становить 0.49 доларів, враховуючи що у Сапі таке посилання може коштувати 0.1-0.5 доларів/місяць. У Блогуні є величезна кількість сплог і сателітів на які я б не радив купувати посилання через низький рівень довіри до них пошуковикам. Мінусом Блогуна є те, що досить важко знайти тематичні майданчики з ціною по 0.49 баксів якщо планується закуповувати багато посилань. Але все ж таки не варто виключати і покупку посилань з нетематичних майданчиків тому такі майданчики можуть бути з високим показником трастовості та рівня довіри. Середня ціна за закупівлю 100 посилань складає близько 50 $

Висновок: для просування сайту я б використав обидві біржі. Головне - це правильно розподілити бюджет кампанії. Якщо ж у вас є час і ви не поспішаєте, то краще всього це закуповувати постійні посилання на Блогуні і «наздоганяти» не потрапили до ТОП пошукової видачі слова сапою. Якщо ж у вас обмежена кількість часу, то краще відразу вкладати гроші в сапу і потихеньку закуповувати на Блогуні.

І ще одне - в біржі посилань Сапі вигідний курс долара і при поповнивши свій аккаунт на 100 доларів, ви отримаєте на рахунок близько 120 $.

Із задоволенням вислухаю всі ваші думки, пропозиції і питання. Удачи в просуванні ваших інтернет проектів.

P.S. я вважаю, що найкраща автошкола в Києві - це АвтоВуз. Раджу всім, якщо хочете навчиться водити, то вам явно сюди.

Цікаве: хочете провести ? Наш партнер допоможе вам у вирішенні ваших питань.

Опубліковано: 15/04/11 @ 04:08
Розділ seo Блоги

Рекомендуємо:

Пошта на власному домені, підводні камені
Як дізнатися, що про вас пишуть в інтернеті?
Чи можна заробити в інтернеті.
Інтерв'ю - Олексій Кушнірів aka seo2z, автор блогу seowit.ru
Ох вже ці апдейти ТІЦ