Виводимо число фоловерів на WordPress текстом без плагінів і без JavaScript

Виводім число фоловерів на WordPress текстом без плагінів і без JavaScriptКолись то у мене стояло завдання - виводити на даному блозі (за даними сервісу FeedBurner). З цим завданням і до цього дня чудово справляється плагін FeedBurnerCount, відмітною особливістю якого є те, що він ніколи не покаже 0 або N/А (тобто не визначено). Якщо при спробі оновити число він не може достукатися до FeedBurner, то показує попереднє збережене в БД значення.

До речі, користуючись нагодою, тикну посиланням у , у якого в більшості випадків, як я ні зайду до нього на блог, відображається N/A передплатників замість числа. Ваня, поміняй плагін =)

Так от, не так давно я забажав реалізувати аналогічну річ з Твіттером, тобто вивести кількість фоловерів текстом (числом) і щоб при цьому в процесі його оновлення, якщо Твіттер буде недоступний, показувалося б попереднє успішно оновлене число.

Мені траплялося безліч прикладів виведення кількості фоловерів у Твіттері - і у вигляді JavaScript, і у вигляді плагінів для WordPress, але мені був потрібен більш простий спосіб - тільки PHP і без всяких плагінів.

Природно, я погуглити у пошуках рішення і погуглити успішно - знайшов крихітну PHP-функцію, яка поставлену мною завдання вирішує на всі 100%.

Опубліковано: 11/05/11 @ 12:32
Розділ javascript wordpress Блоги

Рекомендуємо:

Мої поради щодо ефективної роботи в інтернеті
Дочекалися! Твіттер-баркемп "UkrTweet -2011" у Запоріжжі
Хто шукає або хоче змінити хостинг - Зацініть сервер від VDS64
Дайджест тижня, 14 січня
Фінстріп за грудень