Не вмієте просувати - заробляйте на вмінні конвертувати

спонсорують безкоштовні ігри онлайн на порталі Games.in.ua - теж просуваються

Назва кілька сумбурне, але по тексту поста далі вам все стане ясно . Ринок сео послуг (просування сайтів по позиціях) росте і росте. Он вчора в, що є тема нестандартним чином попіарити сео контори, так стукнули представники однієї з топових контор за даними рейтингу seonews . Який контори - неважливо, головне що вона входить у топ 5 рейтингу.

З одного боку це говорить про те, що хлопці саме з цієї контори стежать за твіттером. З іншого боку, попіаритися вони не проти. На нещодавній seomoscow Віктор Нагайцев говорив, що зараз гостро стоїть проблема утримати клієнта і одним із способів утримання є надання комплексу. Під комплексом мається на увазі наступне.

 1. Разові рекомендації щодо внутрішньої оптимізації.
 2. Виконання внутрішньої оптимізації.
 3. Робота над юзабіліті для підвищення конверсії трафіку.
 4. Запуск рекламної компанії в директивам АдВордса в залежності від тематики та наявності аудиторії.
 5. Початок просування сайту в пошукових системах.
 6. Збільшення тематичного пошукового трафіку.
 7. Аналіз поведінки користувача на сайті та аналіз конверсії ключових слів.
 8. Доведення юзабіліті до розуму з метою збільшення конверсії.
 9. Підтримання отриманого пошукового трафіку.
 10. Робота на збільшенням максимально конвертованого пошукового трафіку по НЧ запитам кшталт «купити атомний реактор в москві недорого».
 11. Звіти замовнику і чітке поняття замовника, що ви найкращий і готові працювати далі над збільшення продажів і прибутку замовника з збільшенням бюджету фіксацію на місяць.

Взагалі список можна було зробити довше і кожен пункт розписати більш докладніше, але для даного поста і його ідеї досить.

Переходимо до плюшок. Ставлю питання - ви вмієте просувати в Яндексі? Непринципово гарантія результату або позицій, важливим є зростання пошукового трафіку. Чи вмієте чи ні? Якщо відповідь невпевнений - то не вмієте. Нічого страшного. Я теж не вмію, але постійно вчуся, як і багато інших. Теорію знають всі, а от практика - найдорожче що є у оптимізатора.

Гаразд, пробіжимося за списком. Чи вмієте внутрішню оптимізацію робити? Ні - зверніться до професіоналів. Знаєте теорію юзабіліті - взагалі її ніде ще не зустрічав, кожен випадок суто індивідуальний. У директ працювали? Якщо ні, то зверніться за консультаціями, інакше ваше бабло просто прокликал і ви залишитеся ні з чим. Чи вмієте починати просування сайту? Ні, тоді порадьтеся з тими, хто вміє. Чи вмієте збільшувати тематичний пошуковий траф при вже наявному нетематичними? Вчіться, краще на кішках з багатими господарями.

котимося далі - вмієте аналізувати поведінку користувачів на сайті? Чи вмієте аналізувати конверсію ключових слів? Це все дуже і дуже непросто на перший погляд. Навіть у теорії непросто. А на практиці все набагато прозаїчніше. Можна посадити негра і навчити його тикати по кнопках і отримувати результати конверсії у вигляді таблиць. Але, в цьому треба розбиратися і самому. Не навчилися ще - вчіться.

Доведення юзабіліті до розуму? Тут тільки аналіз і аніліз, плюс трохи мислення головою. Книжку що мало яку розумну купити. Підтримання отриманого пошукового трафіку - моніторьте видачу і конкурентів ну й докуповувати посилання, моніторьте старі і розвивайте сайт.

Робота над збільшенням максимально конвертованого трафіку - все дуже просто. Дивіться, за якими ключовими словами було найбільше прибутку в кінцевому рахунку і їх тягніть в гору на певні сторінки сайту. Робота, рутина - у результаті підвищення профіту.

Ну і саме солодке - розмови із замовником. Можна в лазні, можна в барі, можна в офісі. Найголовніше що повинно бути у звітах і в кишені замовника - збільшення віддачі від роботи сайту. Тоді можна буде про щось розмовляти. І пропонувати подальший розвиток відносин із збільшенням бюджету.

Ну а по сабжу поста, скажете ви? Розповідаю. Якщо ви хоч краплю розбираєтеся в тому, про що було написано вище, ще краще, якщо все це спробували своїми руками і програла власні гроші, то можете пропонувати замовникам комплекс. Але на кожен пункт вам необхідно буде знайти фахівців, які вміють робити свою справу. А самому виступити в ролі «менеджера». Є одне але, якщо один з пунктів буде провалений, то провалитися може вся кампанія, а відповідати доведеться тільки вам. А фрілансер, який провалив роботу так і залишиться недобросовісним фрілансером.

Є ще один варіант, звернутися до контори в якості посередника. Типу є замовник, ось вам, працюйте. З вас щомісячні відрахування на пиво з рибою. При належній старанності зможете знайти такі контори. Залишається тільки їх надійність перевірити. Вже як - думаю окремий пост напишу.

Невелике резюме. Піднімати позиції у видачі - це вже той крок, заради якого новачкові не варто витрачати час на вивчення понять пасаж і точне входження. Достатньо знати загальні принципи пошукової оптимізації. Не потрібно мати гарну практику закупівлі посилань у sape. Це вже вміють дуже багато і готові за гроші це робити. Тим самим ви заощадите час і зможете витратити його на щось більш інше, що в підсумку принесе вам більший дохід. Працюйте над собою і розвивайтеся.

На черзі цікава статистика по конверту фарма трафіку. Не пропустіть. До речі, наш старий добрий Маулнетушка дуже наочно розповідає про просування сайтів самостійно . Якщо у вас є час і бажання в цьому розбиратися, вивчайте просування, бо шкоди точно не буде.

Терехов .

Відео сьогодні - трюки на квадроциклах.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 6 коментарів | Мітки: Yandex , внутрішня оптимізація , заробіток , Пошуковики , просування

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 19/02/11 @ 02:29
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Пропоную вам співпрацю для запуску нового проекту
Інтерв'ю з DimaX-му, манімейкерам і автором блога dimax.biz
Про тематичний трафік з форумів на прикладі
Він наповнює сайти людськими руками
Вам подобається поточне положення справ?