База Пастухова для вебмайстра

 Бази ключових слів Макса Пастухова - та що говорити, тру рішення. Вже одне те, що база з російськими ключевиком кількості 170 000 000 (сто сімдесят мільйонів) важить понад сорок гігабайт говорить про її обсяг даних, як далі з'ясується актуальних і корисних, які в умілих можна направити в потрібне русло грошове.

ключевики потрібні для складання семантичного ядра. Коли намагаєшся відтворити семантичне ядро що називається з голови на підставі власних міркувань, не завжди виходить гуд. Знаю це по собі. Можна, звичайно, піти з Спарс ківорди конкурентів, можна прямо відправити у wordstat.

Навіщо ці складнощі, якщо відразу все можна взяти з бази ківордов Пастухова? Для приблизно я зробив вибірки ключових слів з кількох предметних областях. Ось, наприклад, ключові слова під кондиціонери , ось ключові слова під пластикові вікна , ключі під тематику forex , ключі під усіма нами улюблене просування сайтів , ну і наостанок про wordpress .

Скріншотік програми-оболонки по роботі з базою (картиночки клікабельні).

Ви до речі пройдіть по посиланнях на кожний html файлик з абзаців вище і побачите, як там багато позицій. Там дуже багато позицій, реально дуже багато, на вас точно вистачить.

Для кожного пошукового запиту в програмі оболонці можна підрахувати дуже багато параметрів. Ось приклад того «просування сайтів» але вже з частотністю за даними вордстата.

А ось приклад з великою кількістю стовпчиків, де ще є кількість результатів пошуку в Google, кількість оголошень у Google AdWords, кількість запитів в Rambler, і дані вордстата.

Взагалі програмна оболонка при прямих руках і потреби в даних дозволяє стільки інформації в потрібному вигляді зібрати, що мама не горюй. Просто сядь і почни працювати. Дуже багато статистики в базах зібрано, яка при правильному підході дозволить багато чого зробити і накреатівіть.

Пам'ятайте розповідь про Мальчиша-Кибальчиша й останні рядки? Так тут теж саме.

Хочете семантичне ядро - ось вам ківорди.

Хочете Дори - ось вам ківорди.

Хочете СДЛ під адсенс - ось вам ківорди.

Хочете сателіти під нерухомість - ось вам ківорди.

Хочете нагенеріть тексту для «небанящіхся» сателітів - ось вам ківорди.

Хочете оцінити обсяг ніші - ось вам кількість ківордов.

Хочете загнати під фільтр конкурента - ось вам ківорди для текстів посилань.

Хочете розкрутити свій сайт - ось вам ківорди для текстів посилань.

Переходимо до Максу на сайт, говоримо промо код «terehoff» і отримуємо знижку 15% на все що там є. До речі кажучи, першим п'яти коментаторам, кому це дійсно треба, зроблю вибірки за ключовими словами, якщо ви дасте зрозуміти, що вам це дійсно треба.

Терехов .

Відео сьогодні - кліп групи ключі, є якась зв'язок з ключовими словами, так? До речі, під цю пісню добре голова працює.

Постовий - як зняти кімнату в Мінську , можливо навіть у Андрійка Гусарова.


© admin for Блог Терехова | просування сайтів | ведення блогів | заробіток в інтернет , 2011. | 20 коментарів | Мітки: ключові слова , пастухів

ROOKEE: Велика база - великі можливості!

Опубліковано: 18/02/11 @ 12:33
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Не вмієте просувати - заробляйте на вмінні конвертувати
Пропоную вам співпрацю для запуску нового проекту
Інтерв'ю з DimaX-му, манімейкерам і автором блога dimax.biz
Про тематичний трафік з форумів на прикладі
Він наповнює сайти людськими руками