Як Кролик Роджер заробив 7000 $ за минулий місяць?

Так, ну що, хто-небудь після статті Барсага домігся якихось нових успіхів? Якщо ні, то ваша остання надія - Кролик Роджер. Насправді заголовок трохи бреше, 7000 $ - це лише дохід, а прибуток у два рази менше. Але тим не менше, тим не менше.

Гостьовий пост від Кролика Роджера, професійного учасника CPA мереж, фаната партнерського маркетингу та власника блогу Copeac.in . Нещодавно він запустив безкоштовний сервіс для пошуку оффер в російських і західних CPA мережах: CPANetworks.ru .

У гостьовій публікації Барсага про заробіток в західних CPA мережах читачі скаржилися, що «тема даного оффер вже виїжджаючи», запитували «як часто з'являються такі хороші рекламодавці» і навіть «який оффер використовувати».

Дійсно, коли середня CPA мережа містить кілька сотень пропозицій, половина яких не оновлювалася вже кілька років, дуже гостро постає питання про вибір надійної мережі і надійного рекламодавця для ваших експериментів з покупними або SEO трафіком. Найпростіший спосіб вирішення цієї проблеми - запитати у менеджера мережі. Але що робити, якщо ви поки ніде не зареєстровані?

Давайте я спробую з цим допомогти. Візьмемо кілька західних мереж і подивимося з цифрами в руках, що ж конкретно працювало в квітні та з якими рекламодавцями можна сміливо починати працювати відразу ж після прочитання.

Почнемо з мережі UniteNetwork (unitenetwork.com), мінімальна виплата $ 50, платежі з Холден у 30 днів або швидше, в залежності від обсягів, платять чеком, банківським переказом та PayPal.

Оффер: * Exclusive * Prompt Funds (promptfunds.com)

Виплата: $ 5 за заявку на швидку позику для жителів США. Подібні оффер в безлічі представлені в різних мережах, в залежності від складності форми змінюється і виплата. П'ять доларів це не дуже багато, однак, як видно зі статистики, це компенсується досить непоганий конверсією. Найкраще такі оффер працюють на пошуковому трафіку, тому що користувач не буде вводити свої персональні дані, якщо він не зацікавлений в отриманні позики. Досить непогані результати можна отримати при купівлі попандеров (на заході ця схема називається Cost Per View, докладніше можна дізнатися в статті «10 PPV Networks Tested and Rated», легко знайти в гуглі).

Статистика за квітень 2011
Переходів: 636, продажу: 105, дохід: $ 525

Детальна статистика по днях

Оффер також є в мережі OfferFusion.

Переходимо до наступної мережі. Тут у нас виплати поменше, зате обсяги побільше. До речі, чим менше виплата по оффер, тим вище ймовірність, що він працює, і тим простіше отримати перші продажі або реєстрації при тестуванні нових джерел трафіку.

Отже, мережа: IronOffers (ironoffers.com)

Почнемо з загальної статистики за місяць і докладно зупинимося на найбільш цікавих пропозиціях. Нагадую, статистика за квітень 2011 року, ніяких виправдань перед початком роботи більше не залишається. :)

Що таке INCENT в назві оффер? Більшість мереж з недавнього часу не дозволяють заохочувати користувачів за виконання оффер, тому що такий трафік погано конвертується у рекламодавця. І тут мова може йти не тільки про популярні серед російських накрутчики систем активної реклами, на зразок Bux або WMMail, але й про цілком респектабельних схемах, начебто продажу програм за виконання оффер, як це робить Trialpay. Однак, деякі рекламодавці зацікавлені в такому трафіку, він, обходиться набагато дешевше, і такі оффер позначаються словом Incent, скорочення від Incentivized.

На скріншоті видно, що найбільший дохід принесли два оффер: Survey Federation ($ 1 за лід) і Survey Taker Panel ($ 0.8 за лід). Давайте познайомимося з ними.

Survey Federation (surveyfederation.com)
Рекламодавець готовий платити $ 1 за ім'я користувача і його e-mail. Більш того, приймаються не тільки відвідувачі з США, але й з Великої Британії, Канади та Нової Зеландії. У чому ж тут підступ?

Справа в тому, що відразу після реєстрації користувачу пропонують взяти участь вже у трьох подібних системах, від CPA мережі PantheraNetwork. Цільова сторінка складена таким чином, що дохід від трьох реєстрацій, навіть з урахуванням незацікавлених користувачів, виявляється вище ніж виплата. Прибуток досягається за рахунок подальшої бомбардування листами з різними рекламними пропозиціями, а також за рахунок тих учасників, які заповнять більше оплачуваних анкет, ніж початкові три. Як видно з доходу на скріншоті - схема прибуткова для всіх її учасників. :)

Оффер також є в PointClickTrack, BLAM Ads, AdvertMarketing.

Survey Taker Panel (surveytakerpanel.com)
Цільову сторінку потрібно дивитися через US проксі або веб-анонімайзер WebWarper, тому що для відвідувачів з інших країн сторінка змінюється.

Отже, виплата трохи менше, всього 80 центів, але за рахунок вдалої цільової сторінки конверсія вище практично в два рази. Схема роботи більшості нібито опитувань одна і та ж. У користувача отримують особисті дані, пропонують йому зареєструватися на аналогічних сервісах і потім добивають його листами, поки він не відпише.

Інші мережі з цим оффер: PointClickTrack, Tatto Media, CPAJuice.

Коротенько зупинюся на менш успішних, але все одно робочих оффер зі скріншота.

What's your BMI (whatisyourbmi.com) - платить $ 4.25 за заповнену анкету на отримання інформації про страхування здоров'я від різних компаній в США. Ці заявки потім досить вигідно перепродують.

Boobie Bubble (boobiebubble.com) - $ 1.25 за скачування гри з вбудованим тулбаром. Рекламодавець отримує прибуток від пошукових запитів через цей тулбар, також може показувати попандер вікна, про які йшлося на початку статті. Подібні тулбари - основні постачальники PPV трафіку в рекламні мережі.

Sudoku Wizards (thesudokugame.com) - $ 0.75 за скачування вирішувача судоку. Аналогічний тулбар в іншій обгортці. :)

Feed the Snake (getfungames.net) - $ 1.25 за барвисту змійку плюс панель інструментів.

Наступна мережу з промовистою назвою AffiliateNetwork.com .

І тут популярністю користуються e-mail і zip сабміту, пропозиції де платять за адресу або поштовий індекс користувача.

JobsAvailableNow (jobsavailablenow.jobsnearyou.net)
За заповнення форми з чотирьох полів платять $ 1.75. За квітень на цьому оффер вдалося заробити 225 доларів. У мережі досить убогий механізм звітів, тому скріншот з Excel.

Менш вдалі оффер за той же місяць:

Мінімальна виплата в цій мережі: $ 25, щоправда, платять вони тільки чеком або банківським переказом.

Якщо ж вам до душі російські CPA мережі - невелика статистика за квітень з GameLeads. Ставтеся як до рекомендації, але не забувайте, що своя голова куди краще.

Вдалого вам партнерського маркетингу!

Незабаром з Кроликом буде інтерв'ю.

-

нецікаве на сьогодні: створення дизайну і будь-якої складності.

Опубліковано: 05/05/11 @ 02:30
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Обговорюємо з Кроликом Роджером: де ж, мати їх, гроші в Інтернеті?
Work5.ru - партнерська програма для монетизації ледачих студентів
Інтерв'ю з Avangardman: як зробити 2049 сателітів і не зійти з розуму
Про відео-каналі MegaIndex.TV
Безризиковий SEO конкурс