«ВКонтакте» копіює Twitter

Хештегі ВКонтактеВсі чудово знають, що соціальна мережа «Вконтакте » з самого початку розроблялася, як російськомовний клон найпопулярнішою в світі соц. мережі - Facebook . Якщо порівняти ці дві соціалки («ВКонтакте» і Facebook), можна побачити цілий ряд схожостей між цими мережами. Звичайно, зараз Фейсбук трохи відірвався вперед і ті функції, які «ВКонтакте» тільки починає розробляти, у нього вже стабільно працюють протягом кількох місяців/тижнів. У самої популярної соціальної мережі Рунета «Вконтакте» є свій офіційний мікроблог в твіттері, на який я зараз підписаний. Так от, нещодавно я побачив забавний твіт від цього облікового запису. У ньому було повідомлено про тестування хештегов в соціальній мережі. Мене це трохи здивувало, тому що тепер «Вконтакте» копіює не тільки Facebook, але і Twitter.

Особисто я нічого проти всього цього не маю. Твіттер мене влаштовує всіх. Там є майже всі мої знайомі, з якими я спілкуюся. «ВКонтакте» - це соціальна мережа, яка просто вбиває час людей. Практичної користі від неї дуже мало. Цей час можна б було з більшою користю витратити на smm просування в блогу . Навіть Facebook мені більше подобається, хоча я не проводжу багато часу в цій соціальній мережі.

Що з приводу цих самих хештегов, так скажу, що все в точності так само, як і в twitter . Поки що вони тільки в стадії тестування, але вже незабаром будуть використовуватися всіма користувачами соц мережі. За заявою Владислава Циплухіна, є ідеї з приводу створення російськомовних хештегов. Нагадаю, що в twitter доступні хештегі тільки латиницею. Крім хештегов, адміністрація створить спеціальну сторінку з самими популярними темами, які зараз обговорюються. Тобто, ті ж самі топік тренди твіттера. Та й ще, тепер можна буде імпортувати твіти з twitter безпосередньо «Вконтакте». Ось такі справи.

Не знаю, чи сподобається це нововведення «вконтактерам», але думаю, що навряд чи. Згадайте хоча б, що було після мікроблогів :).

А що думаєте ви з приводу хештегов «Вконтакте» та інших твіттеровскіх новинок?

Читайте також:

Опубліковано: 25/05/11 @ 07:49
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Які фактори враховувати при виборі тематики сайту
Спорт в житті блогерів
Google +1
Експеримент з WebEffector. Звіт № 1
Оновлення WordPress 2.9.2 до WordPress 3.1.2