TextKit - незамінна річ для сателлітостроітелей

TextKitЗдрастуйте, дорогі читачі! У статті про бартер у блогосфері я писав, що мені вдалося отримати багато корисної софту, і що найближчим часом на CTRL + C буде багато різних оглядів. Так ось, сьогодні підійшла черга до програми TextKit . Ось офіційний сайт програми. Основна мета програми - це автоматизація додавання і обробки контенту. Ті хто працює з кількома сайтами, і самостійно оновлює їх, знають, наскільки це рутинна робота. Особисто я не люблю годинами сидіти і додавати нові статті на свої сателіти. Після того, як я отримав TextKit я відразу ж полюбив це заняття, так як для того, щоб оновити свій сателіт мені практично нічого не потрібно робити.

TextKit - це програма для операційної системи Windows, яка дозволяє в масовому порядку завантажувати, редагувати і публікувати контент на будь-якій кількості ваших сайтів.

Тобто, ви просто імпортуєте контент в програму, обробляєте його, а потім створюєте файл для експорту у вашу CMS. До речі, зараз доступні ось такі CMS-ки: WordPress, Zebrum Lite, MaxSite CMS, DataLife Engine, Joomla, Joostina, Rumba XML. Є й інші, але вони не настільки популярні серед користувачів, щоб їх згадувати.

Імпортувати можна практично будь-які формати контенту. Починаючи від звичайних текстових файлів і закінчуючи чужими RSS-стрічками . Тобто, у програмі також присутня RSS граббер, який може грабувати статті з будь-яких стрічок. Після того, як ви завантажили свій контент у TextKit, вам треба буде обробити його. Що ж нам доступно? По-перше, я звернув увагу на функцію «Автодата». Завдяки цій функції можна налаштувати постинг на певний час. Наприклад, я вибрав, щоб мої 150 новин публікувалися протягом 50 днів. Кожній статті було присвоєно свого часу для публікації. Далі беремо «Авторубрікі», створюємо свій список рубрик (можна завантажувати з інших файлів свої списки) і натискаємо «Запуск». Після цього, кожна стаття отримує релевантну рубрику. Теж саме і з «Автометкамі». Шукаємо в мережі базу кейвордов з нашої тематики налаштовуємо модуль «Автометкі» і натискаємо запуск. Особисто я, кожній статті давав по 1-2 позначки. Також можна налаштувати автоматичну розстановку картинок. Плюс є плагін, які автоматично розставляє alt і title кожній картинці.

Загалом, програма буде дуже корисною як для сателлітчіков, так і для СДЛ мейкерів. Коротше, для тих, кому потрібно публікувати великі обсяги контенту на велику кількість сайтів. Я придбав цю програму спеціально для того, щоб створити невелику сітку сателітів на сканованому контенті. Схема роботи дуже проста. Купуємо скан, завантажуємо його в програму, далі нарізаємо на окремі статті. Природно, додаємо рубрики, мітки і картинки. Після цього створюємо файл експорту. Купуємо домен та хостинг. Ставимо CMS, налаштовуємо все і завантажуємо заздалегідь підготовлений контент. Все, тепер про сателіті можна забути. Звичайно, працюємо тільки над пузомерка. Внутрішнє SEO перекидаємо на плечі плагінів.

Ось і все. Раджу купити цю програму кожному. Рано чи пізно, вона все одно стане в нагоді вам. Більш детальна інформація про програму на сайті textkit.ru . Ну а на сьогодні все. До нових зустрічей!

PS Добре, що блог про СЕО, а не про косметичної продукції. Уявляю, як довелося б описувати салони краси і спа салони Москви в обмін на бартер. Зате стала б яка-небудь салон перукарня майже рідний - манікюр, педикюр і інше. Давно б став гламурним блогером. ;)

Опубліковано: 21/05/11 @ 09:15
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

«ВКонтакте» копіює Twitter
Які фактори враховувати при виборі тематики сайту
Спорт в житті блогерів
Google +1
Експеримент з WebEffector. Звіт № 1