Про подкастах ...

ПодкастиОстаннім часом з'явилася звичка слухати подкасти. Зараз скачав десяток подкастів по темі SEO, SMO, блогінгу, інтернету і щодня у вільний час слухаю їх. Раніше взагалі не слухав підкасти, але тепер почав. Напевно, все тому, що недавно отримав свій iPod від Profit-Partner, який виграв в їх акції. Вирішив спробувати, чи є реальна користь від подкастів або слухати їх - це витрачати час даремно. У сьогоднішній статті я хотів би розповісти про те, до яких висновків я дійшов після того, як прослухав десь десяток різних подкастів.

Не буду лити воду, а скажу, що для мене користь від прослуховування подкастів є. Наприклад, з останньої Рунетологіі, де Максим Спиридонов брав інтерв'ю у автора блогу № 1 у рейтингу Яндекса, я дізнався багато чого нового. Відомі люди розповідають про свої невеликих секрети, за допомогою яких вони домоглися великих результатів в інтернет бізнесі. Сприймати інформацію, яку слухаєш, теж досить-таки приємно. Не скажу, що в мене пам'ять на слух краще зорової, але все одно я зрозумів і запам'ятав практично всю інформацію з усіх подкастів.

Для мене підкасти - це джерела ідей для постів в мої блоги. Як правило, в подкастах охоплюють досить багато різних тем, точніше, розбивають основну тему розмови на більш дрібні підкатегорії, а відповідно, нову тему для поста можна взяти з будь-якого слова і викласти в свій блог думки про те чи інше факт.

Що з приводу запису подкастів. Бачу, що в Рунеті подкасти не користуються особливою популярністю. У блогах про заробіток люди рідко викладають аудіозаписи. Хоча, на PodFM є дуже велика кількість подкастів. Особисто я найближчим часом не планую записувати особисті подкасти, так як поки що у мене немає досвіду в цій справі, а на вивчення і практику просто немає часу.

Це особисто моя думка щодо подкастів. А що скажете з цього приводу ви? Чи є користь від прослуховування подкастів? І чиї подкасти слухаєте ви?

P.S. - це якраз та тема, де складно знайти якісні подкасти. Напевно тому, що словами дуже важко пояснити як поставити вордпресс на хостинг, як зробити свій шаблон або як що-то налаштувати в адмінці.

Опубліковано: 19/05/11 @ 07:14
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

TextKit - незамінна річ для сателлітостроітелей
«ВКонтакте» копіює Twitter
Які фактори враховувати при виборі тематики сайту
Спорт в житті блогерів
Google +1