Прихований маркетинг - що це?

Привіт усім! SMO потихеньку займає все більше уваги серед оптимізаторів. Завдяки методам соціального маркетингу можна добитися величезної відвідуваності за дуже короткий термін, і це не є секретом ні для кого. Методів соціального просування на даний момент дуже багато. Але сьогодні я хочу розповісти про той метод, з яким я працюю протягом декількох місяців - про прихований маркетингу. В основному я практикую прихований маркетинг на форумах. У мене зараз є декілька клієнтів, які користуються моїми послугами на постійній основі і дуже раді результатам. Більш докладно про цей метод просування нижча.

Отже, в чому суть прихованого маркетингу? Все дуже просто. Ви наймаєте людей, які пишуть гарні відгуки про вашому сайті/сервісі/інтернет магазині , і інші люди починають більше довіряти вашому сайті/сервісу, а потім стають вашими користувачами/покупцями. Логіка людей така: «Якщо хтось користується і задоволений, чому б і мені не спробувати?». Тобто, якщо люди бачать хороші відгуки вони і самі спробують скористатися вашим сервісом.

Як організувати прихований маркетинг? Ви можете найняти 5 осіб, які щоденно відписуватися на форумах з позитивними відгуками у вашій темі, а також будуть не занадто нахабно рекламуватися у конкурентів. Поступово, число людей, які будуть відписуватись потрібно збільшувати, щоб звичайні користувачі бачили, що сервіс зростає і подобається не лише кільком людям, але й набуває нових користувачів з кожним днем.

Поступово довіру до вашого сервісу збільшиться і ви зможете отримувати живих користувачів, які будуть писати природні відгуки і тим самим ще більше збільшувати довіру до вашого сервісу.

Ось така це штука «прихований маркетинг». Якщо залишилися якісь питання, можете залишати їх у коментарях, постараюся відповісти на них.

Читайте також:

Опубліковано: 18/05/11 @ 10:02
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Про подкастах ...
TextKit - незамінна річ для сателлітостроітелей
«ВКонтакте» копіює Twitter
Які фактори враховувати при виборі тематики сайту
Спорт в житті блогерів