TrustLink - нова біла база SeoPult?!

TrustLink-нова біла база SeoPult

TrustLink - нова біла база SeoPult

Усім добрий день. Давно не писав у блог, більше ніж пів року. За цей час багато що встигло трапитися, я встиг трохи переглянути свої погляди на життя, на роботу і свої плани на майбутнє. Поки я був відсутній на блозі (не писав, але намагався відповісти на всі питання в коментарях), блог на подив підріс в плані відвідуваності, кількості читачів і що найцікавіше, ТІЦ блогу став 10 (08.04.2010), незважаючи на те, що на блозі більше 6 місяців не з'явилося жодної з статті, за весь час існування блогу (з березня 2009 р.) не було куплено жодної з посилання, нісделано ниодного прогону. Коротше кажучи це все природно і це не може не радувати.
А тепер до суті посту.
Сьогодні була анонсована нова біржа посилань TrustLink від SeoPult , яка можливо стане серйозним конкурентом відомої SAPE.ru. Поки ресурс знаходиться на стадії бета тестування, але вже доступні всі функції для вебмастерів. Основна перевага біржі полягає в гарантованому викуп посилань завдяки фільтрам SeoPult, по завіреннях розробників системи - 60% посилань розкупляться за 2 тижні . Цілком ймовірно, сайти з біржі стануть нової білої базою SeoPult , так як у систему приймаються тільки якісні майданчики, що не беруть участь в інших біржах і з мінімум тИЦ 10. А так як буде хороший постійний попит, то й ціни будуть вищими.

Як отримати доступ до біржі посилань TrustLink . Для отримання доступу вводимо логінtrust , парольtsurt (будьте уважні не переплутайте). Далі можна спокійно реєструватися. Якщо у Вас немає досвіду в продажі посилань або просто немає бажання возитися з установкою коду, можна надати FTP-доступ до сайту і фахівці системи самі встановлять код. Крім того будуть стверджувати заявки і налаштовувати параметри. Називається все це справа - тариф «Безтурботний» . Крім того при такому підході гарантується максимальна розкупаємість посилань .
Ось власне і все на сьогодні, спасибі за увагу. Удачи Вам!

Схожі статті

Google BookmarksDigg I.ua Linkstore Myscoop Communizm Ru-marks Webmarks RuspaceLinkomatic Kli.kz Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Ma.gnolia Technorati SlashdotYahoo My Web News2.ru БобрДобр.ru порталі! Memori.ru rucity.com МоеМесто.ru Mister Wong

Опубліковано: 21/03/11 @ 05:23
Розділ seo Блоги

Рекомендуємо:

Гостьові пости. Для чого вони потрібні?
Поділися емоціями - Розкажи про # KharkivTwevent (конкурс)
Я купив собі E-Book, а допоміг мені в цьому Друг
Perfect Money - ваш надійний партнер для ведення онлайн бізнесу.
Конференція з Zend Framework в Санкт-Петербурзі