$ 6000 від webeffector в конкурсі "Просування неминуче"

Ось і залишилися лічені хвилини, що б подати свій блог на конкурс "Просування неминуче".
Ідея конкурсу не нова і просувати потрібно буде внутрішню сторінку сайту за ключовою фразою "Просування неминуче". Факт того, що призових місць буде 50 і вони будуть сформувати в таблицю конкурсу.

$ 6000 від webeffector в конкурсі

Для просування 300 рублів від webeffector!

Так Вам не почулося, а саме 300 рублів дарує компанія webeffector на просування. Гроші можна отримати на баланс webeffector-а і просувати запит "Просування неминуче" прямо в топ пошукової системи Google.

Для тих, хто вирішить збільшити свій бюджет і витратить більше 300 рублів на просування даного пошукового запиту є можливість повернути частину грошей. WebEffector поверне гроші на баланс в таких випадках: блог який опиниться в ній на 1 місці до кінця конкурсу - отримає 100% витраченого бюджету на свій аккаунт назад (2 - 90%, 3 - 80%, 4 - 70%, 5 - 60% , 6 - 50%, 7 - 40%, 8 - 30%, 9 - 20%, 10 - 10 %).

Що б взяти участь в конкурсі достатньо розмістити блок організаторів конкурсу та після розміщення запису потрібно подати заявку на участь у конкурсі.

Так само не варто порушувати правила конкурсу "просування неминуче", а саме:

1) Потрібно просувати головну сторінку сайту.
2) Не варто знімати вказує просуваються сторінок на організаторів. Зняття посилань означає виключення з конкурсу "просування неминуче".
3) Потрібно мати потенційний сайт або блог, наприклад Продвижение неизбежно а ось сайтам на безкоштовних хостингах (включаючи блог-хостінги) не можна приймати участь.

Опубліковано: 13/06/11 @ 07:34
Розділ Блоги

Рекомендуємо:

Квест по створенню ВП у Рязані
Інтерв'ю з Максимом Спиридоновим про його проект ШколаЖизни.ру
Золоті гори, найкращі фахівці або ми крутіші конкурентів
Доповідь про регіональний SEO в Одесі 16 липня
Шаблонні уявлення про дизайн інтерфейсів