Відеокурс Wordpress SEO. Урок 1 - файл robots.txt

Дорогі друзі, я радий представити вашій увазі свій безкоштовний відеокурс Wordpress SEO. Я захоплююся Wordpress з 2007 року і цей блогових движок мені дуже подобається. Я часто пишу про нього в рубриці Wordpress на своєму блозі shakin.ru.

Примітка - відеоурок краще дивитися в повноекранному режимі як 720.

Спочатку я хотів створити кілька статей про пошукову оптимізацію Wordpress, але вирішив, що потрібно розвиватися і освоювати нові напрямки, тому зроблю серію відеоуроків про Wordpress SEO, які об'єднаю в відеокурс. Ви можете подивитися мої попередні відеоуроки на різні теми.

Відеокурс, природно, буде безкоштовним. Сам люблю, коли автори викладають потрібну мені інформацію у вільному доступі на своїх сайтах та блогах, тому буду продовжувати цю славну традицію.

Всі матеріали відеокурсу будуть доступні на цьому блозі. У міру публікації відеоуроків я буду доповнювати сторінку відеокурсу, на якій у підсумку можна буде знайти всі матеріали. Ось її адреса: http://shakin.ru/wordpress-seo .

Я створив блог на локальному комп'ютері для того, щоб показувати всі моменти на прикладі. Для блогу я встановив Wordpress останньої версії російською мовою з офіційного сайту .

Файл robots.txt

Почну відеокурс з внутрішньої оптимізації. Сьогоднішній відеоурок буде присвячений файлу robots.txt.

Robots.txt - це текстовий файл, який містить інструкції для пошукових роботів. Знаходиться він в кореневій папке.Перед зверненням до сторінок вашого блогу пошукові роботи спочатку шукають файл robots.txt, який забороняє їм доступ до зазначених вами розділам вашого ресурсу.

Опубліковано: 23/02/11 @ 11:48
Розділ seo wordpress Блоги

Рекомендуємо:

Боротьба з накруткою показів
Нова версія Daos
Чи буде Daos крутити баннери?
Стеж за собою, будь обережний ...
Ох вже ці лапки!