Новий дизайн блогу Optimizatorsha.ru

Приймаю вітання з новим дизайном. Так вийшло, що верстку закінчили якраз до першого дня літа (спеціально так не планували - просто випадковість). Розпочато процес був ще в грудні минулого року, але у зв'язку з деякою пасивністю з мого боку (було багато інших справ) і неможливістю знайти спільну мову з кількома ілюстраторами, справа затягнулася на півроку.

Основним моїм побажанням до шаблону була простота і зручність . Мені насправді дуже подобається багато графіки, пафос, гламур і всілякі дизайнерські фішки, але тільки не на моєму блозі (розглядала і відхилила декілька різних варіантів з сюжетами в шапці). Так що якщо ви скажете, що дизайн дуже простий - вважатиму це компліментом. Сьогодні вранці до того як викочувати дизайн у світ, я показала його Терехову . Перше, що він запитав: "А в чому фішка"? Фішка - саме у простоті .

А ще в блоці з прокруткою, де відображаються популярні запису . Блок за замовчуванням закритий у записах і відкритий на морді й на сторінках рубрик/архівів (що б відкрити його на цій сторінці, натисніть на стрілку праворуч від "Обговорювані статті"). У блоці три вкладки: найбільше коментують запису, пости з найбільшою кількістю ретвіти і пости з найбільшою кількістю лайкою. Саме через це блоку програмування нового шаблону затяглося майже на два місяці - довго не могла знайти програміста, який погодився б взятися писати такий блок.

Хочу сказати спасибі

Максиму Мініну aka WebMozg за ідею блогу в цілому і блоку популярних постів зокрема, за відмінний шаблон, повністю відповідний моїм побажанням.

А також за терпіння по відношенню до складного замовнику, яким я виявилася несподівано навіть для себе самої. Можливо, в деяких моментах я виявляла зайву категоричність і не прислухалася до порад професіонала, зате в результаті вийшло саме те, чого я спочатку хотіла (а в мене це виходить не завжди).

Тані Нікітіної за чудову ілюстрацію і професійний підхід до справи .

Ілюстрація виявилася основним каменем спотикання в процесі створення нового дизайну. Було кілька ілюстраторів, було кілька варіантів графіки, які малювалися за 3-4 тижні і в підсумку були мною категорично відхилені. Таня впоралася із завданням всього за кілька днів і з першого разу, за що їй велике спасибі.

Сергію Плеханову aka Hunter за те, що втілив мрію в реальність, причому практично всього за один тиждень . Ти справжній геній!

Після того, як шаблон був готовий, виявилося, що програміст, здатний реалізувати блок популярних постів, зайнятий мінімум на місяць вперед (плюс ціна була озвучена вище тієї, на яку я розраховувала). Ми разом з Максимом шукали іншого проггера, але пошуки успіхом не увінчалися - зверстати сам шаблон бралися всі, запрограмувати блок з поп.запісямі - ніхто. У мене намалювався вибір: або запускати дизайн без цього блоку, або чекати, поки звільниться програміст і підвищувати бюджет на редизайн практично в три рази. Я навіть вже подумувала почати все спочатку і замовити новий редизайн під ключ. Але, як не крути, доля іноді підкидає найнесподіваніші рішення проблем - мій давній знайомий виявився генієм і зробив все те, що здавалося таким складним, за тиждень.

Протестувати всі дрібниці у мене, як завжди, не вистачило часу, так що можливо будуть проявлятися якісь баги. Якщо помітите глюк - напишіть про це, будь ласка, на kamskaya@optimizatorsha.ru - виправимо.

Чекаю думок і коментарів!

Опубліковано: 01/06/11 @ 12:22
Розділ web дизайн Блоги

Рекомендуємо:

Як додати кнопку Google +1 на свій сайт
Спостереження: як впливають погані посилання на позиції сайту
Як можна дізнатися про технології Google
Розумний каталог блогів
Заходи з інтернет-бізнесу, які варто відвідати