Якість послуг хостингу та вимоги до них

Кожному інтернет-порталу, від сайтів-візиток, до більш складних інтернет-сайтів вельми необхідно працювати в регулярному режимі.

Інтернет-сайтом в сьогоднішньому світі нікого не здивуєш.

Опубліковано: 13/03/11 @ 11:01

Перевірка стану сервера на онлайн

Простий скрипт на PHP, для перевірки веб-сайту або IP на онлайн або оффлайн. Використовувати скрипт дуже просто. Все, що вам потрібно зробити, це вказати URL сайту або IP-адресу.

Опубліковано: 28/03/11 @ 05:22

VPS і голий Debian

Записую сюди дії в консолі, які роблю особисто я на свіженьке сервері від Linode.com (першу статтю див. тут ). Записую перш за все для себе, щоб не витрачати повторно час, якщо доведеться знову робити те ж саме. Вам можуть знадобитися інші опції, багато кроків можна пропустити.

Опубліковано: 02/05/11 @ 08:10

Налаштування вебсервера під Debian

Продовжую настроювати свій сервер.  План поки такий: встановити MySQL, PHP, вебсервер Lighttpd і змусити всі це працювати разом, щоб я міг спокійно переїхати на нову машинку.

Опубліковано: 02/05/11 @ 07:04

3 місяці безкоштовного хостингу від VDS64.com

3 місяці безкоштовного хостингу від VDS64.com тільки для читачів terehoff.com.

Опубліковано: 10/05/11 @ 12:29

Хто шукає або хоче змінити хостинг - Зацініть сервер від VDS64

Здрастуйте, дорогі читачі і відвідувачі! Сьогодні я хочу звернутися до тих, хто спантеличений пошуком хостингу для розміщення своїх сайтів. Пропоную зацінити можливість оренди віртуальних серверів від VDS64. Основа всього SEO і більшість манімейкінга в мережі - це хороший хостинг.

Опубліковано: 10/05/11 @ 07:01

Установка WordPress на хостинг і первинна настройка - докладне керівництво

Здрастуйте, дорогі друзі! На своєму блозі я досить багато пишу про мій улюблений движок WordPress, проте до сьогоднішнього дня я ще не описував саму установку WordPress - тому настав час виправити це. Розглядати сьогодні я буду установку WordPress на хостинг.

Опубліковано: 11/05/11 @ 04:52

Огляд хостинг провайдера ukraine.com.ua

Власне здавалося б нічого особливого в цьому немає, адже хостинг провайдерів є купа, але от ukraine.com.ua займає перше місце в пошуку за запитом хостинг і так само бачимо перше місце в контексті Google Adwords.

Опубліковано: 24/06/11 @ 10:50

Обзор хостинг провайдера ukraine.com.ua

Власне здавалося б нічого особливого в цьому немає, адже хостинг провайдерів є купа, але от ukraine.com.ua займає перше місце в пошуку за запитом хостинг і так само бачимо перше місце в контексті Google Adwords.

Опубліковано: 24/06/11 @ 10:50

Як знизити навантаження на сервер

Про те, що питання оптимізації блогу pervushin.com стоїть у мене на чолі списку вже останні пару тижнів я говорив у минулих поста. У цих же постах я описував процес цієї оптимізації. Наприклад, пост про релевантному пошуку для wordpress за допомогою сфінкса. Або пост з декількома SQL запитами .

Опубліковано: 29/09/11 @ 04:04

29 жовтня, Київ - Майстер-клас Максима Лапшина "Розробка веб-додатків на Erlang на прикладі розробки серверної частини MMO-гри"

Максим Лапшин - автор відеострімінгового сервера Erlyvideo. Супермен. Майстер-клас буде цікавий всім кому цікавий Erlang, високонадійні сервіси, розробка мультіплєєрних онлайн ігор.

Опубліковано: 12/10/11 @ 12:15

Используем Dropbox для хостинга картинок WordPress

Колись я вже писав про те, як використовувати Dropbox для зберігання резервних копій блогу , сьогодні хочу розповісти про ще один корисному застосуванні даного сервісу, для вашого WordPress блогу.

Опубліковано: 07/12/11 @ 09:16

Використовуємо Dropbox для хостингу картинок WordPress

Колись я вже писав про те, як використовувати Dropbox для зберігання резервних копій блогу , сьогодні хочу розповісти про ще один корисному застосуванні даного сервісу, для вашого WordPress блогу.

Опубліковано: 07/12/11 @ 09:16

Про легких грошах і хостингу для тих, чий потенціал зростає

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
надихнулися цим інтерв'ю? Тоді треба кидати всю ту хрень, якою ви займаєтеся по життю - і почати робити щось реальне. Тим більше, що Яндекс починає обрубувати легкі гроші на мобільному трафіку.

Опубліковано: 24/12/11 @ 01:36

WordPress на VPS

Сьогоднішнім постом відкриваю нову рубрику у блозі, яка так і називатиметься WordPress на VPS . У цій рубриці планую зібрати пости на тему роботи, безпеки та оптимізації WordPress блогу на виділених або віртуальних виділених серверах.

Опубліковано: 18/01/12 @ 12:12

Що ж це таке - веб -хостинг ?

Що-ж таке веб-хостинг? Веб-хостинг-це спосіб розміщення вашого сайту у "всесвітній павутині". Після створення свого сайту, для того, щоб майбутні користувачі могли цілодобово, 356 днів на рік перебувати на вашому сайті, необхідно розмістити його в мережі.

Опубліковано: 23/02/12 @ 11:03

Що ж це таке - веб -хостинг ?

Що-ж таке веб-хостинг? Веб-хостинг-це спосіб розміщення вашого сайту у "всесвітній павутині". Після створення свого сайту, для того, щоб майбутні користувачі могли цілодобово, 356 днів на рік перебувати на вашому сайті, необхідно розмістити його в мережі.

Опубліковано: 23/02/12 @ 11:03

Насамперед хостинг

В один прекрасний день ви вирішуєте створити свій сайт. Причини виникнення
цього бажання можуть бути будь-якими.

Опубліковано: 12/03/12 @ 10:55

DDoS атака на сервери. Pervushin.com під обстрілом :)

Друзі, 29 березня, приблизно з 16:00 до 21:00 сервери мого провайдера були атаковані . В цей час блог pervushin.com був недоступний , тому в моєму ящику виявилося близько 50 -ти листів від розгніваних читачів на тему "Посилання не доступні ".

Опубліковано: 29/03/12 @ 09:14

IT компанії з реалізації бу серверів з Європи

IT компанії з реалізації бу серверів з Європи В інтернет-просторі існують незвичайні компанії. Деякі з них ввозять і реалізовують бу сервери з країн Європи, а також - самі комп'ютери, мережеве обладнання та комплектуючі до них.

Опубліковано: 25/04/12 @ 06:49

Безкоштовний хостинг на сайті Taba.ru

Безкоштовний хостинг на сайті Taba.ru Отримати простір у всесвітній мережі і успішно використовувати його дає можливість безкоштовний хостинг . Так, приміром, талановиті люди, створивши приватне портфоліо, зможуть показати свої здібності численним користувачам.

Опубліковано: 02/08/12 @ 12:14

Для чого потрібен Інтернет хостинг ?

Для чого потрібен Інтернет хостинг? Багатьох просунутих користувачів Інтернету може зацікавити поняття " ". При створенні свого першого сайту для заробітку або особистої сторінки, виникає проблема розміщення сайту. Хостинг Ви можете отримати на сайті http://www.avahost.ru/.

Опубліковано: 24/10/12 @ 01:23

Моніторинг доступності сайту / сервера ( замість Яндекс.Метрики ? )

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Загальновідомо, що Яндекс.Метрика дозволяє моніторити доступність сайту. Але, особисто я побоююся вішати цю штуку. Навіть на нормальні сайти. Особливо, якщо позиції хороші.

Опубліковано: 11/01/13 @ 08:34

Огляд хостингу - Хостинг Україна

Сьогодні хочу написати про новому хостингу, з яким я недавно почав співпрацювати. Скажу відразу пост не рекламний, а скоріше вдячний. Спочатку послугами Хостінг.Украіна я скористався лише для того, щоб зареєструвати домен в українській зоні, просто сподобалася ціна , яка порівняно з Imena.

Опубліковано: 19/02/13 @ 08:15

Дві технології для хостингів

Дві технології для хостингів Про поняття «хостинг» багато хто з тих, хто користується інтернетом, чули. Значить це поняття ні що інше як розміщення інтернет-сторінки в інтернеті по якомусь певному адресою. Хостинг-провайдер - це загальна назва тих компаній, які хостинги надають своїм клієнтам.

Опубліковано: 09/05/13 @ 03:12

VPS -хостинг економить ваші гроші

VPS-хостинг економить ваші гроші Вирішивши скористатися послугою VPS, замовник отримує можливість використання віртуального виділеного приватного сервера, віртуальної комп'ютерної середовища, в якій є операційна система, що дуже зручно для ресурсномістких і критичних до навантаженні додатків, які ви

Опубліковано: 28/05/13 @ 09:13

Дайджест: перші дні Luxoft на біржі , податкова вилучає сервера ВКонтакте , "Рейки " 4.0

Добрий день, шановні читачі. Новини Luxoft вийшов на IPO і успішно провів перші торги . Акції компанії ростуть в ціні. Податкова вилучила українські сервера соціальної мережі Вконтакте - повідомляє Микола Дуров. Для тих, хто не зареєстрований - копія повідомлення на форумі DOU .

Опубліковано: 28/06/13 @ 08:13

20 листопада - 17 грудня , Київ - Курс " Почала DevOps : конфігуруємо сервер за допомогою Opscode Chef "

Радісний PM повідомляє Вам , що домовився з клієнтів розгорнути 10 серверів на Вашій майданчику і все має бути готове ще вчора? Ну, загалом все як завжди ! Поточних завдань ніхто не відміняв , ви ж все успееете ! На курсі Ви навчитеся робити настройку серверів не " як вийде » , а відтворюється і шв

Опубліковано: 25/10/13 @ 10:25

Деякі міркування з приводу вибору хостингу

ОГОЛОШЕННЯ : Хостинг для інтернет -магазинів AdminVPS - перший хостинг сайтів за системою " Все Включено " ! Тест 7 днів , безкоштовний перенесення і адміністрування + знижка 50%.

Опубліковано: 14/11/13 @ 06:13

15 - 22 березня, Київ - Курс "Початки DevOps : конфігуруємо сервер за допомогою Opscode Chef "

Радісний PM повідомляє Вам , що домовився з клієнтів розгорнути 10 серверів на Вашій майданчику і все має бути готове ще вчора? Ну, загалом все як завжди ! Поточних завдань ніхто не відміняв , ви ж все успееете ! На курсі Ви навчитеся робити настройку серверів не " як вийде » , а воспроизводимой і

Опубліковано: 14/02/14 @ 12:05

Критична вразливість виділених серверів Bash Shellshock

Зовсім недавно була знайдена чергова вразливість , яка найімовірніше скоро переросте в епідемію заражених серверів . На Хабре вже описували як працює вразливість , а також повідомляли про те , що вже проводяться атаки на сервера з використанням цієї уразливості .

Опубліковано: 30/09/14 @ 04:18

Критична уразливість виділених серверів Bash Shellshock

Зовсім недавно була знайдена чергова вразливість , яка найімовірніше скоро переросте в епідемію заражених серверів. На Хабре вже описували як працює вразливість , а також повідомляли про те, що вже проводяться атаки на сервери з використанням цієї уразливості.

Опубліковано: 30/09/14 @ 04:18

Критическая уязвимость выделенных серверов Bash Shellshock

Совсем недавно была найдена очередная уязвимость, которая вероятнее всего скоро перерастет в эпидемию зараженных серверов. На хабре уже описывали как работает уязвимость , а также сообщали о том, что уже проводятся атаки на сервера с использованием этой уязвимости.

Опубліковано: 30/09/14 @ 04:18

Як вибрати хостинг для англомовного сайту

Дорогі друзі, я продовжую публікувати матеріали в рамках мого циклу статей з просування сайтів в зарубіжному сегменті інтернету. Сьогодні я хочу викласти свої думки з приводу вибору хостингу для англомовного проекту.

Опубліковано: 26/03/15 @ 12:42

Как выбрать хостинг для англоязычного сайта

Дорогие друзья, я продолжаю публиковать материалы в рамках моего цикла статей по продвижению сайтов в зарубежном сегменте интернета. Сегодня я хочу изложить свои мысли по поводу выбора хостинга для англоязычного проекта.

Опубліковано: 26/03/15 @ 12:42

FASTVPS — огляд VDS/VPS провайдера

Серед веб-майстрів і ЅЕО спеціалістів мені часто зустрічається така собі бундючна впевненість, що вже вони-то точно знають все від і до, коли справа стосується хостингу проектів. Просто скажу, що це не так.

Опубліковано: 16/11/16 @ 11:26

DevOps дайджест #11: ChatOps і майбутнє, DevOps in real life і чому не можна робити sudo rm –rf на бойових серверах

У випуску не буде нудних посилань і затертих новин, нецікавих штук і банальних тулзовин. Все, що тут — це цікаво і корисно читати, але саме правильне — це слідувати success story і радувати своїх користувачів якісним продуктом.

Опубліковано: 10/02/17 @ 11:00

Go - це просто. Створюємо HelloWorld веб-сервер

На численні прохання читачів DOU публікую першу статтю про Go.

Опубліковано: 17/05/17 @ 10:00

Go дайджест #3: Go 1.10.2 and 1.9.6, новий брендинг для Go, NGINX Unit 1.0 сервер додатків з підтримкою Go

У випуску: vgo proposal — accepted, керівництво по Go компілятору, спосіб зберігання «чутливих» даних і безліч інструментів. Новини Go 1.10.2 and Go 1.9.6 Released — в основному дрібні виправлення. Go's New Brand — новий бренд і лого. Можна скачати «brand book» . NGINX Unit 1.

Опубліковано: 05/05/18 @ 10:00

Моніторинг серверів і сервісів з TICK Stack

У цій статті я хотів би розглянути інструмент, який спрощує роботу системного адміністратора, скорочуючи витрати часу і зусиль на моніторинг серверів клієнтів. Огляд буде корисна системним адміністраторам, фахівцям DevOps, клієнтам, які співпрацюють з ІТ-сервісами та розробникам.

Опубліковано: 16/11/18 @ 11:50

Безсерверні веб-застосунки на Python з використанням Lambda і Flask

Це перший із серії матеріалів, присвячених розробці безсерверних веб-застосунків на Python.

Опубліковано: 16/08/19 @ 10:00

Генерація SQL-запиту засобами MySQL-сервера

Ще далекого 2015 року в СКБД MySQL, починаючи з версії 5.7.8, додали підтримання нового типу даних JSON. Насамперед це створило нові можливості для роботи з даними, які з тих чи інших причин не потребують нормалізації.

Опубліковано: 04/10/19 @ 10:00