Чи буде Daos крутити баннери?

Неодноразово ставили подібні питання. І ось тільки що прийшов ще лист. Дозволю собі процитувати уривок і наступного разу відповіддю просто буду давати посилання на цю замітку.       У мене таке питання, можна на ДАОС зробити рекламний блок аля «Яндекс.

Опубліковано: 23/02/11 @ 07:29

Rotabaner - банерна мережа для блогерів

Ви втомилися шукати рекламодавців для блогу, домовлятися з кожним про вартість і терміни? Постійно нагадувати про оплату? Ваші муки скінчилися, зустрічайте - Rotabaner Rotabaner призначений для розміщення реклами різних форматів на блогах.

Опубліковано: 03/03/11 @ 04:01

Реклама: що потрібно про це знати

Чим може допомогти реклама? Просте запитання, часто з'являється в голові початківця бізнесмена, а також музиканта, актора і власника банку . Відповідь дуже проста - всім, що потрібно на шляху реалізації вашого проекту. Від вас вимагається тільки якісно робити те, до чого ви маєте покликання.

Опубліковано: 15/03/11 @ 09:48

Що таке umask і як встановити права на файл або директорію

Черговий пост з серії : завжди хотів це зрозуміти, ... підглянув ось тут , досить легке і дохідливе пояснення того, як порахувати umask, якщо знаєш які права у результаті повинен мати твій файл або директорія.

Опубліковано: 16/03/11 @ 11:03

Поради тим, хто вирішив заробити на сайті за допомогою контекстної реклами

Давайте поговоримо про деякі неочевидних речах і помилках, які, однак, здатні сильно вплинути на рівень заробітку на сайті за допомогою контекстної реклами.

Опубліковано: 20/04/11 @ 03:06

Мінус-слова в контекстній рекламі

Від точності підібраних ключових фраз і слів, за якими будуть показуватися оголошення, безпосередньо залежить ефективність контекстної реклами - мова йде і про витрати, і про вплив на потенційного покупця.

Опубліковано: 24/04/11 @ 11:04

Безкоштовна реклама в біржах посилань

Контекст, банери, постові, огляди - все це добре, все це реклама і від усього цього є вихлоп. Але хто не хоче пропіарити якийсь продукт чи сервіс абсолютно безкоштовно? Я думаю, хочуть усі. Я скажу більше, все не тільки хочуть, але й можуть.

Опубліковано: 29/04/11 @ 06:43

Інтерв'ю з директором студії ВебПромо: обговорюємо SEO в Україну і буржунете.

Нещодавно до мене написав власник однієї студії, яка займається просуванням клієнтів в Україну і буржунете. Запропонував взяти у нього інтерв'ю. Ну, чому б і ні. Вийшло непогано: MaulNet : Давай розповідай.

Опубліковано: 03/05/11 @ 10:19

Як довго потрібно робити 301 редірект

Дорогі друзі, пропоную вашій увазі свій черговий переказ титрів на російський для відеоматеріалів з англомовного каналу Google для вебмастерів GoogleWebmasterHelp .

Опубліковано: 06/05/11 @ 07:31

Чи дає Google перевагу сайтам з Google AdSense

Дорогі друзі, пропоную вашій увазі свій новий переклад титрів для відеоматеріалів з англомовного каналу Google для вебмастерів GoogleWebmasterHelp .

Опубліковано: 11/05/11 @ 07:12

Секрети контекстної реклами в новій книзі "Контекстна реклама" від професіоналів-практиків

Книгу "Контекстна реклама "безсумнівно можна назвати підручником. Книга написана визнаними професіоналами Анаром Бабаєвим, Миколою Євдокимовим, Андрієм Івановим. Крім основних авторів у написанні книги "Контекстна реклама" брали участь ще 24 експерти.

Опубліковано: 20/05/11 @ 12:34

Секрети контекстної реклами в новій книзі «Контекстна реклама» від професіоналів-практиків

Книгу "Контекстна реклама "безсумнівно можна назвати підручником. Книга написана визнаними професіоналами Анар Бабаєвим, Миколою Євдокимовим, Андрієм Івановим. Крім основних авторів у написанні книги "Контекстна реклама" брали участь ще 24 експерти.

Опубліковано: 20/05/11 @ 12:34

Секреты контекстной рекламы в новой книге «Контекстная реклама» от профессионалов-практиков

Книгу "Контекстна реклама "безсумнівно можна назвати підручником. Книга написана визнаними професіоналами Анар Бабаєвим, Миколою Євдокимовим, Андрієм Івановим. Крім основних авторів у написанні книги "Контекстна реклама" брали участь ще 24 експерти.

Опубліковано: 20/05/11 @ 12:34

Секрети контекстної реклами в новій книзі «Контекстна реклама » від професіоналів- практиків

Книгу "Контекстна реклама "безсумнівно можна назвати підручником. Книга написана визнаними професіоналами Анар Бабаєвим, Миколою Євдокимовим, Андрієм Івановим. Крім основних авторів у написанні книги "Контекстна реклама" брали участь ще 24 експерти.

Опубліковано: 20/05/11 @ 12:34

Секрети контекстної реклами в новій книзі « Контекстна реклама » від професіоналів- практиків

Книгу "Контекстна реклама "безсумнівно можна назвати підручником. Книга написана визнаними професіоналами Анар Бабаєвим, Миколою Євдокимовим, Андрієм Івановим. Крім основних авторів в написанні книги "Контекстна реклама" брали участь ще 24 експерта.

Опубліковано: 20/05/11 @ 12:34

Секрети контекстної реклами в новій книзі « Контекстна реклама » від професіоналів - практиків

Книгу "Контекстна реклама "безсумнівно можна назвати підручником. Книга написана визнаними професіоналами Анар Бабаєвим, Миколою Євдокимовим, Андрієм Івановим. Крім основних авторів у написанні книги "Контекстна реклама" брали участь ще 24 експерта.

Опубліковано: 20/05/11 @ 12:34

Секрети контекстної реклами в новій книзі « Контекстна реклама » від професіоналів-практиків

Книгу "Контекстна реклама "безсумнівно можна назвати підручником. Книга написана визнаними професіоналами Анаром Бабаєвим, Миколою Євдокимовим, Андрієм Івановим. Крім основних авторів у написанні книги "Контекстна реклама" брали участь ще 24 експерта.

Опубліковано: 20/05/11 @ 12:34

Секрети контекстної реклами в новій книзі « Контекстна реклама» від професіоналів-практиків

Книгу " Контекстна реклама " безсумнівно можна назвати підручником . Книга написана визнаними професіоналами Анаром Бабаєвим, Миколою Євдокимовим , Андрієм Івановим. Крім основних авторів у написанні книги " Контекстна реклама " брали участь ще 24 експерта .

Опубліковано: 20/05/11 @ 12:34

Генеральний директор Microsoft Україна Дмитро Шимків: «Bing не є пошукачем»

На останньому в цьому сезоні Microsoft Minicamp розповідали цікаві речі: про досвід відеоподкастінга (Kyiv Cast), найпростіше книжкове видавництво (Prostobook), інтеграцію телебачення та інтернету (MTV), а також про технології недалекого майбутнього, представлених Дмитром Шимківа.

Опубліковано: 26/06/11 @ 09:13

Олексій Мась: банери не вийдуть цілком продають - це міф

Сьогодні в гостях у блогу Авеб легенда уанета Олексій Мась. Це керівник УБС (найбільша в країні банерна мережа), Mail.ua, book.ua, і багатьох інших проектів, бізнес-тренер, вірусний маркетолог, письменник-фантаст, коротше кажучи - різнобічний, цікавий і успішний чоловік.

Опубліковано: 05/07/11 @ 02:17

Інтерв'ю з директором з розвитку продуктів SUP Іллею Дроновим

Друзі, кілька місяців тому випадок представив мені відмінну можливість взяти інтерв'ю у директора з розвитку продуктів SUP Іллі Дронова. І хоча Ілля серйозно поставився до цієї справи і досить оперативно відповів на мої питання, все ж таки виникли деякі проблеми з його публікацією.

Опубліковано: 18/07/11 @ 04:00

Про мишей і їжачка, моделях розробки і квакерами в контексті FOSS Sea 2011

Всі ці розмови про те, що аутсорсинговим компаніям треба переходити до продуктової моделі якось сильно нагадують мені відомий анекдот про стратегічному мисленні пугача.

Опубліковано: 10/09/11 @ 06:05

27-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з керуючим директором стартап-інкубатора

Як економісти приходять в IT Кар'єра від аналітика до молодшого партнера Стартап - інкубатор GrowthUP Найбільш пам'ятний стартапери Перший проект для підприємця Стартапи і підприємницька тусовка в Україну , крім Києва NDA в стартап бізнесі Викидання з бізнесу Кредитування та інвестиції Успі

Опубліковано: 11/10/11 @ 08:49

27-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Бесіда з керуючим директором стартап-інкубатора

Як економісти приходять в IT Кар'єра від аналітика до молодшого партнера Стартап - інкубатор GrowthUP Найбільш пам'ятний стартапери Перший проект для підприємця Стартапи і підприємницька тусовка в Україну , крім Києва NDA в стартап бізнесі Викидання з бізнесу Кредитування інвестиції Успіх с

Опубліковано: 11/10/11 @ 08:49

Метт Каттс: чи потрібно закривати банери від індексації

Дорогі друзі, в ефірі мій новий переклад матеріалів з англомовного каналу Google для вебмайстрів Google Webmaster Help . Мені так подобається перекладати ці відеоматеріали, що слів немає.

Опубліковано: 04/11/11 @ 08:33

Оффтоп : як ми піднімали корпоративний дух і вітали директора з Днем Народження

Люди, які працюють в офісі, швидше за все навіть не замислюються, що саме тут проходить більша частина їх свідомого життя і що зі своїми співробітниками вони проводять набагато більше часу, ніж з родиною та друзями.

Опубліковано: 12/12/11 @ 02:11

Wordpress SEO . Урок 4 - дзеркала сайту та 301 редирект

Дорогі друзі, в ефірі мій черговий відеоурок з безкоштовного курсу Wordpress SEO. Сьогодні я розповім про те, як визначити основне дзеркало сайту (з www або без), як зробити 301 редірект і для чого взагалі все це потрібно.

Опубліковано: 12/01/12 @ 08:46

Wordpress SEO . Урок 4 - дзеркала сайту і 301 редирект

Дорогі друзі, в ефірі мій черговий відеоурок з безкоштовного курсу Wordpress SEO. Сьогодні я розповім про те, як визначити основне дзеркало сайту (з www або без), як зробити 301 редирект і для чого взагалі все це потрібно.

Опубліковано: 12/01/12 @ 08:46

Контекстна реклама або SEO

Найбільш ефективні методи просування сайту є SEO-просування і контекстна реклама. Метою SEO (в перекладі з англ. Search engine optimization), або пошукової оптимізації, є виведення інтернет-ресурсу в число перших результатів видачі пошукових систем.

Опубліковано: 29/02/12 @ 01:43

Профіт -Шоу XVII : Микола Палієнко , директор Prom.ua

Історія проекту Prom.ua , що важливо для програміста-підприємця на старті, про особливості світового ринку, як реалізувати свої ідеї . Про все це розповідає Микола Палієнко, засновник і керівник Prom.ua - найбільшого бізнес-каталогу рунета, яким щодня користуються понад 400 000 чоловік .

Опубліковано: 19/03/12 @ 02:27

контекстна реклама

Контекстна реклама Інтернет настільки щільно увійшов в наше життя, що ми слабо уявляємо собі своє існування без мережі. При цьому інтернет допомагає нам не тільки в особистому житті - сьогодні дуже складно знайти компанію, яка в своїй роботі не використовує можливості, що надаються інтернетом.

Опубліковано: 24/03/12 @ 05:34

За недостовірну контекстну рекламу Google засудили

За недостовірну контекстну рекламу Google засудили Австралійська комісія по споживачах і конкуренції АССС в 2011 році подала в суд на компанію Google (чий пошуковик речі зможе розповісти не тільки як відбувається заробіток на опитуваннях , а й багато чого іншого), за те що в спонсорських посиланнях

Опубліковано: 04/04/12 @ 09:58

Інтернет -реклама виривається вперед

Інтернет-реклама виривається вперед Згідно з підрахунками, які були засновані на даних АКАР (Асоціація Комунікаційних Агентств Росії), просування в Інтернеті займає більше уваги і витрачає більше ресурсів, ніж просування за допомогою друкованої реклами.

Опубліковано: 10/04/12 @ 07:29

Вплив контекстної реклами в Яндекс.Директ на позицію у видачі

Вплив контекстної реклами в Яндекс.Директ на позицію у видачі Безумовно, розміщення контекстної реклами в сервісі Яндекс.Директ надає певний вплив на становище веб-сайту у видачі. Вплив цей оповите безліччю легенд, що нагадують теорію змови. Проте пояснити роль Яндекс.

Опубліковано: 11/04/12 @ 05:05

Безкоштовна реклама " ВКонтакте "

Безкоштовна реклама "ВКонтакте" Найпопулярнішою в Росії, та й у всьому колишньому СНД, соціальною мережею, безумовно, є сервіс "ВКонтакте". З недавнього часу "Вконтакте" стали активно рекламувати браузер Google Chrome, радячи своїм користувачам використовувати його, і тільки його.

Опубліковано: 14/04/12 @ 01:59

П'ятьдесят третій випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Дмитром Копацкім , арт -директором Psyho Studio

У випуску піде мова про дизайн і подкасти, про проекти гостя і роботу із замовниками. Чи можливо працювати просто заради задоволення, а не заради винагороди? В програмі: Співпраця з подкастами . Про дизайн та інженірію . Про замовників і роботи. Книги у випуску : Getting Real .

Опубліковано: 24/04/12 @ 11:11

Нова система обміну контекстними посиланнями та статтями - недорого ;)

Минулого тижня зі мною зв'язався засновник нового сервісу linksme. Він запропонував розмістити в блозі pervushin.com оглядову статтю про своєму сервісі. Я, зізнатися, спочатку хотів було відмовитися, таке у мене правило - ніяких гостьових і вже тим більше проплачених постів у блозі .

Опубліковано: 28/05/12 @ 12:14

57-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Олександром колбою, генеральним директором компанії Promodo

В подкасті піде мова про те, що впливає на вибір роботи в студентські роки, що штовхає до початку власної справи і які етапи розвитку свого бізнесу довелося пройти гостю.

Опубліковано: 29/05/12 @ 09:56

Інтернет -реклама. Контекстна реклама сайту

Інтернет-реклама За статистикою більшість телеглядачів перемикається на інші канали під час реклами. Хтось віддає перевагу подивитися інший фільм або передачу під час реклами, а когось просто дратує нав'язлива реклама. Реклама в Інтернеті є не менш нав'язливою.

Опубліковано: 08/06/12 @ 06:52

62- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Юрієм Жідуном , директором харківської філії SPS Commerce

У випуску піде мова про вертикальну і горизонтальну кар'єру в рамках однієї компанії і про свої освітні проекти. В програмі: Про во'IT'і Перший досвід роботи Свій освітній проект Ринок праці та замовлень Подальші плани Про Харків Книга у випуску : Думай і багатій - Наполеон Хілл.

Опубліковано: 10/07/12 @ 10:25

У мобільному Facebook з'явиться реклама нового типу

У мобільному Facebook з'явиться реклама нового типу Компанія Facebook оголосила, що в мобільній версії популярної соціальної мережі з'явиться реклама нового типу. Оголошення рекламного характеру будуть перенаправляти користувачів Facebook прямо на сторінки, з яких можна скачувати програми.

Опубліковано: 11/08/12 @ 04:55

Інтернет реклама

Інтернет реклама Реклама - це провідник між покупцем і продавцем в сучасній «культурі споживання», так що хочете ви продати елітне вино або підвісний світлодіодний світильник - рекламна кампанія допоможе в цьому. Але якщо напрямок вибрано неправильно, все може піти нанівець.

Опубліковано: 26/09/12 @ 08:10

84-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Анною Петровою , директором інституту підприємництва Cisco в СНД

У випуску піде мова про стартапи , підприємництво і те як економісти потрапляють в IT . У програмі : Про освіту і початок кар'єри Не упускати шанс AIESEC Інститут підприємництва Cisco Проекти Entrepreholic , Made in Ukraine і школа « Покоління 2020.UA » Книги у випуску : Крайон . Книга 5.

Опубліковано: 11/12/12 @ 12:50

85-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Євгеном Богатирьовим , керуючим директором Waverley Software Ukraine

У випуску піде мова про побудову кар'єри менеджера в рамках однієї компанії і про відкриття філії компанії з Кремнієвої долини в Харкові .

Опубліковано: 18/12/12 @ 11:54

89-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Бесіда з Мариною Корецької , заступником директора з питань маркетингу та PR в NIC.UA

У випуску піде мова про подкасти , Радіо - Т , Дніпропетровськ , Київ , Python і маркетинг . У програмі : - Про во'IT'і .
- Освіта та програмування .
- Робота в PR'е .
- Маркетолог і програміст .
- Подкастинг .
- Сімейне життя .
- Київ та Дніпропетровськ .

Опубліковано: 22/01/13 @ 12:17

Профіт Шоу live c Дмитро Корчевським , директором Комп'ютерної Академії «ШАГ »

Дмитро Корчевський - засновник і директор комп'ютерної академії «ШАГ», найбільшого в Україні навчального закладу, що спеціалізується на комп'ютерній освіті. КА «ШАГ» - сертифікований навчальний центр Microsoft, Cisco Systems, Autodesk, Sun Microsystems, Linux, Kerio.

Опубліковано: 20/02/13 @ 07:56

Бесіда з Ігорем Бігданом , директором з розвитку LiveJournal Україна

95-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Поговорили про IT в Кременчуці , свою справу , блогінг та розвиток LiveJournal .

Опубліковано: 05/03/13 @ 12:00

Веб - сайт як реклама

Веб-сайт як реклама В інтернет мережі можна знайти будь-яку інформацію або товар, для цього достатньо ввести в пошуковий рядок браузера те, що нас цікавить і в мить пошукова система видасть результат у вигляді списку сайтів.

Опубліковано: 05/03/13 @ 09:46

Тарас Кицмей покидає пост президента SoftServe . Головним виконавчим директором компанії став Алан Гарлан

До призначення Гарлан був виконавчим віце - президентом філії Symphony Teleca , обіймав керівні посади в Affiliated Computer Service , SOURCECORP і Bally Technologies .

Опубліковано: 05/04/13 @ 05:09

Бесіда з Михайлом Лазор , директором львівського Ерамов

116- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про друзів , IT аутсорс в Києві, Криму , Голандії та Львові.

Опубліковано: 30/07/13 @ 11:51

Бесіда з Григорієм Бакунова , директором з розповсюдження технологій компанії Яндекс

118-й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм». Мова піде про Яндексі, конференціях, вирощуванні людей і театрі.

Опубліковано: 13/08/13 @ 11:20

Бесіда з Олександром Чалим , директором Севастопольського Dev Center Svitla Systems

126- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про кар'єру менеджера , підборі команди та Севастополі .

Опубліковано: 08/10/13 @ 11:02

Бесіда з Ігорем Цимбалом , директором Севастопольського Dev Center SoftServe

127- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про ВПК , об'єднання компаній та Севастополі .

Опубліковано: 15/10/13 @ 11:00

Бесіда з Олександром Манюхін , директором Севастопольського QA center Adyax

128- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про тестування , атомних електростанціях і Севастополі .

Опубліковано: 22/10/13 @ 11:04

Генеральний директор Magento Євген Шевченко перейшов працювати в Gorilla

« Після більш 7 років з Magentoце було нелегке рішення для мене. Тим не менш, я з нетерпінням очікую подальшої роботи в екосистемі Magento , так як я приєднався до команди одного з найбільших золотих партнерів компанії - Gorilla Group» - розповідає DOU Євген Шевченко .

Опубліковано: 13/11/13 @ 08:35

Бесіда з Микитою Орфеновим , директором з розвитку компанії IQBUZZ

131- й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Це наша перша запис по Skype , тому нам вкрай важливі ваші відгуки , дорогі слухачі . У подкасті піде мова про держструктурах , соціальних медіа та французькою мовою.

Опубліковано: 13/11/13 @ 12:10

Бесіда з Андрієм Старжинський , директором з маркетингу та продажу в SoftElegance

138 -й новорічний випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Мова піде про маркетинг , управління проектами та розвиток хмарних технологій . Як і вважає хорошому маркетологу , наш гість попросив у опис подкасту вставити посилання на нову сторінку компанії , ось і вона www.softelegance.

Опубліковано: 14/01/14 @ 11:01

Бесіда з Ренатом Грішиним , генеральним директором ТОВ " Ай10.ру "

151 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Поговорили про Apple , статтях , подкастах і ресторанах. Про во'IT'і Початок AppleInsider.ru Робота менеджером проектів Як поєднувати роботу , роботу і хобі Фокус на AppleInsider.ru i10.

Опубліковано: 15/04/14 @ 10:01

Чи справді про модель розробки MapReduce можна говорити лише в контексті нереляційних сховищ даних?

Всім привіт ! Я хотіла б дізнатися думку спільноти DOU , чи дійсно правильно відносити застосування терміна MapReduceтільки до нереляційних світу. Таке питання мені прийшов у голову після прослуховування однієї презентації на тему нереляційних сховищ даних .

Опубліковано: 18/05/14 @ 04:16

Бесіда з Максом Бурцевим , креативним директором Arriba (частина 2 )

160 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Перша частина нашого оффтопіком тут . У подкасті піде мова про рекламу , команді і клієнтах.

Опубліковано: 17/06/14 @ 12:03

Бесіда з Максом Бурцевим , креативним директором Arriba (частина 2 )

160 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». Перша частина нашого оффтопіком тут . У подкасті піде мова про рекламу , команді і клієнтах.

Опубліковано: 17/06/14 @ 12:03

Інтерв'ю - Олексій Паньшін , автор блога seokemerovo.ru і директор Паньшін Груп

Дорогі друзі , сьогодні в гостях у shakin.ru - Олексій Паньшін , автор блога seokemerovo.ru і генеральний директор Паньшін Груп . Це перше інтерв'ю на моєму блозі з людиною, яку я знаю в реальному житті . Я познайомився з Олексієм на що пройшла SEO конференції в Казані . Він теж сибіряк , як і я .

Опубліковано: 14/10/14 @ 08:54

Інтерв'ю - Олексій Паньшін , автор блога seokemerovo.ru і директор Паньшін Групп

Дорогі друзі , сьогодні в гостях у shakin.ru - Олексій Паньшін , автор блога seokemerovo.ru і генеральний директор Паньшін Групп . Це перше інтерв'ю на моєму блозі з людиною, яку я знаю в реальному житті . Я познайомився з Олексієм на минулої SEO конференції в Казані . Він теж сибіряк , як і я .

Опубліковано: 14/10/14 @ 08:54

Інтерв'ю - Олексій Паньшін , автор блогу seokemerovo.ru і директор Паньшін Груп

Дорогі друзі , сьогодні в гостях у shakin.ru - Олексій Паньшін , автор блогу seokemerovo.ru і генеральний директор Паньшін Груп . Це перше інтерв'ю на моєму блозі з людиною, яку я знаю в реальному житті. Я познайомився з Олексієм на пройшла SEO конференції в Казані. Він теж сибіряк, як і я.

Опубліковано: 14/10/14 @ 08:54

За рішенням інвесторів український GlobalLogic змінив керуючого директора

Новим керівником інжинірингу та керуючим директором GlobalLogic в Україні став Ігор Біда , змінивши на посту Володимира Шарова . Раніше Ігор очолював напрямок інжинірингу в українському офісі компанії.

Опубліковано: 19/11/14 @ 09:02

Бесіда з Віталієм Виставної , керуючим директором MWDN

190 -й випуск подкасту «Відверто про IT кар'єризм ». У подкасті піде мова про аутсорсингу, менеджменті і клієнтах.

Опубліковано: 03/02/15 @ 11:20

MaxTarget — медійна мережа нового покоління

Відразу пропонується розрахувати дохід!!! Вийшло... Запросили доступ до метриці, щоб точно все розрахувати. Не шкода... Хоча спробуємо без метрики. Сказав що у мене немає метрики. І диво. Ні — і ЧУДО.

Опубліковано: 07/02/17 @ 04:36

Частковий редирект для robots.txt для Nginx

Останнім часом стало популярним переводити сайти на захищений протокол https. Це підвищує безпеку роботи з сайтом, це нібито підвищує лояльність пошукових систем до сайту і взагалі класно і модно. Статей з перекладу WordPress на HTTPS в мережі величезна безліч, тому не буду на цьому зупинятися.

Опубліковано: 21/03/17 @ 07:49

Частичный редирект для robots.txt для Nginx

В последнее время стало популярным переводить сайты на защищенный протокол https. Это повышает безопасность работы с сайтом, это якобы повышает лояльность поисковиков к сайту и вообще классно и модно.

Опубліковано: 21/03/17 @ 07:49

Шлях джавіста: від інтерна до IT-директора

У цій статті я розповідаю про свою любов до Java, чому вважаю джавістів найкращими професіоналами та розповідаю про свій шлях від інтерна до ІТ-директора однієї із бельгійських компаній в межах N-iX . У кожного з нас шлях у світі Java складається по-своєму.

Опубліковано: 29/06/17 @ 07:00

Інфо-сайти: підсумки червень 2017. Траф розганяється, рекорд з публікацій, перші 3К руб з контексту

Продовжуємо хреначить і розвивати інформаційні сайти. Весь місяць був присвячений цьому. Сьогодні як зазвичай звіт. Якщо коротко, то зростання в усьому триває: публікації, трафік, дохід.

Опубліковано: 02/07/17 @ 01:17

Поставив 301 редирект з дропнутого домену. Як зрозуміти, що він працює?

Питання користувача: Ми купили дропнутый домен і налаштували з нього 301 редирект на просувний сайт.

Опубліковано: 12/02/19 @ 06:28