Доповідь про регіональний SEO в Одесі 16 липня

8p.ua 16 липня в Одесі пройде конференція 8p.ua , на яку мене люб'язно запросили ще навесні. Це відмінний привід заодно змотатися до Одеси і подивитися місто, трохи підбадьоритися, ненадовго змінити обстановку, познайомитися з новими цікавими людьми, побачитися зі старими знайомими, можливо зловити за хвіст якусь Одеську музу і прихопити її з собою в Рязань. Вилітаю з Москви 12 липня і близько 10 вечора буду в Одесі за місцевим часом. Назад вилітаю з Одеси 17 липня неділю, на наступний день після конференції. Доповідь мій буде в цілому про проблеми регіонального SEO та інтернету, пов'язаних з інтернет маркетингом саме в регіонах зокрема. Під регіонами розуміється ті суб'єкти та ринки Російської федерації, де переважають сайти-візитки, замовники просто знають, що сайти треба розкручувати, але не знають для чого, де вибір виконавця на створення сайту визначається ціною, а не якістю, тому дуже багато сайтів, зроблених студентами на колінах.

Опубліковано: 08/07/11 @ 06:07
Розділ seo Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з Гроховський: як рабочесть посилання залежить від типу запиту і який інфопродукт може коштувати 30к рублів!

Я узяв інтерв'ю у Леоніда Гроховської. Він керує чимось там важливим у студії просування Оптімізм.ру, а в перервах продає свої відео-курси та проводить семінари, на які ходять навіть бабусі, займаючи перший ряд за добу до виступу. Приблизно як герої ТБВ на прем'єрі якогось там Стар Трек. А взагалі Леонід з тих, з чим - чесно - лууучше не сперечатися. Я його попросив надіслати фото, де він весь такий пухнастий посмоктує великий палець як немовля, а він надіслав ... ну, самі побачите:


MaulNet: Здарова, епта, братуха Леонід Гроховський: Доброго :)) MaulNet: Отже, до мене дійшли чутки, що ти типу оптимізатор? ЛГ: ну типу буваю іноді, коли не продвігатор MaulNet: Ну і що ти оптімізіруешь? ЛГ: оптимізаторів
ну і сайти іноді MaulNet: Тобто ти керівник? Де? ЛГ: Працюю з оптимізмом, в сенсі в компанії Оптімізм.ру, з квітня. Директор по технології, автоматизації та керівник підрозділу по просуванню великих сайтів.

Опубліковано: 22/06/11 @ 12:49
Розділ seo Блоги Пошуковики Читати далі...

Якісне просування статтями

SEO Загалом, близько місяця тому я дізнався про один дуже цікавий сервіс, який надає дівчина на ім'я Рафаелла. Суть сервісу полягає в тому, що ви можете розмістити статті, з посиланнями на свої проекти на більш ніж 120-ти майданчиках. І найголовніше це те, що практично всі майданчики є трастовими, тобто в них є великий вік, а також чималі пузомірки. Наприклад, у списку майданчиків, який я отримав на вимогу, не було ні одного сайту, у якого тематичний індекс цитування був би нижче 30. Всього лише 3-5 сайтів мають пузомеркі на рівні 30-70. Решта сайти мають тіц від 150 і вище. Є майданчики з віком від 5-6 років, а також з тІЦ 1500, PR 5. Безсумнівно, майданчика дуже якісні і будуть давати непоганий поштовх у просуванні ваших власних, або клієнтських проектів. Але це ще не все. Ціни у Рафаелли набагато нижче, ніж у різних біржах, або ж в інших людей з форумів.

Опубліковано: 14/06/11 @ 11:12
Розділ seo Читати далі...

Rotapost + Pr.Sape

Близько місяця тому, в твіттері переді мною промайнуло повідомлення про те, що сервіс реклами в блогах Rotapost найближчим часом повністю буде інтегрований у найбільшу біржу посилань SAPE . 25 травня в офіційному блозі SAPE з'явився запис про те, що блоги вже з'явилися в PR.Sape . Тобто, Ротапост повністю інтегрували в сапу. Чи є від цього користь звичайним вебмайстрам та оптимізаторам? Або інтеграцію зробили аби підняти доходи обох систем? Про це написав Димок - власник біржі Rotapost. У своєму пості він, звичайно ж, зазначив лише плюси інтеграції. А чи є мінуси? Думаю, що ні. Оптимізаторам - більше майданчиків і видів посилань, а вебмайстрам - більше заявок, а відповідно прибутку. Pr.Sape використовують посилальні агрегатори, виходячи з цього, можна здогадатися, що приплив заявок на проекти в Ротапосте буде дуже великим. Також, для оптимізаторів буде зручним те, що вони зможуть купувати практично всі види посилань з єдиного інтерфейсу, що досить зручно.

Опубліковано: 13/06/11 @ 09:31
Розділ seo Блоги Читати далі...

CheapTop - швидко та дешево в топ!

Промо-матеріали CheapTop - швидко та дешево в топ! Або якісна та діюча розкрутка за адекватні кошти і навіть безкощтовно!
Вы розробили блог, можливо навіть з оригінальним дизайнерським оформленнням, унікальным контентом, відмінною інформативністю та навігацією! Але, на жаль, це не привід що його хоч хтось побачить і відвідає. Він може загубитися в безодні Інтернету, серед безлічі інших, не менш привабливих веб-сайтів. Сайт потрібно просувати! У цьому Вам допоможе CheapTop! Отже, що пропонує сервіс: Реєстрація в каталогах веб-сайтів - відмінний метод просування порталів Пошукові системи вважаються головним джерелом трафіку для більшості сучасних інтернет ресурсів. Тому просування веб-ресурсу в пошукових системах вважається основним завданням людей, зацікавлених в отриманні якомога більше цільової аудиторії. Величезне значення при формуванні видачі пошукових систем отримує фактор посилання ранжирування.

Опубліковано: 11/06/11 @ 01:28
Розділ seo Заробити Пошуковики Сервіси Читати далі...

Дмитро Шахов про інтернет-маркетингу і своєї біржі вічних посилань Kazapa

 Відомий в рунеті і за його межами бізнесмен Дмитро Шахов нагадує статуетку якого-небудь багаторукого божества - в одній руці у нього біржа посилань Kazapa , в іншій - популярний блог, який він веде під ім'ям Баблоруба , в третій - продажу вебмастерское софта і школа баблорубов , якою управляє він же від імені MasterX . А є ще й веб-студія, і турфірма, і багато інших проектів. Людина, який поставив все це на ноги, сьогодні в гостях у блогу Авеб.
Дмитро, як Ви прийшли до інтернет-маркетингу? Я прийшов в Інтернет в 1997 році і з тих пір мережа мене не відпускає. І моя перша серйозна посада була пов'язана саме з Інтернетом, так що не дивлячись на трирічну роботу в якості рекламного агентства (поліграфія), я все одно повернувся в мережу вже не лише як користувач, але і фахівець. Скільки у Вас сьогодні бізнес-проектів в онлайні? Не рахував. Чесно.

Опубліковано: 08/06/11 @ 04:15
Розділ seo Блоги Читати далі...

Скільки посилань потрібно купити щоб отримати 100 уніків на добу

Скільки потрібно Це питання тільки за травень місяць мені задавали раз 20 в аськах, емейл, на форумах начебто теж. Щоб не бути голослівним, швидку відповідь - не знаю. Довгий відповідь - треба дивитися ваш сайт/блог і розбиратися в деталях. Детальну відповідь нижче. У вас є сайт, який розташований на домені, який має певний вік, зв'язка сайт + домен так само має певний вік. Крім того, на ваш сайт є певна кількість посилань з інших сайтів. У сукупності ці фактори становлять траст домену чи сайту, як хочете, який є одним з чинників ранжирування. Якщо у вас дуже трастовий домен, ви написали дуже цікаву та якісну статтю для великої аудиторії, ну ніби старих добрих секретів вконтакте, грамотно оптимізували сторінку, потім проанонсували її в соціальних мережах та твіттері, домоглися швидкої індексації, то через невеликий проміжок часу вона природним чином потрапить в топ видачі пошукових систем і ви отримаєте більше 100 уніків на добу лише по цьому запиту.

Опубліковано: 08/06/11 @ 10:37
Розділ seo Блоги Читати далі...

Як стають лідерами рейтингу SEO компаній на SEOnews

 Марал Гаіпова Сьогодні в мене в гостях Марал Гаіпова, яка розповість про лідерів ринку, рейтингах і клієнтів SEO-компаній. Марал, привіт! Розкажи на пальцях, як формується місце в рейтингу? На головній сторінці розділу Рейтингу є спільний рейтинг, який формується на основі суми балів, отриманих компаніями в останніх опублікованих рейтингах.
На даний момент ми щорічно проводимо два: «Рейтинг популярності бренду SEO-компанії» і «SEO очима клієнтів ». Обидва будуються на експертній оцінці. Перший оцінюють самі SEO-компанії та незалежні експерти «Рейтингу популярності бренду». У другому експертами є клієнти SEO-компаній учасників дослідження. Скільки клієнтів брало участь при формуванні рейтингу?
В останньому рейтингу « SEO очима клієнтів 2011 » взяло участь близько 580 клієнтів. Але не всі вони увійшли до рейтингу. Рейтинг розтягнутий у часі, триває три місяці.

Опубліковано: 07/06/11 @ 08:41
Розділ seo Блоги Читати далі...

Безризиковий SEO конкурс

Спонсор поста: Зберігайте гроші в ощадній касі
, а відгуки - на «Репометре ». До мене звернулися з пропозицією створити доопрацьовану концепцію конкурсу типу тих, що були в мене: Сеопультенок, Лінкомаулія і Антімаулнетізм. Ну, я це зробив і вийшло дуже навіть нічого. Отже, цей конкурс буде кардинально відрізнятися від попередніх тим, що заробити на ньому зможуть навіть новачки. Плюс, особливо вигідний він тим, хто володіє сіткою сайтів. Про все по порядку: 1) Просування по пошуковій фразі «Просування неминуче» в Google.ru. Чому не в Яндексі? Щоб молоді сайти змогли брати участь. І щоб ефект від покупки посилань був помітний швидше. 2) Перемагають усі, хто в ТОП 50. Тобто, кожен сайт з ТОП 50 в результаті отримає по 100 $, а учасник, чий сайт опиниться на першому місці - 1000 $. У чому тут суть? Суть в тому, щоб новачки як мінімум могли відбити свої витрати. А ті, хто володіє сіткою - могли просунути відразу по 10 сайтів в ТОП 50.

Опубліковано: 06/06/11 @ 02:13
Розділ seo Читати далі...

Учасники процесу внутрішньої оптимізації сайту

Шайка оптімізаторов Для прикладу візьмемо недавній процес - оптимізація одного інтернет магазину. Дійові особи: власне, сам оптимізатор, програміст, верстальник, контентщік, менеджер. Менеджер спілкується з клієнтом і передає все що треба оптимізатору. Оптимізатор ставить завдання (ТАСК) програмісту для переробки функціонала, верстальщику (щоб код був оптимізований), і контентщіку, щоб той переписав неунікальні або неякісні тексти. Такий набір різнорідних фахівців потрібна в тих випадках, коли до рук SEO компанії потрапляють м'яко кажучи зовсім убогі сайти, які для компаній з великим потенціалом робили у свій час голодні студенти на всяких там жумлах. Для прикладу далеко ходити не треба - я як то запускав на цю тему конкурс на seo грамотність . Головний в зграї, як ви зрозуміли, не оптимізатор, а менеджер. Він спілкується з клієнтом і розводить його на все те, що буде прописано в договорі, строки там, позиції або трафік, або навіть цільові дзвінки - вже як піде справа.

Опубліковано: 02/06/11 @ 08:43
Розділ seo Блоги Читати далі...

Сергій Кокшаров «Панда сильно вплине на ринок оптимізації. Але як саме - сказати складно. »

 У нас в гостях людина, яку знають всі учасники українського і російського seo-ринків. Це Сергій Кокшаров, автор блогу Devaka.ru , провідний колонки на профільному порталі optimization.com.ua. Сергій поділився з нами своїми думками на тему поведінкових факторів у пошукових системах і соціалізації пошуку. Aweb: Наскільки SEO переслідує інтереси звичайного користувача? Сергій Кокшаров.:Спочатку техніки SEO, на мій погляд, не переслідували інтереси користувачів, однак і не суперечили їм. Оптимізація була більше спрямована на залучення аудиторії, в незалежності від її інтересів, звідси навіть з'явився термін безликого «трафіку» і безліч сервісів отримання трафіку, робота яких вважалася альтернативою результату SEO просування. Поступово, оптимізатори почали замислюватися про якість трафіку, з'явився термін «цільова аудиторія», інтереси якої вже можна окреслити.

Опубліковано: 28/05/11 @ 07:00
Розділ seo Блоги Читати далі...

Сергій Кокшаров «Панда сильно вплине на ринок оптимізації. Але як саме - сказати складно. »

 У нас в гостях людина, яку знають всі учасники українського і російського seo-ринків. Це Сергій Кокшаров, автор блогу Devaka.ru , провідний колонки на профільному порталі optimization.com.ua. Сергій поділився з нами своїми думками на тему поведінкових факторів у пошукових системах і соціалізації пошуку. Aweb: Наскільки SEO переслідує інтереси звичайного користувача? Сергій Кокшаров.:Спочатку техніки SEO, на мій погляд, не переслідували інтереси користувачів, однак і не суперечили їм. Оптимізація була більше спрямована на залучення аудиторії, в незалежності від її інтересів, звідси навіть з'явився термін безликого «трафіку» і безліч сервісів отримання трафіку, робота яких вважалася альтернативою результату SEO просування. Поступово, оптимізатори почали замислюватися про якість трафіку, з'явився термін «цільова аудиторія», інтереси якої вже можна окреслити.

Опубліковано: 28/05/11 @ 07:00
Розділ seo Блоги Читати далі...

Конкатенація для пошукової оптимізації великих сайтів

Давайте уявимо, що ви тільки що отримали замовлення на пошукову оптимізацію великого роздрібного сайту. Ви дивитеся на звичайні і «продають» сторінки - і у вас потроху починає з'їжджати дах. Як структурувати різні бренди, категорії, все інше, щоб створити нормальні title, заголовки і інше для кожної сторінки - і при цьому не назавжди? Допоможуть схеми конкатенації. Схема конкатенації - це шаблон для певних видів контенту (або форма, якщо завгодно) де всі вільні поля мають великий вибір варіантів. Відмінний спосіб пояснити, як це працює - спробувати зробити. По-перше, подумайте, де програмісти будуть виводити текст на сайті. Потрібно сконцентруватися на тих областях, які важливі для SЕО. Це можуть бути заголовки, теги title і description, атрибути (alt), тіло документа, і не тільки. Для багатосторінкового сайту потрібно заповнити хоча б деякі з цих областей. Подивіться на навігацію сайту, щоб побачити, як клієнти по ньому переміщуються.

Опубліковано: 25/05/11 @ 01:15
Розділ seo Пошуковики Читати далі...

Конкатенація для пошукової оптимізації великих сайтів

Давайте уявимо, що ви тільки що отримали замовлення на пошукову оптимізацію великого роздрібного сайту. Ви дивитеся на звичайні і «продають» сторінки - і у вас потроху починає з'їжджати дах. Як структурувати різні бренди, категорії, все інше, щоб створити нормальні title, заголовки і інше для кожної сторінки - і при цьому не назавжди? Допоможуть схеми конкатенації. Схема конкатенації - це шаблон для певних видів контенту (або форма, якщо завгодно) де всі вільні поля мають великий вибір варіантів. Відмінний спосіб пояснити, як це працює - спробувати зробити. По-перше, подумайте, де програмісти будуть виводити текст на сайті. Потрібно сконцентруватися на тих областях, які важливі для SЕО. Це можуть бути заголовки, теги title і description, атрибути (alt), тіло документа, і не тільки. Для багатосторінкового сайту потрібно заповнити хоча б деякі з цих областей. Подивіться на навігацію сайту, щоб побачити, як клієнти по ньому переміщуються.

Опубліковано: 25/05/11 @ 01:15
Розділ seo Пошуковики Читати далі...

Якщо набридло витрачати час на рутину - seolib.ru на допомогу

Якщо набридло витрачати час на рутину - seolib.ru на допомогу Вже місяць позиції моїх клієнтів сканую через сервіс seolib.ru . Звичайно ж важливі звіти (місячний прогрес), я продовжую робити ручками. Кілька разів звіряв результати звітів системи зі своїми і одного разу знайшов розбіжність в одну позицію по одному ключовому слову. Можу сказати, що результатом роботи дуже задоволений. Мені доводиться робити перевірки не тільки в Яндексі, але і вгугле. Ось з пошуковою системою Google у багатьох сервісів проблемки. То немає можливості перевірити в Google.com.ua то взагалі як щось не коректно позиції вискакують. Для тих, кому Важливі чіткі позиції і не хочете витрачати купу часу на аналіз ключових запитів (софт яким я користувався, навіть платний не дає такої парності), тоді можна скористатися сервісом seolib. Що б не говорили мої читачі "Ось ще один платний пост", а нічого подібного в даному випадку. Я сам написав у сервіс seolib, так як мені стало цікаво його протестувати після безкоштовних перевірок позицій на головній сторінці.

Опубліковано: 23/05/11 @ 08:33
Розділ seo Читати далі...

Чи можуть ціни на посилання бути різними?

Чи можуть ціни на посилання бути різними? Багато seo-фахівці знають, що всі продукти на ринку пошукової оптимізації (посилання, домени та інші) не мають точних цін. Наприклад, посилання з однакового сайту вам можуть продавати відразу кілька осіб і при цьому вартість буде відрізнятися в 2 рази. Напевно багато хто, хто працювали з сервісом Digitalpoint стикалися зі схожою ситуацією. Так що можна твердо сказати що одна і та ж посилання може продаватися за різну ціну. Зараз хотів би розповісти мою історію. Нещодавно мені треба було кілька посилань з сайтів, у яких pagerank 2-3 з тематики датінг. Після відкриття відповідних тем на форумах: http://forums.digitalpoint.com/ і http://www.textlinksforum.com/, я одразу отримав кілька пропозицій від власників сайтів. Три людини пропонували купити посилання майже що з одних і тих же сайтів. Але найцікавіше мені здалося в ціні. Перший запропонував купити за одну вартість, другий в два рази дорожче, а третій взагалі майже в чотири рази дорожче.

Опубліковано: 18/05/11 @ 09:59
Розділ seo Читати далі...

Спостереження: як впливають погані посилання на позиції сайту

У зв'язку з тим, що до експериментів і спостереженням з досвіду помічений особливий інтерес, я буду намагатися частіше публікувати їх у своєму блозі. Сьогоднішнє спостереження стосується дії посилань, куплених через біржі і агрегатори. Оптимізатори давно сперечаються про те, чи можуть негативні зовнішні фактори вплинути на позиції . Одні впевнені, що велика кількість поганих посилань може загнати сайт під фільтр, інші - що це абсурд, тому що таким чином можна було б труїти конкурентів і розробники пошуку такого не допустили б. Вважаю, що частково правда є в обох твердженнях. Згідно з моїми спостереженнями, посилання з говносайт можуть погано позначитися на позиціях сайту , але тільки за певних умов (розповім про них у висновках в кінці статті). Отже, спостереження. Пару місяців тому нам надійшов новий клієнт - перейшов від іншої відомої компанії (позиції якийсь час трималися, але потім різко опустилися за межі п'ятої сотні).

Опубліковано: 18/05/11 @ 10:04
Розділ seo Блоги Читати далі...

Чи дає Google перевагу сайтам з Google AdSense

русскіе тітри Дорогі друзі, пропоную вашій увазі свій новий переклад титрів для відеоматеріалів з англомовного каналу Google для вебмастерів GoogleWebmasterHelp . У сьогоднішньому відео Метт Каттс, керівник Google Webspam team, розповість про те, чи дає Google перевагу сайтам, на яких встановлені контекстні оголошення Google AdSense. Чи дає Google перевагу сайтам з Google AdSense Для відображення переведених мною російських титрів після запуску відео потрібно вибрати "Russian", клікнувши по показаної іконці: Якщо перейти на сторінку відео на Youtube, клікнувши по його назві, і розкрити опис ролика, то можна побачити фразу "Russian subtitles provided by Mike Shakin". Питання : Сьогодні питання від Ніка із міста Ванкувер. Нік запитує: "Чи дає Google перевагу сайтам, на яких розміщені оголошення AdSense? Я часто чую, що деякі SEO експерти це стверджують. Мені здається, в цьому є сенс, тому що Google є корпорацією і вона зацікавлена ??у максимальному прибутку.

Опубліковано: 11/05/11 @ 07:12
Розділ seo Безпека Пошуковики Реклама Читати далі...

Заробляємо граючи - це вам не посилання!

Ось вже не чекав, що буду писати щось подібне, але вчора до мене прийшла просто геніальна ідея як заробити в інтернеті просто граючи в ігри. До речі, витрачати час на гру теж не обов'язково, зараз розкрию карти. Колись давно, я купив для себе гру під назвою Team Fortress 2 - командний 3D екшн від першої особи і досить сильно занурився в гру, дуже вже вона мене затягла. З тих пір пройшло достатньо часу і я іноді «вбиваю» пару годин в інтернет баталіях. Грі вже більше 2х років, але розробники постійно додають в неї щось нове. Якщо бути точніше - зброя та шапки. Якщо зброя служить нам лише для знищення ворога, то шапки це окремий привід для гордості. Ти можеш бути хріновий гравцем, але якщо на твоєму персонажа рідкісна шапка - ти феєрично крутий. Ось про це то мова і піде. Не складно здогадатися, що якщо за два з гаком роки гра не втратила свою популярність, то в ній є і свої фанатики, або як усі звикли їх називати - задроти.

Опубліковано: 08/05/11 @ 02:41
Розділ seo Блоги Читати далі...

SEO прогноз на 2011 рік

SEO прогноз на 2011 рік Дорогі друзі, за традицією, я роблю SEO прогноз на 2011 рік. У минулому році я писав пост Тенденції SEO в 2009 році і прогноз на 2010 . Які методи просування будуть найбільш ефективними в 2011 році При просуванні сайту бажано використовувати максимальну кількість методів. Я б розподілив методи просування сайтів в рунеті в 2011 році в такий спосіб (за групами ефективності): Мінімальний ефект: - посилання з форумів (з підписів і повідомлень); - дошки оголошень; - каталоги сайтів; - посилання з профілів; - коментування сайтів та блогів (найпримітивніший і малоефективний); - кросспостінг; - залучення відвідувачів з сервісів питань і відповідей; - RSS агрегатори; - анонси матеріалів сайту або блогу в сервісах соціальних новин і на форумах; - e-mail розсилка (наприклад, через subscribe.ru або content.mail.ru); - соціальні закладки (працюють лише для Google).

Опубліковано: 08/05/11 @ 08:09
Розділ seo Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16