Відповіді на питання по просуванню сайтів - випуск 20

Ответи на питання по просуванню сайтів-випуск 20 Дорогі друзі, в ефірі двадцятьох випусках моєї регулярної добірки відповідей на питання по пошуковому просуванню, на які я відповідаю під час консультацій по SEO . Інші випуски доступні за цим посиланням . Отже, поїхали! Я хотів купити посилання з сайту з Яндекс Каталогу, переглянув всі сайти по будівництву з тИЦ більше 100. Ціни на такі посилання починаються від 215 рублів, при цьому відвідуваність у багатьох сайтів від 50 до 200 осіб на добу. Чи варто розміщувати посилання на таких ресурсах, якщо відвідуваність у них невелика? Думаю, алгоритми пошукових систем розвиваються в такому напрямку: чим більше буде переходів цільових відвідувачів по посиланню, тим більший ефект вона буде давати. Переходи користувачів по посиланню означають, що сайти близькі за тематикою і відвідувачам цікаво, що ж там знаходиться за посиланням. Посилання з тематичних сайтів з Яндекс Каталогу корисні, їх варто купувати.

Опубліковано: 14/06/12 @ 07:40
Розділ seo Блоги Читати далі...

SEO та пошукові системи: холодна війна

SEO та пошукові системи: холодна війна Свого часу стрімкий розвиток мережі Інтернет привело до необхідності створення систем, що полегшують пошук потрібної інформації. З простих служб «пошуковики» швидко виросли в об'єкти досить великого бізнесу. Чимала заслуга в цьому належить тому факту, що для більшості компаній донести інформацію про себе в Мережі до маси людей можливо тільки одним способом: вивести сайт на верхні позиції в результатах пошуку. З одного боку, в цьому плані пошуковики - і гіганти, і дрібниця - йдуть назустріч і завжди готові підняти сайт в «топ» за певну суму грошей. З іншого боку, таким чином, сайт не вийде підняти надовго: разові послуги подібного роду обмежені в терміні дії, а регулярне підтримування рейтингу може обійтися невиправдано дорого. Це привело до появи цілого виду діяльності - SEO-оптимізація. А вже після цього з'явилися різні для заробітку на сайтах.

Опубліковано: 29/05/12 @ 12:47
Розділ seo Пошуковики Читати далі...

Google оприлюднив скарги на піратські посилання і пояснив , навіщо це зробив

Google оприлюднив скарги на піратські посилання і пояснив, навіщо це зробив Google оприлюднив скарги на піратські посилання і пояснив, навіщо це зробив На сайті корпорації Google з'явився розділ, що містить вимоги правовласників про видалення посилань з пошукової видачі. Яку мету переслідує новий розділ, інтернет-гігант пояснив користувачам в своєму офіційному блозі. Поза всяких сумнівів, основними читачами цього повідомлення стали веб-майстри з різних міст світу, чия сфера діяльності - розробка сайтів Тольятті , напевно, не є винятком. У блозі представники Google пишуть, що найпоширенішою причиною вимог про видалення посилань з видачі є порушення авторських прав. Протягом останнього місяця Google отримав більше 1,2 млн заявок від порядку тисячі правовласників, що стосуються видалення посилань на 24 000 сайтів. На момент появи на сайті Google нового розділу, корпорація тижні отримує понад 250 тисяч скарг на порушують авторські права посилання. Google підкреслює, що за весь 2009 рік надійшло менше подібних скарг.

Опубліковано: 29/05/12 @ 12:42
Розділ seo Блоги Пошуковики Читати далі...

Нова система обміну контекстними посиланнями та статтями - недорого ;)

linksme Минулого тижня зі мною зв'язався засновник нового сервісу linksme. Він запропонував розмістити в блозі pervushin.com оглядову статтю про своєму сервісі. Я, зізнатися, спочатку хотів було відмовитися, таке у мене правило - ніяких гостьових і вже тим більше проплачених постів у блозі . Але після знайомства з самим сервісом, його призначенням, вирішив таки опублікувати запропоновану статтю безкоштовно і без будь-яких додаткових умов і бонусів. Я подумав, що цей сервіс Вам може бути корисний. Далі йде стаття надана засновником linksme: Linksme.ru - сервіс обміну контекстними посиланнями та статтями Створити якісний сайт і наповнити його хорошим контентом сьогодні не достатньо для того, щоб на ресурс стали заходити люди, і він почав приносити прибуток. Для отримання віддачі від проекту, його потрібно просунути, а важливий етап просування - це нарощування посилальної маси.

Опубліковано: 28/05/12 @ 12:14
Розділ seo Блоги Реклама Читати далі...

Інтерв'ю - Ігор Іванов, засновник форуму seobuilding.ru і творець підручника "SEO : Пошукова Оптимізація від А до Я"

Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Ігор Іванов, творець безкоштовного підручника з просування сайтів "SEO: Пошукова Оптимізація від А до Я "і засновник форуму . Я дякую Ігоря за цікаві відповіді і приділений час. Отже, зустрічайте - Ігор Іванов! Привіт, Ігоре! Привіт Михайло, радий вітати в твоєму обличчі всіх читачів блогу shakin.ru! Дуже багатьом знайомий твій підручник "SEO: Пошукова Оптимізація від А до Я". Крім змісту, мені в ньому подобається те, що ти пропонуєш його для вільного скачування, а не через введення e-mail. Як ти прийшов до думки про його створення? Які методи ти застосовував для того, щоб зробити його популярним? Михайло, у мене є своя методика навчання, яка сформувалася ще в школі. Поступово вона удосконалювалася і стала універсальною (не досконалою звичайно). Досить успішно вдавалося її застосовувати для отримання знань і кваліфікації в абсолютно різних (часом дуже різних) сферах життєдіяльності.

Опубліковано: 16/05/12 @ 07:15
Розділ seo Блоги Читати далі...

Як вивчити SEO і стати спеціалістом з просування сайтів

Как вивчити SEO і стати спеціалістом з просування сайтов Дорогі друзі, час від часу до мене надходять листи з одним і тим же питанням - як вивчити SEO і стати спеціалістом з просування сайтів? Я прийшов до думки, що пора написати про це докладну статтю і викласти в неї всі свої думки з цього приводу, і потім просто давати посилання. Зручно, не правда ли. На фотки не Глобатор, ви не подумайте. Просто я трохи повправлявся в Фотошопі. Просуванню сайтів поки не вчать в університетах. Думаю, незабаром щось подібне обов'язково з'явиться. Дійсно, питання про те, як стати SEO фахівцем, дуже актуальний. Уміння залучати цільових відвідувачів на сайти для збільшення прибутку завжди буде затребувано. Я буду розповідати, грунтуючись на своєму досвіді. Плюс постараюся додати жартів і примовок, щоб вам було веселіше читати. У дитинстві я хотів стати клоуном, а життя так склалася, що став блогером і сеошників. Мені завжди подобалося смішити людей. У школі, універі та на всіх роботах я завжди намагався когось розсмішити.

Опубліковано: 11/05/12 @ 08:02
Розділ seo Блоги Читати далі...

Search Engines Optimization (SEO )

Search Engines Optimization (SEO) Кожен день подорожуючи по інтернету, ми натикаємося на такі поняття як розкрутка або просування сайтів або інші подібні терміни. Однак поняття SEO поки що до цього списку не входить. Багато хто вважає, що це сленг просунутих користувачів всесвітньої павутини і фахівців в області розкрутки сайтів. Насправді цей термін позначає те, чим багато хто в даний час займаються. - це абревіатура від Search Engines Optimization. На російську мову вона перекладається як «оптимізація для пошукових систем» або «оптимізація в пошукових системах». Для спрощення багато хто називає це просто пошуковою оптимізацією. Є й такі користувачі, які пишуть цю абревіатуру російською мовою - СЕО. У зв'язку з цим виникає плутанина з англомовною версією цього скорочення СЕО - Chief Executive Officer, що вносить велику плутанину в розуміння абревіатури, яка часто зустрічається в текстах в Інтернеті. Деякі вживають таке словосполучення, як «seo оптимізація сайтів».

Опубліковано: 06/05/12 @ 03:01
Розділ seo Безпека Читати далі...

Програми- помічники для написання статей

Програми-помічники для написання статей Програми-помічники для написання статей В просторах інтернету існує така думка, що ведення професійного блогу - один з видів журналістики. Це те саме що звичайної журналістики в плані пошуку цікавої інформації, а також написання статей. Тут же виникає питання. Чому ж не користуватися тими досягненнями журналістики, які вже накопичені протягом років, якщо не століть? Чому б не завантажити все це в якусь базу даних або що-небудь в цьому дусі. Але розумних людей вистачає, тому вони деякий накопичений досвід записали в . Заголовщік. Заголовщік служить для підвищення ефективності написання автором заголовків, слоганів, девізів, гасел, своєрідних оборотів, метафор, образних виразів, для пошуку підходящих цитат, наприклад, для відповідних висловлювань політичних чи громадських діячів. Для початку, як і для будь-якої задачі, користувач ставить цілі завдання. У першому пункті програми користувач задає ситуацію, вибирає параметри, які характеризують її максимально повно.

Опубліковано: 22/04/12 @ 09:13
Розділ seo Блоги Читати далі...

Популярне слово SEO

Популярное слово SEO Популярне слово SEO Що це таке SEO оптимізація? Все, хто працює в мережі, прагнуть зробити свій сайт найбільш популярним і відвідуваним. Тут спрацьовує старе добре правило звичайної торгівлі, ніж вигідніше місце розташування торгової точки, тим більше людей її побачать, тим більше з них в неї зайдуть, і тим більше покупок буде зроблено. В інтернеті все йде точно так же. Всі хочуть просунути свій сайт вище в пошукових системах. SEO оптимізація - це, якраз, і є комплекс дій для просування позиції сайту в результатах пошуку. Хорошу оптимізацію можемо розглянути на прикладі сайту http://allara-studio.ru/Uslugi/NID.2/. Ви вводите в пошуковику цікавить запит, наприклад інтернет магазин створення сайтів або що-небудь ще, і пошуковик у верхніх рядках видає описаний вище сайт. Оптимізація буває зовнішньою і внутрішньою. Під зовнішньою SEO оптимізацією увазі використання зовнішніх посилань, за якими користувач може пройти на сайт.

Опубліковано: 18/04/12 @ 12:28
Розділ seo Безпека Читати далі...

Колективне інтерв'ю з SEOnews.ru

Анна Макарова-головний редактор SEOnews Дорогі друзі, сьогодні на shakin.ru - перше колективне інтерв'ю в історії мого блогу. Я вирішив зробити такий формат і звернувся до редакції популярного SEO порталу SEOnews.ru . Співробітниці люб'язно погодилися відповісти на мої запитання. Я дякую редактора-перекладача SEOnews Анастасію Марголіс за допомогу в проведенні цього інтерв'ю. Представляю вам сьогоднішніх співрозмовниць. Головний редактор Анна Макарова - працює в SEOnews з дня його заснування: Редактор-перекладач Аліна Назарова: Редактор-перекладач Жанна Рожкова: PR-менеджер Марал Гаіпова: Редактор-перекладач Марина Дьоміна: Отже, зустрічайте співробітниць SEOnews - Аліну Назарову, Анну Макарову, Жанну Рожкову, Марал Гаіпову і Марину Дьоміну! Гаряче вітаю колектив SEOnews! Перший раз в житті беру колективне інтерв'ю, так що хвилююся. Що у вас новенького за останній час? Анна: Михайло, привіт! Дуже раді відповісти на твої питання. Т.к. ми новинний портал, то новеньке у нас з'являється щодня.

Опубліковано: 18/04/12 @ 08:32
Розділ seo Блоги Інтерв'ю Читати далі...

Як в 2012 році за 8 зустрічей пізнати SEO і жінок? Інтерв'ю з Магомедом .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Наш сьогоднішній герой, як і mr. Спруте, народився в селі Поселкіно. Але доля їх чекала різна. Спруте на останні гроші боягузливо втік з Поселкіно в Тайланд, а ось Магомед ... Магомед віддав перевагу з високо підтягнутою головою підкорювати Москву. Він зібрав по копійці з кожного ще більш бідного родича і явив себе Червоної площі. Перший кадр. Запах міста. Гордість за свій народ. Але ... як по маслу не пішла. На Червоній площі стало ясно, що в Москві і без того занадто багато Магомедов. Все змішалося в голові майбутнього гуру. Від злості він захотів дівчинку. Або хоча б хлопчика, історія замовчує. Копаючись в пошуку за запитами типу, Магомед тут же зметикував, що зміг би підняти у видачі будь-який сайт, абсолютно будь-який. Так він і прийшов в Інтернет. Ну а далі - клієнти , клієнти , клієнти . І знання. Занадто багато знань.

Опубліковано: 17/04/12 @ 09:21
Розділ seo Безпека Читати далі...

Внутрішня оптимізація сайту

Внутренняя оптимізація сайта Внутрішня оптимізація сайту Оптимізація сайту - необхідна процедура для кожного власника ресурсу, який хоче підвищити відвідуваність сайту. Оптимізацію сайту можна проводити самостійно або звернутися до фахівців. Починати оптимізацію слід з опрацювання самого сайту - тобто, з внутрішньої оптимізації. Для цього необхідно починати з грамотного наповнення сайту матеріалами, які будуть цікаві користувачам. Всі статті на сайті повинні бути унікальними - тільки в цьому випадку буде успішним, сайт буде індексуватися пошуковою системою, і при цьому перебувати в ній досить високо. Всім власникам сайтів варто знати, що «запозичені» матеріали розпізнаються пошуковою системою, і в кращому випадку просування такого сайту буде абсолютно неефективним, а в гіршому - доступ на такий сайт буде повністю закритий. Дослідження показали, що користувач, який пройшов реєстрацію на сайті, заходить на нього досить часто.

Опубліковано: 10/04/12 @ 07:50
Розділ seo Читати далі...

Важливі кроки для розкрутки сайту

Важливі кроки для розкрутки сайту Кожен власник компанії, у якої з'явився власний сайт, стикається з проблемою залучення якомога більшої кількості відвідувачів на свій ресурс, тобто з проблемою розкрутки власного сайту. Для того щоб зробити це найбільш ефективно, необхідно зробити декілька кроків. • Продумати список ключових слів. Як правило, він включає в себе слова, пов'язані з тією діяльністю, якою займається компанія. Так, якщо ваша фірма займається складанням або ремонтом комп'ютерної техніки, то серед ключових запитів можуть бути фрази «Ремонт комп'ютерів » , «установка програмного забезпечення», «комп'ютерні програми». Спочатку ви можете скласти досить великий список - до 100 слів. Після цього список аналізується, і залишається приблизно 20 ключових запитів, які будуть використовуватися в статтях на сайті. При цьому необхідно пам'ятати, що відсоток ключових запитів в тексті не має бути занадто великим, інакше пошукові системи будуть сприймати такі тексти, як спам.

Опубліковано: 10/04/12 @ 07:47
Розділ seo Безпека Читати далі...

Відповіді на питання з просування сайтів - випуск 19

Ответи на питання з просування сайтів-випуск 19 Дорогі друзі, в ефірі новий випуск з моїми відповідями на питання з просування сайтів, на які я відповідаю під час консультацій по просуванню сайтів . Ви також можете подивитися інші випуски рубрики Відповіді на питання по SEO . На моєму сайті опубліковано близько 100 статей. Яка повинна бути у нього відвідуваність? Якщо говорити в середньому, то на сайті з 100 статей має бути приблизно 100 відвідувачів на добу. Звичайно, багато що залежить від тематики, потенціалу відвідуваності в ній, якості статей, їх обсягу і т.д. Якщо говорити узагальнено, то одна унікальна стаття обсягом в 2-3 тисячі символів повинна давати одного відвідувача в день. Це без використання зовнішніх посилань - внутрішня оптимізація цілком здатна давати такий ефект в більшості тематик. Чи треба просувати головну сторінку блога? Головну сторінку свого блога я не просуваю, роблю акцент на просування внутрішніх сторінок.

Опубліковано: 09/04/12 @ 07:26
Розділ seo Блоги Читати далі...

Основні деталі SEO - копірайтингу

Основні деталі SEO-копірайтингу Основні деталі SEO-копірайтингу Поширена у вузьких колах розробників сайтів назву «SEO-копірайтинг» як і раніше залишається «темним лісом» для простого користувача. З одного боку, це вірно, адже SEO-копірайтинг спрямований якраз на нічого не розуміє і ні в чому не шукає підступу користувача. Копірайтинг ставить за мету в деякому роді впливати на користувача таким чином, щоб залучити його до переходу на рекламований сайт або купівлі рекламованого товару. Чи можна назвати SEO-копірайтинг рекламою? Якщо це і можливо, то лише почасти. Швидше SEO-копірайтинг є одним з інструментів PR, оскільки часто і не містить прямого заклику до тієї або іншої дії. У багатьох SEO-текстах немає кричущих виразів, на зразок: «Купи швидше!», «Заходь на наш сайт!» І т.д. Однак найчастіше вплив таких текстів набагато більше, ніж від простої реклами. Але що ж означає приставка SEO і для чого вона потрібна? SEO є абревіатурою від Search Engine Optimization.

Опубліковано: 07/04/12 @ 07:00
Розділ seo Читати далі...

Бронюйте розкрутку сайту у професіоналів

Бронюйте розкрутку сайту у професіоналів Бронюйте розкрутку сайту у професіоналів Якщо ви бажаєте збільшити кількість клієнтів, поліпшити якість бренду і стати першими, то вам обов'язково необхідно . Не секрет, що обов'язкова умова успішного бізнесу - це вміння забезпечити постійне поповнення новими клієнтами. У всесвітній мережі потужним та ефективним засобом цього є SEO оптимізація і просування сайтів в пошукових системах Google і Yandex. В даний час саме так можна забезпечити приплив нових клієнтів з інтернету в вашу компанію. Звернувшись на dreamtag.ru, ви забезпечите стабільний і постійний потік клієнтів для вашого бізнесу. Саме тут накопичено колосальні знання і досвід з розкрутки сайтів.

Опубліковано: 02/04/12 @ 08:06
Розділ seo Читати далі...

Що таке SEO блог ?

Що таке SEO блог? Що таке SEO блог? Останнім часом все більше набирає обертів робота в інтернеті. Видів роботи в мережі маса, на будь-який смак, час, вміння ... Одним з найбільш популярних є seo-оптимізація. Що ж це? SEO - це комплекс заходів, спрямованих на підвищення "находімимі" сайту пошуковими системами та розміщення його в верху списку знайдених але запитом однотипних сайтів. Блог - це особливий вид сайтів з постійним оновленням коротких повідомлень, картинок, музики, відеороликів. По суті блог нагадує особистий щоденник людини, записи в якому не тільки загальнодоступні, але і можуть обговорюватися читачами. Так що ж таке ? Ввівши це питання в пошуковику Ви знайдете масу посилань, переважна більшість яких буде далеко від істиною суті Вашого запиту. Дуже часто блогери створюють блог, вписують в його заголовок абревіатуру SEO і обіцяють навчити основам і тонкощам оптимізації Вашого сайту. На перевірку в цих блогах рідко вдається почерпнути щось дійсно варте.

Опубліковано: 21/03/12 @ 11:13
Розділ seo Блоги Читати далі...

Помилки в SEO -оптимізації сайту

Багато власників бізнесу в Інтернеті стикаються з необхідністю SEO-оптимізації. Деякі компанії для цього звертаються до фахівців, але більшість намагаються організувати просування своїми силами, допускаючи поширені помилки новачків. Намагаючись швидко і невитратне вивести сайт в топ пошукових систем і потрапляючи на пастку короткострокового успіху, початківці оптимізатори згодом стикаються з різким і довгостроковим падінням відвідуваності ресурсу або навіть з його баном. Які ж помилки в SEO-оптимізації сайту є найбільш поширеними, і що потрібно робити, щоб їх уникнути? Графічні заголовки і меню Найчастіше в шапці сайту розташовується графічний заголовок, що включає логотип і назву компанії, ключові слова і т. п. Графіка не враховується пошуковими машинами, і виділяється під неї місце пропадає даремно, хоча тут можна було б розмістити ключові слова. Оптимальний комбінований варіант - невеликий графічний логотип і текстова інформація з ключевиками поруч.

Опубліковано: 12/03/12 @ 11:02
Розділ seo Читати далі...

Грамотна оптимізація сайту - гарантія успішного інтернет -магазину.

Якщо Ви хочете стати власником успішного інтернет магазину, сайту з послугами або просто мати інформаційний ресурс, необхідно подбати про його просуванні. Існують перевірені способи, які працюють і приносять в результаті прибуток. Тому варто звертатися до фахівців у цій галузі. З компанією Авеб, Ви отримаєте потрібний кінцевий результат. Просування сайту (search engine optimization) або пошукову оптимізацію, можна розділити на два пункти. Спочатку правильно налаштувати організацію роботи сайту. Сюди входить html код, тексти, структура сайту і т.д. Далі кількість ресурсів, які будуть посилатися на Ваш проект. Чим більше відгуків, коментарів і посилань на сайт, тим більше благонадійно, він виглядає для пошукової системи. Не використовуйте заборонені методи при розкрутці. В кінцевому результаті, всі заходи з розкручування, виводять Ваш веб-проект, на потрібне місце в пошуковій системі.

Опубліковано: 29/02/12 @ 01:45
Розділ seo Читати далі...

Контекстна реклама або SEO

Найбільш ефективні методи просування сайту є SEO-просування і контекстна реклама. Метою SEO (в перекладі з англ. Search engine optimization), або пошукової оптимізації, є виведення інтернет-ресурсу в число перших результатів видачі пошукових систем. Фахівці SEO-компаній працюють з текстовим наповненням сайту, посиланнями і тегами. Контекстна реклама - це один із способів розміщення Інтернет-реклами, який заснований на безпосередньому відповідності змісту рекламного матеріалу контенту сторінки, на якій він розміщений. Доведеним перевагою SEO-оптимізації перед рекламою є той факт, що користувачі віддають перевагу переходити за посиланнями «звичайного» пошуку, ігноруючи прямі рекламні оголошення. Таким чином, ми підібралися до першого критерію, за яким можна судити про переваги і недоліки двох методів просування сайтів. Трафік. SEO приносить більше трафіку на сайт. Важливу роль тут відіграє і вдале розташування результатів видачі в найбільш зручною для перегляду лівій частині браузера.

Опубліковано: 29/02/12 @ 01:43
Розділ seo Реклама Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16