Мій звіт про SEO конференції Baltic Digital Days 2018

Мой отчет о SEO конференции Baltic Digital Days 2018 Дорогі друзі, хочу розповісти вам про SEO конференції Baltic Digital Days (BDD) в Калінінграді, на якій я нещодавно побував. Саме на цій конференції рік тому я вперше в житті виступив з доповіддю. Можете почитати мій звіт про торішню Baltic Digital Days. З тих пір мені сподобалося робити доповіді, і я все частіше виступаю на різних SEO заходах. На минулій конференції в Калінінграді я думав, що краще захід зробити неможливо. Але в цей раз Дмитро Шахов зробив свою конференцію ще краще і цікавіше. Baltiс Digital Days 2018 – це найкраща SEO конференція, на якій я коли-небудь бував. У мене всі 4 дні було дуже цікаве, розумне і корисне спілкування з однодумцями. Що мені дуже сподобалося – завжди була класна компанія. Спілкування плавно перетікало з однієї компанії в іншу. День перший.

Опубліковано: 10/10/18 @ 07:39
Розділ seo Читати далі...

Front-end дайджест #30: більше 150 корисних посилань за травень

У випуску: дивимося на перфоманс під новим кутом разом з Guess.js, досліджуємо різні CSS властивості і хакі, а також що нового в Angular 6 і React 16.x. HTML та CSS Finger-friendly чисельного inputs with inputmode — як працює новий атрибут для текстових полів How CSS works: Parsing & painting CSS in the critical rendering path — як працює CSS Unicode Patterns It All Started With Emoji: Color Typography on the Web Responsive tables, revisited Page Transitions for Everyone Where Lines Break is Complicated.

Опубліковано: 02/06/18 @ 07:00
Розділ seo Читати далі...

Як купувати посилання в підписах на форумах

Как покупать ссылки в подписях на форумах Покупка посилань в підписах на форумах є ефективним методом для просування сайтів. Купивши посилання в підписах активних форумчан на популярних форумах по тематиці вашого сайту, ваш сайт одержить не тільки посилання з тематичного ресурсу, але і додаткових цільових відвідувачів. За моїми спостереженнями, посилання з підписів позитивно впливають на зростання позицій в пошукових системах і збільшення відвідуваності. Крім цього, собівартість таких посилань в рази нижче, ніж при використанні багатьох інших методів. Я активно застосовую покупку посилань в підписах на форумах з 2007 року. Сьогодні я поділюся з вами особливостями цього методу просування. По співвідношенню витрати/ефект посилання в підписах на форумах дуже вигідні. В результаті ваш сайт отримує посилання з багатьох сторінок форумів, часто з прикріплених тем, які переглядає велику кількість відвідувачів, а також з хороших трафиковых сторінок, які перебувають у видачі пошукових систем по цікавлять вас запитам.

Опубліковано: 27/04/18 @ 06:49
Розділ seo Читати далі...

Перші два випуски моєї нової програми про англомовне SEO

Первые два выпуска программы Буржунет Дорогі друзі, я радий представити вашій увазі новий формат відео "Буржунет". В них я буду коротко розповідати суть найбільш цікавих матеріалів з просування англомовних сайтів, які мені зустрічаються на просторах інтернету. Напевно серед моїх читачів є ті, кому цікаво англомовне SEO. Але із-за браку часу у багатьох немає можливості повністю дивитися навчальні відеоролики або ґрунтовно читати статті на англійській, якими я ділюсь у своєму Telegram каналі t.me/burzhunet . Я вирішив робити невеликі відео, в яких буду розповідати суть цікавих статей і відеороликів. Якщо вам зручно читати в Facebook, то можете приєднатися до моєї нової групи про англомовне SEO facebook.com/groups/burzhunet/ . Далі розміщу два перших випуску програми "Буржунет".

Опубліковано: 09/02/18 @ 12:33
Розділ seo Читати далі...

Кращі статті 2017 року

У 2017-му було багато хороших статей, і для тих, хто щось пропустив, ми склали добірку найкращого, розділивши матеріали по популярності і тематик. Краща аналітика Рейтинг шкіл за результатами ЗНО-2017 . У 2017 році ми разом з нашим читачем Сергієм Городецьким випустили другий рейтинг шкіл. На цей раз автор враховував результати ЗНО за два роки. Як і рейтинг 2016 року, цей матеріал став одним з найпопулярніших на DOU — майже 100 тис. переглядів. Зарплати українських розробників — червень-липень 2017 . Поки ми збираємо нові анкети для зимового дослідження про зарплати, ви можете ознайомитися з річним випуском. Рейтинг ІТ-книг 2017 . Перша версія рейтингу книг була опублікована ще в 2015 році. У 2017 році 1288 чоловік вибрали найкращі книги в 13 напрямках. ТОП-50 IT-компаній України, липень-2017: докризові темпи зростання . Влітку 2011 року вийшов наш перший рейтинг ТОП-25 . Галузь зростає, стає більш зрілою, вимагає більше інформації про себе.

Опубліковано: 03/01/18 @ 01:06
Розділ seo Читати далі...

Інтерв'ю - Віктор Каргін, творець SEOchat, самого популярного чату про SEO в Телеграме

Виктор Каргин, создатель SEOchat, самого популярного чата о SEO в Телеграме Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Віктор Каргін, творець SEOchat , самого популярного чату про SEO в Telegram. Я познайомився з Віктором на конференції Baltic Digital Days. У своєму інтерв'ю Віктор розповідає про Телеграме і його можливості, а також ділиться цінними порадами. Автор фото: Сергій Сморовоз Отже, зустрічайте - Віктор Каргін! Вікторе, привіт! За давньою традицією, прошу тебе розповісти про себе. Де ти виріс, на кого вчився, ким встиг попрацювати до приходу в SEO? Михайло, вітаю! Не буду порушувати традицію і трохи розповім про себе. Народився і виріс я в Нижньому Новгороді, там же навчався на технолога машинобудування в Нижегородському Державному Технічному Університеті ім. Р. Е. Алексєєва. У студентські роки підробляв сторожем в комп'ютерному класі і робив курсачи з комп'ютерної графіки на замовлення. А влітку працював у піонертаборі діджеєм на дискотеці.

Опубліковано: 27/12/17 @ 08:12
Розділ seo Читати далі...

Огляд сервісу для створення звітів SEO-reports.ru

Обзор сервиса для создания отчетов SEO-reports.ru Дорогі друзі, продовжую розповідати про корисні сервіси для SEO. Сьогодні я вирішив зробити огляд сервісу https://seo-reports.ru/ . Він дозволяє швидко створювати красиві звіти для клієнтів по просуванню сайтів. Клієнтське SEO тісно пов'язане зі звітністю. Створення звітів може займати час, який краще витратити на більш важливі справи. Клієнти самі без проблем можуть переглядати статистику своїх сайтів в Яндекс Метриці і Google Analytics. Їм важливо наочно бачити ефект від роботи SEO-фахівців. Сервіс SEO-reports якраз для цього і створений. Він економить час, і звіти створюються в ньому в кілька кліків. Плюс їх можна гнучко налаштовувати, брендувати і автоматично висилати на e-mail клієнтам з копією собі. Крім цього, можна завантажувати їх на сайт, якщо хочете, щоб у клієнта був доступ до звітів на вашому сайті.

Опубліковано: 21/12/17 @ 08:31
Розділ seo Сервіси Читати далі...

Знижка 20% на SEO-аудит в січні

У поточному році ваш сайт не досягла тих показників трафіку і позицій, на які ви розраховували? Не омрачайте цією думкою свої свята – доручіть вирішити цю проблему нам. Запишіть свій сайт до SEO-докторові у SiteClinic на січень зі знижкою 20%. Знижка діє на SEO-аудит , експертизу , розробку стратегії просування й інші разові послуги нашої команди. У той час, коли ви будете відпочивати і святкувати, наші фахівці проаналізують сайт і складуть інструкції щодо підвищення трафіку, позицій, продажів з сайту або вирішення інших проблем, про які не хочеться думати у вихідні. Після закінчення "новорічних канікул" у вас на руках вже буде чітка стратегія дій по сайту.

Опубліковано: 20/12/17 @ 09:26
Розділ seo Читати далі...

Робочі місця 54 SEO фахівців

Рабочие места 54 SEO специалистов Дорогі друзі, в 2011 році я робив добірку Робочі місця SEO блогерів . Прийшов час робити нову. Минулого разу я опитав 20 чоловік, зараз більше 50. Це наочно ілюструє, як з роками зростає планка якості статей, до якої я прагну . Не завжди виходить, але я стараюся. На цей раз я вирішив запросити не тільки блогери, але і всі високоповажне SEO-співтовариство. В опитуванні взяли участь блогери, SEO фахівці, творці популярних сервісів і програм, фрілансери, керівники компаній і агентств, аналітики і вебмастера. Їх об'єднує одне - всі вони фахівці з просування сайтів.

Опубліковано: 01/12/17 @ 08:55
Розділ seo Блоги Читати далі...

Мій звіт про SEO конференції Baltic Digital Days 2017

Мой отчет о SEO конференции Baltic Digital Days 2017 Дорогі друзі, хочу поділитися з вами свіжими враженнями про відвідування відомої SEO конференції Baltic Digital Days 2017 (BDD) в Калінінграді (). Я вдячний організатору Дмитру Шахову за те, що запросив мене виступити з доповіддю. Для мене було б честю просто відвідати конференцію, а тут з доповіддю! До цього я ніде не виступав і це був мій перший доповідь в житті. Я готував доповідь 3 місяці. Багато разів його редагував. А вже скільки разів репетирував – і не злічити Готувався, як до госэкзамену . Думаю, я міг би, прокинувшись серед ночі, розповісти будь слайд за номером, а також прочитати доповідь у зворотному порядку, починаючи з останнього слайда. Зі студентства люблю комплексний обід підхід і ретельну підготовку . Дорога на конференцію Так як я живу в Сибіру, то мені довелося добиратися з пересадкою в Москві. Мій перший літак прилетів із запізненням на 2 години, а на пересадку в Москві у мене було 1 година 15 хвилин. Тобто мій літак на Калінінград відлетів без мене.

Опубліковано: 22/08/17 @ 08:46
Розділ seo Читати далі...

Пошук посилальних донорів. Як знайти майданчики для розміщення зовнішніх посилань

mainimage-min Підбір майданчиків для просування – найбільш трудомістка частина процесу нарощування зовнішніх посилань. Особливо складно доводиться вебмайстрам, які не володіють досвідом експериментування, не мають майданчиків для тестів і вибирають загальнодоступні посилання на біржах за певним набором вбудованих показників. Таку стратегію можна охарактеризувати широко відомою фразою «пальцем в небо». У цій статті я розповім про стратегію підбору майданчиків, заснованої на аналізі посилального профілю конкурентів. Суть її полягає в тому, щоб знайти та розмістити посилання на тих самих донорів, які посилаються на ваших конкурентів .

Опубліковано: 25/07/17 @ 06:00
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Управління проектами і задачами при роботі з інформаційними сайтами. Огляд сервісу Wrike для делегування розміщення статей

Вітаю всіх читачів мого блогу. Сьогодні на порядку денному огляд сервісу за рішенням організації своїх завдань і проектів, а також делегування при роботі з інформаційними сайтами і не тільки. Як ви здогадалися з назви, сервіс носить назву Wrike і призначений для управління проектами онлайн. Але давайте почнемо по порядку і спочатку поговоримо про постановці завдання і з чим я зіткнувся вже більше 6 місяців створюючи і просуваючи інфо-сайти.
Які завдання ми розглядаємо в першу чергу при запуску інфо-сайту Наведу невеликий список того, з чим доведеться працювати при запуску сайту, не важливо інфо або звичайного комерційного. установка движка сайту на хостинг; установка плагінів; налаштування рушія, плагінів, теми (дизайну); складання семантичного ядра і відповідної структури сайту; написання та розміщення контенту на сайт; роботи з зовнішньої оптимізації (smm, посилальний профіль). Якщо брати великими мазками, то все виглядає саме так.

Опубліковано: 07/07/17 @ 11:58
Розділ seo Блоги Сервіси Читати далі...

Кейс Kwork – заощадив 1800 руб. і отримав 25 ТИЦастых посилань

2017.06.05-16.54.42 Я вже писав про фріланс біржу Kwork . Тоді в коментарях її жартома назвали біржею рабів. З однієї простої причини – все фріланс-послуги на ній ви можете замовити за 500 руб. Від вічних посилань і SEO аудиту до розробки логотипу або навіть дизайну сайту. 500 рублів це свого роду "цеглинка", з яких складається виконання стоїть перед вами завдання. Багато вебмастера з часом приходять до висновку, що рутину і багато дрібні завдання потрібно делегувати. Kwork в цьому плані — дуже зручний помічник. Цінник на послуги невисокий, а серед великого розмаїття кворков можна знайти дійсно цікаві пропозиції. Як працює Kwork? Просто в пошуку знаходите відповідну послугу і замовляєте її в пару кліків. При цьому швидкість виконання в середньому досить висока – 1-2 дні. І це дійсно так, сам не раз користувався послугами сервісу для дрібних рутинних завдань. Також є гарантія повернення коштів, але це потрібно швидше, щоб захиститися від можливих шахраїв.

Опубліковано: 15/06/17 @ 02:59
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Кейс Kwork – сэкономил 1800 руб. и получил 25 ТИЦастых ссылок

2017.06.05-16.54.42 Я уже писал про фриланс биржу Kwork . Тогда в комментариях ее в шутку назвали биржей рабов. По одной простой причине – все фриланс-услуги на ней вы можете заказать за 500 руб. От вечных ссылок и SEO аудита до разработки логотипа или даже дизайна сайта. 500 рублей это своего рода кирпичик, из которых складывается выполнение стоящей перед вами задачи. Многие вебмастера со временем приходят к выводу, что рутину и многие мелкие задачи нужно делегировать. Kwork в этом плане — очень удобный помощник. Ценник на услуги невысокий, а среди большого разнообразия кворков можно найти действительно интересные предложения. Как работает Kwork? Просто в поиске находите подходящую услугу и заказываете ее в пару кликов. При этом скорость выполнения в среднем достаточно высокая – 1-2 дня. И это действительно так, сам не раз пользовался услугами сервиса для мелких рутинных задач. Также есть гарантия возврата средств, но это нужно скорее, чтобы защититься от возможных мошенников.

Опубліковано: 15/06/17 @ 02:59
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Інфо-сайти: підсумки травня 2017 рекорд по трафіку і кількості опублікованих статей

Літо почалося в погану погоду, але зате результати в інфо-сайтах продовжують рости. Взагалі, хороша погода зазвичай саботує роботу, тому навіть на краще, що травень був холодний. Про делегування У травні був поставлений особистий рекорд по трафіку і кількості опублікованих статей. Делегування вирішує — в цьому місяці більш 50% від усієї кількості статей було опубліковано найманим контент менеджером. Я пам'ятаю, як мені незрозуміло було як же навчити людину з нуля розміщувати статті за всіма правилами, адже там дуже-дуже багато нюансів. Але очі бояться, а руки роблять. Близько тижня я записував відео інструкції і текстові пояснення для КМ, вийшло в сумі на 2 години. А потім був баден-баден і довелося половину відео переробляти під нові вимоги, заодно і ємко все розтлумачив.

У результаті контент менеджер навчилася і десь з 10 роботи стала робити практично як зробив би я. Тепер стоїть завдання знаходити контент менеджерів на постійній основі, т. к.

Опубліковано: 01/06/17 @ 01:57
Розділ seo Пошуковики Читати далі...

Инфо-сайты: итоги мая 2017 рекорд по трафику и количеству опубликованных статей

Лето началось в плохой погоды, но зато результаты в инфо-сайтах продолжают расти. Вообще, хорошая погода обычно саботирует работу, поэтому даже к лучшему, что май был холодный. Про делегирование В мае был поставлен личный рекорд по трафику и количеству опубликованных статей. Делегирование решает — в этом месяце более 50% от всего количества статей было опубликовано наемным контент менеджером. Я помню, как непонятно мне было как же обучить человека с нуля размещать статьи по всем правилам, ведь там очень очень много нюансов. Но глаза бояться, а руки делают. Около недели я записывал видео инструкции и текстовые пояснения для КМ, вышло в сумме на 2 часа. А потом был баден-баден и пришлось половину видео переделывать под новые требования, заодно и более емко все растолковал.

В итоге контент менеджер обучилась и где-то с 10 работы стала делать практически как сделал бы я. Теперь стоит задача находить контент менеджеров на постоянной основе, т.к.

Опубліковано: 01/06/17 @ 01:57
Розділ seo Пошуковики Читати далі...

Конкурс статей на DOU з призовим фондом понад 20 тис. грн

З 19 квітня по 15 червня ми проводимо конкурс статей на ДОУ. Перший приз — 10 тис. грн. Про що писати? ДОУ розповідає про те, що відбувається в українському ІТ. Ринок праці, освіта, тренди і рейтинги, цікаві історії і люди, сири і дзеркалки. Ну і скандали, інтриги, розслідування — куди ж без них. Вибір конкретної теми за вами. Єдина умова — вона повинна бути пов'язана з українським ІТ. Якщо ви вибираєте героя для статті, то це має бути український айтішник; якщо пишете про розвиток якогось ІТ-напряму, то ваш фокус повинен бути спрямований на Україну. Маленька порада: не дуже цікаві технічні статті, а також теми про бізнес і стартапи. Для таких тим вже є інші хороші сайти . Якщо ви не впевнені, цікаву ви вибрали тему чи ні — напишіть нам, ми скажемо. Умови участі та терміни Статті на конкурс приймаються до 15 червня. Підведення підсумків — 30 червня. Автор найкращої, на думку редакції ДОУ, статті отримує 10 000 грн. Автор самої популярної (за переглядами) статті — 7 000 грн.

Опубліковано: 19/04/17 @ 07:00
Розділ seo Блоги Читати далі...

Як подивитися посилання на сторінку сайту безкоштовно

Как посмотреть ссылки на страницу сайта бесплатно Дорогі друзі, в ефірі рубрика SEO відповіді . Сьогодні я хочу розповісти про те, як дізнатися зовнішні посилання на внутрішню сторінку будь-якого сайту безкоштовно. Аналіз зовнішніх посилань на внутрішні сторінки сайтів потрібен, коли ви хочете просунути сторінки свого сайту в топ. Бажано вивчити, які розміщені посилання на сторінки ваших провідних конкурентів в топі Яндекса і Google. На основі отриманої інформації можна сформувати стратегію для підживлення просуваються сторінок зовнішніми посиланнями. Для наочності я записав відео.

Опубліковано: 02/03/17 @ 08:21
Розділ seo Читати далі...

Как посмотреть ссылки на страницу сайта бесплатно

Как посмотреть ссылки на страницу сайта бесплатно Дорогие друзья, в эфире рубрика SEO ответы . Сегодня я хочу рассказать о том, как узнать внешние ссылки на внутреннюю страницу любого сайта бесплатно. Анализ внешних ссылок на внутренние страницы сайтов нужен, когда вы хотите продвинуть страницы своего сайта в топ. Желательно изучить, какие ссылки размещены на страницы ваших ведущих конкурентов в топе Яндекса и Google. На основе полученной информации можно сформировать стратегию для подпитки продвигаемых вами страниц внешними ссылками. Для наглядности я записал видео.

Опубліковано: 02/03/17 @ 08:21
Розділ seo Читати далі...

Як вчити SEO по 2 години в день, якщо немає часу

Дорогі друзі, я продовжую публікувати відео в новому форматі в рубриці SEO відповіді на shakin.ru. Мені час від часу пишуть листи з питаннями про те, як можна вчитися просування сайтів, якщо зовсім немає часу. Я зробив відео, в якому на своєму досвіді розповів про те, як можна виділяти час на самоосвіту, коли його немає:[...] Пост опублікований на блозі . The post appeared first on .

Опубліковано: 17/01/17 @ 09:21
Розділ seo Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16