TrustLink - нова біла база SeoPult?!

TrustLink-нова біла база SeoPult TrustLink - нова біла база SeoPult Усім добрий день. Давно не писав у блог, більше ніж пів року. За цей час багато що встигло трапитися, я встиг трохи переглянути свої погляди на життя, на роботу і свої плани на майбутнє. Поки я був відсутній на блозі (не писав, але намагався відповісти на всі питання в коментарях), блог на подив підріс в плані відвідуваності, кількості читачів і що найцікавіше, ТІЦ блогу став 10 (08.04.2010), незважаючи на те, що на блозі більше 6 місяців не з'явилося жодної з статті, за весь час існування блогу (з березня 2009 р.) не було куплено жодної з посилання, нісделано ниодного прогону. Коротше кажучи це все природно і це не може не радувати.
А тепер до суті посту.
Сьогодні була анонсована нова біржа посилань TrustLink від SeoPult , яка можливо стане серйозним конкурентом відомої SAPE.ru. Поки ресурс знаходиться на стадії бета тестування, але вже доступні всі функції для вебмастерів.

Опубліковано: 21/03/11 @ 05:23
Розділ seo Блоги Читати далі...

Як підняти ТІЦ за допомогою біржі статей Liex?

Як підняти ТІЦ за допомогою біржі статей Liex? Сьогодні я не буду писати методи про реєстрацію в каталогах сайтів і статей, які вже давно не дають приросту Тіц-а, а тільки трохи впливають на позиції в пошукових системах. Сьогодні я буду говорити про реальні методи і схеми, які працюють. Багато хто чув і напевно читали теми про те, як підняти ТІЦ за допомогою біржі статей Liex. Але мало хто зважився на цей шах інвестування грошей у цю тему. Якщо у Вас сайти менше 1000 сторінок, тоді настійно не рекомендую користуватися даним методом, так як прибутку ви отримаєте набагато менше. Нам потрібні многостранічнікі і з кількістю сторінок в sape 1000 і більше. Якщо є такі сайти, тоді швиденько замовляйте проект в Ліексе і вперед. Шаблон потрібен на 40-50 доларів. Це вийде 8000-10000 знаків. І вставляємо туди 2-е посилання на 2-а різних домену. Я пробував розбавляти сторінки морду і внутрякі, але нічого з цього не вийшло, а тому можна легко всі посилання ставити на морду.

Опубліковано: 19/03/11 @ 11:03
Розділ seo Читати далі...

Питання просування сайту (для замовника SEO-послуг)

"Все, що ви хотіли знати про SEO , але боялися запитати".
(Майже по Вуді Аллену)
Завтра, 11 березня 2009 року, о 17 годині відбудеться семінар на тему основ пошукового просування сайту . При цьому пошукове просування буде розглядатися не з позицій SEO-фахівців, а з позицій і для (тільки для) тих, хто розглядається як клієнта даної послуги: для власників сайтів, власників та маркетологів компаній, що мають свій сайт і охочих його просунути в природному видачу пошукачів.

Чому власнику сайту, якщо він подумує про SEO, мати базові знання в цій області? По-перше, практика показує, що більшість замовників навіть у загальних рисах насилу уявляють: як здійснюється просування сайту, що можна отримати у результаті і як швидко це просування відбувається, як сформулювати завдання, за якими критеріями вибирати оптимізаторів і де їх шукати ... На Насправді тут набагато більше питань і вони дуже і дуже актуальні.

Опубліковано: 18/03/11 @ 05:21
Розділ seo Читати далі...

3 найбільш значущих невірних ідеї в SEO, які багато хто вважає головними правилами

Інтернет - нескінченний джерело інформації з мільярдами проіндексованих сторінок в пошукових системах. Крім того, це місце, де кожен може написати статті, створити веб-сторінки і т.д. і отримати їх видимість тисячами людей.

Дуже популярною темою сьогодні є SEO: воно обговорюється повсюдно, і ви можете знайти неймовірну кількість статей, електронних книг, сайтів, що дають поради і рекомендації з SEO і все те, що допоможе вам зрозуміти пошукові системи і їх алгоритми роботи. Але, на жаль, також повно невірної інформації, написаної новачками, які не мають навичками в SEO. Важливо, щоб ви не вірили сліпо всьому, що читаєте онлайн і пам'ятайте, що копірайтери, які пишуть статті, це такі ж прості люди, як ви і я, а також те, що найчастіше точність інформації, що міститься в статті, не перевіряється тим, хто її публікує у себе на сайтах.

Опубліковано: 18/03/11 @ 09:47
Розділ seo Читати далі...

Як купувати посилання в сапі (sape)?

Як купувати посилання в сапі (sape)? Для того, щоб використовувати біржу посилань Sape максимально ефективно, а значить і максимально ефективно підвищувати свій сайт у видачі в Google і Яндекс і інших пошукачів, необхідно знати кілька правил. Приступимо. Ви зареєструвалися на Сапі і починаєте купувати посилання для своїх сайтів. Перше питання, з яким Ви зіткнетеся - ціна. Тут все, в общем-то, зрозуміло: чим дорожче майданчик для розміщення Вашого посилання, тим цінніше беклінки на Ваш сайт з точки зору пошукових систем. Низька вартість розміщення посилання може бути з трьох причин: або це сайт-смітник, або має якісь проблеми з пошукачами, який сайт новий. Так що не варто звертати уваги на сайти з низькою ціною. Далі зверніть увагу на (PageRank) PR сторінки. Цей показник дуже важливий, так як визначає «вага» сторінки з точки зору самого популярного у світі пошуковика Google і присвоюється окремо кожній сторінці сайту. Цей показник коливається від 1 до 10. Вибирати варто майданчики з показником ПР від 1-го і вище.

Опубліковано: 09/03/11 @ 04:04
Розділ seo Блоги Читати далі...

Відповіді на питання # 4: регіональне просування, індексація посилань, перелінковка та інше

З усіх питань, які я отримала за наступний місяць, відповідаю публічно тільки на третю частину. На половину запитань я відповіла відразу поштою, а решта сформульовані настільки розмито, що зрозуміти проблему і, тим більше, допомогти вирішити її, не представляється можливим. Також, на жаль, недавно з'ясувалося, що майже два тижні в грудні форма відправки листів з сайту не працювала, і є ймовірність, що багато питань просто не потрапили в мою скриньку. Так що якщо Ви надсилали мені питання, але я не відповіла на нього ні особисто, ні в блозі - надсилайте повторно. Надіслати мені питання можна тут . Особливості орфографії та пунктуації авторів питань залишені без змін.
Про прегіональном просуванні в Яндексі Владислав: Що ви можете сказати про просування сайту по ГЗ в чужому регіоні в разі, якщо йому вже автоматичні присвоєний регіон, взятий з ЯК. У моєму випадку, сайт має регіон Калінінград, а цільової регіон за родом діяльності - москва, пітер і т.д.

Опубліковано: 24/02/11 @ 12:03
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Створюємо сервіс коротких посилань

Сервіс коротких посилань Сервіс коротких посилань - це веб-додаток, що допомагає "скорочувати" або ховати джерельне посилання. Коротку посилання зручніше поширювати, а так само в такий спосіб можна ховати партнерську посилання. Користувач зможе зрозуміти, що посилання партнерська вже після того, як він перейде, тобто він вже не зможе вам перешкодити заробити чесні преміальні) Прикладом такого сервісу є tinyurl.com . Подібних сервісів нині багато, але що заважає вам мати такий же?) Нам знадобиться Хостинг з підтримкою php і mysql, можна скористатися безкоштовним, а потім ще прикрутити до нього безкоштовний домен ) Скрипт Phurl який можна скачати тут . Його демка тут. Можливо знадобиться бібліотека GD (вона завжди є) або ключ для recaptcha.net Отже, почнемо процес установки Завантажуємо файли на хостинг Запускаємо http://адресс_вашего_сайта/install.

Опубліковано: 23/02/11 @ 01:32
Розділ seo Безпека Сервіси Читати далі...

Відеокурс Wordpress SEO. Урок 1 - файл robots.txt

Дорогі друзі, я радий представити вашій увазі свій безкоштовний відеокурс Wordpress SEO. Я захоплююся Wordpress з 2007 року і цей блогових движок мені дуже подобається. Я часто пишу про нього в рубриці Wordpress на своєму блозі shakin.ru. Примітка - відеоурок краще дивитися в повноекранному режимі як 720. Спочатку я хотів створити кілька статей про пошукову оптимізацію Wordpress, але вирішив, що потрібно розвиватися і освоювати нові напрямки, тому зроблю серію відеоуроків про Wordpress SEO, які об'єднаю в відеокурс. Ви можете подивитися мої попередні відеоуроки на різні теми. Відеокурс, природно, буде безкоштовним. Сам люблю, коли автори викладають потрібну мені інформацію у вільному доступі на своїх сайтах та блогах, тому буду продовжувати цю славну традицію. Всі матеріали відеокурсу будуть доступні на цьому блозі. У міру публікації відеоуроків я буду доповнювати сторінку відеокурсу, на якій у підсумку можна буде знайти всі матеріали. Ось її адреса: http://shakin.ru/wordpress-seo .

Опубліковано: 23/02/11 @ 11:48
Розділ seo wordpress Блоги Читати далі...

Гороскоп на 2011 рік для оптимізаторів та веб-майстрів

Гороскоп на 2011 рік для оптимізаторів та веб-майстрів 2011-й рік вже настав, і всі ми потроху входимо в робоче середовище. Всі ще пам'ятають, як святкували Новий рік, але будь-який наступний хочеться відсвяткувати як то по-особливому і отримати в цьому році те, що не отримали в минулому і позаминулому роках. А що ж може прикрасити стіл іменинників або ж просто застілля? Звичайно ж запуску і хороша випивка. Адже ми з Вами гідні не тільки хороших заробітків, а й повинні скуштувати одні з кращих світових напоїв (алкогольних чи безалкогольних) адже ми на це заслуговуємо з Вами, правда? Складне завдання об'єднати заробіток, знаки зодіаку і різноманітні напої в одному місці, але щось з цього вийшло. І, прочитавши саме про свій знак - пам'ятай, що заслуговуєш кращого саме ти і що цей гороскоп повинен змусити тебе замислитись над тим, чим ти зараз займаєшся, а чим повинен. Адже якщо не ти вип'єш один з дорогих напоїв, то це хтось зробить за тебе.

Опубліковано: 19/02/11 @ 01:19
Розділ seo Читати далі...

Андрій Мухачов: SEO в стилі антікорпоратів

Цією статтею ми відкриваємо серію інтерв'ю. Відомі сеошники і блогери будуть ділитися своїм досвідом і поглядами на просування сайтів та заробіток в інтернеті з нашими читачами. Сьогодні у нас в гостях Андрій Мухачов - творець руху антікорпоратів, власник студії Ufa-project http://ufa-project. ru / . Ця людина вже кілька років впливає на уми та настрої людей, які коливаються між «робити кар'єру в офісі/працювати на себе». Його блог Антікорпоратів (тепер - Мухачев.ру ), присвячений моральному і матеріальному розвитку людини поза офісних стін, наробив багато шуму в рунеті, потрапив в каталоги Яндекса і DMOZа в категорії «бізнес», а також звернув на себе увагу інших знаменитих блогерів, таких
як Дмитро Давидов, Шакін (Глобатор), Мауле і т.д. Розкручений блог приносив господареві прибуток від реклами і постійних замовників на копірайтинг. Багато хто на цьому б зупинилися, але не Андрій.

Опубліковано: 18/02/11 @ 09:23
Розділ seo Блоги Читати далі...

Тепер блог SeoKiev.com в Яндекс Каталозі

Тепер блог SeoKiev.com в Яндекс Каталозі Сьогодні скажу я Вам подвійне свято. Перше свято - це те, що я отримав водійське посвідчення (перша ціль в новому 2011 - м році виконана), а друге - це попадання блогу в Яндекс каталог. Важко навіть сказати, що найцінніше, але скажу, що права мені обійшлися значно дорожче, ніж попадання в Яндекс каталог. Хоча якщо судити по тому скільки часу витрачено на блог, то швидше - всього внесення блогу в Якові коштує дорожче. Для внесення до Яку мені не вистачало 4000 рублів, які мені з люб'язністю позичив Lomtik, до речі, він зараз намагається просунути свій новий сайт в якому є розділ мультфільми . Для дітей розділ буде цікавий, а щодо боргу обіцяю скоро повернути, тому що не люблю бути належним. Посилання з самого Яндекс Каталогу присвоює ресурсу тематику і власне передає вагу. Хоча Яка більше впливає на параметри тиц-а. Мені от цікаво виростить Тіц мого блогу чи ні, зараз він на позначці 10. Буду слідкувати за зміною сео-параметрів.

Опубліковано: 10/02/11 @ 08:46
Розділ seo Блоги Пошуковики Читати далі...

Оптимізатор, що просуває НЧ запити без бази Пастухова - не оптимізатор. Або про те, як скласти повне сем. ядро.

key collector Коли мова заходить про будь-яку базі ключевіков - в людей встаєпитання «а навіщо? адже можна самому, епта, Напарс в вордстате !». Проблема в тому, що ... втім, у вордстата аж три проблеми № 1 У силу нестабільності НЧ - у базі ключевіков виходить куди більше, ніж у вордстате. У вордстате НЧ постійно пропадають і з'являються, зникають і з'являються. Адже вони на те й НЧ, щоб зникати і з'являтися. Припустимо - у червні 5 людей зацікавилися рожевими мавпами з Гонконгу. Де гарантії, що в серпні буде стільки ж зацікавлених? Та ніде. У серпні зацікавлених може не бути і запит тимчасовопропаде з вордстата. У кінцевому підсумку цілком може бути таке, що оптимізуючи сторінку про рожевих мавп - ви згадайте купу різних міст, крім Гонконгу, бо не знайдете відповідного ключевиком вордстате. Ну, а завдання бази в тому, щоб доповісти про всі ключевіков. № 2 Вордстат втрачає прийменники, правильні словоформи і порядки слів.

Опубліковано: 10/02/11 @ 05:32
Розділ seo Блоги Пошуковики Читати далі...

До кінця 2011 ринок SEO сильно зміниться. Мої прогнози.

Ще наприкінці минулого місяця я хотіла присвятити окрему запис трендам що минає, і зробити короткий прогноз на наступний. Але, як зазвичай буває у передсвятковий час, з'явилися десятки нагальних питань, які не можна було відкладати на наступний рік. Кожна хвилина була на рахунку. Довго буду з посмішкою згадувати, як буквально за годину до вильоту в Тайланд я зі швидкістю 1000 символів в хвилину строчила відповіді на інтерв'ю Володимиру Карпееву , в той час як внизу нас з чоловіком вже чекало таксі. Так, я таки почала виконувати свій план щодо активного відпочинку, про який писала ще влітку в естафеті про відпочинок вебмайстра . Обіцяний фотозвіт з Тайланду можна подивитися тут . Отже, непомітно для мене пройшло два тижні нового року. Обертатися назад і описувати торішні результати і досягнення вже немає бажання, хоч їх і виявилося більше очікуваного (при моєму порівняно пасивному образі ведення бізнесу).

Опубліковано: 09/02/11 @ 01:56
Розділ seo Читати далі...

Установка кода SAPE на сайт с кириллическими урлами (UTF-8)

На одному з моїх проектів на якому збираю використовуються кодування UTF-8 і кириличні урли а-ля Вікіпедія. У такого підходу є як плюси, таки і мінуси. Як виявилося, біржа посилань Sape не вміє правильно обробляти кириличні урли. Листування з представником проблеми не вирішила, порадили переробляти кодування адрес сторінок. Якби сайт був маленький і був би не проіндексовані пошуковими системами, можливо, такий варіант і підійшов. Але не в даному випадку, коли пошуковими системами проіндексовано 1000 сторінок і на сайт йде пошуковий трафік. Щоб запустити продаж посилань на сайті довелося допрацювати код виклику Sape. Вказівка ??кодування посилань Щоб посилання виводилися в правильному кодуванні потрібно повідомити sape в якому кодуванні зберігати посилання у файлі бази посилань. Для цього в файл. Htaccess додав наступний рядок: AddDefaultCharset UTF-8. Зазвичай цього вистачає. Після внесення змін в. Htaccess потрібно видалити файл links.

Опубліковано: 18/08/10 @ 11:10
Розділ seo Читати далі...

Установка коду SAPE на сайт з кириличними урламі ( UTF -8)

На одному з моїх проектів на якому збираю використовуються кодування UTF-8 і кириличні урли а-ля Вікіпедія. У такого підходу є як плюси, таки і мінуси. Як виявилося, біржа посилань Sape не вміє правильно обробляти кириличні урли. Листування з представником проблеми не вирішила, порадили переробляти кодування адрес сторінок. Якби сайт був маленький і був би не проіндексовані пошуковими системами, можливо, такий варіант і підійшов. Але не в даному випадку, коли пошуковими системами проіндексовано 1000 сторінок і на сайт йде пошуковий трафік. Щоб запустити продаж посилань на сайті довелося допрацювати код виклику Sape. Вказівка ??кодування посилань Щоб посилання виводилися в правильному кодуванні потрібно повідомити sape в якому кодуванні зберігати посилання у файлі бази посилань. Для цього в файл. Htaccess додав наступний рядок: AddDefaultCharset UTF-8. Зазвичай цього вистачає. Після внесення змін в. Htaccess потрібно видалити файл links.

Опубліковано: 18/08/10 @ 11:10
Розділ seo Читати далі...

Установка коду SAPE на сайт з кириличними урламі ( UTF-8)

На одному з моїх проектів на якому збираю використовуються кодування UTF-8 і кириличні урли а-ля Вікіпедія. У такого підходу є як плюси, таки й мінуси. Як виявилося, біржа посилань Sape не вміє правильно обробляти кириличні урли. Листування зі службою підтримки проблеми не вирішила, порадили переробляти кодування адрес сторінок. Якби сайт був маленький і був би не проіндексований пошукачами, можливо, такий варіант і підійшов. Але не в даному випадку, коли пошуковими системами проіндексовано 1000 сторінок і на сайт йде пошуковий трафік. Щоб запустити продаж посилань на сайті довелося допрацювати код виклику Sape. Вказівка ??кодування посилань Щоб посилання виводилися в правильному кодуванні потрібно повідомити sape в якому кодуванні зберігати посилання у файлі бази посилань. Для цього в файл. Htaccess додав наступний рядок: AddDefaultCharset UTF-8. Зазвичай цього вистачає. Після внесення змін до. Htaccess потрібно видалити файл links.

Опубліковано: 18/08/10 @ 11:10
Розділ seo Читати далі...

Установка коду SAPE на сайт з кириличними урламі (UTF -8)

На одному з моїх проектів на якому збираю акорди для гітари використовуються кодування UTF -8 і кириличні урли а- ля Вікіпедія . У такого підходу є як плюси , таки і мінуси. Як виявилося , біржа посилань Sape не вміє правильно обробляти кириличні урли . Листування зі службою підтримки проблеми не вирішила , порадили переробляти кодування адрес сторінок . Якби сайт був маленький і був би не проіндексовані пошуковими системами, можливо , такий варіант і підійшов. Але не в даному випадку , коли пошуковими системами проіндексовано 1000 сторінок і на сайт йде пошуковий трафік. Якщо ви не впевнені у своїх силах , то краще замовити просування корпоративного сайту в топ Яндекса у професіоналів. Щоб запустити продаж посилань на сайті довелося допрацювати код виклику Sape. Вказівка ??кодування посилань Щоб посилання виводилися в правильному кодуванні потрібно повідомити sape в якому кодуванні зберігати посилання у файлі бази посилань. Для цього у файл.

Опубліковано: 18/08/10 @ 11:10
Розділ seo Читати далі...

Установка коду SAPE на сайт з кириличними урламі ( UTF - 8 )

На одному з моїх проектів на якому збираю акорди для гітари використовуються кодування UTF - 8 і кириличні урли а- ля Вікіпедія . У такого підходу є як плюси , таки і мінуси . Як виявилося , біржа посилань Sape не вміє правильно обробляти кириличні урли . Переписка зі службою підтримки проблеми не вирішила , порадили переробляти кодування адрес сторінок. Якби сайт був маленький і був би не проіндексовані пошуковими системами, можливо , такий варіант і підійшов . Але не в даному випадку , коли пошуковими системами проіндексовано 1000 сторінок і на сайт йде пошуковий трафік. Якщо ви не впевнені у своїх силах , то краще замовити просування корпоративного сайту в топ Яндекса у професіоналів. Щоб запустити продаж посилань на сайті довелося доопрацювати код виклику Sape. Вказівка ??кодування посилань Щоб посилання виводилися в правильному кодуванні потрібно повідомити sape в якому кодуванні зберігати посилання в файлі бази посилань . Для цього в файл .

Опубліковано: 18/08/10 @ 11:10
Розділ seo Читати далі...

Вебмастера обманывают оптимизаторов! Будьте бдительны.

Пошукова оптимізація, це вже давно не ручна праця по обміну посиланнями. Оптимізатори у всю використовують біржі Sape , MainLink , LinkFeed , SetLinks для покупки посилань на просувні проекти. Вебмастера, також непогано заробляють на продажу посилань зі своїх сайтів. Але виявилося, що багато з вебмайстрів нечисті на руку і використовують самі витончені техніки обману оптимізаторів і посилальних бірж. Відома технологія обману робота пошукових систем - клоакінг - знову на службі у вебмайстрів, але тепер вона спрямована проти оптимізаторів.

Опубліковано: 12/08/10 @ 03:32
Розділ seo Читати далі...

Вебмастера обманюють оптимізаторів ! Будьте пильні.

Пошукова оптимізація, це вже давно не ручна праця по обміну посиланнями. Оптимізатори у всю використовують біржі Sape , MainLink , LinkFeed , SetLinks для покупки посилань на просувні проекти. Вебмастера, також непогано заробляють на продажу посилань зі своїх сайтів. Але виявилося, що багато з вебмайстрів нечисті на руку і використовують самі витончені техніки обману оптимізаторів і посилальних бірж. Відома технологія обману робота пошукових систем - клоакінг - знову на службі у вебмайстрів, але тепер вона спрямована проти оптимізаторів.

Опубліковано: 12/08/10 @ 03:32
Розділ seo Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16