Как мы вывели сайт из-под фильтра за переоптимизацию

Продолжаю делиться кейсами по успешному лечению сайтов от санкций. Уже давно не секрет, что я работаю с командой, поэтому сегодня представлю кейс своей коллеги Анны. Я работаю с Аней уже много лет , и пока именно у нее в компании самый высокий процент вывода сайтов из-под фильтров. Недавно на нашем корпоративном блоге она выложила два кейса по лечению сайтов от переоптимизации , об одном из которых пойдет речь в этой статье. Проблема – фильтр за переоптимизацию Клиент – владелец туристического инфоресурса с описаниями вариантов жилья и возможностью бронирования гостиниц в Анапе. Впервые обратился к нам вначале апреля. Проблема – сайт резко потерял видимость в Яндексе (вылетел из топа на 20-30 позиции), из-за чего поисковый трафик снизился почти на 80%. Пессимизация подтвердилась ответом Платона: ….

Опубліковано: 27/06/13 @ 07:33
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Дайджест: Luxoft йде на IPO , Samsung інвестує в українське R & D , смерть SEO

Добрий день, шановні читачі. Новини Компанія Luxoft подала заявку на IPO . Студенти-програмісти СумДУ будуть розробляти проекти для китайської армії . WebMoney почав підтримувати Bitcoin-гаманці . Samsung готовий вкласти 63 млн. доларів у нові R & D-центри в Києві та Харкові . Google спільно з NASA придбав квантовий комп'ютер D-Wave Two для досліджень в галузі штучного інтелекту. SAP має наміру брати на роботу програмістів, які страждають аутизмом . Українські компанії потрапили до ТОП-100. Хроніка "покращень" - Мінсоцполітики хоче видавати дозволу на аутсорсинг в Україні . Інтерв'ю Андрій Прохоров, 4A Games: Ми сподіваємося, що Metro Last Light "вистрілить" ... Подкаст "Яскравий аутсорс" - інтерв'ю з COO компанії Provectus IT Миколою Антоновим Аналітика Нагадуємо, що на ДОП стартував черговий зарплатний опитування. Приділіть, будь ласка, хвилинку і заповніть нашу анкету . Реклама Code.Org, яка розкриває деякі сумні факти і цифри системи американської освіти.

Опубліковано: 24/05/13 @ 08:38
Розділ seo Читати далі...

Аудит аудиту ворожнечу. Вивчаємо ринок SEO -консалтингу .

Ринок SEO-консалтингу відчутно зростає - все більше клієнтів цікавляться пошуковими аудитами, все більше компаній позиціонують SEO-аудит як одну з основних послуг. Мені стало цікаво, як відрізняються аудити різних компаній за якістю, змістом і ціною, і я вирішила провести невелике дослідження. Був зібраний список російських студій, які активно просувають цю послугу в Яндексі і Google. Усім компаніям були відправлені заявки на SEO-аудит, в яких містилися:
- URL сайту;
- Список запитів;
- Опис проблеми - сайт просів по всіх запитах, я хочу зрозуміти причину і повернути його назад;
- Моє псевдоімя і телефон (реальний). У якості "пацієнта" я спеціально вибрала сайт, який вже близько 2 місяців перебуває під АГС (мій старий сайт для тестів). Це стало додатковим індикатором шаблонності відповідей - якщо у відповіді на заявку згадувалися санкції, значить перед тим як відповісти, мій сайт дивилися фахівці.

Опубліковано: 23/05/13 @ 09:00
Розділ seo Читати далі...

Аудит аудиту рознь. Изучаем рынок SEO-консалтинга.

Рынок SEO-консалтинга ощутимо растет – все больше клиентов интересуются поисковыми аудитами, все больше компаний позиционируют SEO-аудит как одну из основных услуг. Мне стало интересно, как отличаются аудиты разных компаний по качеству, содержанию и цене, и я решила провести небольшое исследование. Был собран список российских студий, которые активно продвигают эту услугу в Яндексе и Google. Всем компаниям были отправлены заявки на SEO-аудит, в которых содержались:
- URL сайта;
- список запросов;
- описание проблемы – сайт просел по всем запросам, я хочу понять причину и вернуть его обратно;
- мое псевдоимя и телефон (реальный). В качестве “пациента” я специально выбрала сайт, который уже около 2 месяцев находится под АГС (мой старый сайт для тестов). Это стало дополнительным индикатором шаблонности ответов – если в ответе на заявку упоминались санкции, значит перед тем как ответить, мой сайт смотрели специалисты.

Опубліковано: 23/05/13 @ 09:00
Розділ seo Читати далі...

Блоги та їх розкрутка

Блоги та їх розкрутка Блоги зараз ведуть багато. Але треба вміти не тільки створити свій блог, його треба ще й розкрутити. Є різні способи розкрутки блогів, і деякі з них ми можемо виявити. Ви повинні вміти створювати вірусні публікації. Без цього не відбувається навіть продаж підписів . Пишіть просто і ясно, зрозумілою мовою, не використовуйте довгі речення. Не пишіть ті відомості, в достовірності яких ви сумніваєтеся. Іншими словами, не намагайтеся видати бажане за дійсне. Не тисніть на читачів своїм особистою думкою, що не смикайте його з контексту. Будьте ввічливі і нехай читачі відчувають, що ви до них ставитеся добре. Пишіть на цікаві теми, тобто, вам треба з'ясувати, які теми користуються найбільшим попитом у відвідувачів інтернету. Якщо вам треба щось продавати, ви можете звернутися до послуг веб-майстрів, і є ще інші поради, яким ви можете слідувати. Так, ви можете писати якісні і гарні статті для вашого блогу, можете зробити інтернет-магазин.

Опубліковано: 03/05/13 @ 03:38
Розділ seo Блоги Читати далі...

Трохи про оптимізацію сайтів

Трохи про оптимізацію сайтів Для того, щоб сайт знайшов популярність, необхідно його просувати, і робиться це кількома способами. У цьому допомагають різні схеми, хоча в кінцевому підсумку вони ведуть до просування сайту за запитами, незважаючи на те, що є різні пошуковики з різними особливостями і різною структурою. Деякі факти здатні пошук поліпшити, і вони завжди враховуються. Щоб «просунути» підприємство, спочатку необхідно зробити його продукцію якісною, отримати всі потрібні для цього сертифікати. На сайті Еталон Експерт за адресою http://get-sro.ru можна отримати відомості про допуск до СРО, тут надають послуги з отримання сертифікатів ІСО, які підтверджують відповідність певним загальноприйнятим стандартам, відразу ж можна ознайомитися з розцінками на різні категорії сертифікатів.

Опубліковано: 19/04/13 @ 09:09
Розділ seo Читати далі...

Як робити статті для Інтернету

Як робити статті для Інтернету В Інтернеті зміст має домінуюче значення, тобто, «контент - це король», і, якщо ви починаєте робити і розкручувати свій сайт в інтернеті, вам треба навчитися писати гарні статті для сайтів. Якщо ця тема вас цікавить, то прочитайте правила, за якими пишуться статті. 1.В першій частині статті вкажіть, про що ваша стаття. Що відбулося, де відбулося, за яких обставин ... Наприклад, якщо ваша тема «система захисту персональних даних », то ви повинні пояснити, що це таке, для чого це потрібно, хто цим займається. 2.Пробуйте з'ясувати, на чому концентруватиметься ваша стаття. Ви повинні уявляти собі, який матеріал ви будете викладати, і в якій послідовності. 3.Не пишіть занадто складні тексти. Ваше завдання - не статті для наукового співтовариства або для академічної публіки, ви пишете для простих людей, звичайних користувачів Інтернету. Якщо в вашій статті з'являються будь терміни, то ви повинні їх пояснити. 4.Делайте абзаци покороче.

Опубліковано: 08/04/13 @ 05:10
Розділ seo Читати далі...

20 яскравих моментів з життя оптимізаторів

Це тільки з боку життя оптимізатора може здатися нудною. Насправді , наша робота цікава і різноманітна - ми аналізуємо алгоритми і боремося з санкціями , ми знаходимо спільну мову з ботами і клієнтами , ми вміємо тлумачити кавову гущу і правильно тримати бубон. Давайте сьогодні забудемо всі прикрощі і разом згадаємо найяскравіші моменти з нашого життя.

Опубліковано: 01/04/13 @ 07:06
Розділ seo Читати далі...

Переводимо свій rss в сервіс поштової розсилки smartresponder

Переводимо свій rss в сервіс поштової розсилки smartresponder В продовження попереднього посту про те, що пора переходити з feedburner на щось більш надійне та функціональне. У кожного в цьому відношенні свій погляд на різні сервіси розсилок, мій упав на smartresponder . Єдиною проблемою залишалася автоматизація розсилки повідомлень передплатникам про новий пості. У feedburner, як відомо, проблем з цим не було. Виявилося, що і в смартреспондере з цим теж все в порядку. Не буду розповідати про те, як хороший цей сервіс і що Ви обов'язково повинні його спробувати, якщо ще не використовуєте (спасибі за реєстрацію по моїй посиланням ). Не буду торкатися моменти створення розсилки і перенесення передплатників звідки-небудь, у тому числі з фідбарнера, в цей сервіс. Про це в мережі достатньо інформації і робиться це насправді легко. Просто підкажу функцію, яка автоматично буде відправляти свіжі пости вашого RSS каналу всім передплатникам.

Опубліковано: 27/03/13 @ 03:18
Розділ seo Сервіси Читати далі...

Переводимо свой ??rss в сервіс поштового розсилки smartresponder

Переводимо свой rss в сервіс поштового розсилки smartresponder У продовження попереднього поста про те, що пора переходити з feedburner на щось більш надійне і функціональне. У кожного в цьому відношенні свій погляд на різні сервіси розсилок, мій упав на smartresponder . Єдиною проблемою залишалася автоматизація розсилки повідомлень передплатникам про новий пості. У feedburner, як відомо, проблем з цим не було. Виявилося, що і в смартреспондере з цим теж все в порядку. Не буду розповідати про те, як хороший цей сервіс і що Ви обов'язково повинні його спробувати, якщо ще не використовуєте (спасибі за реєстрацію за моєю посиланню ). Не буду торкатися моменти створення розсилки і перенесення передплатників звідки-небудь, у тому числі з фідбарнера, в цей сервіс. Про це в мережі достатньо інформації і робиться це насправді легко. Просто підкажу функцію, яка автоматично буде відправляти свіжі пости вашого RSS каналу всім передплатникам.

Опубліковано: 27/03/13 @ 03:18
Розділ seo Сервіси Читати далі...

22 березня, Київ - Про Viber , звуці з низькою затримкою в iOS , низькорівневої оптимізації та багато іншого

Продовжуючи серію заходів Speakers 'Corner з цікавими людьми в офісах Сіклум, ми раді запросити Вас на зустріч з iOS Solution Architect популярного продукту Viber. Кирило Лашкевич, посмодерністкій інженер і архітектор рішень для iOS. Працює на низькому рівні прикладних систем, займається обробкою аудіосигналів і мережею в VoIP додатках, архітектор iOS рішення продукту Viber, а також провідний інженер R'n'D департаменту по оптимізації. На зустрічі з учасниками Кирило поділиться поглядом на наступні теми: Трохи про те, як влаштований Вайбер І він великий ...- підтримка великих і дуже великих проектів під iOS Аудіо - це дуже важливо- звук з низькою затримкою в iOS Все має працювати швидко- оптимізація iOS коду на низькому рівні Про Вайбере:
Viber - це одне із самих популярних VoIP/месседжінгових додатків в світі з більш, ніж 170 мільйонами користувачів. Більш докладно на www.viber.

Опубліковано: 20/03/13 @ 03:38
Розділ seo Читати далі...

Пошукове просування сайтів , SEO - курси в Москві .

Пошукове просування сайтів, SEO - курси в Москві. Гарне розташування сайту, на перших 10 позиціях в пошуковій системі, викликає у потенційного клієнта більшу довіру, що в свою чергу збільшує шанси на те, що саме Ваша компанія буде їм вибрана. Що ж потрібно для того що б сайт зайняв топову позицію? SEO - курси в Москві готують людей, що займаються цим питанням, яке вирішується за допомогою пошукового просування або, іншими словами - пошуковою оптимізацією сайту, SEO - просуванням (SEO - Search Engine Optimization). Раніше Інтернет використовувався в основному для пошуку будь-якої інформації, сьогодні ж це найпотужніший ринковий інструмент і торгова площа одночасно. Тисячі людей можливо саме зараз зайняті пошуками товарів або послуг, які Ви хочете їм запропонувати. І що б Вас знайшли необхідно бути на виду, тобто у верхніх рядках пошукових систем. Домогтися цього результату можна тільки за допомогою SEO - просування. Мабуть, це самий ефективний спосіб пошуку покупця. Як же це працює.

Опубліковано: 12/03/13 @ 10:26
Розділ seo Читати далі...

Способи безкоштовного розкручування сайту

Способи безкоштовного розкручування сайту Перед тим, як створити той чи інший сайт, будь-який веб-майстер замислиться над тим, як його потім розкрутити. Найчастіше це буде коштувати грошей і людей це насторожує, однак це далеко не так. Бо в просуванні сайту немає нічого такого, що б ви не зробили самостійно. Для цього потрібно лише час. Якщо ви їм не розташовуєте, то варто скористатися послугами фахівців, наприклад, просунути сайт вам допоможуть тут http: /. Якщо ж ви маєте часом, тоді можете сміливо приступати до цього питання самі. Перший і найголовніший питання - це оптимізація сайту зсередини. Далі необхідно оптимізувати його зовні, а потім вже приступати до завоювання позицій в пошукових системах. Але не поспішайте реєструвати свій сайт у всіх існуючих пошукових системах, спробуйте почати з оптимізації заголовків, контента, мета-дані, яким будуть відповідати ключові фрази.

Опубліковано: 05/03/13 @ 09:47
Розділ seo Читати далі...

Чим корисна SEO - оптимізація

Чим корисна SEO-оптимізація Дуже часто на форумах зустрічається питання про те, що ж таке SEO. Як і саме слово, так і відповідь на питання розкривається кимось також "зрозуміло". Спробуємо розібратися в SEO більш доступною мовою. Розшифровується абревіатура SEO як пошукова оптимізація. Це має на увазі під собою роботи, які своєю метою мають підняття сайту в пошукових системах на більш високу позицію з тих чи інших запитам користувачів. Наприклад, комусь з користувачів знадобилося знайти якусь інформацію. Куди він піде? Швидше за все звернеться за допомогою в мережу інтернет, до пошукової системи Яндекс або Гугл. А ті, в свою чергу, покажуть ті сайти, які найбільш точно відображають суть введеного запиту. Далі, користувач почне шукати відповідний ресурс. Найчастіше, перші п'ять сайтів і є те, що шукається (рейтингові сайти). Тому решта посилання залишаться поза увагою юзера. Для того, щоб рейтинг сайту в пошуковій був високим, і проводиться його оптимізація під пошукову систему.

Опубліковано: 01/03/13 @ 03:29
Розділ seo Читати далі...

Підйом НЧ за допомогою SeoHammer

Спонсор солодкого посту - Gold - affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру - трафіку . Як SeoHammer вміє піднімати НЧ ? От якось так . Нижче графіки видимості ~ 500 НЧ . Август, 2012: Січень, 2013: просувати сайт - інтернет - шоп кофемашин і кавоварок , вік трохи більше року . Цей сайт (не мій ) просувався через SeoHammer , коли останній ще був в бета - тесті . Як просуває сабж ВК - британським вченим поки невідомо . Але що відомо , так це те , що через нього можна безкоштовно перевіряти посилання на індексацію посилання/сторінки в Яндексі без всяких плагінів , програм та іншого. Є експорт з Sape . Все кльово , а кому не кльово - той не отримає цукерочку .

Опубліковано: 11/02/13 @ 06:23
Розділ seo Читати далі...

5 відео- фішок від SeoPult

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Чесно, пропонував Сеопульту і то і се і інше, ні, хочуть ось це.
Розгорніть на весь екран і насолоджуйтеся:
Захист унікального контенту на вашому сайті У першій відео-фішці розповідається стародавня burunduk-тема про варіанти захисту унікального контенту, зокрема, про посилання з анкорами у вигляді фрагментів вашого тексту. Хочете захистити свій контент раз і назавжди? Це ваша остання надія.

Технології закупівлі Розповідається про режими SeoPult + і SeoPult MAX. У другому випадку посилання підбираються з упором на в'язку: «Сторінка донора - Анкор - Сторінка акцептора» Детальніше про алгоритм. Микола Коноплянніков (людина з екрану) на 100% упевнений, що SeoPult MAX змінить ваше життя.

Опубліковано: 17/12/12 @ 02:31
Розділ seo Читати далі...

Найефективніші посилання з самих релевантних сторінок

Що ми знаємо про купуються нами посиланнях , за допомогою яких просуваємо конкретні сторінки ? Ми знаємо , що ці посилання повинні працювати , адже ми їх розміщуємо на релевантних просувної сторінці якісних сайтах . І вони працюють . Але чи так ефективно вони працюють , як можуть працювати ? Цього ми не знаємо напевно . Сьогодні я розповім ще одну методику , якою досить часто користуюся . У комплексі заходів, що вживаються при просуванні сторінки по якомусь запиту , ця методика як контрольний постріл . Вона має на увазі купівлю посилань в біржах посилань , але це будуть більш ефективні посилання , ніж ті , що ми купуємо зараз .

Опубліковано: 04/12/12 @ 03:12
Розділ seo Читати далі...

Відеоогляд безкоштовної SEO програми Сайт - Аудитор

Дорогі друзі, я продовжую серію Відеоогляд сервісів і програм, з якими я постійно працюю при просуванні сайтів. Інші мої відео можете знайти за тегом "Відеоуроки" http://shakin.ru/tag/videouroki . Сьогодні я розповім про безкоштовній програмі Сайт-Аудитор. Завантажити її можете з офіційного сайту site-auditor.ru . Я користуюся цією програмою з 2006 року, тобто з того року, коли я тільки прийшов у SEO. У 2009 році я навіть взяв інтерв'ю у її творця, яке ви можете прочитати - Інтерв'ю - Володимир Трояненко, творець програми Сайт-Аудитор, компанія "Ашманов і партнери" . Отже, ось саме відео: Партнер відеоуроку (як потрапити ): ЦОП РМЯ Profit-Partner: партнерська програма для великого заробітку! Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. І не забувайте підписатися на мій канал на Youtube, щоб не пропустити нові відео . Чим мені подобається ця програма? 1. Сайт-Аудитор безкоштовний. 2.

Опубліковано: 20/11/12 @ 06:04
Розділ seo Блоги Читати далі...

Видеообзор бесплатной SEO программы Сайт-Аудитор

Дорогие друзья, я продолжаю серию видеообзоров сервисов и программ, с которыми я постоянно работаю при продвижении сайтов. Другие мои видео можете найти по тегу “Видеоуроки” http://shakin.ru/tag/videouroki . Сегодня я расскажу о бесплатной программе Сайт-Аудитор. Скачать ее можете с официального сайта site-auditor.ru . Я пользуюсь этой программой с 2006 года, то есть с того года, когда я только пришел в SEO. В 2009 году я даже взял интервью у ее создателя, которое вы можете прочитать - Интервью - Владимир Трояненко, создатель программы Сайт-Аудитор, компания “Ашманов и партнеры” . Итак, вот само видео: Партнер видеоурока (как попасть ):  ЦОП РСЯ Profit-Partner: партнерская программа для большого заработка! Видео лучше смотреть в полноэкранном режиме в качестве 720 HD. И не забывайте подписаться на мой канал на Youtube, чтобы не пропустить новые видео . Чем мне нравится эта программа? 1. Сайт-Аудитор бесплатен. 2.

Опубліковано: 20/11/12 @ 06:04
Розділ seo Блоги Читати далі...

Відеоогляд безкоштовної SEO програми Сайт- Аудитор

Дорогі друзі, я продовжую серію відеоогляди сервісів і програм, з якими я постійно працюю при просуванні сайтів. Інші мої відео можете знайти за тегом "Відеоуроки" http://shakin.ru/tag/videouroki . Сьогодні я розповім про безкоштовну програмі Сайт-Аудитор. Завантажити її можете з офіційного сайту site-auditor.ru . Я користуюся цією програмою з 2006 року, тобто з того року, коли я тільки прийшов у SEO. У 2009 році я навіть взяв інтерв'ю у її творця, яке ви можете прочитати - Інтерв'ю - Володимир Трояненко, творець програми Сайт-Аудитор, компанія "Ашманов і партнери" . Отже, ось саме відео: Партнер відеоуроку (як потрапити ): ЦОП РМЯ Profit-Partner: партнерська програма для великого заробітку! Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. І не забувайте підписатися на мій канал на Youtube, щоб не пропустити нові відео . Чим мені подобається ця програма? 1. Сайт-Аудитор безкоштовний. 2.

Опубліковано: 20/11/12 @ 06:04
Розділ seo Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16