SEO прогноз на 2017

SEO прогноз на 2017 Дорогі друзі, в цьому пості я хочу поділитися з вами своїми думками з приводу того, як буде розвиватися сфера просування сайтів в найближчий рік і зробити SEO прогноз на 2017. Мобільність У Google мобільний індекс стане основним і буде оновлюватись частіше, ніж десктопний. Це новий виток еволюції інтернету. Думаю, незабаром Яндекс зробить те ж саме. На даний момент близько 60% всіх запитів користувачів в світовому інтернеті, за даними Google , припадає на мобільні пристрої. Тому дуже важливо, щоб у кожного сайту була мобільна версія, в ідеалі – з адаптивною версткою, яка автоматично змінюється в залежності від розміру екрана пристроїв.

Опубліковано: 10/01/17 @ 08:37
Розділ seo Читати далі...

Кращі статті 2016 року

У 2016-му було багато хороших статей, і для тих, хто щось пропустив, ми склали добірку найкращого, розділивши статті по популярності і тематик. Краща аналітика 1. Ринок IT-освіти: курси та навчальні центри підготували майже 30 тис. студентів у 2015 році . Ми вирішили розібратися, що ж відбувається на ринку ІТ-освіти, за межами класичних вузів. В опитуванні взяли участь понад 70 IT-шкіл і навчальних центрів, які навчили понад 30 тисяч студентів. 2. Рейтинг мов програмування № 7: PHP йде з п'єдесталу . Щорічна аналітика від Руслана Шевченка. У 2016 в опитуванні взяло участь 6181 людина. 3. Зарплати українських розробників — травень-червень 2016 . Поки ми збираємо анкети для свіжого зарплатного дослідження, подивіться річні результати опитування, в якому взяли участь більш як 7000 осіб. 4. Рейтинг шкіл за результатами ЗНО-2016. Аналітика . Наш користувач Сергій Городецький проробив колосальну роботу і склав рейтинг шкіл на основі результатів ЗНО-2016. 5.

Опубліковано: 29/12/16 @ 12:03
Розділ seo Читати далі...

DOU Проектор: Pixpie — сервіс оптимізації зображень

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Ідея Привіт, я Діма, співзасновник стартапу Pixpie . Мені 25, це мій перший проект, займаюся вже близько року. До нього п'ять років розробляв мобільні додатки. Pixpie — це сервіс оптимізації зображень, який допомагає веб та мобільних проектів зберігати і доставляти зображення швидше залежно від якості інтернет-з'єднання і скорочувати витрати на CDN. Ідея зробити подібний сервіс для спрощення життя мобільних розробників не покидала мене роки два.

Опубліковано: 20/12/16 @ 11:00
Розділ seo Сервіси Читати далі...

3 типу посилань, які дають максимальний SEO ефект

3 типа ссылок, которые дают максимальный SEO эффект Дорогі друзі, хочу представити вам новий формат моїх відео в рубриці SEO відповіді . Я вирішив записувати невеликі відео з актуальних питань просування сайтів в рунеті і англомовному інтернеті. Кожне відео буде представляти мій відповідь на будь-яке питання. Питання можете писати в коментарях або надсилати з допомогою форми в кінці поста. На найцікавіші питання я буду відповідати в форматі відео.

Опубліковано: 23/11/16 @ 08:16
Розділ seo Читати далі...

Акція: Знайди гарбуз на сайті, і отримай безкоштовну SEO-консультацію

Безкоштовно SEO-консультація від аналітиків SiteClinic за знайдену на сайті гарбуз! Станьте одним з трьох переможців! На честь Хеллоуїна ми влаштовуємо акцію для самих уважних. 31 жовтня рівно о 10:00 (за московським часом) на деяких сторінках сайту SiteClinic.ru з'явиться гарбуз. Знайдіть її і станьте учасником розіграшу! Правила участі:
1) Знайдіть сторінку, на якій наш програміст сховав гарбуз;
2) Клацніть по гарбузі;
3) Заповніть анкету, яка з'явиться на екрані відразу після кліка. Введіть ваше ім'я, адреса сайту та email;
4) Натисніть на кнопку «Взяти участь»;
5) Поділіться інформацією про акції в Facebook. Вітаємо, тепер ви учасник нашого розіграшу! Акція триває всього 2 дні — 31 жовтня та 1 листопада. Закінчення акції рівно в 18:00 (за київським часом). Переможці будуть визначені випадковим чином за 3 листопада в 12:00 (за київським часом). Результати акції будуть опубліковані на сторінці SiteClinic в Facebook і на цієї сторінці.

Опубліковано: 28/10/16 @ 07:45
Розділ seo Читати далі...

Англо-російський SEO словник

Англо-русский SEO словарь Дорогі друзі, в ефірі чергова стаття з мого циклу про англомовне просування . Я вирішив зробити короткий англо-російський SEO словник, щоб полегшити бажаючим освоїти англомовне просування і спілкування на зарубіжних ресурсах. До речі, поки не забув : Англомовні SEO ресурси, які я читаю, слухаю і дивлюся v.2 Я займаюся англомовним просуванням з 2007 року, і за цей час нахапався різних "слівець" Я не став переводити поширені терміни на зразок SEO, PPC і т. д., так як вони вже широко використовуються в рунеті і більшості відомо їх значення. Замість цього я протягом кількох днів згадував і записував більш спеціалізовані фрази та абревіатури, значення яких важливо знати саме для просування сайтів. Якщо значення російською вам до кінця не зрозуміло, то просто введіть у гуглі, і знайдете детальну інформацію.

Опубліковано: 27/10/16 @ 01:59
Розділ seo Читати далі...

Англомовні SEO ресурси, які я читаю, слухаю і дивлюся v.2

Англоязычные SEO ресурсы, которые я читаю, слушаю и смотрю v.2 Дорогі друзі, це чергова стаття з циклу про англомовне просування сайтів . Начебто зовсім недавно я писав пост Зарубіжні SEO ресурси, які я читаю . А це було аж у 2009 році. Багато води утекло з тих пір, і прийшов час зробити нову добірку. Інформацію по просуванню сайтів я вивчати не перестаю. SEO як було моїм самим цікавим справою в житті, так і залишилося. Заодно і ви, і я подивимося, чи старий Глобатор вижив з розуму як змінився мій стиль написання постів і список ресурсів порівняно з 2009 роком . Чесно скажу, основну інформацію по просуванню сайтів я отримую в англомовному інтернеті. Звичайно, в інтернеті теж є відмінні ресурси для самоосвіти, але як-то виходить вже на протязі багатьох років, що я навчаюся більше в закордонному сегменті. Можливо, тому, що рунет – це приблизно 1,5-2% від світового інтернету. Якщо у вас рівень англійської мови хоча б на "четвірку" в школі, то щиро рекомендую вам хоча б час від часу читати англомовні джерела з SEO.

Опубліковано: 31/08/16 @ 09:16
Розділ seo Блоги Читати далі...

SEO експеримент: як відео підвищує позиції

SEO эксперимент: как видео повышает позиции Дорогі друзі, сьогодні хочу поділитися результатами одного з своїх експериментів по просуванню сайтів. Часто працюють методики в SEO буквально лежать на поверхні, але на практиці мало хто їх застосовує. Сьогодні я розповім про те, як можна "дотиснути" сторінку до першого місця в пошуковій видачі, коли вона знаходиться на 2-10 або більш низьких місцях. Цей метод безкоштовний, вимагає невеликих затрат часу і, найголовніше, дає відмінний результат. Полягає він у тому, що на цю сторінку потрібно додати відео. Постійні читачі мого блогу знають, що я вже багато років у кінці статей на shakin.ru розміщую так званий "десерт", тобто розважальний відео з Youtube. Первісною метою при цьому було зробити так, щоб читачі після прочитання статей подивились веселий ролик, і на душі у них стало весело. Одним словом, відео в першу чергу я розміщую для створення позитивної атмосфери на блозі. На більшості сайтів краще всього розміщувати відео по темі сторінки.

Опубліковано: 18/08/16 @ 07:49
Розділ seo Блоги Читати далі...

Як дізнатися SEO конкуренцію + акція на 5 ліцензій

Как узнать SEO конкуренцию Дорогі друзі, сьогодні я хочу розповісти про те, як визначити конкуренцію в плані SEO по будь-якому пошуковому запиту. Я включив цей пост в свій цикл статей про просування англомовних сайтів , але описаний в ньому метод може повною мірою застосовуватися і в рунеті. В кінці статті ви знайдете інформацію про акції по 5 безкоштовним ліцензіями для читачів shakin.ru. Потрібно враховувати, що SEO конкуренція і вартість просування – різні речі. Конкуренція – це наскільки складно буде просувати той чи інший пошуковий запит. Також потрібно врахувати, що не завжди потрібно просуватися тільки по запитах з низькою конкуренцією. Можна просувати сайт за запитами з середньою та високою частотою, просто потрібно правильно оцінювати свої сили і можливості. Якщо ви новачок або у вас обмежений бюджет, то краще починати запитів з низькою конкуренцією. Якщо ж у вас багато сил, коштів і досвіду, то ваші можливості безмежні.

Опубліковано: 12/04/16 @ 07:54
Розділ seo Читати далі...

Как раскрутить сайт с помощью обратных ссылок

В данной статье мы расскажем Вам о покупке обратных ссылок на Ваш сайт с различных бирж, и в частности с биржи Sape. Конечно, при раскрутке Вашего собственного проекта, да и к тому же еще и продвигающегося по различным не коммерческим запросам, использование Sape будет не самым лучшим вариантом раскрутки. Да и к тому же, после того как Яндекс научился отличать где покупные ссылки и где естественные, а также перестал учитывать использованные покупные ссылки для различных не коммерческих проектов. В таком случае Sape не только не сможет дать Вашему проекту ничего в плюс, да еще и как последствие возможно ухудшение позиций касательно Вашего сайта из-за покупки обратных ссылок на ресурсах, у которых отрицательный траст, и в последствии это приведет также и к снижению траста раскручиваемого Вами сайта.

Опубліковано: 15/08/15 @ 01:29
Розділ seo Читати далі...

Як розкрутити сайт за допомогою зворотних посилань

У даній статті ми розповімо Вам про купівлю зворотних посилань на Ваш сайт з різних бірж, і зокрема з біржі Sape. Звичайно, при розкрутці Вашого власного проекту, та й до того ж ще й продвигающегося за різними не комерційним запитам, використання Sape буде не найкращим варіантом розкрутки. Та й до того ж, після того як Яндекс навчився відрізняти де покупні посилання і де природні, а також перестав враховувати використані покупні посилання для різних не комерційних проектів. У такому разі Sape не тільки не зможе дати Вашого проекту нічого в плюс, так ще і як наслідок можливе погіршення позицій стосовно Вашого сайту з-за покупки зворотних посилань на ресурсах, у яких негативний траст, і надалі це призведе також і до зниження трасту розкручуваного Вами сайту.

Опубліковано: 15/08/15 @ 01:29
Розділ seo Читати далі...

Как соединить дизайн и SEO

Возникает вопрос о реальности проведения качественной SEO-оптимизации, одновременно ориентируя страницу на нужды посетителей. На самом деле, соединить юзабилити и SEO можно и даже нужно, чтобы обойти конкурентов и стать более популярным ресурсом. Давайте попробуем угодить роботу и человеку.
Для начала определимся с тем, что к качественному контенту на сайте относится всё, что состоит из написания букв. Ведь создание сайтов  включае в себя не только интересные статьи, но и заголовки, подписи к изображениям, надписи на элементах навигации, тексты в анкорах и тому подобное.
Что касается дизайна, то любой его элемент должен быть понятен посетителю сайта без дополнительных инструкций. Это играет важную роль для установления постоянного контакта с посетителем. Делая ресурс комфортным для клиентов, важно не забывать, что ключевые слова в контенте сайта должны быть использованы естественно и логично, а не везде, где только можно.

Опубліковано: 07/08/15 @ 09:00
Розділ seo web дизайн Читати далі...

Як поєднати дизайн і SEO

Виникає питання про реальність проведення якісної SEO-оптимізації, одночасно орієнтуючи сторінку на потреби відвідувачів. Насправді, з'єднати юзабіліті і SEO можна і навіть потрібно, щоб обійти конкурентів і стати більш популярним ресурсом. Давайте спробуємо догодити роботу і людині.
Для початку визначимося з тим, що до якісного контенту на сайті відноситься все, що складається з написання букв. Адже створення сайтів включае в себе не тільки цікаві статті, але і заголовки, підписи до зображень, написи на елементах навігації, тексти в анкор тощо.
Що стосується дизайну, то будь-який його елемент повинен бути зрозумілий відвідувачу сайту без додаткових інструкцій. Це грає важливу роль для встановлення постійного контакту з відвідувачем. Роблячи ресурс комфортним для клієнтів, важливо не забувати, що ключові слова у контенті сайту повинні бути використані природно і логічно, а не скрізь, де тільки можна. Не варто псувати якісний дизайн перенасиченням ключових фраз в статтях.

Опубліковано: 07/08/15 @ 09:00
Розділ seo web дизайн Читати далі...

SQL Server дайджест # 3 : оптимізатор запитів , нова книга Бен - Гана, тренінг Б. Невареза

Всім привіт. Продовжуємо серію дайджестів по темі SQL Server. У цьому випуску: хардкорні доповідь по AlwaysOn в Києві на День Святого Патрика; все, що ви хотіли знати про оптимізаторі запитів; нова книга Іцка Бен-Гана; анонс конференції SQLSaturday в Одесі та тренінгу Бенджаміна Невареза в Києві. Почитати T-SQL Querying : Нова книга Іцка Бен-Гана. Фундаментальний розбір мови запитів T-SQL, оптимізація часу виконання і використання ресурсів - ось тільки деякі з порушених тем. Співавторами книги є такі товариші як: Деян Сарка, Адам Маканік, Кевін Фарлі. Собі ще замовити не встиг, але однозначно буду. The SQL Server Query Store : Ще порція інформації про фіче, яка з'явиться в новому SQL Server - Query Store. Стаття написана визнаним фахівцем у галузі оптимізатора SQL Server - Бенджаміном Неварезом. Спойлер: Бенджамін приїжджає до Києва на SQL Saturday в травні.

Опубліковано: 13/03/15 @ 07:52
Розділ seo Пошуковики Читати далі...

SQL Server дайджест # 3 : оптимізатор запитів , нова книга І. Бен - Гана, тренінг Б. Невареза

Всім привіт. Продовжуємо серію дайджестів по темі SQL Server. У цьому випуску: хардкорні доповідь по AlwaysOn в Києві на День Святого Патрика; все, що ви хотіли знати про оптимізаторі запитів; нова книга Іцка Бен-Гана; анонс конференції SQLSaturday в Одесі та тренінгу Бенджаміна Невареза в Києві. Почитати T-SQL Querying : Нова книга Іцка Бен-Гана. Фундаментальний розбір мови запитів T-SQL, оптимізація часу виконання і використання ресурсів - ось тільки деякі з порушених тем. Співавторами книги є такі товариші як: Деян Сарка, Адам Маканік, Кевін Фарлі. Собі ще замовити не встиг, але однозначно буду. The SQL Server Query Store : Ще порція інформації про фіче, яка з'явиться в новому SQL Server - Query Store. Стаття написана визнаним фахівцем у галузі оптимізатора SQL Server - Бенджаміном Неварезом. Спойлер: Бенджамін приїжджає до Києва на SQL Saturday в травні.

Опубліковано: 13/03/15 @ 07:52
Розділ seo Пошуковики Читати далі...

Спеціальні заходи для SEO- фахівців , які варто відвідати в лютому-березні

В області інтернет -маркетингу зараз проводиться дуже багато заходів , орієнтованих на різну аудиторію . І часто доводиться слухати нарікання на те, що та чи інша конференція не виправдала очікувань, тому що там було нудно , не було кейсів, не сказали нічого нового і т.д . Особисто я прихильник тематичних івентів , орієнтованих на вузьке коло учасників - тільки на аналітиків, тільки на програмістів або тільки на UI - фахівців і так далі. На таких конференціях учасники розуміють спікерів з півслова , задають цікаві питання, всі спілкуються однією професійною мовою . На Найближчим часом плануються чотири конференції , орієнтовані суто на практикуючих SEO- фахівців . Я планую брати участь у кожній з них як спікер або як співавтор дослідження і знаю, що вимоги до доповідей досить високі . Якщо ви хочете оновити свої знання з SEO , дізнатися про стратегії просування інших підприємств і безпосередньо поставити запитання відомим фахівцям , приходьте на конференції.

Опубліковано: 10/02/15 @ 10:10
Розділ seo Безпека Читати далі...

Кращі статті shakin.ru за 2014

Дорогі друзі , от і прийшов час публікувати добірку найбільш цікавих і корисних матеріалів на моєму блозі за цей рік. Рік був дуже цікавим, продуктивним і насиченим. Цього року я відвідав SEO конференцію в Казані. Це було моє перше відвідування подібного заходу . Можете прочитати мій звіт . На конференції я особисто познайомився з багатьма SEO блогерами і оптимізаторами та поспілкувався з ними. Це дало такий заряд позитивної енергії , що весь цей час я працюю, як заведений . Навіть блог став вести набагато активніше (не кажучи вже про інші напрямки ) , намагаюся щотижня публікувати новий матеріал. А то бувало, що писав раз на місяць. Так що якщо вам потрібен заряд енергії , то вам потрібно з'їздити на подібний захід . Отже, поїхали ! Зустрічайте кращі пости мого блогу за минулий рік. SEO 42+ сервісу і програми для перевірки позицій сайту - подібні збірки займають багато часу (на цю добірку я витратив 5 днів) , але я люблю їх складати .

Опубліковано: 20/01/15 @ 08:27
Розділ seo Блоги Читати далі...

31 січня, Київ - Майстер-клас " Швидкі Web програми : розробка, профайлинг , оптимізація " від Дениса Радіна та Юрія Лучанінова

Практика створення додатків на Web платформі вже усталилася , проте ставлення до неї як і раніше не однозначно. Одним з основних аргументів проти є низька швидкодія HTML додатків і погана чуйність. Тренінг ознайомить з серією технік , що дозволяють розробляти максимально швидкі Web додатки, підняти чуйність інтерфейсу і зробити ваших користувачів щасливішими. " Оптимізація продуктивності - це не тільки про те що б зробити ваше поточне додаток швидше, це так само про те що б дозволити вам робити речі які ви не могли робити раніше .

Опубліковано: 29/12/14 @ 01:55
Розділ seo Блоги Програмування Читати далі...

Огляд програми для SEO аудиту сайтів Website Auditor

Дорогі друзі, я продовжую публікацію відеоогляди тих програм і сервісів , які я використовую у своїй роботі з просування сайтів. Герой сьогоднішнього огляду - програма WebSite Auditor , яка призначена для проведення професійного аудиту сайтів. Програма платна, але у неї є безкоштовна демо версія, яку можна завантажити з офіційного сайту . У сучасних умовах розвитку алгоритмів пошукових систем все більшу увагу потрібно приділяти внутрішньої оптимізації сайту. Саме вона дозволяє повною мірою задіяти внутрішній потенціал сайту. Крім цього, оптимізація - це найбезпечніший і довготривалий спосіб збільшення відвідуваності. Щоб оптимізувати сайт, потрібно провести його аудит . Якщо проводити аудит сайтів вручну , то на це піде багато часу . Набагато ефективніше використовувати спеціалізовані програми для аудиту, які економлять час і надають інформацію в зручній формі.

Опубліковано: 17/12/14 @ 11:17
Розділ seo Блоги Читати далі...

9 причин , чому потрібно займатися англомовним SEO

Дорогі друзі , я на дозвіллі подивився матеріали свого блогу і помітив , що давно не писав статей з просування сайтів в англомовному інтернеті . При цьому більшість просуваються мною проектів саме англомовні . Треба терміново виправляти це упущення з мого боку. До речі , недавно Ілля Русаков опублікував відеоінтерв'ю із старим Глобатор http : // seoinsoul .ru/video - intervyu - shakin - ru / . Можете подивитися , це моє перше інтерв'ю в житті , записане на відео . Сьогоднішній пост буде свого роду вступом нового циклу статей . Я хочу спочатку розповісти , чому варто займатися просуванням сайтів в англомовному сегменті інтернету і з яких причин це може бути вам цікаво. Акцент я буду робити на створення і просування білих англомовних сайтів та блогів . Тобто біле SEO для білих сайтів ( нормальне і безпечне просування для якісних сайтів для людей). Це вигідно Одна з найголовніших причин .

Опубліковано: 13/11/14 @ 10:40
Розділ seo Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16