Клієнт для WordPress тепер і на Nokia

Нарешті власники телефонів Nokia зможуть працювати зі своїми WordPress блогами, безпосередньо з телефону. На мій погляд, дуже сумнівно, що хтось буде писати великі пости зі свого телефону, але ситуації бувають різні, та й блоги в людей бувають різної тематики. Ви можете завантажити програму Nokia для WordPress з Ovi Store , а заодно відвідайте і сайт розробників . Також рекомендую ознайомитися з блогом розробників , тому що дуже часто виходять оновлені версії даної програми.

Опубліковано: 10/04/11 @ 09:03
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Плюси движка WordPress

4b0737d9e09d1 Плюси движка WordPress Вітаю моїх читачів. На порядку денному сьогодні я вирішив поставити питання «Чому люди вибирають WordPress? » У цій статті я трохи опишу головні гідності блогу на CMS WordPress. Історично склалося, що працював я з безліччю адмінок: і DLE, і Drupal, і Ucoz, і Delta-X і т.д., але найбільше мені подобаються сайти, які стоять на движку WordPress. Далі я буду описувати ті моменти через яких початківці блогери, а також блогери з досвідом вибирають WP. Безкоштовність движка WordPress є безкоштовною системою управління контентом, тобто не потрібно купувати сам движок. Зручний інтерфейс Багатьох приваблює дуже зручний інтерфейс адмінки - все гранично просто і зрозуміло. Особисто я освоював адмінку де менше години. Крім того є багато плагінів (невеликих програмок, які сприяють поліпшенню інтерфейсу). Безліч доповнень Це ті самі платини, тільки вже ті, що покращують інтерфейс самого сайту. За допомогою них ви зможете самі створювати свій блогг.

Опубліковано: 07/04/11 @ 09:00
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Спостереження: Як краще захистити WordPress від спаму

Протягом півроку проводив експеримент який з плагінів WordPress найнадійніше захищає від спаму. Були обрані три постійно розвиваються і користуються популярністю в блогерського співтоваристві інструменту, це: Akismet , reCaptcha та Bad Behavior . Для тих, хто не звик читати більше, відразу повідомляю результати: для правильної захисту WordPress від спаму необхідний симбіоз усіх трьох інструментів. А тепер більш докладно. reCaptcha Звичайно-же самий небажаний інструмент в даному списку, це reCaptcha, яка, як-кажуть SМO-шники, «відлякує» потенційних коментаторів, хоча по мені це все повна нісенітниця, - якщо людині хочеться сказати або запитати щось значуще , крім: «Зачот! Пиши исчо. », Ніякі reCaptch'і йому не перешкода, хоча згоден, що в ідеалі треба-б обходитися без неї.

Опубліковано: 04/04/11 @ 09:01
Розділ wordpress Безпека Блоги Читати далі...

Налаштовуємо robots.txt для мультісайтового WordPress

У попередній статті я згадував про те, що в мультісайтовой конфігурації WordPress, якщо Ви хочете користуватися можливістю мати для кожного домена свій власний sitemap.xml, Вам буде потрібно для кожного домену мати свій файл robots.txt. Зробити це можна за допомогою корисного плагіна KB Robots.txt який спеціально «заточувався» під WP -MU і прекрасно працює в WordPress 3. Яких-небудь проблем з його запуском бути в принципі не повинно, все просто: розгортаємо його в директорію/wp-content/plugins / активуємо в адмінській панелі сайту заходимо в параметри KB Robots.txt і прописуємо необхідні рядки для robots.txt Наявність даного плагіна в зв'язці з Google (XML) Sitemaps Generator, дозволяє вказувати на файли sitemap.xml для різних доменів. Якщо ви користуєтеся хаком описаних в попередній статті, то файли robots.txt, наприклад, можуть виглядати ось так: Для ivanov.blog.ru User-agent: * Disallow: Sitemap: http://ivanov.blog.ru/sitemap-ivanov.blog.ru.xml Sitemap: http://ivanov.blog.

Опубліковано: 03/04/11 @ 05:19
Розділ wordpress Читати далі...

Налаштовуємо sitemap для мультісайтового WordPress

Для мене залишається загадкою чому навіть в WordPress 3 немає рідної підтримки sitemap.xml і вже тим-більше її немає для Multisite WordPress (у попередньому бутності WordPress MU). Благо всі користуються чудовим Google (XML) Sitemaps Generator plugin , але на даний момент, якщо Ви спробуєте поставити це порятунок на WP3, то отримаєте в панелі адміністратора «чудове» попередження:
Google XML Sitemaps is not multisite compatible ,
з якого зрозуміло, що поки цей плагін не підтримує мультісайтовий WordPress. Але це можно виправити, благо вже є готові рішення як грамотно поставити Google (XML) Sitemaps Generator на multisite WordPress , про що і піде мова в цій статті, плюс невелика корисність, яка зробить даний рецепт ще більш універсальним.
Не забуваємо, - автор даного хака Jan Dembowski . Використовуємо google-sitemap-generator версії 3.2.4 1. Першим ділом вимикаємо попередження у адмінській панелі.

Опубліковано: 03/04/11 @ 01:31
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Як видалити копірайт з шаблону WordPress

45 Як видалити копірайт з шаблону WordPress Сьогодні я поміняв дизайн на своєму блозі www.gidin.com.ua . Новий дизайн я знайшов на одному з англомовних сайтів та кількість копірайтів, яке було встановлено, мене чесно кажучи вразила - їх було 6. Після виконаної мною спроби видалити ці копірайти з файлу footer.php шаблон ліг, а саме за умов згадування головної сторінки відбувається редірект висвічувалася напис типу: «Всі права на шаблон знаходяться у автора і видаляти посилання з футера недобре». Звичайно ж я трохи засмутився відразу, тому що витратив на перероблення шаблону цілий день. І вирішив тоді я що не бути мені web-майстром, якщо не усуну ці копірайти. Багато ж я перелопатив форумів та блогів, тому що жодного разу ще не доводилося стикатися з подібною проблемою. Допомогла мені моя кмітливість і один з інтернет сервісів. Видалити копірайт можна. Це виявилося зробити навіть легше ніж я думав. Якщо шаблон ліг, але відновивши посилання все стає нормально, значить вся справа файлі functions.

Опубліковано: 02/04/11 @ 03:04
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Відеокурс Wordpress SEO. Урок 1 - файл robots.txt

Дорогі друзі, я радий представити вашій увазі свій безкоштовний відеокурс Wordpress SEO. Я захоплююся Wordpress з 2007 року і цей блогових движок мені дуже подобається. Я часто пишу про нього в рубриці Wordpress на своєму блозі shakin.ru. Примітка - відеоурок краще дивитися в повноекранному режимі як 720. Спочатку я хотів створити кілька статей про пошукову оптимізацію Wordpress, але вирішив, що потрібно розвиватися і освоювати нові напрямки, тому зроблю серію відеоуроків про Wordpress SEO, які об'єднаю в відеокурс. Ви можете подивитися мої попередні відеоуроки на різні теми. Відеокурс, природно, буде безкоштовним. Сам люблю, коли автори викладають потрібну мені інформацію у вільному доступі на своїх сайтах та блогах, тому буду продовжувати цю славну традицію. Всі матеріали відеокурсу будуть доступні на цьому блозі. У міру публікації відеоуроків я буду доповнювати сторінку відеокурсу, на якій у підсумку можна буде знайти всі матеріали. Ось її адреса: http://shakin.ru/wordpress-seo .

Опубліковано: 23/02/11 @ 11:48
Розділ seo wordpress Блоги Читати далі...

Вийшов WordPress 2.8 Beta 2, так тримати!

wordpress, wordpress 2.8 Просто чудово!) Пройшла всього 1 тиждень і вже виходить 2 Beta всіма улюбленого WordPress. Я вже писав про WordPress 2.8 Beta 1 , так що тут мені нового розповісти нічого. Дуже вражає список помилок та їх рішень . Така кількість недоліків говорить про те, що движок ще дуже сирий.

Опубліковано: 18/02/11 @ 01:30
Розділ wordpress Читати далі...

Як створити опитування (голосування) на блозі WordPress

Як створити опитування (голосування) на блозі WordPress Добрий день, дорогі читачі! Сьогодні я розповім як швидко організувати голосування на вашому WordPRess блозі, за допомогою плагіна WP-Polls. Голосування на блозі може служити різним цілям, але в першу чергу, як мені здається, воно потрібне для того, щоб зрозуміти - хто аудиторія вашого блогу чи сайту. Тому, що знаючи аудиторію, можна припустити чого ж відвідувачі більше чекають від вас, які теми їх цікавлять. Але в опитуваннях теж є свої тонкощі і якщо ви раніше ще не створювали опитування, то краще, як раз, починати саме з таких, які допоможуть дізнатися вашу аудиторію, а вже потім, наступні опитування "заточувати" саме під неї. Але не як не навпаки. Крім цього голосування це ще один спосіб стати ближче до своїх читачів. Найголовніше, що поставити галочку і натиснути проголосувати - може кожен відвідувач блогу, це навіть легше, ніж написати коментар, зате, так людина теж приймає участь у житті блогу. Отже, поїхали.

Опубліковано: 10/02/11 @ 01:57
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

1 2 3 4