Перевірка стану сервера на онлайн

Простий скрипт на PHP, для перевірки веб-сайту або IP на онлайн або оффлайн. Використовувати скрипт дуже просто. Все, що вам потрібно зробити, це вказати URL сайту або IP-адресу. Все реалізовано за допомогою простої функції fsockopen (); Функція: 1
2
3
4
5
6
7
8
9
function GetServerStatus ($ site, $ port)
{
$ Status = array ("OFFLINE", "ONLINE");
$ Fp = @ fsockopen ($ site, $ port, $ errno, $ errstr, 2);
if (! $ fp) {
    return $ status [0];
} Else
  {Return $ status [1];}
} Використання: 1
$ status = GetServerStatus ('http://domen.ru', 80); 1
$ status = GetServerStatus ('123 .123.123.

Опубліковано: 28/03/11 @ 05:22
Розділ Сервіси Хостинг Читати далі...

Perfect Money - ваш надійний партнер для ведення онлайн бізнесу.

Все більше людей починають користуватися електронними грошима. Зараз впевнено набирала обертів платіжна система Perfect Money .
Що б не залишатися в стороні від віянь часу, я теж вирішив використати цю платіжну систему і зробити для вас її огляд. Для початку зазначу деякі особливості системи які вигідно відрізняють її від аналогів: Комісія за переказ грошей, складає всього 0,5%. Сайт мультимовний і переведений на 20 мов світу. Відразу ж після реєстрації, вашого профілю присвоюється статус Normal. Далі через рік статус можна поміняти на Premium, відписав в саппорт , причому такий статус можна отримати і раніше, при досягненні певних оборотів коштів. Є ще статус Partner - для ведення онлайн бізнесу, заявку на присвоєння цього статусу подається окремо. Основна відмінність статусів один від одного - більш низька комісія при виведенні грошей з рахунку через банк.

Опубліковано: 20/03/11 @ 01:33
Розділ Безпека Сервіси Читати далі...

Перевірка зайнятості імені профілю в 130 соціальних сервісах

Namechk-Перевірка зайнятості імені профілю в 130 соціальних сервісах Якою б не була мета перевірки існування профілю в соціальних сервісах, будь це пошук людини за соціалкам або перевірка на зайнятість імені профілю для реєстрації та сабміта по соціалкам сервіс Namechk дозволить суттєво прискорити процес перевірки. Для перевірки доступні такі популярні соціальні сервіси як MySpace, Twitter, Picasa, Blogger, YouTube і багато інших, повний список соціальних сервісів під катом. Після введення бажаного імені користувача і почала перевірки через кілька секунд почнуть виводиться перші результати. Сервіси на яких ім'я вільно підсвічується зеленим, там де зайнято червоним. Якщо ім'я зайнято, посилання веде на профіль, якщо вільна, то на відповідну соціалку для реєстрації.

Опубліковано: 08/03/11 @ 11:03
Розділ Сервіси Читати далі...

Онлайн - ігри Рунета за 2009-2010

Онлайн-ігри Рунета за 2009-2010 Спонсор посту: Онлайн ігри та флеш гри на порталі Games.in. ua На цей раз RUметрика на основі рейтингу Рамблер ТОП100 і власних опитувань констатує той факт, що онлайн гри в рунеті стрімко розвиваються. Причому не тільки зростає кількість і якість самих ігор, але й інтерес до них серед користувачів всесвітньої павутини. Дослідження тривало близько року і взято за період з грудня 2009 по грудень 2010 року, яке охоплює користувачів найбільш популярних сайтів з іграми в рунеті. У 2010-му році аудиторія ігрового сектора повернулася до показників 2009-го року і склала близько 2,92 млн. користувачів, причому пікова відвідуваність була в березні, а вже до літа знизилася на чверть, що пов'язано скоріше - всього з періодом канікул і відпусток. Мережеві онлайн ігри потихеньку відвойовують ринок у своїх конкурентів програм, які потрібно встановлювати на комп'ютер, хоча в онлайн іграх щодо простіше сюжетна лінія і графічна простота, цей факт і поки не дає стрімко зрости онлайн ігор.

Опубліковано: 24/02/11 @ 11:49
Розділ Сервіси Читати далі...

Створюємо сервіс коротких посилань

Сервіс коротких посилань Сервіс коротких посилань - це веб-додаток, що допомагає "скорочувати" або ховати джерельне посилання. Коротку посилання зручніше поширювати, а так само в такий спосіб можна ховати партнерську посилання. Користувач зможе зрозуміти, що посилання партнерська вже після того, як він перейде, тобто він вже не зможе вам перешкодити заробити чесні преміальні) Прикладом такого сервісу є tinyurl.com . Подібних сервісів нині багато, але що заважає вам мати такий же?) Нам знадобиться Хостинг з підтримкою php і mysql, можна скористатися безкоштовним, а потім ще прикрутити до нього безкоштовний домен ) Скрипт Phurl який можна скачати тут . Його демка тут. Можливо знадобиться бібліотека GD (вона завжди є) або ключ для recaptcha.net Отже, почнемо процес установки Завантажуємо файли на хостинг Запускаємо http://адресс_вашего_сайта/install.

Опубліковано: 23/02/11 @ 01:32
Розділ seo Безпека Сервіси Читати далі...

Bposter сервіс для прогону по соцзакладках.

Хочу поділиться з Вами враженнями від Bposter - сервіс для прогону по соцзакладках. Як вже писав у статті про сервіси для прогону по соціальним закладкам , вибрав я Bposter тільки завдяки тому що в його конкурента були помітні проблем (які вже вирішилися). Не можу сказати що мій вибір був правильним, на жаль не можу поки порівнювати але Bposter має ряд дуже суттєвих проблем (хоча думаю у конкурентів ті ж проблеми). І так, вартість ВІП акаунта 20 баксів (можна і за 18). Що ми отримуємо за ці 20 убитих єнотів: близько 100 соціалок, авторег і авто прогін. при цьому в 2010 році база практично не оновлювалася, тобто дохлих соціалок ставок-гати. але настав 2011 і ситуація дещо змінилася, чи надовго?! Почнемо з Авторега, спробував я це чудо (до речі я не прихильник такого потім поясню чому). Bposter авторегом дає зареєструватися в 71 закладці. При чому як Ви розумієте проблем тут не мало.

Опубліковано: 17/02/11 @ 01:00
Розділ Безпека Блоги Сервіси Читати далі...

Новини Google, Яндекса і соціальних сервісів - випуск 8

Новості Google, Яндекса і соціальних сервісів-випуск 8 Дорогі друзі, в ефірі восьмий випуск новин Google, Яндекса і соціальних сервісів. Сьогоднішній випуск з технічних причин буде у вигляді текстового посту, без Інтернет-мовлення. Ви можете почитати інші матеріали з просування сайтів на shakin.ru, наприклад, Як зайняти два місця в топ 10 пошуковиків та Практика просування - сайт агентства нерухомості в Нью Йорку . Новини Google У інтерв'ю Денні Саллівану , головному редактору Search Engine Land, представники Google і Bing повідомили, що ці пошукачі враховують посилання з Twitter і Facebook. При цьому цінність посилання багато в чому залежить від ступеня авторитетності соціального облікового запису. На мій погляд, це зроблено дуже правильно, щоб масова простановка посилань не давала ефекту в порівнянні з посиланнями від авторитетних користувачів цих соціальних сервісів. У системі контекстної реклами Google Adsense з'явилася цікава опція для вебмайстрів - націлення на розділи.

Опубліковано: 16/02/11 @ 09:55
Розділ Блоги Пошуковики Сервіси Читати далі...

Інтернет як насущний інструментарій , чи глибока прірва між онлайн фриками і " людиною звичайним "

Вчора в черговий раз переконався в тому,

1) Наскільки досі глибока прірва між онлайн фриками (типу мене) і "людиною звичайним" і
2) Наскільки важливий інтернет в моєму житті як інструмент (не як засіб спілкування, а саме як інструментарій)

Перший епізод стався вдень. Як відомо з мого позитивного поста , в даний момент серед інших у мене виникає проект з переведення значного обсягу російського технічного тексту на американський технічний. Моя роль у проекті зводиться до отримання левової частки бабла за цей переклад, ну і також доводиться проект менеджерів - тобто спілкуватися з замовником, з перекладачем і редактором.

Один з ключових моментів схеми - російська перекладачка, яка перекладає текст на англійську. Я цілеспрямовано працюю тільки з перекладачами у віці (за 40 і старше), причому не філологами, а тех.спецамі, що освоїли англійську. З перекладачкою цієї я працюю вже дуже давно, їй за 50, і приводу сумніватися в її проф.

Опубліковано: 18/01/08 @ 09:23
Розділ Сервіси Читати далі...

Інтернет як насущний інструментарій , або глибока прірва між онлайн фриками і " людиною звичайним "

Вчора в черговий раз переконався в тому,

1) Наскільки досі глибока прірва між онлайн фриками (типу мене) і "людиною звичайним" і
2) Наскільки важливий інтернет в моєму житті як інструмент (не як засіб спілкування, а саме як інструментарій)

Перший епізод стався вдень. Як відомо з мого позитивного поста , в даний момент серед інших у мене виникає проект з переведення значного обсягу російського технічного тексту на американський технічний. Моя роль у проекті зводиться до отримання левової частки бабла за цей переклад, ну і також доводиться проект менеджерів - тобто спілкуватися з замовником, з перекладачем і редактором.

Один з ключових моментів схеми - російська перекладачка, яка переводить текст на англійську. Я цілеспрямовано працюю тільки з перекладачами у віці (за 40 і старше), причому не філологами, а тех.спецамі, що освоїли англійську. З перекладачкою цієї я працюю вже дуже давно, їй за 50, і приводу сумніватися в її проф.

Опубліковано: 18/01/08 @ 09:23
Розділ Сервіси Читати далі...

Інтернет як насущний інструментарій, або глибока прірва між онлайн фриками і " людиною звичайним "

Вчора в черговий раз переконався в тому ,

1) Наскільки досі глибока прірва між онлайн фриками ( типу мене ) і " людиною звичайним " і
2) Наскільки важливий інтернет в моєму житті як інструмент ( не як засіб спілкування, а саме як інструментарій )

Перший епізод стався вдень . Як відомо з мого позитивного поста , в даний момент серед інших у мене виникає проект з переведення значного обсягу російського технічного тексту на американський технічний . Моя роль у проекті зводиться до отримання левової частки бабла за цей переклад , ну і також доводиться проект менеджери - тобто спілкуватися з замовником, з перекладачем і редактором.

Один з ключових моментів схеми - російська перекладачка, яка переводить текст англійською . Я цілеспрямовано працюю тільки з перекладачами у віці ( за 40 і старше) , причому не філологами, а тех.спецамі , що освоїли англійську. З перекладачкою цієї я працюю вже дуже давно, їй за 50, і приводу сумніватися в її проф.

Опубліковано: 18/01/08 @ 09:23
Розділ Сервіси Читати далі...

Интернет как насущный инструментарий, или глубока пропасть между онлайн фриками и "человеком обыкновенным"

Вчера в очередной раз убедился в том,

1) Насколько до сих пор глубока пропасть между онлайн фриками (типа меня) и "человеком обыкновенным" и
2) Насколько важен интернет в моей жизни как инструмент (не как средство общения, а именно как инструментарий)

Первый эпизод произошел днем. Как известно из моего позитивного поста , в данный момент среди прочих у меня проистекает проект по переводу значительного объема русского технического текста на американский технический. Моя роль в проекте сводится к получению львиной доли бабла за этот перевод, ну и также приходится проект менеджерить - то есть общаться с заказчиком, с переводчиком и редактором.

Один из ключевых моментов схемы - русская переводчица, которая переводит текст на английский. Я целенаправленно работаю только с переводчиками в возрасте (за 40 и старше), причем не филологами, а тех.спецами, освоившими английский. С переводчицей этой я работаю уже очень давно, ей за 50, и повода сомневаться в ее проф.

Опубліковано: 18/01/08 @ 09:23
Розділ Сервіси Читати далі...

Інтернет як насущний інструментарій, або глибока прірва між онлайн фриками і "людиною звичайним"

Вчора в черговий раз переконався в тому,

1) Наскільки досі глибока прірва між онлайн фріками (типу мене) і "людиною звичайним" і
2) Наскільки важливий інтернет в моєму житті як інструмент (не як засіб спілкування, а саме як інструментарій)

Перший епізод стався вдень. Як відомо з мого позитивного посту , в даний момент серед інших у мене виникає проект з перекладу значного обсягу російського технічного тексту на американський технічний. Моя роль в проекті зводиться до отримання левової частки бабла за цей переклад, ну і також доводиться проект менеджерить тобто спілкуватися з замовником, з перекладачем і редактором.

Один з ключових моментів схеми - російська перекладачка, яка перекладає текст на англійську. Я цілеспрямовано працюю тільки з перекладачами у віці (за 40 і старше), причому не філологами, а тех. спецами, які освоїли англійську. З перекладачкою цієї я працюю вже дуже давно, їй за 50, і приводу сумніватися в її проф.

Опубліковано: 18/01/08 @ 09:23
Розділ Сервіси Читати далі...

1 2 3 4 5 6