Як вчити SEO по 2 години в день, якщо немає часу

Дорогі друзі, я продовжую публікувати відео в новому форматі в рубриці SEO відповіді на shakin.ru. Мені час від часу пишуть листи з питаннями про те, як можна вчитися просування сайтів, якщо зовсім немає часу. Я зробив відео, в якому на своєму досвіді розповів про те, як можна виділяти час на самоосвіту, коли його немає:[...] Пост опублікований на блозі . The post appeared first on .

Опубліковано: 17/01/17 @ 09:21
Розділ seo Блоги Читати далі...

Кар'єра в іноземній компанії: девелопера менеджери

Це третій за рахунком пост (посилання на перший і другий ), якими я описую на ДОУ свої кар'єрні поневіряння приблизно раз на рік і потім насолоджуюся вашими дорогими коментарями до наступного посту. У цій статті я поділюся своєю історією становлення як менеджера, як це було, і що з цього вийшло. Думаю, цей пост особливо розважить тих, хто цікавиться роботою в США і/або позицією менеджера і/або як перейти від розробника в менеджери. Навіть не знаю, з чого почати розповідь про це — тому в кращих традиціях презентацій і постів, почну з «коротко про себе». Хештег блозі. Вірніше, #блог (: Давайте знайомитися З перших днів кар'єри в ІТ, я чула від колег, що у мене добре виходить розподіляти завдання, створювати атмосферу в команді і т. д. Я періодично замислювалася про те, що пора розглянути менеджерську позицію. Однак, у той час все-таки більше подобалося бути розробником (задачки для розуму тримали в тонусі).

Опубліковано: 16/01/17 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Суб'єкта єктивний погляд на Data Science в Україні

[Про автора: Богдан Павлишенко — Data Scientist в компанії SoftServe (Business Systems), доцент (канд.фіз.-мат. наук) факультету електроніки та комп'ютерній комп'ютерних технологій у Львівському національному університеті імені Івана Франка, а також займається науковою роботою в області аналізу даних (LinkedIn , блог )] Біля пам " ятника Т. Шевченку у Вашингтоні Data Science, Big Data, Predictive Analytics, Machine Learning — популярні тренди у сучасних інформаційних технологіях. Посади спеціалістів з аналізу даних стали одними із найбажаніших в ІТ-секторі. З'єднання з'явилася велика кількість Data Scientists та популяризаторів цього напрямку, які розказують про фантастичні можливості сучасного аналізу даних, машинного навчання, зокрема, нейронних мереж.

Опубліковано: 09/01/17 @ 08:00
Розділ Блоги Читати далі...

Підсумки Грудня, підсумки 2016 року. Плани на 2017. І інші думки про інформаційні сайти

? Закінчився грудень 2016 рік. А це значить час підвести підсумки і поставити цілі на 2017 рік. Почнемо з підсумків Грудня 2016 Сайт марафону f-seo: опубліковано рівно 30 статей (план був 60) Трафік на 3 сайтах закритій партнерки: Доходи: Закрита партнерка: 661 дол Гогелинск рефка: 1200 руб (та посилання досі купують) Траст лінк: 730 руб Сеопульт: 400 руб Все зароблено за курсом 60 руб: 41990 рублів (дохід зріс на 8520 руб, у порівнянні з жовтнем) Витрати: 5180 руб контент марафонський сайт 300 руб соц мережі для марафонського сайту 1500 руб контент для сайтів закритій парнерки Хостинг 600 руб Домени 375 руб Всього витрати: 7955 руб Загальні підсумки 2016 Вважаю, що найголовніше досягнення, що був знайдений інструмент для інвестування/заробітку — інформаційні сайти . Це навіть дивно, враховуючи, що в інтернетах я з 2008 року, вже робив сайти, просував сайти, мав розуміння і навички.

Опубліковано: 07/01/17 @ 06:37
Розділ Блоги Читати далі...

Front-Еnd дайджест #20: React VR, Svelte, підсумки 2016 і наступаючі тренди 2017

Почитати Підсумки 2016 і тренди 2017: Vue in 2016 — підсумки року для Vue.js The 10 Most Important Node.js Articles of 2016 The 18 most popular Node links of 2016 The most popular JavaScript links of 2016 10 Most Shared JavaScript Scene of Posts 2016 What we learnt from our mistakes in 2016 — The Guardian про фейлах в минулому році A round-up of all Codrops resources of 2016 — кращі публікації за 2016 рік Підсумки 2016 року від CSSSR Front-End Performance Checklist 2017 Top JavaScript Frameworks & Topics to Learn in 2017 The top rising JavaScript trends to watch in 2017 HTML: About rel=noopener — захищаємо від вразливостей The Difference Between role="presentation" and aria-hidden="true" :indeterminate Document Outlines in HTML 5.

Опубліковано: 06/01/17 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Курс на зростання трафіку. Які конкретні дії допоможуть підняти пошуковий трафік у 2017 році

У грудні багато компаній традиційно підбивають підсумки року, що минає, та будують плани на майбутнє. Якщо придивитися до прогнозів на попередні три роки, то вони майже не відрізняються. Вже який рік в SEO продовжують триматися старі тренди – кластеризація, мобадаптация, відмова від посилального спаму. Кілька місяців тому до них додалася ще одна тенденція – масове перенесення сайтів на https. Але прогноз по трендам не дає відповідь на питання, які саме дії треба робити конкретного вебмайстру для підвищення віддачі від його сайту. От є сайт. І він, як мовиться, "в тренді" – мобилпригоден і працює на https, весь час додаються нові сторінки, посилання на біржах давно не купуються. Але при всьому цьому ви добре розумієте, що в плані відвідуваності ще є куди рости.

Опубліковано: 26/12/16 @ 06:00
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Інтерв'ю – Олексій Праць, автор блогу alexeytrudov.com

Интервью - Алексей Трудов, автор блога alexeytrudov.com Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru – Олексій Праць, автор блогу alexeytrudov.com . Я нещодавно відкрив для себе його блог, і мені відразу сподобалися матеріали на ньому. Крім блогу, Олексій є творцем корисного сервісу https://bez-bubna.com/ для SEO аналізу сайтів. Я дякую олексію за приділений час і цікаві відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте – Олексій Праць! Привіт, Олексію! За традицією, прошу тебе розповісти про себе – де ти народився, де живеш, ким встиг попрацювати до приходу в інтернет? На кого ти вчився? Привіт, Михайле! Мені 29 років, народився в Дрездені – батько там служив. У школі дражнили німцем, звичайно ж, не по справі: родина повернулася з Німеччини, коли мені було три роки. Навчався у Вологді на биоэколога. Спочатку хотів займатися молекулярною біологією. Швидко розібрався, що наука все-таки не моє і занурився в нормальну студентське життя Курсі на третьому задумався про майбутнє.

Опубліковано: 21/12/16 @ 09:21
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Олексій Праць, автор блогу alexeytrudov.com

Интервью - Алексей Трудов, автор блога alexeytrudov.com Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Олексій Праць, автор блогу alexeytrudov.com . Я нещодавно відкрив для себе його блог, і мені відразу сподобалися матеріали на ньому. Крім блогу, Олексій є творцем корисного сервісу https://bez-bubna.com/ для SEO аналізу сайтів. Я дякую олексію за приділений час і цікаві відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте - Олексій Праць! Привіт, Олексію! За традицією, прошу тебе розповісти про себе – де ти народився, де живеш, ким встиг попрацювати до приходу в інтернет? На кого ти вчився? Привіт, Михайле! Мені 29 років, народився в Дрездені - батько там служив. У школі дражнили німцем, звичайно ж, не по справі: родина повернулася з Німеччини, коли мені було три роки. Навчався у Вологді на биоэколога. Спочатку хотів займатися молекулярною біологією. Швидко розібрався, що наука все-таки не моє і занурився в нормальну студентське життя Курсі на третьому задумався про майбутнє.

Опубліковано: 21/12/16 @ 09:21
Розділ Блоги Читати далі...

Як отримати доступ до WordPress якщо є тільки FTP

Є безліч варіантів, як отримати доступ до сайту на WordPress, якщо у вас вже є FTP доступ, мабуть самий витончений і зручний для власника і розробника це створення нового користувача з новим паролем і логіном. Це може стане в нагоді у випадках, коли необхідно провести термінову роботу з сайтом, а замовник не доступний або з якихось інших причин не може надати вам доступ в адмінку. Також це може стати в нагоді, якщо ви просто забули пароль. Для цього необхідно, створити PHP файл з вмістом: Відредагуйте $newusername, $newpassword і $newemail на зручні для вас. Завантажте файл по FTP в папку з сайтом і відкрийте в браузері, читайте повідомлення скрипта. Запис вперше з'явилася Блог про блоги від Дмитра Донченка .

Опубліковано: 28/11/16 @ 09:20
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

З точки А в точку Б — мета 50 т. р. в місяць з інтернету

Всім привіт і заздалегідь прошу вибачення за купу помилок в тексті. Не писав дуже дуже давно. Але з часом думаю совладаю з собою. Дійшли руки написати як йдуть справи в даний момент. Ймовірно, поки що більше це роблю для самого себе. І робити запис у блозі в результаті найзручніше. Записи у блокнотах зазвичай губляться через 3-6 місяців, а до блогу можна завжди повернутися. Чого хочу? І причому руки так і не дійшли до блогу, якщо б всерйоз не вирішив взятися за збільшення інтернет доходів. За час з 2012 (коли перестав активно сюди писати) року до поточного часу встиг багато всього спробувати. Але про це як-небудь іншим разом. Я вже давненько, напевно з літа 2016 розмірковую над темою як зробити свій основною статтею доходів саме інтернет. Основною статтею — я маю на увазі, що це має бути солідна цифра 2-3 КК руб міс заробітку на інтернет сайтах. Це дійсно багато в моїй поточної реальності, але знову ж таки, досяжно. Хоч і може зайняти 10 і більше років.

Опубліковано: 18/11/16 @ 12:33
Розділ Блоги Читати далі...

FASTVPS — огляд VDS/VPS провайдера

1 Серед веб-майстрів і ЅЕО спеціалістів мені часто зустрічається така собі бундючна впевненість, що вже вони-то точно знають все від і до, коли справа стосується хостингу проектів. Просто скажу, що це не так. Хостинг був і залишається самим вузьким і вразливим місцем будь-якого проекту, і мало хто приділяє вибору партнера в цій справі належну увагу. Хостинг провайдери, тисячі їх Ринок на сьогодні переповнений конторами, фірмами і навіть ІП, які надають послуги виртуалок, виділених серверів, колокейшн і все, чого душа забажає. Є купа гучних імен, з цінником, який може не розорити хіба що нафтового магната. Є тисячі хостингів-одноденок з однотипними лендингами і захопливим обіцянками виртуалок за ціною бургера. Одноденки ці плодяться і дохнуть як фруктові мухи. Та є серед всього цього бурхливого різноманітності надійна робоча конячка — FASTVPS . Не дуже гучне ім'я, але після того як я набрів на них і трохи поколупав з клієнтської сторони, мені захотілося розповісти про них детальніше.

Опубліковано: 16/11/16 @ 11:26
Розділ Блоги Хостинг Читати далі...

DOU Books: 5 книг, які радить Дмитро Думанський

Від редакції: в рубриці DOU Books учасники спільноти розповідають про п'ять улюблених книгах — тих, які змінюють світогляд і можуть бути корисні читачам-колегам. Якщо у вас є бажання поділитися своєю підбіркою, пишіть на valentina@dou.ua. [Дмитро Думанський — Co-Founder IoT компанії Blynk , до цього більше 9 років працював Java розробником; Java блогер і спікер] Стівен Хокінг: «Коротка історія часу. Від великого вибуху до чорних дірок» Хто сьогодні не знає Стівена Хокінга? Людини, який з інвалідного крісла робить більше для науки, ніж деякі держави. У школі я любив три предмети: математику, фізику та біологію. Якщо з математикою і біологією мені було завжди все гранично ясно, то фізика дуже часто не давалася з першої спроби. Багато розділів фізики так і залишилися для мене загадкою з незрозумілими описами і ще більш незрозумілими формулами. Це книга пролила світло на речі, які я раніше не розумів, з-під іншого кута, так сказати.

Опубліковано: 16/11/16 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Кейс: Просування сайту по оренді вечірніх та весільних суконь

Клієнт Салон прокату дизайнерських вечірніх та весільних суконь Києві. Наше завдання Основна мета проекту — вивести в топ 10 Гугла ключові запити і забезпечити зростання органічного трафіку для сайту за пріоритетним напрямом: прокат вечірніх, весільних, випускних суконь та суконь для проведення фотосесій. Вихідні дані Регіон: Україна, Київ.
Пріоритетна пошукова система: Гугл.
Старт робіт: 26 листопада 2015 рік.
Основний сайт знаходився на етапі розробки. У період розробки повноцінного сайту на домені був розміщений односторінковий сайт-заглушка з короткою інформацією про салоні.
Трафік: 0 чоловік в день.
Посилальний профіль: природні безанкорниє посилання з 5 доменів. Процес робіт Семантичне ядро На старті робіт оптимізатор для проекту зібрав семантичне ядро, яке включало 102 ключових запиту, розділених на 6 основних груп: прокат суконь; вечірні сукні напрокат; весільні сукні напрокат; випускні сукні напрокат; сукні для фотосесій; коктейльні сукні напрокат.

Опубліковано: 14/11/16 @ 10:55
Розділ Блоги Читати далі...

Information Security дайджест #3: під знаком DDoS, переполох SurkovLeaks, ексклюзив від хактивістів RUH8

У випуску: DDoS крокує по планеті, провідні світові ЗМІ рясніють статтями про успіхи українських хакерів, користувачі TorMail під ковпаком ФБР, інтерв'ю хактивістів українського киберальянса, доповіді з Black Hat USA 2016, оновлення стандарту 3D Secure, новий розділ дайджесту — навчання та багато іншого. Інциденти та загрози ІБ День, який увійде в історію. 21 жовтня, з допомогою вже легендарного ботнету Mirai, здійснена потужна DDoS атака на інфраструктуру DNS-провайдера Dyn. В результаті проведеної атаки, значна частина мережі Інтернет працювала з перебоями або взагалі була недоступна протягом кількох годин. Користувачі не могли достукатися до Twitter, Amazon, Tumblr, Reddit, Spotify, PayPal, Airbnb, Pinterest, GitHub, CNN, Starbucks, Yammer і іншим сервісам, новинних сайтів і соціальних мереж. Першим тривогу забив відомий експерт ІБ, дядько Креббс (сайт якого, трохи раніше, сам постраждав від DDoS потужністю 620 Гб/с). Пізніше подробиці опублікували і в офіційному блозі Dyn.

Опубліковано: 11/11/16 @ 10:50
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Блог-шоу – випуск 54

Блог-шоу – выпуск 54 Дорогі друзі, в ефірі п'ятдесят четвертий випуск блог-шоу . Це моя традиційна підбірка цікавих і корисних матеріалів по просуванню сайтів і суміжних тематик, які зустрілися мені на просторах інтернету за останній час. Зараз подивився – перше блог-шоу я випустив 19 січня 2008 року. Ось час летить! Мені дуже сподобалася ця фотка Я цілком можу в старості стати таким Зараз у мене дві собаки. Сьогоднішній випуск я вирішив зробити у вигляді добірки в Google Документах.

Опубліковано: 11/11/16 @ 08:21
Розділ Блоги Читати далі...

Коли на оффере AliExpress може конвертуватися будь-трафік в гроші?

54a91af6c53442bd8c2e6c5297c4a73e Маленький скриншотик, зроблений сьогодні, правда за статистикою минулого року листопада місяця. Ті хто працює з партнерською програмою AliExpress прекрасно знають, що 11 листопада (11.11) буде вибухове зростання продажу, конверсії та заробітку. На скріні 24.06% — це конверсія 11 листопада 2015 року — статистика з admitad, доступ до якої у мене є можливість запросити))). Конверсія злетіла з середнього за останні 4 дні менше 1% до 24%. І що найголовніше, 12 листопада трималася на рівні 10%. З досвіду минулого року, найбільше заробили ті, хто почав гнати трафік заздалегідь, люди додавали товари в кошик заздалегідь, щоб оплатити 11 листопада, коли на ці додані в кошик товари почнуть діяти знижки. В якості прикладу. Або ось ще Знижки дійсні та реальні (перший ліхтар Archon дійсно коштує чимало грошей). І це тільки ліхтарі, а на Ali тонни всякого барахла, яке купують люди незважаючи на кризу і курс долара. В цей день з нереально високою конверсією можна заробити місячний профіт.

Опубліковано: 07/11/16 @ 02:32
Розділ Блоги Заробити Пошуковики Читати далі...

Важливість target=»_blank» монетизації контентних проектів

bullseye-target Я думаю всі з вас знають цей атрибут тега <a href=»http://www.terehoff.com» target=»_blank»>Привед я знову з вами</a>. Для тих хто не знає або жодного разу не чув: за замовчуванням, при переході за посиланням документ відкривається в поточному вікні або фреймі. При необхідності, ця умова може бути змінено атрибутом target тега <a>. Чим цей атрбибут корисний для SEO шмео і для CPA? Суперечок з цього приводу може бути багато, але наступні плюси і вони очевидні. При кліці по будь партнерської посиланням поточна сторінка залишається активною, не відбувається виходу з неї, «капають» поведінкові. Поточна вкладка залишається відкритою і користувач може на неї повернутися, клацнути ще раз за іншою партнерському посиланню. Активна вкладка з вашим сайтом буде муляти очі користувачу і він мимоволі її запам'ятає, а можливо і повернеться (якщо сайт у вас нормальний і по справі).

Опубліковано: 31/10/16 @ 11:40
Розділ Блоги Читати далі...

Новорічний конкурс від #binpartner

photo_2016-10-21_15-09-56 Вже замислювалися, як проведете самий незабутнє свято в році? Якщо ні, то починайте будувати сміливі плани, адже з BinPartner будь-які ідеї втілюються в реальність! Можна підняти грошей, треба тільки налити трафіку. Оголошується старт конкурсу: Новий рік з #BinPartner Дати проведення: з 24 жовтня по 31 грудня 2016 року УМОВИ КОНКУРСУ Активно направляйте трафік на торговельну платформу Binomo і примножуйте ваш дохід. Сума винагороди складе $5 за кожного активного трейдера з країн СНД, $10 – за будь-якого зарубіжного трейдера з усіх країн, крім США і Японії та $20 – за кожного трейдера з Австралії, Нової Зеландії або Великобританії. Активним вважається той трейдер, який вніс мінімальний депозит на торговельну платформу Binomo. Сума мінімального депозиту складає всього $10. В середньому за місяць один вебмастер наводить на платформу близько 100 трейдерів.

Опубліковано: 26/10/16 @ 09:44
Розділ Блоги Читати далі...

Як створити сторінку налаштувань для теми WordPress

2016-10-18_16-18-21 Досить часто виникає необхідність, надати клієнту можливість самостійно налаштовувати/змінювати деякі частини шаблону сайту WordPress. Є безліч варіантів, як це зробити. Можна навчити клієнта користуватися FTP клієнтом і HTML редактором, можна користуватися вбудованим редактором який є в панелі адміністрування WordPress, а можна просто додати «Сторінку налаштувань Шаблону», зайшовши на яку, клієнт сам зможе змінювати раніше запрограмовані частини шаблону, контактні дані, кольору і багато іншого. Для створення сторінки налаштувань, можна скористатися WordPress Setting API там є багато чого цікавого почитати і багато корисних посилань по темі. Але якщо читати ви не хочете вникати в подробиці теж, вам допоможе сервіс для створення сторінки налаштувань WordPress .

Опубліковано: 18/10/16 @ 01:46
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

DOU Проектор: «Українська фотографія» — фотоблог з навчальною інформацією та анонсами подій

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо прийняти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власного made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на valentina@dou.ua . Ідея Доброго дня! Мене звати Сергій. Вже майже 10 років я пишу проекти на PHP, а з початку 2016 року займаю позицію Lead PHP Engineer в компанії ForBytes. Також я засновник та керівник проекту «Українська фотографія» — єдиного в своєму роді україномовного фотоблогу з інформацією про фотоподії. З 2011 року я активно почав займатися мистецтвом фотографії. Велику увагу приділяв теорії та практиці. Фотокурси дали гарну базу для формування професіонального хобі, але цього було недостатньо. Я почав шукати додаткову інформацію з англомовних та російських ресурсів. На жаль, українські фото-сайти — це лише блоги та фотоальбоми для критики та коментарів.

Опубліковано: 18/10/16 @ 07:59
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64