Якої шкоди завдають рекламні пости

Какой шкоди завдають рекламні пости Дорогі друзі, сьогодні я хочу написати свої думки про те, яку шкоду наносять рекламні пости блогам, які їх публікують. Кожен власник сайту хоче, щоб його ресурс приносив прибуток. Це хороше прагнення. Вебмастер найчастіше вкладає дуже багато сил, часу і коштів у розвиток, наповнення і просування свого сайту, і його бажання окупити вкладення і отримувати прибуток цілком природно. Є багато способів заробітку на сайтах. У блогосфері одним із самих популярних методів монетизації є рекламні пости. Цікаво спостерігати, як у твіттер стрічці (або в RSS рідері) в будь-який день з'являється цілий ряд хвалебних статей на різних блогах, присвячених якого-небудь сервісу, програмі, партнерке і т.д. Задумка хороша, і публікація рекламних постів напевно приносить відчутний прибуток рекламодавцям, інакше це не отримало б такого поширення. Тільки який ефект надає розміщення рекламних статей на розвиток блогів, які їх публікують? Рекламні пости є одним з найдорожчих видів реклами на блогах.

Опубліковано: 09/06/11 @ 11:33
Розділ Блоги Читати далі...

Знову про «підкорення» регіонального топа яндекса

Рязанскій топ Про вартість SEO в регіонах я вже писав. Сьогодні знову поділюся нещодавно отриманим досвідом. Власне це навіть не досвід, а результат. Звернувся до мене знайомий зі своїм інтернет магазином автозапчастин. Потрібен йому був рязанський пошуковий трафік. І бажано з мінімальними разовими вкладеннями. Спілкувався він з кількома представниками «нашої» професії, чогось там наговорили йому, цінники назвали, казок понарассказивалі. І тут він до мене достукався, сіли, поговорили, розповів йому як все є. Розповів скільки буде коштувати, що треба буде зробити. А власне оплата одноразова за внутрішню оптимізацію і тексти копірайтерам моїм. Зробили, тексти розмістили, карту сайту оформили, роботс налаштували правильно, панель вебмастера відвідали, підкрутили там все що треба і результат не змусив себе довго чекати. По всьому передбачуваному пулу запитів отримали топ 10 Яндекса через апдейт після індексації.

Опубліковано: 09/06/11 @ 07:46
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Дмитро Шахов про інтернет-маркетингу і своєї біржі вічних посилань Kazapa

 Відомий в рунеті і за його межами бізнесмен Дмитро Шахов нагадує статуетку якого-небудь багаторукого божества - в одній руці у нього біржа посилань Kazapa , в іншій - популярний блог, який він веде під ім'ям Баблоруба , в третій - продажу вебмастерское софта і школа баблорубов , якою управляє він же від імені MasterX . А є ще й веб-студія, і турфірма, і багато інших проектів. Людина, який поставив все це на ноги, сьогодні в гостях у блогу Авеб.
Дмитро, як Ви прийшли до інтернет-маркетингу? Я прийшов в Інтернет в 1997 році і з тих пір мережа мене не відпускає. І моя перша серйозна посада була пов'язана саме з Інтернетом, так що не дивлячись на трирічну роботу в якості рекламного агентства (поліграфія), я все одно повернувся в мережу вже не лише як користувач, але і фахівець. Скільки у Вас сьогодні бізнес-проектів в онлайні? Не рахував. Чесно.

Опубліковано: 08/06/11 @ 04:15
Розділ seo Блоги Читати далі...

Скільки посилань потрібно купити щоб отримати 100 уніків на добу

Скільки потрібно Це питання тільки за травень місяць мені задавали раз 20 в аськах, емейл, на форумах начебто теж. Щоб не бути голослівним, швидку відповідь - не знаю. Довгий відповідь - треба дивитися ваш сайт/блог і розбиратися в деталях. Детальну відповідь нижче. У вас є сайт, який розташований на домені, який має певний вік, зв'язка сайт + домен так само має певний вік. Крім того, на ваш сайт є певна кількість посилань з інших сайтів. У сукупності ці фактори становлять траст домену чи сайту, як хочете, який є одним з чинників ранжирування. Якщо у вас дуже трастовий домен, ви написали дуже цікаву та якісну статтю для великої аудиторії, ну ніби старих добрих секретів вконтакте, грамотно оптимізували сторінку, потім проанонсували її в соціальних мережах та твіттері, домоглися швидкої індексації, то через невеликий проміжок часу вона природним чином потрапить в топ видачі пошукових систем і ви отримаєте більше 100 уніків на добу лише по цьому запиту.

Опубліковано: 08/06/11 @ 10:37
Розділ seo Блоги Читати далі...

Як не потрібно рекламувати себе

Сьогодні отримала на пошту лист із запрошенням взяти участь у конкурсі, переможець якого буде запрошений на семінар з SEO в Петербурзі. З поваги до автора я не буду називати його ім'я, але сам лист опублікую як поганий приклад цільової реклами . У своїх коментарях обіцяю бути щирою, як просить автор. Привіт, Олена!
 Почитую твій блог
Я зараз пропагую семінари з SEO. Не знаю, як ти до них ставишся Але сподіваюся на щирість , навіть якщо ставишся погано.
Моя мета - підвищити довіру до освітніх заходів у цілому. Для цього я вирішив провести конкурс.
Власне, хочу запропонувати тобі в ньому взяти участь. Для участі потрібно написати пост на тему: «Як знання, отримані на семінарах і курсах з SEO допомогли мені домогтися видатних результатів у роботі», де розповісти про семінар або курсі, який ти вже відвідав ( не важливо де він проходив), і обгрунтувати чому він тобі допоміг.

Опубліковано: 08/06/11 @ 08:31
Розділ Блоги Читати далі...

Експеримент з WebEffector. Звіт № 1

Хто пам'ятає, десь місяць тому, спільно з компанією WebEffector я запустив експеримент з просування сайтів через цей контрольний агрегатор. Ось і пройшов перший місяць експеримент, а це значить, що потрібно підводити перші підсумки. Для тих, хто хоч трохи розбирається в просуванні сайтів, буде зрозуміло, що за місяць важкувато просунути в ТОП-10 середньо запити, а тому, особливих результатів практично немає. Всі чотири сайту, які я просуваю не мають і року. Пузомеркі на сайтах мінімальні, зате в індексі є 100 + сторінок. Для поступу я вибирав запити, за якими сайти знаходилися за ТОП-30, тому деякі запити вже встигли злетіти в ТОП-10. Під деякі запити були створені нові сторінки, то є деякі запити просувалися взагалі, з нуля. А тепер, давайте докладніше. Сайт № 1 . Загалом, перший сайт - це один мій блог, у якого більше 800 сторінок в індексі пошукових систем. Сайту майже рік. Для просування я вибрав 12 запитів, під які вже давно були написані статті.

Опубліковано: 07/06/11 @ 09:22
Розділ Блоги Читати далі...

Як стають лідерами рейтингу SEO компаній на SEOnews

 Марал Гаіпова Сьогодні в мене в гостях Марал Гаіпова, яка розповість про лідерів ринку, рейтингах і клієнтів SEO-компаній. Марал, привіт! Розкажи на пальцях, як формується місце в рейтингу? На головній сторінці розділу Рейтингу є спільний рейтинг, який формується на основі суми балів, отриманих компаніями в останніх опублікованих рейтингах.
На даний момент ми щорічно проводимо два: «Рейтинг популярності бренду SEO-компанії» і «SEO очима клієнтів ». Обидва будуються на експертній оцінці. Перший оцінюють самі SEO-компанії та незалежні експерти «Рейтингу популярності бренду». У другому експертами є клієнти SEO-компаній учасників дослідження. Скільки клієнтів брало участь при формуванні рейтингу?
В останньому рейтингу « SEO очима клієнтів 2011 » взяло участь близько 580 клієнтів. Але не всі вони увійшли до рейтингу. Рейтинг розтягнутий у часі, триває три місяці.

Опубліковано: 07/06/11 @ 08:41
Розділ seo Блоги Читати далі...

Мотивація професійної діяльності програмістів

«Програміст повинен володіти здатністю першокласного математика до абстракції і логічного мислення в поєднанні з едісоновськой талантом споруджувати все, що завгодно з нулів і одиниць. Він повинен поєднувати акуратність бухгалтера з проникливістю розвідника, фантазію автора детективних романів з тверезою практичністю економіста » Академік А.П. Єршов У цьому році я відкрив для себе світ ІТ. Одним з напрямків моїх відкриттів став науковий аналіз професії програміста, а саме мотивації професійної діяльності розробників ПЗ. Основою даної статті є наукове дослідження в рамках написання бакалаврської роботи на тему «Психологічні особливості професійної мотивації розробників ПЗ». Основною метою дослідження вважаю визначення мотиваційних чинників професійної діяльності програмістів (тобто чому людина вибрала саме цю професію, які чинники/обставини мотивують і/або демотивують програмістів, що впливає на задоволеність девелопера компанією, яка мотивація зміни місця роботи).

Опубліковано: 07/06/11 @ 08:02
Розділ Блоги Читати далі...

Чи впливає кнопка +1 на позиції сайту у видачі Google (експеримент)

У квітні 2011 фахівці компанії SEOEffect Tools вирішили поставити експеримент з метою простежити вплив кнопки Google +1 на позиції сайту . Експеримент стартував 4 квітня - практично через 4 дні після того, як компанія Google оголосила про появу кнопки «+1» в експериментальному режимі. Коли я натрапила на експеримент, мені відразу захотілося перевести його дослівно і викласти на блозі. Прочитавши весь текст (30 сторінок), я зрозуміла, що цього робити не варто - виявляється, наші зарубіжні колеги по кількості води в публікаціях можуть переплюнути навіть найкрасномовніших російських блогерів. Але експеримент, тим не менше, все одно видався мені цікавим і вартим уваги читачів, так що викладу у себе його основну суть. Свої анотації (їх не так багато) буду виділяти курсивом, що б не заплутати вас, де опис експерименту авторами, а де - мої міркування. Завантажити оригінальне опис експерименту можна на сайті SEOEffect .

Опубліковано: 06/06/11 @ 11:26
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Підсумки п'ятничного конкурсу та флешмобчік з google +1

+1 Спочатку про кнопку google +1. Версії про її використання неоднозначні. Упевнений, що суворі російські вебмайстра вже почали свої чорні експерименти з конвертації можливостей цієї кнопки в бабло. Що і як - поки на практиці не зовсім зрозумів. Тому не профіту заради, а заради чистоти експерименту, заради перегляду чого і як, що і вам усім так само буде доступний. У принципі, я не закликаю вас допомогти в накрутці, я просто пропоную пофлешмобіть і подивитися, що з цього вийде. Флешмоб - це завжди прикольно, здорово і весело. Хочете приєднатися - велкам. Не хочете - теж велкам, можемо пофлудіть в коментарях. Якщо раптом зверху написано занадто багато, скажу однією фразою - давайте пофлешмобім з кнопкою google +1. Зауважу, що заголовок посту я спеціально зробив «слабо релевантним», щоб ні в кого з вас не було підозр що я хочу накрутити пошуковий трафік. Натиснути кнопочку +1 для цього посту ви можете в двох місцях.

Опубліковано: 06/06/11 @ 06:39
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

П'ятничний конкурс тупо поразвлекаться і пофлудіть

Пятнічний флуд Щоб довго не розповідати, скажу коротко. Я освоюю SEO ринок Рязані. Вже починає працювати сарафанне радіо. Вже в голові готові деталі договору, в якому прописуються і обов'язки з боку замовника. І з кожним «пропозицією» у мене на голові додаються сиве волосся. Ось тільки що розмовляли з замовником на предмет просування. Сайт гарний, просто жуть. З музикою навіть. І продовжує разрабиваться. Скоро його здадуть. ТЗ як такого немає. Зате є концепція і договір. Вихідний код головної сторінки сайту, як і конкур - далі, під катом. "Грамотно оформлений титла"  js/jquery.js" type = "text/javascript ">  js/swfobject.js">   var so = new SWFObject ("site.swf", "site", "1260", "900", "9");    so.write ("site"); Мама, роди мене назад, я не вмію таке просувати в Яндексі. Я думаю ви здогадалися, що сайт на флеш зроблений. І за рахунок грамотно оформленого титла в топ по запиту одному нехитрому досить проблематично буде вилізти.

Опубліковано: 03/06/11 @ 09:17
Розділ Блоги Читати далі...

Спорт в житті блогерів

Блогінг і спорт Блогери, як і люди, які займаються заробітком грошей в інтернеті - це люди, які більшу частину свого часу проводять удома, за комп'ютером. Воно й не дивно, адже працюючи на дому, можна працювати тоді, коли захочеш. Наприклад, побачив, що гроші закінчилися, починаєш працювати на повну силу. Якщо бачиш, що запасів вистачить ще на кілька місяців, можеш собі спокійно відпочивати. Звичайно, все залежить від людини. Є трудоголіки, які постійно намагаються збільшити свій прибуток, а є ледарі, які тільки те й роблять, що відпочивають і живуть на те, чого вони добилися в минулому. При цьому, що працюєш за комп'ютером, важко встати і зробити зарядку. Час біжить дуже швидко і навіть не встигаєш помічати, як пробіг черговий день твого життя. У блогосфері тема спорту дуже популярна. Виявляється, що багато популярних блогери постійно займаються спортом, хоча б по 30-60 хвилин на добу. Цим постом я не хочу розповісти чогось нового.

Опубліковано: 02/06/11 @ 06:19
Розділ Блоги Читати далі...

Учасники процесу внутрішньої оптимізації сайту

Шайка оптімізаторов Для прикладу візьмемо недавній процес - оптимізація одного інтернет магазину. Дійові особи: власне, сам оптимізатор, програміст, верстальник, контентщік, менеджер. Менеджер спілкується з клієнтом і передає все що треба оптимізатору. Оптимізатор ставить завдання (ТАСК) програмісту для переробки функціонала, верстальщику (щоб код був оптимізований), і контентщіку, щоб той переписав неунікальні або неякісні тексти. Такий набір різнорідних фахівців потрібна в тих випадках, коли до рук SEO компанії потрапляють м'яко кажучи зовсім убогі сайти, які для компаній з великим потенціалом робили у свій час голодні студенти на всяких там жумлах. Для прикладу далеко ходити не треба - я як то запускав на цю тему конкурс на seo грамотність . Головний в зграї, як ви зрозуміли, не оптимізатор, а менеджер. Він спілкується з клієнтом і розводить його на все те, що буде прописано в договорі, строки там, позиції або трафік, або навіть цільові дзвінки - вже як піде справа.

Опубліковано: 02/06/11 @ 08:43
Розділ seo Блоги Читати далі...

Новий дизайн блогу Optimizatorsha.ru

Приймаю вітання з новим дизайном. Так вийшло, що верстку закінчили якраз до першого дня літа (спеціально так не планували - просто випадковість). Розпочато процес був ще в грудні минулого року, але у зв'язку з деякою пасивністю з мого боку (було багато інших справ) і неможливістю знайти спільну мову з кількома ілюстраторами, справа затягнулася на півроку. Основним моїм побажанням до шаблону була простота і зручність . Мені насправді дуже подобається багато графіки, пафос, гламур і всілякі дизайнерські фішки, але тільки не на моєму блозі (розглядала і відхилила декілька різних варіантів з сюжетами в шапці). Так що якщо ви скажете, що дизайн дуже простий - вважатиму це компліментом. Сьогодні вранці до того як викочувати дизайн у світ, я показала його Терехову . Перше, що він запитав: "А в чому фішка"? Фішка - саме у простоті . А ще в блоці з прокруткою, де відображаються популярні запису .

Опубліковано: 01/06/11 @ 12:22
Розділ web дизайн Блоги Читати далі...

Новий дизайн блога Optimizatorsha.ru

Приймаю привітання з новим дизайном. Так вийшло, що верстку закінчили якраз до першого дня літа (спеціально так не планували - просто випадковість). Розпочато процес був ще в грудні минулого року, але у зв'язку з деякою пасивністю з мого боку (було багато інших справ) і неможливістю знайти спільну мову з кількома ілюстраторами, справа затяглася на півроку. Основним моїм побажанням до шаблону була простота і зручність . Мені насправді дуже подобається багато графіки, пафос, гламур і всілякі дизайнерські фішки, але тільки не на моєму блозі (розглядала і відхилила декілька різних варіантів з сюжетами в шапці). Так що якщо ви скажете, що дизайн дуже простий - вважатиму це компліментом. Сьогодні вранці до того як викочувати дизайн у світ, я показала його Терехову . Перше, що він запитав: "А в чому фішка"? Фішка - саме в простоті . А ще в блоці з прокручуванням, де відображаються популярні записи .

Опубліковано: 01/06/11 @ 12:22
Розділ web дизайн Блоги Читати далі...

Новый дизайн блога Optimizatorsha.ru

Приймаю привітання з новим дизайном. Так вийшло, що верстку закінчили якраз до першого дня літа (спеціально так не планували - просто випадковість). Розпочато процес був ще в грудні минулого року, але у зв'язку з деякою пасивністю з мого боку (було багато інших справ) і неможливістю знайти спільну мову з кількома ілюстраторами, справа затяглася на півроку. Основним моїм побажанням до шаблону була простота і зручність . Мені насправді дуже подобається багато графіки, пафос, гламур і всілякі дизайнерські фішки, але тільки не на моєму блозі (розглядала і відхилила декілька різних варіантів з сюжетами в шапці). Так що якщо ви скажете, що дизайн дуже простий - вважатиму це компліментом. Сьогодні вранці до того як викочувати дизайн у світ, я показала його Терехову . Перше, що він запитав: "А в чому фішка"? Фішка - саме в простоті . А ще в блоці з прокручуванням, де відображаються популярні записи .

Опубліковано: 01/06/11 @ 12:22
Розділ web дизайн Блоги Читати далі...

Заробляємо на WordPress блозі за допомогою NeoCaptcha

Зміст серії Як заробити з блогу Як заробити з блогу: контекстна реклама Google AdSense Сьогодні дізнався про новий сервіс , який виконує дві корисні функції одночасно, захищає ваш ресурс від спаму та реєстрації ботів і дозволяє заробити трохи грошенят абсолютно не напружуючись. Раскажу трохи докладніше: За допомогою плагіна, який можна згенерувати зареєструвавшись на сервісі, ви встановлюєте на свій блог капчу, на формі коментарів. Тепер для того, щоб залишити коментар необхідно ввести якісь символи, зазвичай це буває сложнораспозноваемий набір букв і цифр, у випадку з сервісом NeoCaptcha це добре видні російські слова, користувачеві не буде до 100500 разів вводити нерозбірливі знаки. Разом з набором слів, в якості заднього фону, отборажается рекламна картинка, при кліці на яку користувач перейде по рекламному посиланню, але гріш вам платять за правильно введені слова на капчі, а не за переходи по рекламних посиланнях.

Опубліковано: 01/06/11 @ 07:26
Розділ wordpress Безпека Блоги Читати далі...

Сергій Кокшаров «Панда сильно вплине на ринок оптимізації. Але як саме - сказати складно. »

 У нас в гостях людина, яку знають всі учасники українського і російського seo-ринків. Це Сергій Кокшаров, автор блогу Devaka.ru , провідний колонки на профільному порталі optimization.com.ua. Сергій поділився з нами своїми думками на тему поведінкових факторів у пошукових системах і соціалізації пошуку. Aweb: Наскільки SEO переслідує інтереси звичайного користувача? Сергій Кокшаров.:Спочатку техніки SEO, на мій погляд, не переслідували інтереси користувачів, однак і не суперечили їм. Оптимізація була більше спрямована на залучення аудиторії, в незалежності від її інтересів, звідси навіть з'явився термін безликого «трафіку» і безліч сервісів отримання трафіку, робота яких вважалася альтернативою результату SEO просування. Поступово, оптимізатори почали замислюватися про якість трафіку, з'явився термін «цільова аудиторія», інтереси якої вже можна окреслити.

Опубліковано: 28/05/11 @ 07:00
Розділ seo Блоги Читати далі...

Сергій Кокшаров «Панда сильно вплине на ринок оптимізації. Але як саме - сказати складно. »

 У нас в гостях людина, яку знають всі учасники українського і російського seo-ринків. Це Сергій Кокшаров, автор блогу Devaka.ru , провідний колонки на профільному порталі optimization.com.ua. Сергій поділився з нами своїми думками на тему поведінкових факторів у пошукових системах і соціалізації пошуку. Aweb: Наскільки SEO переслідує інтереси звичайного користувача? Сергій Кокшаров.:Спочатку техніки SEO, на мій погляд, не переслідували інтереси користувачів, однак і не суперечили їм. Оптимізація була більше спрямована на залучення аудиторії, в незалежності від її інтересів, звідси навіть з'явився термін безликого «трафіку» і безліч сервісів отримання трафіку, робота яких вважалася альтернативою результату SEO просування. Поступово, оптимізатори почали замислюватися про якість трафіку, з'явився термін «цільова аудиторія», інтереси якої вже можна окреслити.

Опубліковано: 28/05/11 @ 07:00
Розділ seo Блоги Читати далі...

Анатолій Вассерман і конференція «8P: інтернет маркетинг в Україну»

16 липня в Одесі відбудеться значуща подія в світі інтернет-маркетингу - конференція 8P , організована нашими колегами (студія інтернет-маркетингу Netpeak). Компанія Aweb виступає інформаційним партнером заходу; також від нас будуть виступати два доповідачі. Конференцію рекомендується відвідати, якщо ви хочете: Отримати знання, як просунути свій бізнес в інтернеті Завести корисні ділові знайомства з іншими представниками бізнесу та спеціалістами Почути цікаві доповіді їх «перших рук» Насолодитися сонячної Одесою, знаменитим морським містом З приводу потрібних знайомств - на конференції зберуться особи, знайомство з якими може бути не просто корисним, а корисним в квадраті. Серед них такі «зубри», як один з перших російських сммщіков (нині - визнаний в СНД спеціаліст по роботі з соціальними медіа) Дамір Халілов , фахівці з юзабіліті й розробці додатків, топ-блогери (Терехов, Сергій Кокшаров ) та інші учасники (список уточнюється).

Опубліковано: 27/05/11 @ 08:14
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64