Плюси движка WordPress

4b0737d9e09d1 Плюси движка WordPress Вітаю моїх читачів. На порядку денному сьогодні я вирішив поставити питання «Чому люди вибирають WordPress? » У цій статті я трохи опишу головні гідності блогу на CMS WordPress. Історично склалося, що працював я з безліччю адмінок: і DLE, і Drupal, і Ucoz, і Delta-X і т.д., але найбільше мені подобаються сайти, які стоять на движку WordPress. Далі я буду описувати ті моменти через яких початківці блогери, а також блогери з досвідом вибирають WP. Безкоштовність движка WordPress є безкоштовною системою управління контентом, тобто не потрібно купувати сам движок. Зручний інтерфейс Багатьох приваблює дуже зручний інтерфейс адмінки - все гранично просто і зрозуміло. Особисто я освоював адмінку де менше години. Крім того є багато плагінів (невеликих програмок, які сприяють поліпшенню інтерфейсу). Безліч доповнень Це ті самі платини, тільки вже ті, що покращують інтерфейс самого сайту. За допомогою них ви зможете самі створювати свій блогг.

Опубліковано: 07/04/11 @ 09:00
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

5 років блогу Dimox.name

О так, це сталося! У блогу сьогодні маленький ювілей - цілих 5 років від народження =) Позаминулої річницю я писав: А в Інтернет я прийшов всерйоз і надовго, тому не виключено, що даний блог встигне відзначити свою 5-ту річницю ... а може навіть і 10-ю?! =) Як бачимо, 5-річну позначку я успішно досяг. Здається, дійду і до 10-річчя, адже не так вже й багато залишилося. За минулий рік на блозі майже нічого не змінилося - пишу рідко, але іноді влучно. Ось кілька найбільш корисних і коментованих статей за минулий рік: Універсальний jQuery-скрипт для блоків з вкладками (табами) (близько 300 коментарів). Плаваюча панель «Додати у соціальні сервіси» (більше 400 коментарів). "Хлібні крихти" для WordPress без використання плагіна (більше 100 коментарів). Share42.com - Скрипт кнопок соціальних закладок і мереж (більше 100 коментарів).

Опубліковано: 07/04/11 @ 05:47
Розділ Блоги Читати далі...

40 + PHP класів та бібліотек для продуктивного програмування

Переклад: 40 + Must-Bookmark PHP Classes & Libraries For Developing Faster
Автор: Umut M. Примітка: Про частині класів я вже віщав у своєму блозі, але думаю гірше від цього нікому не стане. Керування вмістом BackPress
Потужна бібліотека, «ноги» якої ростуть з WordPress. Дозволяє виконувати безліч стандартних завдань для створення повноцінних веб додатків, таких як: керування користувачами, HTTP транзакції, логування, форматування текстів і т.п. PHP User Class
Метою даного класу є просте обслуговування завдань з управління користувачами в PHP додатках, а саме: реєстрація, авторизація, закінчення сеансів роботи і т.д. phpSEO
Ви хочете автоматизувати процес збору і генерації ключових слів або мета тегів для Вашого контенту? phpSEO зробить це за Вас. Він може створювати необхідну кількість ключових слів з строкових даних або URL, генерувати до них описи і крім цього, робити все це згідно Вашого списку степових (небажаних) слів.

Опубліковано: 06/04/11 @ 09:02
Розділ php Безпека Блоги Читати далі...

Обмін посиланнями, як засіб просування сайтів

Обмін посиланнями, як засіб просування сайтів Обмін постовими вже давно використовують багато оптимізаторів. Це пов'язано з тим, що можна з обмеженим бюджетом просувати сайт, а головне отримувати тематичні посилання. Від обміну постовими з не тематичними сайтами вже немає ефекту, також каталоги нічого не дають. У деяких випадках через каталогів можна отримати санкції від пошуковиків. Тому не багато хто зараз займаються обміном, але все ж ефект від цього залишився. Обмін постовими - це обмін посиланнями в блогах. При обміні беруться тільки тематичні блоги, тому шкоди від них немає. Існує кілька способів для обміну посиланнями: 1) обмін постовими безпосередньо 2) Обмін по колу 3) Придбання посилань Давайте поговоримо про кожному способі детальніше. Обмін постовими безпосередньо. Цей варіант дуже допомагає при просуванні блогу за запитами. Ми ставимо посилання з потрібним анкором на статтю іншого блогера, а та людина натомість ставить статтю на вас. Це і називається прямим обміном.

Опубліковано: 05/04/11 @ 09:38
Розділ Блоги Читати далі...

Що таке просування сайту

XL Що таке просування сайту Сьогоднішня тема поста присвячена тим, хто мало знає що таке просування сайту . Що це таке і з чим його їдять я постараюся пояснити. Просування сайту (або розкручування сайту) - комплекс заходів спрямованих на отримання цільових відвідувачів (тих людей, яких цікавить тематика вашого сайту або послуги, які ви надаєте) для сайту з даною тематикою. У наш час, що б отримати цільових відвідувачів, сайти просувають у пошукових системах. Методика просування сайтів в пошукових системах називається SEO оптимізація сайтів під пошукові системи. Що таке SEO просування сайтів? SEO - це абревіатура від search engine optimization. Результат SEO розкрутки сайту виглядає приблизно так: ваш сайт з'являється в пошуковій видачі (результати пошуку, тобто при введенні пошукового запиту у вікно пошукача ви отримуєте список сайтів - це і є пошукова видача) на перших позиціях по певних запитах.

Опубліковано: 05/04/11 @ 05:23
Розділ Блоги Читати далі...

KeepLinks.ru - сервіс перевірки посилань, розміщених через Блогун

KeepLinks.ru-перевірка ссилок Разом із зростанням популярності системи "Блогун", почала зростати і популярність розміщення постових (посилань у блогах). Купівля таких посилань допомагає рекламодавцям наростити "пузомірки" сайтів в пошукових системах, отримати хороший seo-ефект і непогану рекламу. Але найголовніше, що посилання можна розмістити назавжди. Але де гарантії, що назавжди? Як не сумно, є такі блогери, які видаляють постові після оплати. І сподіватися в цьому випадку на розгляд з боку "Блогуна", як показує практика, справа марна. Відслідковувати розміщені посилання доводитися самим рекламодавцям. Але як дізнатися, обманює "Блогун"? Кожному зрозуміло, що перевірка індексації посилань безпосередньо самими сервісами для проведення рекламних кампаній просто невигідно. Саме для вирішення цього завдання і був створений сервіс KeepLinks.ru .
 Все, що від Вас потрібно - просто завантажити звіт про розміщені посилання в форматі XML з "Блогуна".

Опубліковано: 05/04/11 @ 01:34
Розділ seo Блоги Сервіси Читати далі...

Відповіді на питання # 5: дублі контенту, юзабіліті, призначені для користувача фактори.

Традиційно раз на місяць відповідаю на запитання користувачів з просування сайтів. Дуже радує, що крім посилань, текстів і перелінковки люди починають цікавитися юзабіліті і поведінковими факторами - кожен раз отримую все більше запитань на цю тему. Як би не лаяли Яндекс за мінливість і непрозорість його алгоритмів, не можна не помітити дуже важливу позитивну тенденцію - вебмайстра, оптимізатори і їхні клієнти стали прагне робити свої сайти краще і зручніше для користувачів. Мабуть, крилатий повчання Платона Щукіна "Покращуйте свій сайт, працюйте над якістю його информаци ..." дійшла до свідомості широких мас сеошників і розробників. Як завжди, питання цитую зі збереженням особливостей орфографії та пунктуації їх авторів. Загальні питання Федір про схему аудиту сайту: Доброго дня, Олена! Чи існує форма, анкета для аудиту сайтів? Можете дати посилання на подібну форму.

Опубліковано: 05/04/11 @ 11:33
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Обміняти 1 $ на ЖИТТЯ?

Микита Хитрий - терміново потрібна допомога! Шановні читачі, я як мати і як Ч еловек, закликаю Вас допомогти Микиті, взявши участь у благодійній акції для збору коштів на термінову операцію з пересадки печінки. Малюка вже чекають у клініці в Німеччині, але вони відмовляються проводити операцію до повного збору коштів, а це позамежна для батьків Микити сума в 87 000 Євро. Залишилося зібрати ще більше половини 49 248,78 євро, але рідні малюка не впадають у відчай і готові до кінця боротися за життя дитини, не дивлячись на всі прогнози наших лікарів. Вас, читачів блогу, близько 1500 чоловік і якщо кожен пожертвує навіть 1 $ - Ви подаруєте шанс малюкові на життя! Я сподіваюся, що Ви - Ч еловек з великої літери і Ви готові обміняти 1 $ на ЖИТТЯ, хай навіть незнайому Вам маленької людини ... Якщо ви зареєстровані ВКонтакті, то всю докладну інформацію про Микиту ви можете знайти в створеній для нього групі: http:// vkontakte.ru/club19234291 . Вступайте! Або, відвідайте сайт http://helpnikita.blox.ua/html ( на українському).

Опубліковано: 05/04/11 @ 09:48
Розділ Блоги Читати далі...

Найпопулярніший браузер 2010

7789 Найпопулярніший браузер 2010 року Вітаю всіх читачів мого блогу. Сьогодні я вирішив розповісти вам який браузер вибирають люди для того, що б борознити інтернет простори. Всю наступну статистику я беру на основі трьох своїх проектів, які існують вже рівно рік. www.sports-news.com.ua - сайт про спортивні новини Україна та світу. Tehnologii.at.ua - створений на безкоштовному движку ucoz. Тематика - програми для комп'ютера . www.motor-news.com.ua - сайт про авто новини світу. Отже, згідно з наведеним статистикам і діаграм, видно, що найбільше людей, а саме 34284 людини заходили з браузера Opera. При чому, статистика одноголосна. Особисто я теж часто користуюся цим браузером Opera, але все ж у Опери є безліч мінусів, але про них я розповім в наступній статті. На другому місці самих популярних браузерів 2010 року - Mozilla Firefox, з нього на вище зазначені сайти зайшло 28111 чоловік.

Опубліковано: 04/04/11 @ 06:04
Розділ Блоги Читати далі...

Backlinks в наше століття web 2.0/3.0

backlinks Ще років 10-15 тому проблема знаходження беклінків для свого сайту була мало не вирішувана. Потрібно було напряму домовлятися з власниками сайтів про обмін посиланнями і це якийсь час працювало. Потім з'явилися всілякі каталоги, на яких можна було досить легко отримати Тіц, PR і траст в одному флаконі. Але і цей час підійшло до кінця. На зміну каталогами прийшов загадковий web 2.0 і досить прості за своєю концепцією соціальні закладки. Не буду стверджувати, що соціалки вимерли. Ні, я так не вважаю. Як мінімум, можна отримати швидку індексацію сайту, а як максимум ... ну як максимум і з каталогів може вийти толк, якщо вміти їх готувати. Однак соціальні закладки вже не ті, що були раніше. Тепер вебмайстрам доводитися вигадувати щось оригінальне, щоб хоч якось зекономити бюджети для просування. Я не буду палити теми, всі давно вже спалено, просто нагадаю в який час ми зараз живемо - вік web 2.0 (а майже і 3.0).

Опубліковано: 04/04/11 @ 03:03
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Олег Михайленко, веб-дизайнер, автор сайту mykhailenko.com

Інтерв'ю - Олег Михайленко, веб-дизайнер, автор сайту mykhailenko.com Дорогі друзі, сьогодні в гостях на shakin.ru - Олег Михайленко, талановитий веб-дизайнер, блоггер і фотограф. Олег веде сайт mykhailenko.com , а також проект . Я дякую Олега за цікаві відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте - Олег Михайленко! Привіт, Олег! Розкажи, як ти захопився веб-дизайном? Михайло, привіт! Все почалося з того, що в далекому минулому я встановив собі Photoshop (6-й версії, по-моєму). Звичайно, велика кількість незрозумілих функцій мене тоді вражало. Я брав відскановані фотки, застосовував на них прості фільтри, щось вирізав, перетягував, псевдо-колажі робив, загалом, створював те, що зараз соромно показати. Потім у мене якимось дивом знайшовся електронний журнал з різними уроками, частина з яких було про створення кнопок і інших інтерфейсних елементів. Звичайно ж, я пробував повторювати ці уроки. Ще добре пам'ятаю, що Фотошоп у мене тоді був з англійської локалізацією, а команди і меню представлені в уроках - російською.

Опубліковано: 04/04/11 @ 10:36
Розділ web дизайн Блоги Читати далі...

Спостереження: Як краще захистити WordPress від спаму

Протягом півроку проводив експеримент який з плагінів WordPress найнадійніше захищає від спаму. Були обрані три постійно розвиваються і користуються популярністю в блогерського співтоваристві інструменту, це: Akismet , reCaptcha та Bad Behavior . Для тих, хто не звик читати більше, відразу повідомляю результати: для правильної захисту WordPress від спаму необхідний симбіоз усіх трьох інструментів. А тепер більш докладно. reCaptcha Звичайно-же самий небажаний інструмент в даному списку, це reCaptcha, яка, як-кажуть SМO-шники, «відлякує» потенційних коментаторів, хоча по мені це все повна нісенітниця, - якщо людині хочеться сказати або запитати щось значуще , крім: «Зачот! Пиши исчо. », Ніякі reCaptch'і йому не перешкода, хоча згоден, що в ідеалі треба-б обходитися без неї.

Опубліковано: 04/04/11 @ 09:01
Розділ wordpress Безпека Блоги Читати далі...

Налаштовуємо sitemap для мультісайтового WordPress

Для мене залишається загадкою чому навіть в WordPress 3 немає рідної підтримки sitemap.xml і вже тим-більше її немає для Multisite WordPress (у попередньому бутності WordPress MU). Благо всі користуються чудовим Google (XML) Sitemaps Generator plugin , але на даний момент, якщо Ви спробуєте поставити це порятунок на WP3, то отримаєте в панелі адміністратора «чудове» попередження:
Google XML Sitemaps is not multisite compatible ,
з якого зрозуміло, що поки цей плагін не підтримує мультісайтовий WordPress. Але це можно виправити, благо вже є готові рішення як грамотно поставити Google (XML) Sitemaps Generator на multisite WordPress , про що і піде мова в цій статті, плюс невелика корисність, яка зробить даний рецепт ще більш універсальним.
Не забуваємо, - автор даного хака Jan Dembowski . Використовуємо google-sitemap-generator версії 3.2.4 1. Першим ділом вимикаємо попередження у адмінській панелі.

Опубліковано: 03/04/11 @ 01:31
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Екологічна акція: Купи Ebook - збережи ліс! Постав посилання - додай свої 5 копійок!

читалка Ergo Book 0501R З сьогоднішнього дня (06.09.10) і по 10 жовтня 2010, проводиться екологічна акція, яка закликає до безпаперових технологій і збереження лісу - найважливішого життєвого ресурсу екосистеми нашої планети!

Інтернет-магазин ibooki.com.ua організував спеціальний фонд, який буде поповнюватися засобами в результаті проведення акції. У жовтні, на кошти цього фонду будуть висаджені молоді дерева. У цей фонд будуть надходити 10 гривень від кожної покупки ebook в нашому магазині і 5 копійок з кожного посилання, яка буде проставлена на сторінку акції http://ibooki.com.ua/page/saveforests .

У самому найближчому майбутньому електронні книги стануть гідною заміною паперовим носіям інформації, а компактна електронна бібліотека - це реальність багатьох людей.

Опубліковано: 03/04/11 @ 09:45
Розділ Блоги Читати далі...

Дизайн гарний настільки, наскільки він практичний

Mint.com Переклад статті A Design Is Only As Deep As It Is Usable . Існує безліч прислів'їв, що припускають (або прямо заявляють), що краса поверхнева і обмежується тим, що з її допомогою можна досягнути. «Краса без розуму пуста», «зустрічають по одягу, проводжають по розуму» - лише деякі з них. Оскільки в індустрії веб-дизайну таланти сьогодні зустрічаються часто-густо, і практично будь-хто може створити «красивий» сайт, то стає все складніше визначити справжні критерії краси у веб-дизайні. Те, що гарно на перший погляд, насправді може лише заважати сприйняттю. Метою цієї статті було спробувати провести чітку межу між тим, що більшість користувачів вважає красивою у веб-дизайні, і що дійсно є таким, а також визначити деякі основні принципи, які б допомогли дизайнерам створювати сайти не просто поверхнево красиві, але зручні і приємні у користуванні. Градієнти, тіні, відбиття - о, мій бог! Безліч елементів можна віднести до категорії «красивих» або «привабливих» в контексті веб-дизайну.

Опубліковано: 02/04/11 @ 06:06
Розділ web дизайн Блоги Читати далі...

Як видалити копірайт з шаблону WordPress

45 Як видалити копірайт з шаблону WordPress Сьогодні я поміняв дизайн на своєму блозі www.gidin.com.ua . Новий дизайн я знайшов на одному з англомовних сайтів та кількість копірайтів, яке було встановлено, мене чесно кажучи вразила - їх було 6. Після виконаної мною спроби видалити ці копірайти з файлу footer.php шаблон ліг, а саме за умов згадування головної сторінки відбувається редірект висвічувалася напис типу: «Всі права на шаблон знаходяться у автора і видаляти посилання з футера недобре». Звичайно ж я трохи засмутився відразу, тому що витратив на перероблення шаблону цілий день. І вирішив тоді я що не бути мені web-майстром, якщо не усуну ці копірайти. Багато ж я перелопатив форумів та блогів, тому що жодного разу ще не доводилося стикатися з подібною проблемою. Допомогла мені моя кмітливість і один з інтернет сервісів. Видалити копірайт можна. Це виявилося зробити навіть легше ніж я думав. Якщо шаблон ліг, але відновивши посилання все стає нормально, значить вся справа файлі functions.

Опубліковано: 02/04/11 @ 03:04
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Пошук в мережі інтернет для чайників

Зовсім трохи уважності, трішки кмітливості і пошук не займе у вас багато часу. Дотримуючись цих пунктів ви легко і швидко знайдете те, що вам дійсно потрібно. І так:

1. Не ставте питання пошуковику, це не жива людина а машина. Популярний вислів в народі "запитай у яндекса" не слід сприймати буквально. Все що вас чекає у видачі це посилання на форуми, де такі ж як ви користувачі, поставили точно таке ж питання і не факт що їм відповіли.

2. Дивіться на посилання в пошуковій видачі, вона не даремно там присутній. Набираючи наприклад "машина", можна потрапити допустимо на який-небудь sexmashine.doman_zone - а можна і не потрапити, якщо відразу звернути увагу на те, куди ви йдете.

3. Не пишіть занадто багато слів у своєму запиті, цілком достатньо двох - трьох ... Для початку можна спробувати навіть закрити текст запиту лапками, в цьому випадку пошуковик буде шукати безпосередньо цю цитату.

4. Найвдаліші сторінки в пошуку це перші дві, максимум три.

Опубліковано: 02/04/11 @ 09:03
Розділ Блоги Читати далі...

Парсинг Google

Хочу відновити цю тему, так як на старому блозі вона ісчесла з дампа в нібитіе. Спосіб досить продуктивний, з високим ККД і дозволяє аналізувати довільні від 50-100к лінків на хв. Мінус його тільки в тому, що парсити ми будемо не Google.com, а =>blogsearch.google.com/changes.xml? Last = 120 отже не можемо ставити парметри пошуку, крім однієї змінної =>last = 120. За цим посиланням, гугл віддає в режимі реалтайм список сайтів, які його пінгануло на предмет появи або поновлення нового контенту. Контент нам не Спарс таким методом, бо під кожну пагу потрібно писати свої регулярки. Другий і самий ключовий момент цієї замітки, знаючи параметри урлов або дир різних движків, ми можемо зібрати собі базу свіжих і не засвічених урлов для хрумака та інших сабміттеров. Далі кілька показових шматків коду для парсинга, які ви вже заточите під свої потреби.
Приклад # 1 Результатом буде висновок урлов у форматі http://site.com і http://site.com/dir/page.html і збереження у файл links.txt.

Опубліковано: 31/03/11 @ 03:10
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Сток корисної інформації

Днями був запущений новий блог "". Оновлюватися буде 2-3 рази на тиждень. Є що почитати, коли нема чим зайнятися, щось на кшталт газети, яку кидають в поштову скриньку і ти сам того не помічаючи, вчитуватися в статті.

Опубліковано: 31/03/11 @ 12:06
Розділ Блоги Читати далі...

Фріланс. Темна сторона вільного життя

Пошук роботи Практично всі статті про фриланс починаються зі слів про «вільних художників», тяготи офісного життя і принади роботі вдома в будь-який зручний час. Але чи так вже й хороший фріланс? Які перешкоди чекають фрілансера на початку його шляху?

Для того щоб розвіяти міф про простоту роботи фрілансера дам короткий перелік того, якими якостями він повинен володіти:
1. Бути фахівцем у своїй галузі. Неспеціаліст має всі шанси не виконати замовлення в строк, за що йому не тільки грошей не заплатять, та ще й пляма на репутацію поставлять, яку просто так не зітреш.
2. Вміти пересилити себе і сісти за роботу навіть тоді, коли працювати зовсім не хочеться. В офісі Вас підганяє начальство, а тут Ви самі собі хазяїн. Якщо Ви не можете правильно розпоряджатися своїм часом, то у Вас ніколи нічого не вийде.
3. Вміти спілкуватися із замовником.
4. Бути готовим боротися за замовлення. Ці два пункти краще розглянути разом.

Опубліковано: 28/03/11 @ 09:45
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64