Интервью - Максим Довженко, автор блога workformation.ru

Дорогие друзья, сегодня в гостях у shakin.ru - Максим Довженко, автор интересного блога о продвижении сайтов, блоггинге и веб-аналитике . Мне его блог сразу понравился тем, что статьи написаны простым и понятным языком, все необходимые моменты описаны очень подробно и сопровождаются скриншотами. Итак, встречайте - Максим Довженко! Привет, Максим! По традиции, прошу тебя рассказать о себе - где родился, где сейчас живешь, кем успел поработать до прихода в интернет? На кого ты учился? Привет, Михаил! Здравствуйте, уважаемые читатели shakin.ru! Мне очень приятно принимать участие в этом интервью - постараюсь интересно ответить на все вопросы. Родом я из Беларуси, родился в городе-герое Минске. В нем живу до сих пор - мне очень нравится как сам Минск, так и его жители, минчане. Как-то даже не было мысли куда-нибудь переехать на постоянное место жительство. Меня все устраивает - город тихий, спокойный и очень красивый - столица все-таки. Мне 38 лет.

Опубліковано: 11/12/13 @ 11:15
Розділ Блоги Читати далі...

Відеоогляд програми FastTrust

Дорогі друзі , я продовжую публікацію відеоогляди тих сервісів і програм , які я використовую у своїй роботі з просування сайтів. Сьогодні я розповім про корисною програмою FastTrust від Олександра Алаєва , автора блогу alaev.info , якого я дуже поважаю як блогера і SEO фахівця . Я якось брав у нього інтерв'ю, яке можете почитати тут : Інтерв'ю - Олександр Алаев aka Алаіч' , автор блогу alaev.info . Офіційний сайт програми FastTrust - http://trust.alaev.info/ . Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. Також не забувайте підписуватися на мій канал на Youtube , щоб не пропустити нові відео. Детально про програму я розповім у відео , в статті я коротко її опишу . Назва софта дослівно можна перекласти як « Швидкий траст ». Трастом в просуванні сайтів називають ступінь поваги до сайту з боку пошукових систем . Чим якісніше і популярніше сайт , тим вище у нього траст . Програма платна , її можна встановити на два комп'ютери .

Опубліковано: 06/12/13 @ 08:32
Розділ Блоги Читати далі...

Видеообзор программы FastTrust

Дорогие друзья, я продолжаю публикацию видеообзоров тех сервисов и программ, которые я использую в своей работе по продвижению сайтов. Сегодня я расскажу о полезной программе FastTrust от Александра Алаева, автора блога alaev.info , которого я очень уважаю как блоггера и SEO специалиста. Я как-то брал у него интервью, которое можете почитать здесь: Интервью - Александр Алаев aka АлаичЪ, автор блога alaev.info . Официальный сайт программы FastTrust - http://trust.alaev.info/ . Видео лучше смотреть в полноэкранном режиме в качестве 720 HD. Также не забывайте подписываться на мой канал на Youtube, чтобы не пропустить новые видео. Подробно о программе я расскажу в видео, в статье я кратко ее опишу. Название софта дословно можно перевести как «Быстрый траст». Трастом в продвижении сайтов называют степень уважения к сайту со стороны поисковых систем. Чем качественнее и популярнее сайт, тем выше у него траст. Программа платная, ее можно установить на два компьютера.

Опубліковано: 06/12/13 @ 08:32
Розділ Блоги Читати далі...

Кар'єра ФАУНДЕР : з аутсорсингу в стартап

via Shutterstock . Як би аутсорсинг не балував програмістів стабільністю і зарплатами , деякі розробники наважуються покинути насиджені місця в сервісних IT -компаніях і почати робити власний продукт. Що ж мотивує цих людей йти на ризик заради реалізації своїх ідей? За оцінками Євгена Сисоєва , керуючого партнера венчурного фонду AVentures Capital , в Україні сумарна вартість всіх продуктових стартапів перевищила $ 1 млрд, і це число зростає набагато швидше , ніж капіталізація аутсорсингових компаній з України . «На шляху молодих підприємців- буде значна кількість викликів - говорить Є. Сисоєв , - при цьому в нашій країні все більше підприємців , які йдуть з аутсорсингу і створюють свої власні продуктові компанії ». 5 історій успіху Своїми історіями переходу з аутсорсингу в стартап з DOU поділилися колишні програмісти , а нині підприємці та засновники продуктових компаній з оборотами від $ 1М ( а деякі з від $ 10М і більше) .

Опубліковано: 04/12/13 @ 08:05
Розділ Блоги Читати далі...

21 грудня, Київ - Перший київський з'їзд front - end розробників

Складність завдань стрімко зростає , і вимагають все нових підходів до розробки клієнтських додатків? Відчуваєте, що накопичилося багато питань , а інтернет не завжди дає вичерпну відповідь ? А численні конференції дають тільки поверхневий погляд на проблему ? Приходьте і дізнайтеся останні тенденції у верстці від провідних верстальників країни. Ви їх точно бачили в якості доповідачів на профільних конференціях , таких як: Web Standards Day , Lviv Ecommerce Forum , SE2013 , UA WEB , Рrofsoux , JavaScript Frameworks Day та ін Юрій Артюх , Єгор Львівський , Антон Казанів , Мурад Рогожников готові показати на прикладі своїх активних або завершених проектів застосування підходів і фішок , які прискорять і поліпшать якість вашої роботи. Так, ми боремося за професіоналізм . Що буде розглянуто на заході?
Питання, починаючи від всіляких способів прискорення верстки , анімацій , препроцесорів і закінчуючи Angular.js і React.js . Детальніше дивіться за планом виступу кожного доповідача.

Опубліковано: 03/12/13 @ 11:34
Розділ Блоги Читати далі...

Фільтр Яндекса АГС -40. Аналіз причин та поради постраждалим

У перших числах листопада в Яндексі відбулися зміни , в результаті яких багато сайти практично позбулися трафіку з пошуковика. У більшості з індексу повилітали сторінки , у тих, кому пощастило більше , просто просіли сторінки у видачі. Декількома днями пізніше на блозі Яндекса з'явилося офіційне підтвердження нововведень: Алгоритм АГС , спрямований на обмеження присутності у видачі неякісних сайтів , орієнтованих в першу чергу на продаж посилань , постійно працює з 2009 року. На наш погляд , алгоритм справив позитивний вплив на загальний рівень створюваних в рунеті сайтів. Проте за минулі роки як інтернет в цілому , так і « цільова аудиторія » АГС в достатній мірі змінилися. Ми оновили алгоритм , щоб він більше відповідав сучасному стану рунету. Основний принцип при цьому залишився незмінним : новий класифікатор також орієнтований на малокорисні сайти , створювані , як правило , для продажу посилань.

Опубліковано: 12/11/13 @ 05:49
Розділ Блоги Читати далі...

Фільтр Яндекса АГС- 40 . Аналіз причин та поради постраждалим

У перших числах листопада в Яндексі відбулися зміни , в результаті яких багато сайти практично позбулися трафіку з пошуковика. У більшості з індексу повилітали сторінки , у тих, кому пощастило більше , просто просіли сторінки у видачі. Кількома днями пізніше на блозі Яндекса з'явилося офіційне підтвердження нововведень: Алгоритм АГС , спрямований на обмеження присутності у видачі неякісних сайтів , орієнтованих в першу чергу на продаж посилань , постійно працює з 2009 року. На наш погляд , алгоритм справив позитивний вплив на загальний рівень створюваних в рунеті сайтів. Однак за минулі роки як інтернет в цілому , так і « цільова аудиторія » АГС достатньою мірою змінилися. Ми оновили алгоритм , щоб він більше відповідав сучасному стану рунета. Основний принцип при цьому залишився незмінним : новий класифікатор також орієнтований на малокорисні сайти , створювані , як правило , для продажу посилань.

Опубліковано: 12/11/13 @ 05:49
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Фильтр Яндекса АГС-40. Анализ причин и советы пострадавшим

В первых числах ноября в Яндексе произошли изменения, в результате которых многие сайты практически лишились трафика из поисковика. У большинства из индекса повылетали страницы, у тех, кому повезло больше, просто просели страницы в выдаче. Несколькими днями позже на блоге Яндекса появилось официальное подтверждение нововведений: Алгоритм АГС, направленный на ограничение присутствия в выдаче некачественных сайтов, ориентированных в первую очередь на продажу ссылок, постоянно работает с 2009 года. На наш взгляд, алгоритм оказал положительное влияние на общий уровень создаваемых в рунете сайтов. Однако за прошедшие годы как интернет в целом, так и «целевая аудитория» АГС в достаточной степени изменились. Мы обновили алгоритм, чтобы он больше соответствовал современному состоянию рунета. Основной принцип при этом остался неизменным: новый классификатор также ориентирован на малополезные сайты, создаваемые, как правило, для продажи ссылок.

Опубліковано: 12/11/13 @ 05:49
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

SEO- конференція CyberMarketing 2013 : погляд з боку

Деякий час тому серед читачів блогу pervushin.com був розіграний наікрутейшій квиток на SEO- конференцію CyberMarketing - 2013, що включає обід , кава- брейки та навіть бухло фуршет. Думаю багато хто пам'ятає цей пост (якщо немає , він тут ) . Квиток дістався чарівній дамі , відомої в мережі під ніком Мілоська . Вона відвідала цю конференцію і тепер повертає нам борг у вигляді докладного посту.

Опубліковано: 07/11/13 @ 06:59
Розділ seo Блоги Читати далі...

SEO- конференція CyberMarketing02013 : погляд з боку

Деякий час тому серед читачів блогу pervushin.com був розіграний наікрутейшій квиток на SEO- конференцію CyberMarketing - 2013, що включає обід , кава- брейки та навіть бухло фуршет. Думаю багато хто пам'ятає цей пост (якщо немає , він тут ) . Квиток дістався чарівній Клем ( Мілоська ) Людмилі Євгенівні . Вона відвідала цю конференцію і тепер повертає нам борг у вигляді докладного посту.

Опубліковано: 05/11/13 @ 06:59
Розділ seo Блоги Читати далі...

Java Day 2013 : організаторський звіт

Отже , 19 жовтня відбулася конференція Java Day Kiev 2013, проведена EPAM Systems за підтримки Oracle і київської Java User Group . Подібний захід проводиться вже третій рік поспіль і цього разу нам вдалося зібрати дійсно зірковий склад дивно харизматичних і талановитих доповідачів ! 24 спікера із США , Ізраїлю , Росії , Естонії та України (у тому числі - 10 представників Oracle , 15 учасників конференції JavaOne і два технічних євангеліста ) зібралися , щоб поділитися своїм досвідом і баченням технологій з усіма бажаючими. Серед гостей конференції були присутні: • Девід Делабассі ( David Delabassee ) , Product Manager Oracle , людина , фактично , що стояв біля витоків Java і JavaEE ;
• Леонід Ігольник, ще один представник Oracle , Vice President of Product Development , переконаний фанат Linux і євангеліст Java.

Опубліковано: 04/11/13 @ 12:28
Розділ Блоги Читати далі...

Швидкі посилання в блоках Яндекс.Директа

Не так багато часу пройшло з появи картинок в блоках Яндекс.Директа , та й раніше невідомі змінні відкрили ми з вами зовсім недавно . А вчора відбулося чергове оновлення і Ви повинні були помітити зміни в оголошеннях Директа . Якщо ні , поясню - вчора був початий показ , так званих , « швидких посилань » в оголошеннях Я.Діректа , які спрямовані на збільшення кількості переходів , а значить і нашої з вами прибутку. Як я зрозумів з офіційного повідомлення в блозі РСЯ та коментарів до цього повідомлення , клік по « швидкій засланні» рівнозначний кліку по заголовку оголошення . Можна зробити висновок , що одне оголошення з чотирма посиланнями (заголовок + 3 « швидких посилання» ) значно вигідніше одного оголошення з одним посиланням . Виглядає це так: Але не варто сильно спокушатися . Ці посилання можуть і знизити кликабельность оголошень , особливо якщо вони ніяк не вписуються візуально і виділяють оголошення із загального контенту.

Опубліковано: 24/10/13 @ 04:33
Розділ seo Блоги Читати далі...

6 років блогу shakin.ru

Дорогі друзі , моєму блогу виповнилося 6 років. Багато постів написано за цей час , багато відеоуроків записано . А різних секретів просування сайтів і взагалі не порахувати ! Взагалі день народження у блогу shakin.ru повинен бути 1 жовтня ( перший пост Написано 1 жовтня 2007 року) . Але в цей день я потрапив до лікарні і мені зробили складну операцію на животі. Можете прочитати про це на цій сторінці мого особистого блога . Так що святкування дня народження блогу я переніс . Я зробив відео , в якому зібрав поздоровлення shakin.ru з різних країн: США , Пакистану , Хорватії , Шрі -Ланки та Австрії.

Опубліковано: 22/10/13 @ 06:53
Розділ Блоги Читати далі...

Новий вид пасивного додаткового доходу

Це дійсно новий , дійсно пасивний (операція проходить буквально в кілька дій ) і , дуже шкода , звичайно , але все-таки додатковий спосіб доходу . Йдеться про купівлі/продажу XML лімітів в Яндексі . Якщо хто не знає , XML ліміти - це кількість доступних щоденних запитів в сервісі Яндекс.XML . Зазвичай , пересічному вебмастеру ці ліміти непотрібні, він їх просто не використовує. Так чому б не продати їх нехай за невелику , але стабільну щомісячну плату? Зазвичай я не пишу про сервіси навіть за гроші , які час від часу пропонують , тільки якщо цей сервіс не викликає у мене інтерес і відчуття того , що він буде корисний відвідувачам мого блогу. Цей сервіс таке відчуття викликає.

Опубліковано: 17/10/13 @ 06:43
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

24 жовтня, Херсон - Rock'n'Talk Party

Херсонський офіс DataArt запрошує всіх , хто пов'язаний зі світом IT , на чергову зустріч відкритого технічного співтовариства IT talk Херсон . 24 жовтня з 18:00 ми запалюємо на Rock'n'Talk Party . На імпровізованій IT- сцені нашого офісу спеціально для вас : 18:15 - 19:00 « Node.js і юніттести » - Олександр Чередниченко ( Logicify , Херсон)
Про що « заспіваємо » : Розглянемо екосистему , з якою стикається розробник юніттестов на Node , інструменти , підходи і бібліотеки , які можуть бути корисні при юніт - тестуванні. Більшість з перерахованого підходить і для тестування в браузері. Олександр Чередниченко :
« Працюю в Logicify вже скоро три роки. Цікавлюся проблемами складних проектів у всіх сенсах складності . Займаюся в основному проектами , у меншій мірі - програмуванням. Веду невеликий персональний блог про технології з якими доводиться стикатися lexaux.blogspot.com . » 19:15 - 20:00 « Асинхронне програмування на Node.

Опубліковано: 16/10/13 @ 10:04
Розділ Блоги Читати далі...

Внутрішня перелінковка без спаму. Інструкція по ручної перелинковке сторінок

Замість епіграфа : Нагадую , що до майстер -класу Сергія Кокшарова ( Devaka.ru ) " Аналітика та оптимізація сайту " залишилося трохи більше тижня і ще є час , щоб зареєструватися. Моїй старої статті про внутрішню перелинковке вже більше чотирьох років , а вона досі користується популярністю у читачів. І хоч базові принципи проставлення внутрішніх посилань (зручність навігації , упор на посадочні сторінки і т.д.) завжди залишаються незмінними , часу пройшло досить багато і пора освіжити інформацію. Основний принцип - не переспамь Багато вебмастера використовують автоматичну перелінковку , тому що вона робиться порівняно просто і дає швидкий і помітний результат . Найвідоміший спосіб - автозаміна фрази в тексті на посилання ( скрипт шукає на всіх сторінках задану фразу і підміняє її посиланням на посадкову сторінку ) . Ще один знайомий метод - попередньо розрахувати вагу всіх сторінок і перекачати його на посадочні сторінки , рандомно використовуючи потрібні анкор .

Опубліковано: 08/10/13 @ 02:04
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Внутрішня перелінковка без спаму. Інструкція по річний перелинковке сторінок

Замість епіграфа : Нагадую , що до майстер-класу Сергія Кокшарова ( Devaka.ru ) " Аналітика та оптимізація сайту " залишилося трохи більше тижня і ще є час , щоб зареєструватися. Моїй старої статті про внутрішню перелинковке вже більше чотирьох років , а вона досі користується популярністю у читачів. І хоч базові принципи проставлення внутрішніх посилань (зручність навігації , упор на посадочні сторінки і т.д.) завжди залишаються незмінними , часу пройшло досить багато і пора освіжити інформацію. Основний принцип - не переспамь Багато вебмастера використовують автоматичну перелинковку , тому що вона робиться порівняно просто і дає швидкий і помітний результат. Найвідоміший спосіб - автозаміна фрази в тексті на посилання ( скрипт шукає на всіх сторінках задану фразу і підміняє її посиланням на посадкову сторінку ) . Ще один знайомий метод - попередньо розрахувати вагу всіх сторінок і перекачати його на посадочні сторінки , рандомно використовуючи потрібні анкор .

Опубліковано: 08/10/13 @ 02:04
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Внутренняя перелинковка без спама. Инструкция по ручной перелинковке страниц

внутренняя перелинковка страниц Вместо эпиграфа: Напоминаю, что до мастер-класса Сергея Кокшарова (Devaka.ru) “Аналитика и оптимизация сайта” осталось чуть больше недели и еще есть время, чтобы зарегистрироваться. Моей старой статье о внутренней перелинковке уже больше четырех лет, а она до сих пор пользуется популярностью у читателей. И хоть базовые принципы проставления внутренних ссылок (удобство навигации, упор на посадочные страницы и т.д.) всегда остаются неизменными, времени прошло достаточно много и пора освежить информацию. Основной принцип – не переспамь Многие вебмастера используют автоматическую перелинковку, потому что она делается сравнительно просто и дает быстрый и заметный результат. Самый известный способ – автозамена фразы в тексте на ссылку (скрипт ищет на всех страницах заданную фразу и подменяет ее ссылкой на посадочную страницу). Еще один знакомый метод – предварительно рассчитать вес всех страниц и перекачать его на посадочные страницы, рандомно используя нужные анкоры.

Опубліковано: 08/10/13 @ 02:04
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

26 жовтня, Київ - Web Standards Days

Зустріч Web Standards Days відбудеться 26 жовтня 2013 в Києві у Міжнародному Виставковому Центрі . Детальніше про проведені події ви можете прочитати в розділі « Події » нашого флагманського сайту або переглянути відео доповідей на нашому каналі на YouTube. Програма зустрічі 11:00
Відкриття 11:10
Відділ верстки з нуля
Історія розвитку відділу верстки в Одноклассниках- причини , досвід організації , рефакторінг і шлях до чистого коду. Крім особистого досвіду і процесах у відділі , мова піде про методологіях верстки та інструментах для командної розробки - навіщо , як вибрати , на що звернути увагу. 11:50
Доповідь уточнюється 12:30 Перерва 12:40
Доповідь уточнюється 13:20
Доповідь уточнюється 14:00
Обід 15:00
Rest in PSD : workflow сучасного веб -дизайнера
Ще рік тому багато хто сумнівався , що дизайн і прототіпіровніе повинно починатися відразу в браузері . У поточних реаліях це фактично незаперечно.

Опубліковано: 04/10/13 @ 09:29
Розділ Блоги Читати далі...

Авторизований і неймовірно вигідний партнер Sape

Про Sape , відому в рунеті як « сапу » , я в блозі ще жодного разу не писав . Якось приводу не було . Тему з'їздили настільки , що згадка цієї назви викликає позіхання . Але деякий час тому з'явився такий привід , прям реально цікавий привід . Повторення - мати навчання . Отже , для чого потрібні сайти ? Звичайно ж , це спосіб самовиразитися і сказати світові своє вагоме слово. Але , вкладаючи душу , час і сили в інтернет -ресурс , кожен веб - майстер розраховує отримати і віддачу , причому не тільки у вигляді морального задоволення . Сайт повинен заробляти - з цим, мабуть , ніхто не буде сперечатися. Але як ? Кожен з численних способів монетизувати сайти , має як свої переваги , так і недоліки. Адже завдання ВМ не тільки отримати прибуток , але і не нашкодити самому ресурсу . Я вже писав раніше про найпоширеніші способи заробітку в мережі .

Опубліковано: 29/09/13 @ 07:06
Розділ seo Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64