Як підвищити ефективність від публікацій в Твіттері

Компанії і звичайні люди часто використовують Twitter не тільки для спілкування, а й для самопіару. Простий приклад: я розміщую нову статтю у своєму блозі і, щоб розповісти про неї своїм читачам і залучити на блог відвідувачів, кидаю посилання в твіттер. Таким чином, у дні публікації нових статей твіттер стає одним з основних джерел трафіку: Активність переходів на сайт і кількість ретвітів залежить від принадності тексту твіти, рівня актуальності теми, а також від того, скільки фоловерів побачать мій твіт.
Нові пости в стрічці твіттера завжди з'являються зверху, витісняючи старі з першого екрану. Тому якщо ви публікуєте пост пізно вночі, то ефекту від нього буде мало - адже на наступний день, коли користувачі залогіньтеся в свої акаунти, ваш твіт вже буде витіснений вниз іншими, свіжішими твітами і не попадеться на очі. Ееслі ви використовуєте Твіттер для самопіару, розміщувати повідомлення краще в той час, коли ваші фолловери знаходяться в онлайні.

Опубліковано: 26/04/12 @ 06:38
Розділ Блоги Читати далі...

5 - 6 травня , Одеса - WebCamp 2012

Одеська весна для фахівців Веб-галузі: конференція, відпочинок, спілкування Менше 2-х тижнів залишається до стартує 3-й спеціалізованій конференції WebCamp 2012, яка пройде 5-го травня в Одесі. За традицією ми проводимо дане заходи в два дні. Перший - офіційна частина з доповідями і майстер-класами, другий - відпочинок біля моря: спорт, шашлики і т. д. Конференція буде цікава для фахівців в області web-розробки, дизайну, юзабіліті, інтернет-маркетингу та управління проектами. У рамках секції «Веб-технології та управління проектами» будуть представлені наступні доповіді: Руслан Притула: «Problems and Advantages of using Extjs4 in large applications with difficult UI». Диніовскій Сергій (верстальник в evilmartians.com ): «Frontend розробника за допомогою Sass і Compass». Валерій Рабіевскій (Team Leader веб-студії stfalcon.com ): «Основи: короткий огляд Symfony2». Андрій Кушнарьов (Technical Director в AK IT-Consulting): «Знайомтеся, TYPO3».

Опубліковано: 24/04/12 @ 09:40
Розділ Блоги Читати далі...

Garage48 в Києві - для тих, хто хоче робити стартап

У серпні минулого року я побував на Garage48 в Тарту . Це мене впечталіло настільки, що я захотів зробити щось схоже в Києві. Вийшов Startup Mixer , який ми провели в грудні, завдяки підтримки Сіклума і Яндекс.Україна. Тому я дуже радий, що тепер у нас вийшло привезти the real thing - 11-13 травня в Києві буде той самий Гараж. Будуть кльові хлопці з Естонії та інших країн, будуть кльові ментори і відмінне місце для проведення - КПІ. З моєї точки зору, профіт Гаража та подібних заходів для розробників - перебудувати трохи своє мислення. Як я почав писати в своєму стартап-блозі , розробники занадто зациклені на технічній частині на шкоду продуктової та бізнес-складової. На Гаражі ментори якраз і підштовхують команди до усвідомлення того факту, що питання «Як» не найголовніший. Важливіше - Навіщо і Кому. Так що якщо ви серйозно думаєте спробувати себе в стартапи, думати нема про що - треба йти. Посилання для реєстрації: garage48.org/kiev .

Опубліковано: 23/04/12 @ 06:31
Розділ Блоги Читати далі...

Соціальні мережі - що, де, коли

Соціальні мережі - що, де, коли Соціальні мережі - що, де, коли Напевно всі вже знають про існування соціальних мереж в інтернеті. І велика частина людей там вже зареєстрована. Але якщо раптом ви не чули про таке явище, ось короткий вступний курс. Соціальні мережі - це сайти, спеціально відведені для комунікації людей, що мають спільні інтереси або просто люблять поспілкуватися. На таких сайтах ви можете не тільки відвести душу, насолоджуючись спілкуванням з цікавими вам людьми, але також переглядати фотографії або відео, грати, заводити нові знайомства, шукати свою другу половинку або вести бізнес. Вступаючи в співтовариства або групи за інтересами, ви можете обмінюватися досвідом або давати поради початківцям. Будуємо дім і не знаємо, з чого почати? і не знаємо, як розкрутитися? Соціальні мережі дають гарну можливість зав'язати необхідні знайомства. Занурившись в світ соціальних мереж, багато хто вже не мислять себе без щоденного спілкування з численними друзями.

Опубліковано: 22/04/12 @ 04:34
Розділ Блоги Читати далі...

Програми- помічники для написання статей

Програми-помічники для написання статей Програми-помічники для написання статей В просторах інтернету існує така думка, що ведення професійного блогу - один з видів журналістики. Це те саме що звичайної журналістики в плані пошуку цікавої інформації, а також написання статей. Тут же виникає питання. Чому ж не користуватися тими досягненнями журналістики, які вже накопичені протягом років, якщо не століть? Чому б не завантажити все це в якусь базу даних або що-небудь в цьому дусі. Але розумних людей вистачає, тому вони деякий накопичений досвід записали в . Заголовщік. Заголовщік служить для підвищення ефективності написання автором заголовків, слоганів, девізів, гасел, своєрідних оборотів, метафор, образних виразів, для пошуку підходящих цитат, наприклад, для відповідних висловлювань політичних чи громадських діячів. Для початку, як і для будь-якої задачі, користувач ставить цілі завдання. У першому пункті програми користувач задає ситуацію, вибирає параметри, які характеризують її максимально повно.

Опубліковано: 22/04/12 @ 09:13
Розділ seo Блоги Читати далі...

Як правильно вибрати движок сайту ( CMS)

Как правильно вибрати движок сайту (CMS) Дорогі друзі, сьогодні я вирішив поділитися своїми думками з приводу того, як вибрати движок сайту. Як вам ця собака під капотом? Тема сьогодні серйозна, навіть не знаю, де в ній можна посміхнутися, тому зроблю це на початку і кінці. Не секрет, що більшість сайтів в інтернеті працюють на движках. Говорячи простими словами, движок сайту - це особистий кабінет власника сайту, в якому він може зручно додавати нові матеріали на сайт (майже як в Word'e), створювати категорії, редагувати опубліковані матеріали, додавати зображення, створювати резервну копію бази даних і багато іншого . Движки сайтів ще називають CMS (від англ. Content Management System - Система управління вмістом). Колись свій перший сайт по урокам Фотошоп я зробив не на движку, а на простих html сторінках . Спочатку все було добре, але додавати нові уроки було дуже незручно - треба було писати в html коді. Поступово я прийшов до того, що перевів його на платний движок Data Life Engine.

Опубліковано: 20/04/12 @ 08:14
Розділ Блоги Читати далі...

28 способів підвищити конверсію сайту

На тему конверсії є маса статей, досліджень і експериментів як у зарубіжних, так і в наших джерелах, і написати що -то нове на цю тему дуже складно. Але пару тижнів тому мені на очі потрапила одна цікава стаття на Quora.com , де автор дуже доступно розповідає про основні способи підвищення конверсії, якими активно користуються наші закордонні колеги. Стаття мені дуже сподобалася форматом викладу (твердження ->обгрунтування ->приклад), не зовсім стандартним підходом до питання (крім оптимізації елементів сайту, багато говориться про оптимізацію каналів відвідувачів) і великою кількістю прикладів, тому я вирішила її перевести для читачів блогу. Час для цього з'явилося тільки на минулих вихідних, так що статті по суті вже близько трьох тижнів. Відразу хочу підкреслити, що я ніколи не роблю переклад слово в слово - це переклад авторський, свої примітки я виділяла прописнимшрифтом. Якщо потрібен дослівний переклад, ласкаво просимо сюди . Отже, сама стаття.

Опубліковано: 18/04/12 @ 10:50
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Колективне інтерв'ю з SEOnews.ru

Анна Макарова-головний редактор SEOnews Дорогі друзі, сьогодні на shakin.ru - перше колективне інтерв'ю в історії мого блогу. Я вирішив зробити такий формат і звернувся до редакції популярного SEO порталу SEOnews.ru . Співробітниці люб'язно погодилися відповісти на мої запитання. Я дякую редактора-перекладача SEOnews Анастасію Марголіс за допомогу в проведенні цього інтерв'ю. Представляю вам сьогоднішніх співрозмовниць. Головний редактор Анна Макарова - працює в SEOnews з дня його заснування: Редактор-перекладач Аліна Назарова: Редактор-перекладач Жанна Рожкова: PR-менеджер Марал Гаіпова: Редактор-перекладач Марина Дьоміна: Отже, зустрічайте співробітниць SEOnews - Аліну Назарову, Анну Макарову, Жанну Рожкову, Марал Гаіпову і Марину Дьоміну! Гаряче вітаю колектив SEOnews! Перший раз в житті беру колективне інтерв'ю, так що хвилююся. Що у вас новенького за останній час? Анна: Михайло, привіт! Дуже раді відповісти на твої питання. Т.к. ми новинний портал, то новеньке у нас з'являється щодня.

Опубліковано: 18/04/12 @ 08:32
Розділ seo Блоги Інтерв'ю Читати далі...

Профіт -Шоу XX: Сергій Булаев , продюсер інтернет -проектів

Сергій Булаев - продюсер інтернет-проектів «Скрипт » і «Буферна бухта », творець і співвласник блогів Lifehacker.ru і Macradar.ru , iPhone-додатки «Купи батон». 00:45 Коротко про проекти
2:10 «інтернетні штучки»
3:25 «Буферна бухта»
4:48 «Скрипт»
6:25 Як не загубитися, або Cтартап - це лотерея
8:00 Секрети маркетингу
13:10 Особливості та масштаби ринків Росії та Америки
15:00 Про себе, напрямок діяльності в проекті
16:05 Ульяновск - кузня кваліфікованих кадрів
17:40 Продуктові компанії
19:48 Ринок програмістів в Росії. Рівень зарплат
21:17 Profit-sharing з власного досвіду
22:23 Глобальні цілі «Скрипти». Недоліки великої компанії
24:00 Цілі Сергія Булаева як підприємця 27:00 Порада від Сергія Булаева На нові випуски Профіт-Шоу можна підписатися на YouTube , ВКонтакте і Facebook . Аудіоверсія шоу доступна на PodFM . Спонсор випуску - . Pipedrive is a CRM-replacing deal management tool.

Опубліковано: 17/04/12 @ 06:28
Розділ Блоги Читати далі...

Тепер на YouTube можуть заробити все

Тепер на YouTube можуть заробити все Тепер на YouTube можуть заробити все Партнерська програма відеохостингу YouTube стала доступна всім охочим. Тепер кожен автор зможе не тільки просувати і викладати свої відео, але і трохи підзаробити. Розмістивши рекламні ролики в своєму відеоматеріалі, людина отримає частину доходу від показу. Також партнерів YouTube чекають приємні бонуси у вигляді розширених можливостей щодо завантаження відео, оформлення каналів, вивчення статистики та захисту авторських прав. Раніше партнерами відеохостингу були автори тільки популярних роликів. Тепер же учасниками програми стануть автори з багатьох країн: Німеччини, Чехії, Польщі, Великобританії, США. На жаль, Росії поки в цьому переліку немає, але YouTube запевняє користувачів, що працює над розширенням списку. До речі Росія у 2011 році виявилася в 20-ке тих країн, жителі яких активно використовують мобільні продукти YouTube. Мобільна версія YouTube в першу чергу затребувана російськими соціальними журналістами.

Опубліковано: 15/04/12 @ 09:38
Розділ Блоги Читати далі...

До церкви зі смартфоном

У церкву зі смартфоном До церкви зі смартфоном У Сполучених Штатах Америки великодній тиждень вважається піком відвідування церкви. Останнім же час американські священнослужителі почали помічати, що їх парафіяни все частіше і частіше користуються різноманітними пристосуваннями, коли відвідують церкву. І це аж ніяк не показник їх неуважність, нудьги або незацікавленість. Як раз навпаки - використовуючи різні технологічні гаджети, вони намагаються краще зрозуміти своїх проповідників. В Chicago Tribune наголошується, що ті віруючі, які використовують мобільні додатки, і приходять з досягненнями технології в храми, користуються ними, щоб краще вникати в питання віри. Заходячи в Інтернет, користувачі смартфонів, мобільних телефонів і iPad роз'яснюють собі те, чого не можуть зрозуміти. Вони шукають і скачують тексти проповідей, молитов, наводять довідки і шукають сайти із спеціальними релігійними текстами.

Опубліковано: 14/04/12 @ 02:04
Розділ Блоги Читати далі...

Мікроблоги в мобільному

Мікроблогі в мобільном Блоги в мобільному Нещодавно з'явився новий сервіс мікроблогів за типом знаменитого у всьому світі Twitter, називається він Futubra, і створений він був компанією Mail.ru Group. Не так давно Mail.ru Group анонсував розробку цього сервісу для мобільних пристроїв. Цей новий сервіс мікроблогів був випущений не так давно, в середині січня 2012 року, і його аудиторія на даний момент складає трохи більше шістдесяти тисяч користувачів. Втім, чітко видна динаміка зростання. З іншого боку, до популярності Twitter Futubra далеко, адже найпопулярніший мікроблог в світі, символом якого є блакитна птиця (так звана "Блакитна птах щастя"), нараховує більше чотирьохсот мільйонів користувачів. В офіційному прес-релізі, розміщеному на сайті Mail.

Опубліковано: 14/04/12 @ 02:02
Розділ Блоги Читати далі...

Твіттер вийшов на стежку війни

Твіттер вийшов на стежку війни Ніхто не любить спамерів - це факт. Кому приємно щоранку відкривати пошту і читати купу реклами про розпродажі, збільшенні грудей, сайтах знайомств і способів злому чужих "асьок"? Але керівництву "Twitter" спамери набридли найбільше. Керівництво відділу, за словами новинного агентства Reuters, обчислив п'ять Інтернет-ресурсів, в яких, на їхню думку, сидять люди, що займаються створенням додатків для спам-розсилки, поки не запрацюють себе остеохондроз поперекового відділу . Звичайно, для прийняття такого рішення не обійшлося без впливу користувачів. Останнім часом адміністрація популярного ресурсу мікроблогів була просто завалена скаргами на автоматичні боти, що розсилають небажану рекламу. Мало того, що користувачі, отримавши посилання, переходять на сайти Інтернет-магазинів, але це ще півбіди.

Опубліковано: 14/04/12 @ 02:00
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Яндекс.Директ як на долоні

Самое докладний посібник з роботи з Яндекс.Директ Не пройшло і року .... Нарешті я зважився опублікувати ту саму обіцяну книгу по Яндекс.Директ . Назвати її повністю закінченої на даний момент не можу, та й не зможу напевно ніколи. Вже на момент публікації розкрилося кілька цікавих моментів, які будуть опубліковані в наступній версії. Але не можна ж весь час відкладати У цій версії книги, я її без зайвих вигадування так і назвав - версія 1.0, зібрано все те, що я знав на момент публікації. Знання ці зібрані з експериментів, з сторонньої літератури, як паперової, так і електронної, зі статей опублікованих в блогах - загалом все, що на той момент знав, все в книзі. Само собою перша версія припускає, що буде і друга, а також третя і т.д. Я не буду випускати версію 1.1 або 1.2. Такі версії можуть містити лише незначні зміни і зайвий раз смикати Вас, змушувати качати чергову версію через доданої однієї замітки, наприклад, буде не дуже серйозно.

Опубліковано: 11/04/12 @ 11:38
Розділ Блоги Читати далі...

Новий рівень свіжої інформації від Google

Новий рівень свіжої інформації від Google Новий рівень свіжої інформації від Google Лідер по світовому пошуку привів в дію вдосконалений алгоритм, який дозволяє враховувати швидкість збільшення інформації в сучасному світі. По новинах в блозі Google майже більше третини результатів пошукової видачі зміниться, користувачам нададуть доступ тільки до самої свіжої інформації. Глава пошукового департаменту корпорації Google коментує це нововведення як неминучість саме такого підходу в сучасних умовах поширення інформації. На сьогоднішній день значущість повідомлення, залежно від умов пошуку, може коливатися від хвилин і до місяців. В даний момент пошук Google вміє розпізнавати, про який термін давності йдеться стосовно до категорій запитів як недавні події або гарячі теми; повторювані події, або щодня оновлювані теми. Наприклад, доступ в інтернет в Селятин . За цим оновлюваним кожен день темам ви зможете дізнатися про нові різних тарифах, серед яких можете підібрати той, який підходить саме вам.

Опубліковано: 11/04/12 @ 05:07
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Яндекс відкрив другий набір в київську Школу аналізу даних

Сьогодні, 10 квітня стартував новий набір студентів до київської Школу аналізу даних компанії Яндекс. Це безкоштовна дворічна програма для студентів, аспірантів і молодих фахівців. Про це Яндекс повідомив в корпоративному блозі . «Як і минулого року, ми плануємо набрати в київське відділення Шад 20-30 студентів», - повідомив керівник київського відділення Шад Максим Терновий. Програма навчання складається з двох відділень: «Аналіз даних» і «Computer Science». Повна програма занять доступна на сайті Школи . У київській Шад базовий курс «Алгоритми і структури даних пошуку» студенти вивчають очно, а інші курси - віддалено. Очний курс викладає Михайло Геннадьевич Медведєв, доцент кафедри математичної інформатики ф-ту кібернетики КНУ ім. Т. Шевченка. «Він також тренує українські та зарубіжні команди студентів для участі в міжнародних олімпіадах з програмування і є членом журі всеукраїнських та міжнародних олімпіад з програмування», - доповнив Максим Терновий.

Опубліковано: 10/04/12 @ 05:02
Розділ Блоги Читати далі...

Відповіді на питання з просування сайтів - випуск 19

Ответи на питання з просування сайтів-випуск 19 Дорогі друзі, в ефірі новий випуск з моїми відповідями на питання з просування сайтів, на які я відповідаю під час консультацій по просуванню сайтів . Ви також можете подивитися інші випуски рубрики Відповіді на питання по SEO . На моєму сайті опубліковано близько 100 статей. Яка повинна бути у нього відвідуваність? Якщо говорити в середньому, то на сайті з 100 статей має бути приблизно 100 відвідувачів на добу. Звичайно, багато що залежить від тематики, потенціалу відвідуваності в ній, якості статей, їх обсягу і т.д. Якщо говорити узагальнено, то одна унікальна стаття обсягом в 2-3 тисячі символів повинна давати одного відвідувача в день. Це без використання зовнішніх посилань - внутрішня оптимізація цілком здатна давати такий ефект в більшості тематик. Чи треба просувати головну сторінку блога? Головну сторінку свого блога я не просуваю, роблю акцент на просування внутрішніх сторінок.

Опубліковано: 09/04/12 @ 07:26
Розділ seo Блоги Читати далі...

Ще один крок до безпеки сайту

Налаштування автоматичного резервного копіювання сайту Це дійсно ще один крок до безпеки сайту. Такий не складний, досить швидко виконується, але дуже корисний крок. Тема сьогоднішня свого роду продовженням поста "5 практичних рішень для захисту сайту від злому "є. Там я рекомендував регулярно робити резервні копії сайту і це вже стосується не тільки wordpress. Про це сьогодні поговоримо, про резервне копіювання сайту або, простіше кажучи, backup (бекап) . У кожного хостинг-провайдера є різні додаткові послуги. Місце на віддаленому FTP сервері під backup обов'язково має бути присутнім серед тих послуг. Якщо його немає, значить провайдер не дуже-то турбується про ваші файлах, біжіть від нього. Не завжди ця послуга безкоштовна. У majordomo, знаю точно, на даний момент 5gb дається безкоштовно (хоч якийсь бонус за високі ціни), а у fastvps 10 gb стоять 0,9 €, тобто, грубо кажучи, 35 рублів. Не відкладаючи на потім, прямо зараз, давайте налаштуємо резервне копіювання, зробимо його повністю автоматичним і тоді вже точно будемо спати спокійно.

Опубліковано: 09/04/12 @ 05:12
Розділ Блоги Читати далі...

Оригінальний спосіб змусити відвідувачів робити контент

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Цікава методика нині використовується на великих сайтах з відгуками. Оплата не просто за статтю, а за перегляди, при чому в формі пасивного заробітку для копірайтера. Ось, дивіться, є два сайти: otzovik.com - 100к хостів, 3 кліка на людину, 940 сайтів, що посилаються по ahrefs.com, сайту зовсім не 10 років, а 2 роки рівно irecommend.ru - 180К хостів, 6-7 кліків на людину, 904 посилаються сайту по ahrefs.com (для 180К небагато, робимо висновки), 307к відгуків Власне, в чому спосіб то?
На otzovik.

Опубліковано: 06/04/12 @ 08:37
Розділ Блоги Читати далі...

Проблема з плагіном Advanced Category Excluder

Якщо у вас виникла проблема з плагіном Advanced Category Excluder , в результаті якої на сторінці блогу виводяться всі записи, в т.ч. і ревізії і автозбереження і чернетки, необхідно зробити наступне: Запам'ятовуємо категорії/рубрики які у нас виключалися. Заходимо в розділ «Модулі», деактивуємо плагін ACE (Advanced Category Excluder) Видаляємо плагін ACE Натискаємо «Додати новий», в пошуку знаходимо плагін з назвою Simply Exclude, встановлюємо. В панелі адміністрування з'являється новий пункт «Simply Exclude» там настройки плагіна правда на англійській мові. Заходимо «Записи» - «Рубрики» біля кожної рубрики/категорії можна вибрати де її показувати або виключати В принципі проблема вирішена. Плагін Advanced Category Excluder давно не оновлюється і досить часто зустрічаються повідомлення про проблеми в його роботі.

Опубліковано: 06/04/12 @ 08:23
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64