Дайджест: jQuery 2.0 , плюси і мінуси роботи в компаніях Top25 , чи потрібно програмування 8- льоткам

Добрий день, шановні читачі. Аналітика Інфографіка: Огляд зарплат 10 найпопулярніших професій у сфері digital-технологій. Інфографіка: дайджест Уанету 2012 . Інфографіка: 5 науково доведених способів отримати більше ретвітів . Інфографіка: бізнес пошукового гіганта Google в цифрах. Top-25: ІТ-компанії з рекордними зарплатами програмістів . Норвезька блог blog.iterate.no проводить чергове дослідження популярності мов програмування. Погляди Керівництво по найму програмістів . І ще про наймання - як не слід проводити співбесіду шукачів . Чи потрібно займатися програмуванням 8-річній дитині ? Про вибір мови програмування . Влад Воскресенський. Як аутсорсеру перейти в продукти ? Едуард Рубін - Заздрість: чому українському ІТ далеко до індійського . Інтерв'юЧи варто їхати з України: колишній адміністратор UA-IX Сергій Поліщук про переїзд до Канади . Теорія Java 8 Optional Objects . RAII and ScopeGuard . Java.next : Common ground in Groovy, Scala, and Clojure.

Опубліковано: 19/04/13 @ 08:29
Розділ javascript Блоги Програмування Читати далі...

Невиправданий ризик . 5 звичних методів пошукового просування , від яких краще відмовитися

У цій статті я розповім про широко відомих методах пошукового просування, які майже завжди дають швидкий і цілком помітний ефект у вигляді підвищення позицій і трафіку. Чому ж від цих методів варто відмовитися? Тому що в більшості випадків ефект цей вельми хиткий і нетривалий. Після декількох тижнів успіху може наступити розчарування - сайт потрапить під фільтр, і про відвідувачів з топа залишаться тільки спогади. Мова піде суто про стратегічних рішеннях пошукового просування, а не технічних прийомах, якось виділення запитів Стронга або використання спамових конструкцій у текстах. Оскільки такі методи не вирішують завдання комплексно, а тільки створюють видимість вирішення, і те - тимчасового, я називаю їх "милицями". Незважаючи на масове усвідомлення необхідності орієнтуватися на відвідувачів під час оптимізації сайтів, я все ще отримую запитання від читачів, як правильно використовувати той чи інший милицю (правильна відповідь - ніяк).

Опубліковано: 17/04/13 @ 10:08
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Невиправданий ризик. 5 звичних методів пошукового просування , від яких краще відмовитися

У цій статті я розповім про широко відомих методах пошукового просування, які майже завжди дають швидкий і цілком помітний ефект у вигляді підвищення позицій і трафіку . Чому ж від цих методів варто відмовитися ? Тому що в більшості випадків ефект цей вельми хиткий і нетривалий . Після декількох тижнів успіху може наступити розчарування - сайт потрапить під фільтр, і про відвідувачів з топа залишаться тільки спогади. Мова піде суто про стратегічних рішеннях пошукового просування, а не технічних прийомах, якось виділення запитів Стронга або використання спамових конструкцій в текстах. Оскільки такі методи не вирішують завдання комплексно, а тільки створюють видимість вирішення, і те - тимчасового, я називаю їх " милицями " . Незважаючи на масове усвідомлення необхідності орієнтуватися на відвідувачів при оптимізації сайтів, я все ще отримую запитання від читачів, як правильно використовувати той чи інший милицю ( правильна відповідь - ніяк ) .

Опубліковано: 17/04/13 @ 10:08
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Маркетинг у соціальних мережах

Маркетинг в соціальних мережах Інтернет - це не просто спосіб знайти будь-яку інформацію, це ще і місце зустрічей та спілкування. Саме для спілкування, неформального обміну інформацією і призначені social media (це різні соціальні мережі, форуми, блоги, творчі платформи). В соціальних мережах активно просувається маркетингова діяльність (Social Media Marketing), причому за допомогою соціальних мереж можливе вирішення багатьох маркетингових завдань навіть більш ефективно, ніж в реальному житті. Соціальні мережі дозволяють просувати продукт або бренд, збільшувати попит до нього і сформувати лояльну аудиторію, створити і підтримувати імідж, а також применшувати негативне ставлення і так далі. Як показує практика, щоб використовувати соціальні мережі дійсно результативно, треба, перш за все, чітко ставити цілі і завдання, точно визначити цільову аудиторію, чи є вона в соц.

Опубліковано: 14/04/13 @ 01:18
Розділ Блоги Читати далі...

Блог - шоу - випуск 48

Блог-шоу-випуск 48 Дорогі друзі, представляю вашій увазі сорок восьмий випуск блог-шоу - моєї традиційної добірки всього самого корисного і цікавого, що я зустрів на просторах інтернету. Попередні випуски можете почитати по цим посиланням . Короткий зміст сьогоднішнього випуску: Просування сайтів; Семінари; Інтерв'ю; Wordpress; Сервіси, програми та скрипти; Соціальні мережі; Англомовний інтернет; Різне. Просування сайтів Кейс: 10 000 $ на простому сайті за 7 місяців - обожнюю статті, в яких автор ділиться своїм практичним досвідом. Все коротко і по справі, ніякої води. Коли я додавав цю статтю в закладки, то відразу знав, що вона буде першою в наступному випуску блог-шоу. До речі, я теж замовляю статті в біржі Адвего (можете отримати мої безкоштовні рекомендації по цьому сервісу). Мій блог теж розміщується на хостингу Fastvps.ru (тут можете отримати знижку як читач shakin.ru).

Опубліковано: 03/04/13 @ 12:48
Розділ Блоги Читати далі...

Блог- шоу - випуск 48

Блог-шоу-випуск 48 Дорогі друзі, представляю вашій увазі сорок восьмий випуск блог-шоу - моєї традиційної добірки всього самого корисного і цікавого, що я зустрів на просторах інтернету. Попередні випуски можете почитати по цим посиланням . Короткий зміст сьогоднішнього випуску: Просування сайтів; Семінари; Інтерв'ю; Wordpress; Сервіси, програми та скрипти; Соціальні мережі; Англомовний інтернет Різне. Просування сайтів Кейс: 10 000 $ на простому сайті за 7 місяців - обожнюю статті, в яких автор ділиться своїм практичним досвідом. Всі коротко і по справі, ніякої води. Коли я додавав цю статтю в закладки, то відразу знав, що вона буде першою в наступному випуску блог-шоу. До речі, я теж замовляю статті в біржі Адвего (можете отримати мої безкоштовні рекомендації по цьому сервісу). Мій блог теж розміщується на хостингу Fastvps.ru (тут можете отримати знижку як читач shakin.ru). Як вивести сайт під фільтра: 8 нестандартних кейсів - великий і докладний пост з прикладами і скріншотами від Олени камськой.

Опубліковано: 03/04/13 @ 12:48
Розділ Блоги Читати далі...

Інтернет та його можливості в наш час

Інтернет та його можливості в наш час У наш час інтернет став невід'ємною частиною людського життя. Подумати тільки ми можемо сходити в магазин, замовити їжу, поспілкуватися з друзями, і просто розважити себе завдяки інтернету. І це все не виходячи з дому. Ще двадцять років тому людина і подумати не міг про таке. У той час вже наявність пейджера викликало заздрість у оточуючих. А тепер завдяки інтернету ми можемо перевернути світ. Тепер люди навіть працюють в інтернеті. Не виходячи з дому. Наприклад, ви можете створити свій власний сайт. І продавати свою продукцію через нього. Як інтелектуальну, так і матеріальну. Не можете самі створити логотип для свого сайту? Не проблема. Ви можете використовувати сайт «zuvr. ru/logotips ». А можна спробувати заробити в інтернеті обігравши інтернет казино. Або вигравши у інших користувачів інтернету в покер. Не подобається покер? Є безліч сайтів-букмекерських контор. Відкриваємо їх і робимо ставку на спортивне подія.

Опубліковано: 28/03/13 @ 11:03
Розділ Блоги Читати далі...

Про пластичні операції дізнаємося з Інтернету

Про пластичні операції дізнаємося з Інтернету Із зростанням попиту на пластичну хірургію в мережі Інтернет з'явилася сила-силенна інформації на цю тему. Створені сайти присвячені цій темі, як від особи клінік, які презентують свої послуги (пластичні операції ), так і незалежні форуми і блоги, в яких розповідається про якість цих послуг, про відгуки та коментарі, тих хто робив і тих, хто хоче. Також можна скористатися послугами онлайн хірурга, не в прямому сенсі, можна відправити фотографії, лікар порадить, що зробити, як зробити, розкаже про вартість. Такий варіант, напевно, ще більш конфіденційний, адже не хто не дізнається про твоє відвідуванні клініки, а інформація буде отримана оперативно і не потрібно виходити з дому. Фахівці академії пластичної хірургії в США говорять, що близько 40-ка відсотків їх клієнтів отримали інформацію про клініку, деталі операції через інтернет. Паралельно йде зменшення кількість тих, хто знайшов хірургу за порадою своїх друзів чи знайомих.

Опубліковано: 25/03/13 @ 08:17
Розділ Блоги Читати далі...

Просто нагадування ... feedburner адже користуєтеся ;)

Зовсім недавно Google оголосив про закриття Google Reader , яке відбудеться 1 липня поточного року . Про це було заявлено в блозі , та й у самому сервісі при відвідуванні вивалювалося відповідне повідомлення . Google Reader не єдиний сервіс , який піддався розправі . Серед жертв Google Building Maker , Google Voice для смартфонів BlackBerry , фоторедактор Snapseed , Google Cloud Connect . Однією з причин закриття цих проектів стало бажання зосередитися на основних проектах і їх оновленні . Особисто я Google Reader не користуюся вже дуже давно , twitter таки є. Але сформувалася тенденція закриття " непотрібних " проектів лякає . Адже ми всі користуємося feedburner . А вчора знов обнулився лічильник в feedburner . Вже вдруге за цей місяць . А ще ми добре пам'ятаємо , що раніше був , а також блог і twitter акаунт цього сервісу .

Опубліковано: 21/03/13 @ 10:33
Розділ Блоги Читати далі...

Вартість життя у Нью-Йорку

Оскількі Багата Цікава вартість життя за кордоном, то наведу цифри по Нью-Йорку. Майже з самого качана нашого життя тут мі Почаїв нотуваті ВСІ витрати. Частково Це Було Зроблено для того, щоб моніторіті картки на рахунок зайвих транзакцій, Частково для того, щоб розуміті, скількі нам потрібно у Середньому грошів на життя. Не дівлячісь на ті, що тут можна Було б скорістатісь онлайн-сервісом Mint.com , Який сам рахує витрати по Рахунка и групує їх за категоріямі, я для себе звертаючись програму iBank. Вона кож дозволяє імпортуваті транзакції з Карткова Рахунка, альо я вірішів робіті все вручну - таким чином я зможите враховуваті витрати готівкою, або заносіті в нову категорію (Наприклад, подарунки). Отже, беремо до розрахунку річну зарплату, Як це прийнято у США. Її ділять на кількість виплат Протяг року. Пріміром, в Моїй компанії платять двічі на Місяць. Нехай Це буде суто довільне число $ 60,000. В Місяць виходе сума $ 5000 до податків.

Опубліковано: 20/03/13 @ 03:52
Розділ Блоги Читати далі...

Олексій Піменов : « Працювати на внутрішнього замовника - те ж саме , що допомагати мамі за гроші мити посуд »

Олексій Піменов - провідний керівник проектів в R-Style, MBA зі стратегічного менеджмент, володар премії HR-Бренд 2012. Максим Дорофеєв - менеджер Лабораторії Касперського, автор знаменитих мальованих доповідей з менеджменту (кращий доповідач багатьох ІТ конференцій). Олексій і Максим ведуть власні проекти (Multiskill , MultiTalk ), виступають на різних конференціях з доповідями і майстер-класами. У сьогоднішньому інтерв'ю розкажуть про себе, свою кар'єру, ІТ-індустрії і життя загалом. Аудіо-версія інтерв'ю . - Олексій, Максим! Для наших читачів і слухачів - представтесь, будь ласка. І, якщо можна, кілька слів про те, як ви познайомилися, як взаємодієте зараз. М.Д.: Мене звуть Максим Дорофеєв, зі мною Льоша Піменов. Виглядаємо ми точно так само, як на фотографіях :) A.П.: Давайте я почну розповідь, тому що знайомство ініціював я. Я працював в одній компанії, там йшло повним ходом впровадження Agile. Але коли ви впроваджуєте Agile, найчастіше ви вирішуєте якусь проблему.

Опубліковано: 15/03/13 @ 11:13
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

Бесіда з Ігорем Бігданом , директором з розвитку LiveJournal Україна

95-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм » . Поговорили про IT в Кременчуці , свою справу , блогінг та розвиток LiveJournal . У програмі : Про во'IT'і Розробка софта для локального бухгалтерського обліку Аутсорсинг Початок блогинга Різниця між ЗМІ і блогом Заробіток блогу Потрапив в SUP Живе спілкування Книги у випуску : Мистецтво війни - Сунь-Цзи Сунь - цзи і мистецтво бізнесу . Шість стратегічних принципів менеджменту - Марк Р. Макніллі Пряме посилання на файл
Подкаст на iTunes Випуск записаний за підтримки IT - компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет :
Дякуємо за допомогу в організації запису компанію Waverley Software .

Опубліковано: 05/03/13 @ 12:00
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Я намагаюся завжди залишатися трохи голодним ...

Міхаіл Райцін Ви помітили в GoGetLinks панель із звітом часу? Упевнений, помітили. До поновлення залишилося ... 5 дн. 2 ч. 7 хв. Але мені надзвичайно пощастило - я працюю з новим інтерфейсом і функціоналом вже пару тижнів, за що повинен сказати величезне спасибі Михайлу Райцин та всім співробітникам GGL в особі Олексія Куракова, з яким щільно спілкуємося останнім часом. Мені одному з небагатьох випала така унікальна можливість «помацати» новий GGL задовго до його офіційного анонсу. Приємності на цьому не закінчуються: в понеділок 4 березня, за два дні до відкриття нового функціоналу для всіх користувачів, в блозі pervushin.com буде опублікований пост-звіт, у якому я розповім про те, що ж несе прийдешнє оновлення всім нам, користувачам GoGetLinks. і я повідомлю Вам про це. А сьогодні представляю Вам інтерв'ю з Михайлом Райцин - SEO оптимізатором, маркетологом, засновником всім відомих Miralinks, GoGetLinks і багатьох інших не менш корисних інструментів і сервісів.

Опубліковано: 01/03/13 @ 06:46
Розділ Блоги Читати далі...

Пристосовуємося до Калінінграда . Як просувати сайти у персоналізованому пошуку

Минуло два місяці з моменту появи персоналізації в Яндексі, і більшість власників сайтів і оптимізаторів особливих змін не відчули. Ніхто з вебмастеров не скаржиться на різкі стрибки і падіння трафіку, ніхто з клієнтів не вимагає термінового переходу від оплати за позиції на якусь іншу схему. Шум в блогах і на SEO-форумах вщух, оптимізатори повернулися до своїх посиланнях і мета-тегам. Тим часом ми поставили ряд експериментів над новим алгоритмом і отримали дані про умови та принципи персоналізації. Ми переконалися в тому, що деякі прийоми оптимізації дозволяють підвищити видимість сайту в індивідуальній видачі багатьох користувачів і тим самим підняти трафік з Яндекса. Повний текст дослідження, яке ми озвучили на Allintopconf.ru можна почитати на блозі Seolib.ru (обережно, багато букв!). Тут я публікую тільки висновки, що мають практичне значення. Як успішно просувати сайт в персоналізованої видачі? 1. Підвищуйте клікабельність сниппета.

Опубліковано: 21/02/13 @ 01:12
Розділ Блоги Читати далі...

Тестуємо Smart Linker Pro - приєднуйтесь

Тестуємо Smart Linker Pro - приєднуйтесь Перед Новорічними святами я трохи розповів про ефективності професійної версії плагіна Smart Linker. Польові випробування він пройшов, сто і т і впевнено працює на моїх блогах, розташованих на різних серверах. Прийшов час тестів боєм. Власне в тому ж пості я говорив про випуск 30 копій для користувачів, охочих попрацювати з цим плагіном, а також виступити в ролі тестерів. Це звання передбачає ряд переваг: нижчі вартість самого плагіна, вигідні умови в партнерській програмі (а буде і така) і т.д. Але разом з тим, бажаючим потестувати плагін варто набратися терпіння. Так з 10 тестерів, які вже працюють з плагіном, у трьох розкрилися деякі проблеми і всі з IP. Відверто кажучи це не зовсім з плагіном проблеми, але таки в ході тесту виявилася невірно визначає IP сервера функція - поправили. Залишилося ще 20 копій призначаються для користувачів-тестерів. Купити плагін можна тут . Вартість 950 рублів за одну ліцензію .

Опубліковано: 14/01/13 @ 03:26
Розділ Блоги Читати далі...

Кейс : як виповзти з під АГС

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Один мій знайомий на днях поділився зі мною радісною звісткою, а я подумав, що це ще комусь може стане в нагоді і попросив дозволу викласти на блог. Вийшов такий ось невеликий кейс. Загалом, сайт знайомого - Потрапив він під АГС 24-го серпня, це видно по recipdonor.com: (до речі, сайт був прийнятий в ЯК в момент знаходження під АГС) Спочатку передбачалося, що все це через партнерки loadmoney.ru, яка ставить тулбар Mail.ru, чого Яндекс побоюється. Партнерку мій знайомий зняв з addgadget.net ще на початку вересня, після чого відправив Платона лист в дусі «Все виправив! Каюсь! .. ». Не допомогло. Після цього робилися різні інші зміни на сайті, які теж, загалом, не допомагали. З 24-го серпня Платона було відправлено в сумі 22 листи. При чому, десь у половині з них після реально виконану роботу над сайтом. Наприклад, під час АГС був створений розділ з новинами по Windows http://addgadget.

Опубліковано: 07/01/13 @ 12:12
Розділ Блоги Читати далі...

З наступаючими вас святами ! З Новим роком та Різдвом !

 З наступаючими вас святами! З Новим роком та Різдвом! Дорогі колеги - сеошники! Всі ті, хто щодня веде незримий бій за позиції у видачі, хто орлиним поглядом стежить за нововведеннями пошукових систем і стиснувши зуби продовжує оптимізувати і оптимізувати, незважаючи ні на що! Шановні мною блогери і майстри контенту! Ті, хто натхненно й зосереджено творить коктейлі зі звичайних і ключових слів - так, щоб вийшло дійсно добре: красиво і смачно, і людям, і роботам. Вебмастера і Манімейкер, та що там! - Просто друзі! Ваша праця інтенсивний і неперервний. Для тру вебмастера нічний час і вихідні дні - це ще не привід відволікатися від улюбленої справи. Але наближається, наближається дата, яка не залишить байдужим нікого. Кожен з нас в цю ніч підніме келих шампанського і загадає: для своїх сайтів тИЦ, PR, трафік, лояльних передплатників, додавання в ЯК і Dmoz, а для себе - небудь дуже особисте. З наступаючими вас святами! З Новим роком та Різдвом! Отримайте свої привітання від Pervushin.

Опубліковано: 30/12/12 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Дайджест цікавих вакансій № 65

В Grammarly прямо зараз потрібен для роботи над мобільною версією сайту. Ізраїльському стартапу yruler.com (показує реальні розміри продуктів на екрані) потрібно віддалений Python розробник . Almazoom (Миколаїв) шукає старшого PHP розробника . Зарплата від $ 1599. Проект - Ітар-ТАСС. Команда, в якій належить працювати - кращі фахівці компанії ontico.ru Компанії Eastern Peak Software в Харкові вимагається iOS програміст для роботи над проектом ubank.ru . Компанія Midnight Coders шукає JavaScript програміста . Перевагу тим, хто брав участь в олімпіадах, ведуть блог, живуть роботою. InvisibleCRM шукає JavaScript розробника . 20 робочих днів в році дозволено працювати поза офісом. Ощадбанк шукає адміністратора баз даних (Oracle) . Зарплата від 16 000 грн. Яків Файн , який зараз працює над книгою Enterprise Web Development, шукає старшого Flex/Java розробника . Дистанційна робота. Зарплата $ 4000 на місяць. Компанія Sales Optimizer шукає сертифікованого Saleforce.

Опубліковано: 27/12/12 @ 09:37
Розділ Блоги Читати далі...

Ефективність WP Smart Linker ... Pro ??;)

Хороша новина , друзі ! Вже не знаю , чи встигнемо запустити Pro - версію плагіна WP Smart Linker до Новорічних свят, але те, що це таки станеться найближчим часом , що це вже неминуче , сумніватися не доводиться . Наводимо останні штрихи , так би мовити . Сьогодні, напередодні цієї події , я нарешті хочу поділитися з вами результатами роботи плагіна - надати скріни статистики цього блогу , на якому спочатку з моменту появи плагіна працювала Pro версія . Багато з вас знають , що Pro версія , по мимо стандартного методу підбору релевантних сторінок по тегам і/або категорій, підтримує підбір по засобом самих пошукових систем Яндекс або Google . Власне в цьому її основна фішка . Завдяки такому методу підбору можна бути впевненим на 100% в коректності перелінковки сайту .

Опубліковано: 26/12/12 @ 10:24
Розділ Блоги Читати далі...

Блок підписки feedburner з соціальними кнопками

У пості про пропонованих мною скромних послугах користувачі попросили вказати на пост , що розповідає про панелі підписки , який розміщений в блозі під статтями . Такого посту немає , а поділитися цим блоком бажання є . Ну якщо подобається людям , чому ні? Блок цей складається з двох частин : 1. Кнопки соціальних мереж від Pluso ( до речі , так нам обіцяну статистику і не відкрили ) ; 2. Форма підписки від . Щоб не мучити бажаючих розмістити точно такий же блок у себе зайвими словами, віддам відразу все - код , стилі, картинки . А Ви вже у себе розмістіть цю справу і все буде добре .

Опубліковано: 25/12/12 @ 11:44
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64