9 років блогу shakin.ru. Відео з привітаннями

9 лет блогу shakin.ru. Видео с поздравлениями Дорогі друзі, прийшов час святкувати день народження мого блогу shakin.ru Вітання моєму блогу надійшли від парашутистів, з Філіппін, Італії, Румунії, Аргентини, США, Непалу, Шрі-Ланки, Індії, Японії, Ямайки, Пакистану, Хорватії і Австрії. Як звичайно, я зібрав всі привітання в одне відео. Запасаємося попкорном і дивимося : Цікаво, яке привітання вам найбільше сподобалося? Пропоную прийняти участь в опитуванні (можна вибрати до 3 варіантів): Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll. Блозі я почав вести 1 жовтня 2007 року. До того часу у мене вже був досвід успішного просування сайтів в Яндексі і Google, і мені захотілося поділитися своїми напрацюваннями з широкою аудиторією. Для цього я і створив shakin.ru. Мене радує те, що ентузіазм та інтерес до ведення блога у мене з роками нітрохи не згасає.

Опубліковано: 04/10/16 @ 07:55
Розділ Блоги Читати далі...

Кейс: Зростання трафіку на 27% за 3,5 місяця і збільшення продажів на 35%

Клієнт Великий інтернет-магазин товарів для захисту рослин і насіння овочевих культур. Наше завдання Висновок в топ Гугла і Яндекса пріоритетних груп товарів, зростання сезонного трафіку.
Вихідні дані Регіон: вся Україна.
Старт робіт: лютий 2016 року.
Вік домену: 3 роки.
Пріоритетна пошукова система: Гугл
Пошуковий трафік в міжсезоння: в середньому 1000 чоловік в добу.
Пошуковий трафік на піку сезону: в середньому 2600 чоловік в добу.
Даний проект має яскраво виражену сезонність: у квітні—червні всім фермерам необхідні засоби для захисту рослин, а в лютому—квітні всіх цікавить посадковий матеріал, насіння овочевих культур. Перед нами ж стояла амбітна мета — показати зростання трафіку за 3-4 місяці, до майбутнього сезону засобів захисту рослин. Клієнт надав нам список з 68 найменувань товарів, пріоритетних для прийдешнього сезону високих продажів.

Опубліковано: 26/09/16 @ 07:25
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

"Залипання" позицій поза топа. Що робити, якщо сайт не рухається по запитам

В процесі просування сайту іноді виникають ситуації, коли при загальній позитивній динаміці зростання трафіку деякі запити ніяк не вдається зрушити з місця. На нашому оптимизаторском сленгу такі ситуації називаються "залипанням". Характерні симптоми залипання:
– за кількома пріоритетними запитам сайт бовтається в межах ТОП 20-50;
– пошуковий трафік в цілому має нормальні показники;
– по багатьом іншим запитам сайт знаходиться в Топі;
– зусилля щодо виведення в ТОП проблемних запитів не дають ніякого результату;
– іноді сайт з'являється в Топі по проблемних запитів, але через 1-2 апдейта скочується назад. Згідно мого досвіду, залипання в переважній більшості випадків виникає за однією з трьох причин: автоматичні фільтри (в Яндексі), невідповідність просуває сторінки очікуванням алгоритму, і недооптимизация сторінки. Розглянемо коротко і по суті кожну з причин. 1. Автоматичний фільтр (Яндекс) Одна з популярних проблем при просуванні в Яндексі.

Опубліковано: 23/09/16 @ 01:28
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Information Security дайджест #2: Кібервійна і удари українських хактивістів, зима близько: заклеюємо вікна і веб-камери

У випуску: новини з фронтів кібервійни, анонси майбутніх конференцій у сфері ІБ, критичне оновлення Tor, компрометація продавців в даркнете, нові інструменти скіммінгу, ботнети зі смартфонів проти контакт-центрів, USB Kill версії два підсмажить вас за секунду, директор ФБР радить запасатися скотчем і багато іншого. Інциденти та загрози ІБ Хактівістом відзначили День програміста ударної операцією #op256thDay. Хлопці з киберальянса українських груп , RUH8 , і СyberHunta провели масштабну спільну акцію, в результаті якої було повністю знищено вміст або піддано дефейсу понад 30 інтернет-ресурсів проросійської і сепаратистської спрямованості. Хакери RUH8 опублікували конфіденційні дані російських офіцерів з Центру з питань припинення вогню на Донбасі. Користувачам браузера Tor рекомендують оновити його як можна швидше до актуальної версії 6.0.5. Суть у виправленні серйозної уразливості, яка дозволяє організувати приховану RCE-атаку на користувачів цього браузера на всіх платформах.

Опубліковано: 23/09/16 @ 09:54
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Як отримувати трафік з Pinterest – 20 моїх напрацювань

Как получать трафик с Pinterest – 20 моих наработок Дорогі друзі, я продовжую цикл матеріалів про просування англомовних сайтів . Сьогодні я розповім, як отримувати відвідувачів з соціальної мережі Pinterest.com. Я писав цю статтю три з половиною дні. Щоб встигнути дописати її і опублікувати до обіду п'ятниці, я сьогодні встав о 4:30 ранку. При цьому ліг в половину першого ночі. Про що це говорить? Про те, що я як був захопленим SEO маніяком в часи, коли поставив собі за мету збільшити відвідуваність цього блогу з 350 до 1000 осіб на добу за 10 тижнів в 2008 році і досяг її , так ним і залишився . Я не буду розповідати основи цієї соцмережі, що таке рєпіна, лайки, як завести аккаунт і дошку – ви це все можете без проблем дізнатися самі. У цій статті я поділюся своїми напрацюваннями, які дозволяють ефективно залучати трафік на просувні мої і клієнтські сайти. Я активно займаюся Пинтерестом з 2013 року.

Опубліковано: 16/09/16 @ 09:40
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Інтерв'ю – Віталій Виноградов, автор блогу vinograd.io/blog

Интервью - Виталий Виноградов, автор блога vinograd.io/blog Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru – Віталій Виноградов, автор SEO блогу https://vinograd.io/blog . Коли я перший раз потрапив на блог Віталія, то відразу підписався не тільки на RSS стрічку, але і на його канал в Youtube. Мета моїх інтерв'ю – познайомити читачів з тими блогерами, яких я сам читаю і вважаю їх блоги якісними і корисними. Блог Віталія – один з найцікавіших з просування сайтів, які я відкрив для себе останнім часом. Досить сказати, що на кожну статтю Віталій витрачає 2-4 тижні. Отже, зустрічайте – Віталій Виноградов! Привіт, Віталію! Розкажи, будь ласка, про себе. Де народився, в якому місті ти живеш, яке у тебе освіта? Ким встиг попрацювати до приходу в інтернет? Михайло, здрастуй. Мене звати Віталій Виноградов, мені 28 років і я з Новосибірська. Закінчив будівельний університет, але за спеціальністю не працював, так як ще зі студентства став забезпечувати себе з допомогою заробітків в Інтернеті.

Опубліковано: 07/09/16 @ 10:33
Розділ Блоги Читати далі...

Англомовні SEO ресурси, які я читаю, слухаю і дивлюся v.2

Англоязычные SEO ресурсы, которые я читаю, слушаю и смотрю v.2 Дорогі друзі, це чергова стаття з циклу про англомовне просування сайтів . Начебто зовсім недавно я писав пост Зарубіжні SEO ресурси, які я читаю . А це було аж у 2009 році. Багато води утекло з тих пір, і прийшов час зробити нову добірку. Інформацію по просуванню сайтів я вивчати не перестаю. SEO як було моїм самим цікавим справою в житті, так і залишилося. Заодно і ви, і я подивимося, чи старий Глобатор вижив з розуму як змінився мій стиль написання постів і список ресурсів порівняно з 2009 роком . Чесно скажу, основну інформацію по просуванню сайтів я отримую в англомовному інтернеті. Звичайно, в інтернеті теж є відмінні ресурси для самоосвіти, але як-то виходить вже на протязі багатьох років, що я навчаюся більше в закордонному сегменті. Можливо, тому, що рунет – це приблизно 1,5-2% від світового інтернету. Якщо у вас рівень англійської мови хоча б на "четвірку" в школі, то щиро рекомендую вам хоча б час від часу читати англомовні джерела з SEO.

Опубліковано: 31/08/16 @ 09:16
Розділ seo Блоги Читати далі...

DOU Проектор: «Дороги України» — сервіс моніторингу доріг

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на valentina@dou.ua . Ідея Друзі, всім привіт. Мене звуть Степан Танасійчук, я засновник і СЕО компанії Stfalcon.com . Хочу розповісти про улюблене дітище нашої студії — «Дороги України» — соціальному стартапі, орієнтованому на автомобілістів. Близько двох років тому я вирішив реалізувати такий сервіс, щоб якось змінити ситуацію на дорогах України. Надихнула мене на це поїздка за кордон. Перебуваючи в Німеччині, я не міг не помітити якість місцевих доріг. Хоча на дорогах і можна було бачити латки, однак вражаючим було саме якість відремонтованих ділянок. Повернувшись додому, я відразу відчув різницю, порівнюючи побачене зі станом вітчизняного дорожнього покриття.

Опубліковано: 30/08/16 @ 10:09
Розділ Блоги Сервіси Читати далі...

SEO експеримент: як відео підвищує позиції

SEO эксперимент: как видео повышает позиции Дорогі друзі, сьогодні хочу поділитися результатами одного з своїх експериментів по просуванню сайтів. Часто працюють методики в SEO буквально лежать на поверхні, але на практиці мало хто їх застосовує. Сьогодні я розповім про те, як можна "дотиснути" сторінку до першого місця в пошуковій видачі, коли вона знаходиться на 2-10 або більш низьких місцях. Цей метод безкоштовний, вимагає невеликих затрат часу і, найголовніше, дає відмінний результат. Полягає він у тому, що на цю сторінку потрібно додати відео. Постійні читачі мого блогу знають, що я вже багато років у кінці статей на shakin.ru розміщую так званий "десерт", тобто розважальний відео з Youtube. Первісною метою при цьому було зробити так, щоб читачі після прочитання статей подивились веселий ролик, і на душі у них стало весело. Одним словом, відео в першу чергу я розміщую для створення позитивної атмосфери на блозі. На більшості сайтів краще всього розміщувати відео по темі сторінки.

Опубліковано: 18/08/16 @ 07:49
Розділ seo Блоги Читати далі...

SQL Server Дайджест #11: SQL Server 2016, Joins Internals, першої світової війни Sample Database

Всім привіт! Давно не бачилися:). А між тим, у світі баз даних і SQL Server зокрема відбулося багато цікавого. Про це далі у випуску: SQL Server 2014, як SQL Server з'єднує два набори даних, як вбити базу даних за 30 хвилин, чому ?ber вибрав своєю базою даних MySQL і багато іншого. Новини SQL Server 2016 RTM : напевно, ви вже і так в курсі — 1 червня цього року зарелизится SQL Server 2016. За посиланням анонс від продуктової команди з описом фіч і рекламою продукту. Про те, що нового в технічному плані, можна прочитати тут . Ну і найголовніше, скачати і спробувати безкоштовний Developer Edition можна тут . На всяк випадок нагадаю, що Developer має ті ж можливості, що і Enterprise, але за умовами ліцензійної угоди він не може використовуватися на продакшн энвайронменте. Microsoft Professional Degree in Data Science : поки незрозуміло, що це і хто злив цей лінк, але, схоже, Microsoft готує свою Data Science спеціалізацію. Можливо, на базі своїх курсів на Edx.

Опубліковано: 12/08/16 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

DOU Проектор: Стартап Левел — спільнота українських стартапів з відповідями на питання засновників

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо прийняти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власного made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на valentina@dou.ua . Ідея Привіт, я Ігор Стефурак. Останні п'ять років працюю у акселераторі GrowthUP, а віднедавна ще й у венчурному фонді GrowthUP+. У жовтні 2015 року я запустивши перший проект для засновників стартапів — Воркселератор , сервіс пошуку стажерів та перших працівників, який розвиваю у вільний час. Натомість, 60% робочого часу проводжу за спілкуванням зі стартапами. Щодня доводиться відповідати на ті самі запитання засновників, які знаходяться на ранніх стадіях розвитку. Найчастіше розмова стосується: валідації ідей, процесу запуску, пошуку користувачів, побудови бізнес-моделей, отримання інвестицій, формування команди та юридичних моментів.

Опубліковано: 12/07/16 @ 10:12
Розділ Блоги Читати далі...

Що важливо?

02 Цей прийом став одним із самих крутих, які я освоїв за останній час, обчитавшись розумних книжок з управління часом і своєю долею. Цей прийом збільшив мою продуктивність на овер дохуя відсотків. Історія про те як скласти 42 дошки , щоб вийшов бізнес Зазвичай в таких книжках радять всякої хуйни цілу кучаку. Дуже багато всього. О, бля, поки пишу ці рядки народилася бізнес ідея: випускаємо брошурки по збільшенню ефективності. Одна брошурка — одна рада. Красиві такі, глянцеві, з інфографікою. Кожну з яких можна купити в кіоску по дорозі на роботу і прочитати за 10 хвилин поки їдеш в метро. Продавати, скажімо по 99 руб. Собівартість — три з половиною копійки. О-па! Ловіть ідею. Відволікся, бля. Хочу з вами поділитися одні прийомом. Дуже крутий прийом для збільшення продуктивності.

Опубліковано: 10/06/16 @ 02:28
Розділ Блоги Читати далі...

Android дайджест #17: Nearby, Multi-Window, Instant Run, SOLID

А також: обговорення анонсів Google I/O, перемога Google в патентному спорі, аналіз програми з ClassyShark, динамічний blur-ефект, програмування Go, Kotlin і Gradle, захист додатків, GDG DevFest і ще багато цікавого. Новини та аналітика Google перемагає Oracle в суді після шестирічної позови на мільярди доларів. Каменем спотикання були 11500 рядків коду java в ОС Android. Частка Android на ринку істотно зросла по всьому світу. Google готується додати Raspberry Pi 3 в AOSP, тепер це буде офіційно підтримує пристрій. Google Nearby : платформа для гиперлокации для Android. Буде доступна як частина Google Play Services, починаючи з версії KitKat. Бум додатків закінчився . Google буде брати тільки 15% від суми, яку сплачує користувач за підписку на додаток/сервіс. Support Library 23.4.0 . RxAndroid 1.2.0 . Поліпшена робота з планувальниками. Архітектура додатків Designing Offline Application Case Studies . Доповідь з Droidcon San Francisco від розробника з Google.

Опубліковано: 10/06/16 @ 09:53
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Чати кімнати, месенджери, чани нашої сео-шмео тусовки. Де?

Побродив нещодавно по форумах въебмастеров, які вдалося згадати і які вдалося знайти.. Подивився наскільки ні живі ще. Висновок такий: практично всі форуми мертві. Не зручні у використанні. Громіздкі. Захаращені туйовій хучей марення. Всі померли? Подумалося мені спочатку, що це наше співтовариство в цілому померло. Въебмастера розбіглися по заводам стали точити гайки цілими днями. Сайти-шмайты ніхто не робить, не монетизує, і ніяк не заробляє в інтернеті. А заробляє в Тырнете тільки Майл.груп. Але ж це не так! Або пішли в інше місце? Предполгаю, що просто змінилися майданчики. Люди пішли в месенджери, чатики, кімнатки, соціальні мережі й інші більш зручні місця для спілкування та обміну досвідом. Де всі? На розум приходить поки тільки сапочан і wmsn . Ще я моніторю кілька пабликов за CPA. Іноді проскакують видосы на Ютубі.

Опубліковано: 09/06/16 @ 12:38
Розділ Блоги Читати далі...

Найбільша дорвейная небезпека. Частина 2: Як я отмасштабировал помилку

fail-300 Я про неї заздалегідь був попереджений, тому не постраждав практично. Полягає вона в тому, що людина полуслучайно отримує якісь трафік/гроші і вирішує, що він розібрався в дорах і тепер можна гребти бабло лопатою. Вкладається у велику лопату і отримує хер так маленько. — Халіфа Ібн Нех А я от не був попереджений і постраждав від цього овер дохуя сильно. Хронологія подій Запив перші дори Очікування, перші бани Стрельнуло. Все круто. Финстрип. Фплюсе. Масштабування. Фейл. Смуток. Смуток. Печаль. Але на цьому історія не закінчилася. А наробив ще більше помилок. На цей раз я вирішив «нагнути Гошу» і регнул 300 доменів і забабахав 10 серверів для генерації . Про масштаб вкладень можна судити по финстрипу за лютий : вклав 23k руб. Це не спрацювало Виявилося, що це тупо не працює. Такі сайти на копипасте Гоша ДУЖЕ швидко обчислює і ставить поментку «СПАМ» , після якої можна про трафік з Гоші забути. Він стає рівним нулю.

Опубліковано: 05/06/16 @ 10:12
Розділ Блоги Читати далі...

Ти той, хто ти у себе в голові

151 Пам'ятаю якось брав інтерв'ю у Пожежника. І він тоді на одне з моїх запитань відповів так: Прикидайся поки сам не повіриш — Пожежник А я подумав: «Так це ж самообман!» Задрачиваешь самообман собі в голову поки дах не потече і поки не уверуешь в нього повністю. Потім твоя особистість буде побудована на сообмане. А це ризиковано, тому що тухлий цеглинка одного разу може випасти зі стрункого ряду стіни і обрушити її повністю. Так мені здавалося. Пам'ятаю тоді сильно на нього наїхав. Аж шкода стало. Тоді були важкі часи... Нам всім зараз важко. Я купую дошик в Ашані, тому що там дешевше, а мої товариші по арбітражу пиляють сервіси... — CPA Beginner Минуло 3 роки. І я зрозумів в чому суть. Може фраза просто така крива, тому мені не сподобалася. Тому я її переробив трохи, але зміст приблизно такий: Ти той, хто ти у себе в голові Ось яку я мислю хочу довести до вас, котаны.

Опубліковано: 02/06/16 @ 01:37
Розділ Блоги Читати далі...

Вибуховий пропозицію від BINPARTNER: до 70% Revenue Share на все літо!

for site АКЦІЯ: « Літо підвищених відрахувань! » З 1 червня по 31 серпня всі партнери отримають 60% revshare тарифом та 100% від першого депозиту + 35% за тарифом "100% ftd + 30% revshare". Якщо ви приєднуєтеся до BinPartner , покажіть скріншот вашого заробітку в будь-який інший партнерській програмі опціонів і отримаєте до 70% revshare тарифом і до 40% revshare за 100% FTD+revshare на все літо! Пара слів про BinPartner BinPartner — фінансова партнерська програма від брокера бінарних опціонів Binomo. Компанія стартувала у 2014 році і вже до початку 2016-го досягла значних успіхів у своїй ніші. В першу чергу вебмайстрів порадує можливість роботи з абсолютно будь-яким видом трафіку, а також статистика в режимі реального часу з докладним описом кожного пункту. Зручний і дружній інтерфейс порадує своїм потужним функціоналом. Заробіток здійснюється в доларах, а виведення коштів можливе на будь-яку доступну ЕРС без комісії.

Опубліковано: 02/06/16 @ 08:41
Розділ Блоги Читати далі...

Збільшу твою пипиську: сильно, швидко, гарантовано!

362700 Великий, товстий і довгий член — це добре. Дрібний, тонкий і короткий — не дуже. Як зробити з дрібного великий? Я знаю рецепт! Раз вже ти читаєш цей фердепердозный блог, то швидше за все у тебе є сайти в розробці. Але сайт сьогодні — це не тільки сторінки в інтернеті. Це потужний струмінь бобра кросспост в різні соціальні мережі. Користувачі підписуються на твої сайти саме в соціальних мережах. Вони уникають форм email підписки і ні за що не запам'ятають URL твого сайту. Ніколи. Особливо URL мого блогу =))) Тому дуже важливо мати прокаченные акаунти у всіх соціальних мережах, в яких твій сайт може бути представлений. Найчастіше це вконтактик, инстаграмчик, ютубик, одноклассники, твіттер, фейсбук, гуглоплюс, пинтерест та ін. Але так як число передплатників на лічильниках твоїх сторінок в соціальних мережах тухле: півтори каліки, то ніхто туди і не підписується, думаючи, що це тухляк, який тільки інформаційне поле буде засмічувати і без того изгаженное.

Опубліковано: 31/05/16 @ 01:44
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Финстрип за лютий 2016

Читачі блогу обурюються: Коли финстрип буде вже? Читав тільки заради финстрипов і теми доров... Зараз ні того, ні іншого.
— Raf Не публікував финстрипы 3 місяці. Соромно було. Час минув. Сором пройшов. Виправляюся. Все буде. Почнемо по-тихонечку з лютого місяця. Доходи Джерело Ad1 470 Телдери 460 VisitWeb 410 Разом 1340 Витрати Джерело Domain.NetHouse 9710 SimpleCloud 3800 1cloud 2725 Flops 2400 Vscale 2400 Телдери 860 Laravel Forge 750 Reg.ru 470 Rush-Analytics 300 NameCheap 165 SeAdd.net 100 OnlineSim.ru 40 Разом 23720 Баланс Загальна: -22380 руб. — В кінці січня Гоша забанив всі дори і я вирішив зробити їх ще більше, ще масштабніше, ще фердепердознее. Тому в лютому вбухав купу грошей на цю справу.

Опубліковано: 26/05/16 @ 07:35
Розділ Блоги Читати далі...

Просування інтернет магазину — движок, структура, контент, важливі елементи картки товару

Я хочу зробити невеликий список рекомендацій, які дозволять зрозуміти, як просувати інтернет магазин і вже з самого початку не наламати дров і зробити все максимально правильно з самого початку. Особисто у мене є практичний досвід просування та різних аксесуарів для них. І на основі його я і хочу поділитися рекомендаціями. Але в цілому, все що стосується SEO і розуміння буде підходити не тільки під кальянну тематику. Пункти будуть слідувати у вільному порядку, в якому вони прийшли до мене в голову. Вибір движка інтернет магазину — конструктор або самостійний движок Якщо коротко, то однозначно самостійний движок. Перший кальянний магазин був створений мною в 2013 році, пройшло 3 роки — він працює і донині. Він був створений на конструкторі nethouse.ru На момент, коли все робилося це здавалося легким і швидким способом почати. Та й це було безкоштовно. На даний момент щомісячна плата близько 250 рублів. Це перший мінус.

Опубліковано: 24/05/16 @ 12:38
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64