Внимание Google Recaptcha v3 + Contact Form 7

Сегодня случилась ситуация, которая заставила вспомнить что есть блог и в него нужно писать. 90% а может и больше сайтов, пользуются контактной формой и так повелось, что как правило за работу этой контактной формы отвечает плагин Contact Form 7 плагину этому уже не первый год и он отлично зарекомендовал себя как плагин для простой контактной формы или для сложных форм заказов с условиями и множеством полей. В декабре 2018 в плагин добавили совместимость Google Recaptcha v3 и полностью отказались от v2 (там где нужно нажимать «Я не Робот» и отгадывать картинки). Это очень здорово и удобно для пользователя, потому что ничего нигде не нужно вводить, решать примеры, искать картинки и тратить время на разгадывание капчи, но есть одно но.

Опубліковано: 19/04/19 @ 01:11
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Чим займається Developer Advocate та чому ця позиція непопулярна в Україні

Посада Developer Advocate в Україні зовсім непопулярна. Як каже , який займає її в The Linux Foundation , таких спеціалістів у нас можна перерахувати на пальцях однієї руки. Натомість DA є в таких компаніях, як Google, Microsoft або Amazon. При чому часто йдеться не про одну позицію, а про цілі команди. Тож які у Developer Advocate обов'язки, роль та місце в компанії, чим він відрізняється від sales-менеджера, як виміряти якість його роботи та яка специфіка такої позиції в комерційній компанії та оупенсорсній фундації. Чим займається Developer Advocate У різних компанія обов'язки такого спеціаліста матимуть свою специфіку. Проте можна виділити основні аспекти. DA, як розповідає Ігор Дворецький, — це місток між користувачами технологій та розробниками. Левова частина його роботи — виступи на конференціях, написання статей, участь у вся прикладена інформацію подкастів та інша публічна діяльність.

Опубліковано: 17/04/19 @ 11:54
Розділ Блоги Читати далі...

DOU Hobby: Стрільба – любов до зброї і ураження цілі

[DOU Hobby — рубрика про нетехнічних проектах IT-фахівців: творчість, цікаве хобі та інші lifestyle-досягнення. Якщо вам є про що розповісти — пишіть на valentina@dou.ua ] Лебединець Владислав , QA Engineer в Wargaming, захоплюється практичною стрільбою з дитинства. Зараз йому 25, і він наймолодший учасник професійної стрілецької команди, призер багатьох змагань. Разом з другом веде блог про стрілянину — ShooterSpace . В інтерв'ю Влад розповідає про тренуваннях і змаганнях, а також про свою любов до зброї. Матч Mini-rifle Ukraine — З чого почалося твоє захоплення? Давним-давно в далекій Галактиці... насправді, правда, давно. Здається, перше вогнепальну зброю хтось із дорослих дав мені чотири роки: тоді ж я вперше стріляв. Ну як я... У тому віці я б з віддачею не впорався, так що мої руки підтримували. Але сам постріл не налякав, а захопив. Це одне з найяскравіших спогадів. Ось тоді і стало зрозуміло: моє.

Опубліковано: 10/04/19 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

Чи повинна картка товарів бути унікальною?

Уникальность карточки товара Питання користувача: Який контент писати товарів, якщо вони відрізняються тільки кольором/відтінком/об'ємом? Наша відповідь: Якщо товарні картки відкриті до індексації, то в ідеалі всі їх опису повинні бути унікальним (докладне керівництво тут ) Але це в ідеалі. В реальності писати унікальний текст вручну – дуже довгий і трудомісткий процес з сумнівним ефектом. Це доцільно, якщо у вас мало товарів (до 400-500) або є багатий інвестор. Коли товару багато, і немає можливості створювати ручне опис для кожної позиції, розгляньте такі варіанти: 1. Робити унікальні опис тільки для тих товарів, які є перспективними з точки зору трафіку. Для інших карток використовувати схоже стандартне опис з відмінностями тільки в розмірі, кольорі, обсязі і т. д. 2. Використовувати автогенерацию описів. При правильному підході можна домогтися унікальності до 80%. 3. Уникализировать сторінку товарів тематичними блоками – «схожі товари», «з цим товаром шукають» і т. д.

Опубліковано: 04/04/19 @ 05:30
Розділ Блоги Читати далі...

Кремнієва долина Європи. Український програміст про життя в Естонії та роботу в Bolt (Taxify)

Мене звати Артем Верещака, мені 22, нещодавно закінчив Національний авіаційний університет. Упродовж навчання майже два роки працював у Luxoft, потім ще рік — у британському стартапі OneDome, розробка якого зосереджена в Києві. У роботі все влаштовувало, але хотілося спробувати життя не в Україні. Естонія не фігурувала в моїх намірах, та зрештою опинився в Таллінні: торік із серпня почав працювати інженером у компанії Bolt (до ребрендингу — Taxify). Співбесіди Мав на думці попрацювати за кордоном, але вже після закінчення університету. Тім паче у мене було замало досвіду. Та одного вечора, торік наприкінці березня, у LinkedIn прийшло повідомлення від рекрутера Bolt (тоді ще Taxify) з пропозицією порозмовляти й деякими подробицями щодо ймовірної роботи: опис роботи інженерів, релокейт-пакет, опціони тощо. Цікавий продукт, дух стартапу, стрімкий темп розвитку — усе це мене зацікавило. Мене чекала онлайнова тест-завдання за два дні після повідомлення рекрутера.

Опубліковано: 01/04/19 @ 08:04
Розділ Блоги Читати далі...

DOU Проектор: ReSell – безпечна купівля та продаж вживаної електроніки

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Привіт! Мене звуть Федір Симоненко, я co-founder проекту ReSell — маркетплейсу для простої і безпечної купівлі/продаж майже нової електроніки. З його допомогою ви можете оцінити свій старий девайс та продати його без будь-яких ризиків, а також купити майже новий пристрій з гарантією якості. Перед тім як присвятити себе цьому проекту, я встиг попрацювати розробником баз даних, а також займався автоматизацією бізнес-процесів та пошуком і інтеграцією ІТ-рішень у великій FMCG-компанії. Ідея Одного разу я вирішив продати декілька пристроїв, які не використовувалися та просто валялися у шафі. Це були смартфони Apple і HTC та електронна книга LBook.

Опубліковано: 19/03/19 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Як просувати сайт послуг на західному ринку: 5 методів

Внутрішня оптимізація та підготовка сайту до просування
– Юзабіліті
– Аудит технічних характеристик
– Внутрішня SEO-оптимізація
Линкбилдинг під західний ринок
– Прес-релізи
– Реєстрація на сабмитах
– Сайти відгуків та Q&A
– Пропагандистської та гостьові пости
– Крауд-маркетинг
– Спеціальні методи просування
Коротко про головне Багато власників сайтів з західної ЦА переконані, що просуватися на цей сегмент складно і витратно. Частина правди в цьому є. Головна складність західного линкбилдинга — культурний і мовний бар'єр, для подолання якого мало «прокачати» англійська до рівня intermediate. Саме пошук хорошого виконавця значно збільшує посилальний бюджет. Однак, експорт послуг на Заході приносить більше доходу, ніж в країнах СНД. Тому результат коштує своїх витрат. Ця стаття про те, як вийти на міжнародний ринок і не потрапити в халепу. Заснована на кейсах referr.ru .

Опубліковано: 19/03/19 @ 06:00
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

QA дайджест #36: тренди 2019, тестування з JavaScript, список потрібних чатиков

Мене звуть Максим, я працюю тестувальником ПЗ, з цікавістю стежу за подіями в світі тестування та IT. Збираю найкорисніше і з радістю ділюся з вами. Приємного читання! :) Почитати Microsoft опублікував код калькулятора Windows. А серед іншого і список ручних тест-кейсів. Аналіз коду і пошук багів в калькуляторі Windows. Тренди у тестуванні З , що нового в 2019-му? Рекомендується до перегляду відеоканал Іллі Комендантова. Дуже багато якісного матеріалу в стилі «тестувальник за роботою» і багато чого іншого. З турботою про користувача , або Як уберегти клієнтів від помилок. Додавання правил Postman . Нові мови програмування непомітно вбивають наш зв'язок з реальністю. Ретроспективні уроки автоматизації : інтерфейси. Спробуй інший підхід . Про экзокортекс (і блокнотики) . Або як звільнити свою пам'ять і нічого не забути. Історія одного попарно , або Як замінити мізки Гуглом і програти. Відкритий вебінар «Метод Попарно Testing в Black Box тестуванні».

Опубліковано: 15/03/19 @ 11:00
Розділ javascript Безпека Блоги Читати далі...

Навчання без учителя – вбивця математичного моделювання?

Всім привіт, мене звати Олександр Гончар. Я займаюся дослідженнями і впровадженням машинного навчання для аналізу біосигналів в Mawi Solutions, дослідженнями на перетині quantitative finance і машинного навчання в University of Verona і консультую компанії нескладно здогадатися щодо чого. Також веду популярний блог на Medium , виступаю на конференціях і митапах в Україні, Італії та інших країнах. У цій статті мова піде про те, як штучний інтелект не просто вирішує задачі на рівні людей або краще, а як навчити його розуміти навколишній світ так само, як його розуміють люди, а не якимись абстрактними «векторами». Найскладніше в цьому челленджері — змусити алгоритм робити це без підказок від людини взагалі. Деталі під катом. Все є вектор Більша частина програм машинного навчання, які ми знаємо, розроблені з допомогою алгоритмів, які навчаються з учителем.

Опубліковано: 28/02/19 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

DOU Проектор: NewsKit — Telegram-бот для фільтрування новин, створений 11-класниками

Усім привіт! Мене звати Дмитро Лопушанський, мені 16 років. Я — МАНівець і учень 11 класу СЗШ № 8 м. Львова з поглибленим вивченням німецької мови. Займаюся програмуванням майже 3 роки і за цей час створив вже декілька проектів. Зараз розвиваю NewsKit — чат-бот у Telegram, який надсилає добірку свіжих фільтрованих новин у зручний час з обраних новинних веб-сайтів. Ідея Під час навчання в IT-школі GoITeens на курсах Back-End та Front-End розробки 1 рік тому в мене з'єднання явилася ідея створити помічника, який бі сортував новини, які я люблю читати з цікавих мені сайтів. Я читаю переважно про нові гаджети, технології та ІТ-світ. Щоденне відвідування безлічі сайтів, які публікують цікаві новини на ці тими, стало вже моєю звичкою. Альо постійний моніторинг новинних сайтів і блогів забирав багато часу. Часто траплялося так, що на цих веб-сайтах з'єднання являлися зовсім недоречні або просто нецікаві статті.

Опубліковано: 26/02/19 @ 11:00
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Просів трафік після змін на сайті НИМ – як відновити?

Упала посещаемость с органики Питання клієнта: Після зміни h1, Title і Description на товарних картках і на головній сторінці просів трафік з пошукачів на 20%. Інтернет-магазину 4 роки, заголовки змінювалися приблизно на 2 тис. сторінок. Суть змін – зробили більш точне входження і привели все в єдиний стиль. Відвідуваність впала, але поведінка користувачів на сайті змінилося в кращу сторону – збільшилася час сесій і знизився відсоток відмови, так як ми добре пропрацювали картки товарів. Скільки потрібно часу, щоб відвідуваність сайту відновилася? Наші рекомендації Якщо падіння трафіку пов'язано саме зі зміною H1 і Title на сторінках товарних карток, то є ймовірність, що без повернення старих заголовків трафік не повернеться. Для початку переконайтеся, що падіння трафіку пов'язано саме з цими змінами. Порівняйте трафік за типом сторінок. Проаналізуйте динаміку трафіку на різних типах сторінок: а) картки товару; б) головна; в) лістинг; г) блозі.

Опубліковано: 25/02/19 @ 11:37
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Віра в ідею, culture fit і самонавчання: що вимагають від кандидатів каліфорнійські стартапи

Після 4 років роботи IT-рекрутером в українському аутсорсе я переїхала жити в Каліфорнії. Ще деякий час я продовжувала працювати рекрутером, але вже займалася пошуком IT-спеціалістів на території США і зовсім недавно вийшла на місцевий ринок праці в якості кандидата. У цій статті я постараюся висвітлити місцеві особливості відбору на технічні та нетехнічні позиції, грунтуючись на своїх спостереженнях. Говорячи про рекрутинг як такий, хочу зазначити, що процес і тривалість найму в Америці значно відрізняються від штату до штату. Приміром, деякі штати (Північна Кароліна, Массачусетс, Меріленд і т. д.) стали стрімко розвиватися в напрямку інформаційних технологій тільки останні 5-7 років, і ринок праці просто не встигає готувати або перепрофілювати достатню кількість кваліфікованих фахівців. Як результат, роботодавці стикаються з дефіцитом кадрів. В таких умовах досвідченого і грамотного фахівця знайти роботу не складе великої праці.

Опубліковано: 21/02/19 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Финстрип за Січень 2019, інфо-сайти. Місяць приніс відкат майже в 2 рази

Всього сайтів в роботі: 4 шт. Опубліковано 109 статей. Всього трафіку в середньому в день: 17352 (пройшов міс 17583) Дохід РМЯ: 32094 р. (пройшов міс 48516) Дохід ADsense: 535*66=35310 р. (пройшов міс 1052 дол*66=72588) Дохід Пуши: 18578 р. (пройшов міс 20341) Дохід пряма реклама: 3000 р Всього: 88 982 р. (пройшов міс 156 445) Все в подробицях я публікую (з самого початку роботи над інфо сайтами) на форумі F-seo в закритому розділі з финстрипами https://f-seo.ru/master/index.php#finstripy.70 — кому цікаво реєструйтесь та додавайте свої стрипи, щоб бачити стрипи інших. Розбір польотів дохід знизився в 2 рази при тому ж трафік — закінчилися жирні місяці: листопад і грудень; тепер потрібно чекати кінця березня, щоб зробити висновки і зрозуміти, як буде себе вести дохід; у цьому місяці було опубліковано рекордну для мене кількість статей 109 штук тк підключив в допомогу до мого КМ ще Фабрику Олексія (публікація контенту під ключ), заходьте в групу в телеграм https://t.

Опубліковано: 01/02/19 @ 11:10
Розділ Блоги Читати далі...

Як побудувати посилальну стратегію сайту

Cсылочный взрыв Ahrefs Навколо посилань ведеться чимало суперечок. Часто молоді оптимізатори, маркетологи і власники сайтів кидаються з крайності в крайність – від масової закупівлі сірих лінків (за принципом чим більше, тим краще), до повного заперечення цього методу просування. Ми в referr.ru вважаємо, що істина посередині. Як виробити оптимальну стратегію просування з допомогою посилальної маси – про це стаття.
Що таке посилальна стратегія і як за неї боротися На що звертати увагу Анкорный лист Динамічний ріст маси Якість донорів Методи отримання посилань Каталоги і довідники Роботодавці Сайти відгуків Аутріч, крос-маркетинг – гостьові статті Крауд-маркетинг Висновки Що таке посилальна стратегія і як за неї боротися Посилальна стратегія – це комплекс дій по просуванню сайту в пошукових системах за допомогою планомірного нарощування кількості лінків. Суть полягає у розміщенні з посиланнями на сторонніх ресурсах.

Опубліковано: 24/01/19 @ 07:57
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

DOU Проектор: SimpleAdmin — універсальна адмінпанель без допомоги програміста

У рубриці DOU Проектор всі бажаючі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власної made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Мене звати Дмитро Струков, я CEO сервісу SimpleAdmin . Це універсальна адміністративна панель, що дозволяє підключити додаток (мобільний, веб) на будь-якій мові програмування до сервісу. Людина без спеціальних технічних навичок за допомогою інтерфейсу зможе додати необхідні поля і ресурси для управління контентом на сайті. Ідея Одного разу до мене прийшла ідея створення свого open source проекту. Досить часто на етапі співбесіди в компанію просять виконати тестове завдання, і дуже зручно замість цього просто відправити посилання на репозиторій з прикладами коду. А перспектива допомогти колегам з рішенням їх повсякденних проблем ще більше зарядила мене енергією.

Опубліковано: 22/01/19 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Java дайджест #41: підсумки 2018-го і прогнози на 2019-й

Посилання, на які краще таки натиснути (на думку автора), відзначені знаком (!) 2018 Raw (String Literals не потрапляють в Java 12. І поки виходив цей випуск дайджесту, перезапустили обговорення Raw String Literals . IBM купив Red Hat . MicroProfile wins a 2018 duke's Choice Award . MicroProfile-вже більше 2-х років. Вийшла версія 2.1 . Як часто ви зустрічали проекти, зроблені на ньому? (!) Підбірка про GraalVM за 2018 рік, для тих, хто ігнорував цю тему в минулому році. 2019 (!) Reactive Programming and Relational Databases з спрингового блогу. Складається враження що 2019-й буде роком реактивного підходу, тому варто глянути і на актуальний майлстоун R2DBC 1.0 . Передбачення на 2019-й від Simon Ritter. Передбачення на 2019-й від InfoQ. Щось на зразок новин (!) Hystrix все . (!) Вийшов Amazon Corretto — OpenJDKвід Amazon. Вийшов Gradle 5 . Вийшов Spring Boot 2.1.0 . Вийшла IntelliJ IDEA 2018.3 . Вийшов Spring Cloud for Alibaba 0.2.1 .

Опубліковано: 18/01/19 @ 08:23
Розділ Блоги Читати далі...

Як я працюю: Антон Бойко, Senior Solution Architect в Ciklum і засновник Microsoft-спільноти

[В рубриці «Як я працюю» ми запрошуємо гостя розповісти про свою роботу, організації воркспейса, корисних інструментах і лайфхаках] Антон Бойко — Senior Solution Architect в Ciklum, а також засновник спільноти Microsoft Azure Ukraine User Group . Працює в IT більше 10 років, з 2011 року розробляє програми на базі Microsoft Azure. Антон — володар почесного звання Microsoft Azure Most Valuable Professional (MVP) з 2014 року. Разом з колегами по співтовариству він організовує дві популярні конференції Microsoft Azure — AzureDay і Global Azure Bootcamp . Про себе У дитинстві я часто хворіла і багато часу проводив вдома — так і прокинувся інтерес до комп'ютерів. Разом з друзями ми активно грали в комп'ютерні ігри і мріяли самі написати гру. У 90-х батьки відправили мене, школяра, на курси по «залізу» при КПІ. Після цього я став сам апгрейдити домашній комп'ютер, встановлював всім родичам софт і допомагав у купівлі обладнання.

Опубліковано: 27/12/18 @ 12:00
Розділ Блоги Читати далі...

Product Management дайджест #6: A/B тестування в Twitter, пріоритизація фіч за моделлю Кано

Всім привіт, мене звати Саша Ємельянов. Півтора року я працював у MacPaw, а зараз переїхав жити і працювати в Лондон. Тепер я Revenue Product Manager в найбільшому дейтинг-додатку в світі — Badoo. У цьому випуску: як підходити до створення UX-продукту, висновки з історії Netflix, подкаст про UX Research, як погоджувати продукт і маркетинг. Почитати З переходом в лондонський Badoo я зіткнувся з величезною кількістю даних і сотнями A/B тестів (може, не як у Booking.com, але теж пристойно). У своєму ресерче натрапив на дуже непоганий цикл статей про A/B тестування в Twitter, які і хочу представити вашій увазі: Мій колега по Badoo Тобі Уілкінс веде свій блог, в якому розповів про те, якими принципами ми керуємось , проводячи продуктові експерименти. Розбавимо теорію історією про те, як Netflix в далекі 2000-е 6 років безуспішно намагався додати соціальну складову в продукт, але закрив фічу. Сама історія не виглядає вражаючою, але з неї зроблені хороші висновки.

Опубліковано: 24/12/18 @ 08:13
Розділ Блоги Читати далі...

Підсумки 2018 року і плани на 2019

Итоги 2018 года и планы на 2019 Дорогі друзі, прийшов час підвести підсумки року, що минає. Цей рік вийшов дуже цікавим, продуктивним і насиченим. У мене було 10 поїздок. 7 з них з доповідями на конференції, 3 у відпустку. Це був самий насичений поїздками рік в моєму житті, якщо не вважати часів, коли я був далекобійником в Америці . Я зробив окрему сторінку на своєму блозі Мої доповіді , де всі виступи культурно систематизовані по поличках . Люблю порядок і систему Коли навколо порядок, то і в голові теж порядок! Конференції 2018 рік вийшов для мене рекордним за кількістю виступів. Якщо 2017 я виступав на оффлайн заході 1 разів, то в 2018 я робив доповіді 7 разів.

Опубліковано: 13/12/18 @ 09:27
Розділ Блоги Читати далі...

Як відключити Gutenberg

Нещодавно я організовував невелике опитування в Twitter з приводу того чи подобається новий редактор блогерам і відповіді були неоднозначні, комусь подобається, комусь не дуже. Особисто я на даному етапі наших взаємин з ним його просто ненавиджу . Можливо це звучить голосно, але він цього заслуговує. Коли ви зайшли в адмінку і бачите оголошення про те що: «Гряде новий видавничий досвід» не повторюйте помилок багатьох і не натискайте «Встановити Guttenberg». Замість цього краще натиснути «Встановити Classic Editor». Чому саме так? Виявляється при включеному Guttenberg редакторі, плагіни які роблю кирилическими посилання, перестають їх обробляти і ви отримуєте посилання виду: mysite.com/название-моей-записи на момент написання посту cyr3lat cyr-to-lat не обробляють посилання нових записів.

Опубліковано: 10/12/18 @ 12:06
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64