DOU Hobby: Спортивний туризм — з найглибшої печери світу на семитысячники Паміру

[DOU Hobby — рубрика про нетехнічних проектах IT-фахівців: творчість, цікаве хобі та інші lifestyle-досягнення. Якщо вам є про що розповісти — пишіть на valentina@dou.ua ] Євген Лата — керівник відділу маркетингу в Serpstat, професійний спелеолог, альпініст, марафонець і трейлраннер. До приходу в компанію Женя проводив в середньому за 8 місяців в році у подорожах і експедиціях. Побував у найглибшій печері світу Крубера-Воронячої, на семитысячниках Паміру, досліджував стародавні підземні поховання людей в Європі, рік прожив в Африці. — Женя, як ви зацікавилися спелеологією та альпінізмом? Чим подобаються ці види спорту? Це найскладніше питання, на яке мені доводиться відповідати. Чому тягне? Та тому що вже важко уявити собі життя без гір та пригод. Напевно, це в мене з дитинства. Мене виховували на книгах про першовідкривачів, піратів, про мандрівників і пригоди. Поки всі діти цікавилися Людиною-Павуком і Бетменом, моїми супер героями були Колумб, Тур Хейєрдал і Скотт Амундсен.

Опубліковано: 24/08/17 @ 07:00
Розділ Блоги Читати далі...

Корольов — новий пошуковий алгоритм Яндекса

inx960x640 Я більше ніж упевнений, що пошук став краще. Але в той же час із закриттям старих дірок відкрили нові. Так, нейромережа складно обдурити, особливо на навчальній вибірці з оцінок мільйонів користувачів. Але дірки все одно будуть, і ними будуть користуватися. Крім того, з нетерпінням чекаємо нових курсів від инфоцыган про те, як просуватися в умовах нового пошукового алгоритму і тд. ЅЕОшные контори будуть підвищувати кости за рахунок того, що їм доведеться працювати в нових умовах і оцінювати більше факторів, а так само впливати на більшу кількість факторів. Так що замовники — чекайте нової локшини на вуха. Як на мене, видачі, можливо, зникнуть дори, природно не всі. Але ситуація з гуглом показує, що дори не зникнуть від слова зовсім. В гуглі дори досі живуть, не ті звісно, що 5 років тому, а нові, свіжі, розумні. Вебмайстрам я думаю сильно турбуватися найближчим часом не треба буде.

Опубліковано: 22/08/17 @ 06:55
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Інтерв'ю - Яр Громов, автор блогу yargromov.com і творець форуму mfc.guru

Интервью - Яр Громов, автор блога yargromov.com и создатель форума mfc.guru Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Яр Громов, автор блогу http://yargromov.com/ і творець форуму . Я познайомився з Яром на минулому SEO конференції в Калінінграді. Ми відмінно спілкувалися та ділилися напрацюваннями. Яр дуже досвідчений і знаючий фахівець, і я запропонував йому дати інтерв'ю для читачів мого блогу. Я дякую Яру за цікаві відповіді і приділений час. Отже, зустрічайте - Яр Громов! Привіт, Яр! Розкажи, як ти прийшов в SEO і взагалі в роботу в інтернеті? З чого починав? Які труднощі переживав у перший час? Привіт, Михайло. Прийшов в сайтострой я в далекому 2005 році і відчував ті ж труднощі, що і решта – пісня, наприклад, скачивалась 2-3 ночі ). Стара гвардія мене пам'ятає по іншому ніку, але це вже все історія. Якщо без жартів, то на той момент не було ніякої відкритої інформації, всі збиралися на форумах, трохи пізніше пішла хвиля перших блогів.

Опубліковано: 17/08/17 @ 01:06
Розділ Блоги Читати далі...

DOU Books: 5 книг, які радить Всеволод Демкин

Від редакції: в рубриці DOU Books учасники спільноти розповідають про п'ять улюблених книгах — тих, які змінюють світогляд і можуть бути корисні читачам-колегам. [Всеволод Демкин — інженер-дослідник і викладач. Лисп, обробка природних текстів, машинне навчання. Причетний до lang-uk і m8nware . Більше інформації тут ] Коли мене просять дати рекомендації книг, я зазвичай важко відповісти, тому що в останні роки дуже мало читаю саме книги. В основному це окремі глави, статті, блог-пости і листування. Такий ось ADHD. Або просто формат книг відживає своє, так як важко зібрати настільки великий обсяг тексту, щоб він був рівномірно корисний і цікавий. Але коли ж то життя було більш розміреним і можна було дозволити собі почитати книжку... :) Так чи інакше, кілька книжок за своє життя я таки прочитав і навіть, якщо покопатися, виявляється, можу порекомендувати щось. Practical Common Lisp .

Опубліковано: 10/08/17 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

Ruby/Rails дайджест #8: реліз Active Storage, масштабується RoR чи все-таки ні, курси з вивчення Ruby/Rails

Всім привіт! У липні було багато гарячих новин, і ми хочемо поділитися ними в нашому дайджесті. Пропонуємо вашій увазі новини про Active Storage, збірки статей про принципі SOLID, машинному навчанні та штучному інтелекті з використанням мови Ruby, дискусію про масштабованості Ruby on Rails, а також множинні туторіали та кейси на тематику Ruby/Rails. Не забудьте перевірити, які конференції проходять восени і що вас чекає на курсах з вивчення Ruby/Ruby on Rails від RubyGarage. Почитати Серія з п'яти статей, де кожному SOLID принципом присвячена окрема стаття та наводяться приклади, як можна використовувати ці принципи в Ruby:
[S]OLID — Single Responsibility Principle by example — принцип єдиної відповідальності. S[O]LID — Open/Closed Principle by example — принцип відкритості/закритості. SO[L]ID — Liskov Substitution Principle — принцип підстановки Барбари Лисков. SOL[I]D — Interface Segregation Principle — принцип поділу інтерфейсу.

Опубліковано: 05/08/17 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

Кращі плагіни WordPress - 130 плагінів

Лучшие плагины WordPress - 130 плагинов Сайт дня: Комплексна розкрутка сайтів - це те, що Вам потрібно! Дорогі друзі, сьогодні я поділюся своєю новою підбіркою кращих плагінів WordPress. На підготовку, систематизацію і написання цієї збірки я витратив в сумі сім днів. Список плагінів не просто оновлено. Це повністю нова добірка з урахуванням розвитку сучасного інтернету, блогосфери і соціальних сервісів. Плагіни, які давно не оновлювалися і не працюють у нових версіях WordPress (нехай навіть вони і були популярні в минулому), я не став включати в добірку. Я також не гнався за тим, щоб помістити у цю добірку максимально велику кількість плагінів - в цьому немає необхідності. Для кожного пункту я переглянув десятки плагінів і вибрав кращі, на мою думку. Сенс не в тому, щоб поставити багато плагінів, а в тому, щоб знайти оптимальні для своїх потреб. Так що пробуйте і вибирайте . Уффф, подивився на число, що вийшло, плагінів, і самому стало страшно .

Опубліковано: 28/07/17 @ 06:43
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Арбітраж трафіку з Youtube на CPA офферах

picture 1 За останні роки методи арбітражу трафіку обросли різноманітними прийомами, тонкощами, фішками, блек і вайт листами та іншими особливостями, але самі основні джерела залишаються одними і тими ж – контекстна реклама, таргет, тизерну мережі і MFA сайти. У цій же статті буде досі не дуже популярний у арбітражніков джерело – Youtube. Є два основних способи видобутку трафіку з Youtube – просування власних відео з посиланнями під ними на офер і платне розміщення посилань під чужими популярними відео. Найбільш ефективно заходить реклама ігрових та мобільних оферів. Просування власних відео У цьому випадку ви створюєте власний канал і завантажуєте на нього відео, працюєте з семантикою в назві, описі і тегах ролика, рекламуєте його на популярних каналах за допомогою покупки лайків, коментарів, додати в обране і іншими способами, збираючи максимально можлива кількість переглядів.

Опубліковано: 26/07/17 @ 04:35
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Пошук посилальних донорів. Як знайти майданчики для розміщення зовнішніх посилань

mainimage-min Підбір майданчиків для просування – найбільш трудомістка частина процесу нарощування зовнішніх посилань. Особливо складно доводиться вебмайстрам, які не володіють досвідом експериментування, не мають майданчиків для тестів і вибирають загальнодоступні посилання на біржах за певним набором вбудованих показників. Таку стратегію можна охарактеризувати широко відомою фразою «пальцем в небо». У цій статті я розповім про стратегію підбору майданчиків, заснованої на аналізі посилального профілю конкурентів. Суть її полягає в тому, щоб знайти та розмістити посилання на тих самих донорів, які посилаються на ваших конкурентів .

Опубліковано: 25/07/17 @ 06:00
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Уяви

[Про автора: Юрій Савка — має 8+ років досвіду роботи в ІТ, наразі працює на посаді Senior Software Engineer в ResearchGate в Берліні, веде блог ] Уяви, що завтра тобі викинуть на вулицю Твій шикарний офіс, твоє зручне крісло, тенісний стіл і кавомашина залишаться лише у снах. Не віриться? Компанії банкрутують щороку. Ті, що виживають, часто ідуть на масові скорочення. Від цього не застрахований ніхто — ні лідери ринку, ні маленькі милі єдинорожки. В один момент життя може категорично змінитися, і що тоді? Коли востаннє ти був на співбесіді? Говорив з людьми не з позиції мега-архітектора, а простого смертного? Коли розбирався з чимось незнайомим, не пов'язаність язаним з улюбленим десятирічним проектом? Уяви, що завтра твій основний інструмент заіржавіє Несуттєво, що це: фреймворк, платформа, мова програмування. Технології помирають, щоб дати життя новим.

Опубліковано: 17/07/17 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

Интервью - Газиз Исмаил, автор блога site4business.net

Интервью - Газиз Исмаил, автор блога site4business.net Дорогие друзья, сегодня в гостях у shakin.ru - Газиз Исмаил, автор блога . Когда я попал на блог Газиза, то мне сразу понравились его статьи. Все очень подробно и основательно. Сейчас мало кто так пишет. Я благодарю Газиза за уделенное время и интересные ответы. Итак, встречайте - Газиз Исмаил! Привет, Газиз! Расскажи о себе - где ты родился и вырос, на кого учился? Михаил привет! Прежде всего хочу сказать тебе спасибо за предложение дать интервью. Для меня это честь, так как твой блог - один из тех, которые я читаю с первых дней увлечения SEO. Родился и вырос я в городе Ленгер, который расположен в горной части на юге Казахстана. Кстати, у меня часто спрашивают, почему у города такое необычное название. Дело в том, что его назвали в честь мужчины немецкой национальности, который нашел здесь залежи угля. Учился я на юриста, но работать по специальности не довелось. Все дело в том, что профессия юриста была мечтой моего отца. А мне всегда была ближе тема предпринимательства.

Опубліковано: 13/07/17 @ 08:46
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Газиз Ісмаїл, автор блогу site4business.net

Интервью - Газиз Исмаил, автор блога site4business.net Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Газиз Ісмаїл, автор блогу . Коли я потрапив на блозі Газиза, то мені відразу сподобалися його статті. Все дуже докладно і грунтовно. Зараз мало хто так пише. Я дякую Газиза за приділений час та цікаві відповіді. Отже, зустрічайте - Газиз Ісмаїл! Привіт, Газиз! Розкажи про себе - де ти народився і виріс, на кого вчився? Михайло привіт! Перш за все хочу сказати тобі спасибі за пропозицію дати інтерв'ю. Для мене це честь, так як твій блог - один з тих, які я читаю з перших днів захоплення SEO. Народився і виріс я в місті Ленгер, який розташований в гірській частині на півдні Казахстану. До речі, у мене часто запитують, чому у міста така незвичайна назва. Справа в тому, що його назвали на честь чоловіка німецької національності, який знайшов тут поклади вугілля. Навчався на юриста, але працювати за фахом не довелося. Вся справа в тому, що професія юриста була мрією мого батька. А мені завжди була ближче тема підприємництва.

Опубліковано: 13/07/17 @ 08:46
Розділ Блоги Читати далі...

Scala дайджест #7: нова середа AI на основі Scala, популярність мов для DataScience, відео ScalaUA і ScalaDays

У випуску: нова версія плагіна IDEA з підтримкою Akka, Scala-native-0.3.0, Typelevel почала поширювати свої книги безкоштовно, про проблеми в дизайні мови, моніторинг Akka-додатки за допомогою Kamon, Scala база даних, спеціалізована для зберігання Blockchain. Інструментальні засоби і сервера додатків Нова версія plugin-а IDEA з підтримкою Akka Чи Хао випустив Ammonite — 1.0 і збирає гроші на підтримку розробки, пропонуючи вставити рекламу в привітанні Шматки коду з Scala-скрипка некваліфікований робітник можна вставляти в блоги Medium У AST Explorer додана підтримка Scala Vertx.io додав підтримку Scala Розвиток мови Можливий дизайн підсистеми макросів в dotty Scala-native-0.3.

Опубліковано: 08/07/17 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

Управління проектами і задачами при роботі з інформаційними сайтами. Огляд сервісу Wrike для делегування розміщення статей

Вітаю всіх читачів мого блогу. Сьогодні на порядку денному огляд сервісу за рішенням організації своїх завдань і проектів, а також делегування при роботі з інформаційними сайтами і не тільки. Як ви здогадалися з назви, сервіс носить назву Wrike і призначений для управління проектами онлайн. Але давайте почнемо по порядку і спочатку поговоримо про постановці завдання і з чим я зіткнувся вже більше 6 місяців створюючи і просуваючи інфо-сайти.
Які завдання ми розглядаємо в першу чергу при запуску інфо-сайту Наведу невеликий список того, з чим доведеться працювати при запуску сайту, не важливо інфо або звичайного комерційного. установка движка сайту на хостинг; установка плагінів; налаштування рушія, плагінів, теми (дизайну); складання семантичного ядра і відповідної структури сайту; написання та розміщення контенту на сайт; роботи з зовнішньої оптимізації (smm, посилальний профіль). Якщо брати великими мазками, то все виглядає саме так.

Опубліковано: 07/07/17 @ 11:58
Розділ seo Блоги Сервіси Читати далі...

Інфо-сайти: підсумки червень 2017. Траф розганяється, рекорд з публікацій, перші 3К руб з контексту

Продовжуємо хреначить і розвивати інформаційні сайти. Весь місяць був присвячений цьому. Сьогодні як зазвичай звіт. Якщо коротко, то зростання в усьому триває: публікації, трафік, дохід. Природно не так бадьоро, як хотілося б, але треба краще відбудовувати системи, плюс починати тестувати блоки з контекстною рекламою. Тепер по порядку.
Публікації Публікації поставлені на потік. По цій темі вже писав у попередніх звітах, тут вже щось додати поки не можу. Поки мінімальні обороти, вистачає моїх рук, щоб видати завдання КМ і потім перевірити. Далі потрібно буде ще одного КМ. А потім проверяльщика і публікатора, але це поки не точно. У середньому КМ при частковій зайнятості робить 50-90 статей в міс. При повній зайнятості, можливо зможе і 150. Усього опубліковано за червень 98 статей (+25 статей у порівнянні з травнем 2017). Трафік Всього в роботі 2 інфо-сайту мед тематики — над ними йде активна робота по наповненню.

Опубліковано: 02/07/17 @ 01:17
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

SQL Server Дайджест #14: SQL Server 2017 Performance Improvements, BI and DWH, материалы с SQLSaturday Kyiv

SQLSaturday прошла, да здравствует SQLSaturday! :) В то время, когда стали доступны материалы докладов SQLSaturday Kyiv, вовсю идёт подготовка к SQLSatuday Lviv. Куча новостей по новинкам автоматической оптимизации запросов в новой версии SQL Server. Новые статьи Пола Рендала, Дмитрия Пилюгина, Пола Уайта и и уже традиционный BI раздел от Евгения Полоничко. Все это и многое другое в этом дайджесте. SQLSaturday Материалы Докладов SQLSaturday Kyiv 2017 доступны для загрузки. Спасибо всем за участие! Наши прекрасные докладчики выгрузили все материалы своих докладов на сайт. Качайте и наслаждайтесь :) SQLSaturday Lviv 2017  — наша любимая конференция SQLSaturday недавно прошла в Киеве и вот отличная новость от лидера львовского сообщества Сергея Лунякина: SQLSaturday снова в Украине! 20 августа пройдёт конференция SQLSaturday во Львове. Если вы хотите послушать качественные доклады по SQL Server, BI и базам данных, регистрируйтесь прямо сейчас! Количество мест ограничено.

Опубліковано: 01/07/17 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

Шлях самоучки: pet-проекти і підводні камені самостійного вивчення IT

Щоб влаштуватися на свою першу роботу, починаючому розробнику недостатньо мати тільки теоретичні знання за фахом: навіть від новачків роботодавці вимагають наявність досвіду і практичних умінь. Але звідки взяти досвід, якщо без нього нікуди не беруть? Один з варіантів — придумати і розробити власний проект, попутно освоївши нові технології. Ми розпитали активних студентів ХНУРЕ, КПІ та ЛП про їх перших розробках, pet-проектах, а також складнощі, які можуть очікувати новачків на шляху самостійного вивчення програмування. Антон Кулик та експерименти Антон почав цікавитися програмуванням ще в школі: навчався верстати, копіював різні шаблони, щоб набити руку. За більш цікаві проекти взявся на першому курсі університету — портувати розклад з сайту вузу собі в Google Calendar.

Опубліковано: 26/06/17 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

Поради сеньйорів: як прокачати знання junior Java

Поради сеньйорів — нова рубрика, у рамках якої досвідчені фахівці діляться практичними порадами з джуниорами — загальні лайфхаки по навчанню, які книги та ресурси читати, які навички освоювати і багато іншого. У цьому випуску говоримо про Java розробників. Павло Желнов , Senior Java Developer, 18 років досвіду розробки Java: Програміст — чарівник, який в змозі виконати будь-які бажання й примхи, використовуючи при цьому всього лише один засіб — мова програмування. Мову потрібно знати досконало. Це фундамент, на якому будується проект, від невеликого веб-сайту до банківського ентерпрайза. Без цих знань важко створити гнучку, масштабовану і безпечну систему, що працює стабільно і ефективно. Де їх можна отримати? Документація класів Java Найбільш достовірне джерело інформації, для чого служить той чи інший клас, які проблеми вирішує найкраще. Творці мови постаралися на славу, суттєво спростивши нам життя! Книги Чудовий засіб, звідки ми черпаємо корисну інформацію.

Опубліковано: 22/06/17 @ 07:00
Розділ Блоги Читати далі...

Все, що вам потрібно знати про формати звітів у тестуванні З

Щоразу, коли я зустрічаюся з проектом, в якому без причини винайшли свій новий формат звітів мені хочеться зробити щось ще для популяризації існуючих форматів. Останнім часом таких випадків було декілька. У перший раз я додав підтримку підсвічування синтаксису TAP в бібліотеку highlight.js потім додав підтримку синтаксису формату SubUnit. Ну і в останній раз після зустрічі з одним із таких проектів я зібрав воєдино всю інформацію з цих форматів в одному місці і вийшла невелика книжка. Таким чином, цей текст — мій хрестовий похід проти разножопицы з тестовими результатами в розробці :) У наш час ні один серйозний програмний проект не обходиться без тестування. Тестування може бути ручне та автоматизоване, компонентне і системне, регулярне і не дуже, але воно повинно бути. А якщо регулярне тестування, то разом з ним з'являються звіти про результати тестування. І чим більше проект, тим більше у вас даних про проведеному тестуванні.

Опубліковано: 19/06/17 @ 10:02
Розділ Блоги Читати далі...

Кейс Kwork – заощадив 1800 руб. і отримав 25 ТИЦастых посилань

2017.06.05-16.54.42 Я вже писав про фріланс біржу Kwork . Тоді в коментарях її жартома назвали біржею рабів. З однієї простої причини – все фріланс-послуги на ній ви можете замовити за 500 руб. Від вічних посилань і SEO аудиту до розробки логотипу або навіть дизайну сайту. 500 рублів це свого роду "цеглинка", з яких складається виконання стоїть перед вами завдання. Багато вебмастера з часом приходять до висновку, що рутину і багато дрібні завдання потрібно делегувати. Kwork в цьому плані — дуже зручний помічник. Цінник на послуги невисокий, а серед великого розмаїття кворков можна знайти дійсно цікаві пропозиції. Як працює Kwork? Просто в пошуку знаходите відповідну послугу і замовляєте її в пару кліків. При цьому швидкість виконання в середньому досить висока – 1-2 дні. І це дійсно так, сам не раз користувався послугами сервісу для дрібних рутинних завдань. Також є гарантія повернення коштів, але це потрібно швидше, щоб захиститися від можливих шахраїв.

Опубліковано: 15/06/17 @ 02:59
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Кейс Kwork – сэкономил 1800 руб. и получил 25 ТИЦастых ссылок

2017.06.05-16.54.42 Я уже писал про фриланс биржу Kwork . Тогда в комментариях ее в шутку назвали биржей рабов. По одной простой причине – все фриланс-услуги на ней вы можете заказать за 500 руб. От вечных ссылок и SEO аудита до разработки логотипа или даже дизайна сайта. 500 рублей это своего рода кирпичик, из которых складывается выполнение стоящей перед вами задачи. Многие вебмастера со временем приходят к выводу, что рутину и многие мелкие задачи нужно делегировать. Kwork в этом плане — очень удобный помощник. Ценник на услуги невысокий, а среди большого разнообразия кворков можно найти действительно интересные предложения. Как работает Kwork? Просто в поиске находите подходящую услугу и заказываете ее в пару кликов. При этом скорость выполнения в среднем достаточно высокая – 1-2 дня. И это действительно так, сам не раз пользовался услугами сервиса для мелких рутинных задач. Также есть гарантия возврата средств, но это нужно скорее, чтобы защититься от возможных мошенников.

Опубліковано: 15/06/17 @ 02:59
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64