Twitter був заблокований владою Пакистану на 12:00

Twitter був заблокований владою Пакистану на 12:00 Twitter був заблокований владою Пакистану на 12:00 20 травня в Пакистані за рішенням місцевої влади був заблокований Twitter. Блокування сервісу мікроблогів тривала 12:00, після чого популярний сервіс був знову відкритий для користувачів Пакистану. Рішення про розблокування телекомунікаційна адміністрація країни ніяк не прокоментувала. Причиною блокування Twitter пакистанськими властями стала відмова адміністрації сервісу видалити матеріали, які здалися чиновникам антиісламськими. У цих матеріалах містилася інформація про конкурс карикатур, організованому користувачами мережі Facebook. Між іншим, конкурсів фотографій в мережі проводиться набагато більше. Виграти в них допоможе сайт . Що стосується карикатур, їх темою було обрано пророк Мухаммед, тому навіть згадка про конкурс в Twitter офіційний Пакистан визнав богохульством.

Опубліковано: 22/05/12 @ 12:37
Розділ Блоги Читати далі...

56-й випуск подкасту « Відверто про IT кар'єризм ». Бесіда з Сергієм Мовчаном , куратором навчання в казковому королівстві

У випуску піде мова про освіту в IT компаніях , блогінг , власний шлях кар'єрного росту і як буває сумно, коли йдуть учні. В програмі: Про во'IT'і Перший досвід роботи, в пошуках казкового королівства Постійне навчання як процес Інфляція в IT блогінг Тролінг і критика Іноді учні йдуть Книги у випуску : Професія - Айзек Айзіме . Managing Humans : Biting and Humorous Tales of a Software Engineering Manager - Michael Lopp .
Пряме посилання на файл . Подкаст на iTunes . Випуск записаний при підтримці IT -компанії AltexSoft . Адреса компанії в мережі Інтернет: www.altexsoft.com . Дякуємо за допомогу в організації запису компанію .

Опубліковано: 22/05/12 @ 10:38
Розділ Блоги Читати далі...

Живий журнал обзавівся доменом. Рф

Живий журнал обзавівся доменом. рф Живий журнал обзавівся доменом. рф 16 травня керівник російського підрозділу LiveJournal Ілля Дронов повідомив в своєму блозі про те, що LJ тепер володіє доменом жж.рф, доступ до якого користувачі можуть отримати вже сьогодні. Послуга, однак, не безкоштовна: підключити кириличний адресу можна за тисячу місцевих ЖЖ-шних жетонів (10 доларів). Це разова оплата, адреса прив'язується до щоденника на необмежений термін. Адреса виду "імярек.жж.рф" не видається самостійно, а прив'язується до вже існуючого щоденнику з класичним латинським адресою blogname.livejournal.com. Причому російських імен до блогу можна прив'язати будь-яку кількість. Раніше всім бажаючим вже видавалися (безкоштовно) укорочені адреси в RU-зоні формату blogname.lj.ru. Кириличний адресу поки що доступний лише користувачам нової версії журналу, яка поки що в стадії "бета".

Опубліковано: 19/05/12 @ 07:44
Розділ Блоги Домени Читати далі...

Стаття Хелла видалена з « Трибуни Громадської палати»

Стаття Хелла видалена з« Трибуни Громадської палати » Стаття Хелла видалена з «Трибуни Громадської палати» 15 травня знаменитий хакер, відомий під ім'ям Хелл і прославився зломом сайтів та email-акаунтів низки громадських діячів і політиків, помістив в свій блог статтю з різкою критикою нового проекту Олексія Навального. Суть проекту - випуск банківських карт, з транзакцій за якими один відсоток планувалося переводити в якийсь фонд по боротьбі з корупцією, причому невідомо ні назва банку, ні сторона, з якою в підсумку стягується відсоток. Хелл висловився про проект як про чергову пустушки і порівняв Навального з Мавроді, причому останній на фоні Навального виглядав нової всеросійської надією. Якщо Мавроді замість грошей залишав людям хоча б надію на процвітання, то Навальний, крім недосяжною всенародної справедливості, навіть нічого не обіцяє. Хакер висловив сподівання, що при успішному результаті подій проект стане лише черговим залученням уваги до персони Навального і ніхто обдурять не буде.

Опубліковано: 19/05/12 @ 07:43
Розділ Блоги Читати далі...

Twitter вважає « Однокласники » шкідливим сайтом

Twitter вважає« Однокласники »шкідливим сайтом Twitter вважає «Однокласники» шкідливим сайтом Сервіс мікроблогів Twitter вважає сайт соціальної мережі «Однокласники» потенційно небезпечним. Користувачам не вдається опублікувати посилання на сайт, а також з'являється попередження: «Ой! Це посилання у вашому твіті веде на сайт, який потенційно небезпечний або містить спам ». речі успішно здійснює PiterProMo. Крім розкрутки, компанія пропонує також інші послуги: створення сайтів, контекстну рекламу, банерну рекламу та ін Проблема ж у Twitter Інтернет-користувачі виявили 16 травня, коли в акаунті «Однокласників» мікроблога Twitter з'явилося посилання, що веде на одну зі сторінок соціальної мережі. При спробі переходу за посиланням ресурс показував попередження про те, що дана сторінка може бути небезпечна. У цю категорію потрапляють шахрайські сайти і ресурси з шкідливим кодом.

Опубліковано: 18/05/12 @ 03:04
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Мої висновки по пошуковому алгоритму Google Пінгвін

Моі висновки по пошуковому алгоритму Google Пінгвін Дорогі друзі, сьогодні я хочу поділитися з вами своїми думками з приводу нового пошукового алгоритму Google Penguin. На мій погляд, вперше новий алгоритм Google активно себе проявив в рунеті. До цього, за великим рахунком, алгоритми Гугла нас практично не торкалися, зате в англомовному сегменті інтернету багато вебмайстра і оптимізатори відчували ефект повною мірою. Про що це говорить? Про те, що просування в Google стає більш складним. До недавнього часу вважалося, що вивести сайт в топ 10 цього пошуковика набагато легше, ніж зробити це в Яндексі. Я ще думаю, що раніше алгоритми Google в рунеті не були задіяні повною мірою тому, що наш ринок не представляв особливого інтересу для цієї пошукової системи. Зараз ситуація змінюється. Сьогодні рунет - найбільший і швидкозростаючий ринок в Європі по кількістю інтернет користувачів. Багато в чому це обумовлено зростанням числа користувачів в регіонах і збільшення частки мобільного інтернету (за рахунок здешевлення тарифів).

Опубліковано: 17/05/12 @ 08:38
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Хочу або можу? Визначаємо рівень працівника в компанії

Я знаю і вмію або тільки так думаю? Як мене бачать з боку і як це збігається з моєю думкою? Які мої достоїнства і недоліки? Яким мене бачить моя команда, мої колеги, моє начальство? Які у мене перспективи, на що я можу розраховувати? Протягом багатьох років своєї роботи я намагався знайти відповіді на всі ці питання для себе, тепер я допомагаю в цьому своїм колегам. Уявляю широкому колу читачів свої напрацювання по оцінюванню, грейдингу, performance review та розвитку персональних навичок. © Andy dot Moore Серед моїх обов'язків на позиціях Program і Engineering менеджера були поліпшення методів розробки, оптимізація циклу випуску продукту, підвищення ефективності роботи співробітників, а також сприяння їх професійному зростанню та визначення плану подальшого розвитку, який суміщає в собі особисті інтереси співробітників і цілі компанії. У яку сторону ми йдемо? Існує безліч підходів підвищення ефективності. Перед нами піднімаються нові горизонти і споруджуються нові перспективи.

Опубліковано: 16/05/12 @ 08:44
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Ігор Іванов, засновник форуму seobuilding.ru і творець підручника "SEO : Пошукова Оптимізація від А до Я"

Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Ігор Іванов, творець безкоштовного підручника з просування сайтів "SEO: Пошукова Оптимізація від А до Я "і засновник форуму . Я дякую Ігоря за цікаві відповіді і приділений час. Отже, зустрічайте - Ігор Іванов! Привіт, Ігоре! Привіт Михайло, радий вітати в твоєму обличчі всіх читачів блогу shakin.ru! Дуже багатьом знайомий твій підручник "SEO: Пошукова Оптимізація від А до Я". Крім змісту, мені в ньому подобається те, що ти пропонуєш його для вільного скачування, а не через введення e-mail. Як ти прийшов до думки про його створення? Які методи ти застосовував для того, щоб зробити його популярним? Михайло, у мене є своя методика навчання, яка сформувалася ще в школі. Поступово вона удосконалювалася і стала універсальною (не досконалою звичайно). Досить успішно вдавалося її застосовувати для отримання знань і кваліфікації в абсолютно різних (часом дуже різних) сферах життєдіяльності.

Опубліковано: 16/05/12 @ 07:15
Розділ seo Блоги Читати далі...

Привертає увагу елемент для сайту

Кутовий флеш банер привертає увагу Бувають такі моменти, коли потрібно залучити максимально можливе увагу відвідувачів сайту до якої-небудь сторінці сайту. Неважливо що це - конкурсна стаття чи може бути сторінка з унікальною пропозицією, важливо, щоб якомога більша кількість відвідувачів сайту побачили цю сторінку. Можна, звичайно, розмістити банери в бічній панелі або в шапці сайту, як втім ми зазвичай і робимо, але сьогодні такі банери вже погано працюють. Люди, всі ми, настільки звикли до банерів, що навчилися ігнорувати їх. Наприклад, в бічній панелі мого блогу зараз відкручується два банери на дві цільові сторінки. Кожен з цих банерів за один місяць засвітився в середньому 30000 разів. З цих 30 000 показів в середньому кожен банер привернув увагу 140-200 пользоветелй, тобто CTR менше 1%. Це просто жах якийсь Взагалі бічна панель, на мій погляд, це даремно витрачений місце сайту, яке можна використовувати набагато ефективніше і я зараз думаю над цим, але це вже інша історія.

Опубліковано: 16/05/12 @ 01:57
Розділ Блоги Читати далі...

Важливість створення гарного сайту

Важность створення гарного сайта Важливість створення гарного сайту Багато хто з нас ще пам'ятають той час, коли сайти писалися буквально руками, а багато з них було на безкоштовних хостингах, маючи доменне ім'я другого або навіть третього рівня. Однак зараз розробка сайтів зробила крок далеко вперед, і рідко можна зустріти сайти з тим жахливим оформленням, яке повсюдно зустрічалося 10-15 років тому. До речі, якщо вас цікавить індивідуальна й унікальна розробка сайтів , то ви можете звернутися сюди http:// www.myrmex.ru/services/web-development/. Звичайно, основним попитом зараз користуються сайти для різних компаній або так звані тематичні сайти, які повністю присвячені якомусь хобі. Персональні сторінки давно вже відійшли на другий план, так як кілька років тому з'явилося і широко поширилося таке явище як соціальні мережі, які тепер містять повністю всю інформацію про користувачів або ж мікроблоги.

Опубліковано: 15/05/12 @ 02:29
Розділ Блоги Читати далі...

Як вивчити SEO і стати спеціалістом з просування сайтів

Как вивчити SEO і стати спеціалістом з просування сайтов Дорогі друзі, час від часу до мене надходять листи з одним і тим же питанням - як вивчити SEO і стати спеціалістом з просування сайтів? Я прийшов до думки, що пора написати про це докладну статтю і викласти в неї всі свої думки з цього приводу, і потім просто давати посилання. Зручно, не правда ли. На фотки не Глобатор, ви не подумайте. Просто я трохи повправлявся в Фотошопі. Просуванню сайтів поки не вчать в університетах. Думаю, незабаром щось подібне обов'язково з'явиться. Дійсно, питання про те, як стати SEO фахівцем, дуже актуальний. Уміння залучати цільових відвідувачів на сайти для збільшення прибутку завжди буде затребувано. Я буду розповідати, грунтуючись на своєму досвіді. Плюс постараюся додати жартів і примовок, щоб вам було веселіше читати. У дитинстві я хотів стати клоуном, а життя так склалася, що став блогером і сеошників. Мені завжди подобалося смішити людей. У школі, універі та на всіх роботах я завжди намагався когось розсмішити.

Опубліковано: 11/05/12 @ 08:02
Розділ seo Блоги Читати далі...

Реклама в Twitter буде визначатися автоматично

Реклама в Twitter буде визначатися автоматично Реклама в Twitter буде визначатися автоматично Для тих, кому набридла постійно спливаюча реклама в Твіттері, з'явилася райдужна новина. Тепер всі рекламні повідомлення будуть сортуватися в залежності від особистих інтересів кожного учасника. У сервісі мікроблогів провели анонс, в якому надана інформація про нові можливості розсилаємих рекламних повідомлень на мобільні апарати. Вперше про такі функції компанією повідомлялося в минулому місяці. У повідомленні говорилося, що реклама буде надаватися в новинній стрічці Twitter, встановленого на айфонах і пристроях на базі Android. До цього подібна функція була орієнтована безпосередньо для мобільних браузерів. Спочатку було заплановано, що рекламні новини будуть публікуватися в тому випадку, якщо учасник блогу хоч один раз переглядав твіти рекламодавця. Однак цього разу, творці Twitter поміняли напрям і вирішили розсилати фоловерів рекламні повідомлення, не дивлячись на те, відвідували вони твіти рекламодавця чи ні.

Опубліковано: 10/05/12 @ 11:24
Розділ Блоги Читати далі...

Новенький плагін соціальних голосувань

Нова версія плагіна соціальних голосувань для WordPress Напевно більша частина читачів блогу pervushin.com знає і використовує представлений раніше плагін соціальних голосувань WP Social Votes . Якщо ні, тоді рекомендую ознайомитися з цією статтею , в якій детально описано призначення плагіна і можливе збільшення відвідувачів, завдяки його використанню. На всякий випадок я і тут згадаю короткий слоган, який ідеально описує суть плагина: десятки, сотні і навіть тисячі відвідувачів на ваш сайт безкоштовно . Цей плагін дійсно ефективний інструмент. Але перша версія плагіна мала кілька недоліків, про які мені ставало відомо з ваших коментарів. І хоча мене цілком влаштовувала робота плагіна, адже розробляли ми його для мене особисто і на моїх блогах він працює коректно, я вирішив таки спробувати довести його до розуму, щоб він і у Вас працював стабільніше, швидше і ефективніше. Сьогодні я радий представити Вам оновлений WP Social Votes 1.8 Як сказав Білл Гейтс : "На інші версії не переходять тільки через виправлених помилок. Це абсолютно так.

Опубліковано: 10/05/12 @ 10:30
Розділ Блоги Читати далі...

Інша реальність: волонтерство в чужих країнах для айтішника

За останні чотири роки я мав нагоду відновлювати сімейний будинок Баха в Тюрінгії (Німеччина), працювати web-розробником в Йорданії, очолювати міжнародний табір при роботі з сиротами в Макіївці, вести групу волонтерів в Іспанії, а також рятувати від СНІДу китайців. Думаю, мій досвід буде цікавий жителям країни ДОУ, і мені б хотілося, щоб з 100.000 читачів комусь ця інформація була б практично корисна для отримання нового життєвого досвіду. Проект в Німеччині: відновлення сімейного будинку Баха Часто айтішники подорожують по діловим відряджень до улюблених замовникам в США і Європу. Також багато хто бере тури і їздять в автобусах або в машинах по цікавих місцях Європи. У нашого брата зазвичай непоганий англійський і іноді навіть розмовний. Тут хочу розглянути ще один варіант замість Криму/Туреччини/Єгипту/туру до Європи як провести відпустку/канікули - поїхати в іншу країну волонтером або навіть поїхати на тривалий час на стажування в незвичайну/звичайну країну.

Опубліковано: 07/05/12 @ 10:18
Розділ Блоги Читати далі...

Що таке SMO

Що таке SMO Зараз мова піде про всім відомих і всіма улюблених соціальних мережах. Саме про них, тому що SMO - це абревіатура від Social Media Optimization, що в перекладі на російську мову означає просування в соціальних мережах. До речі, якщо у вас погано з іноземними мовами не турбуйтеся і не бійтеся вивчати дані тематики, так як існує величезна кількість різних просто кишить ними. Чим же відрізняється SMO від SEO і які є основні правила та принципи просування в соціальних мережах? Так от, багато хто взагалі не розуміють, що таке SMO і відносять це просування до SEO. Однак ці поняття суттєво відрізняються. SEO - це оптимізація для пошукових мереж, для того щоб в запитах ваш сайт вискакував одним з перших. В результаті чого ймовірність того що користувач зайде на ваш сайт різко збільшується, так як більшість користувачів потрапляють на різні сайти саме з пошукових систем. Так от, а SMO це теж свого роду оптимізація, просування, але вже для людей, а не для пошукових систем. До речі.

Опубліковано: 06/05/12 @ 03:04
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

17 травня, Харків - Перша зустріч харківського AI Club

Цілями першої зустрічі будуть знайомство всіх небайдужих до штучного інтелекту членів IT співтовариства, обговорення організації спільноти, а також прослуховування двох цікавих доповідей: Застосування SURF для визначення маркера доповненої реальності У доповіді буде розглянутий алгоритм SURF. Особливості алгоритму роботи, область застосування та обмеження. Програмні засоби реалізації. Проблеми його використання для ідентифікації об'єктів в реальній ситуації. ROS - модульні операційна система для роботів. Проблеми та переваги У доповіді будуть розглянуті можливості, обмеження і недоліки програмної платформи для створення аматорських роботів. Описано досвід використання системи при розробки робота, а також тонкощі, виявлені при використанні з одноплатні комп'ютерами і сенсорними системами.

Опубліковано: 03/05/12 @ 11:45
Розділ Блоги Читати далі...

Тематична розсилка : фішки, плюшки і просто хитрощі WordPress

Друзі, щоб розмежувати інформацію блога за темами , я вирішив створити на базі сервісу SmartResponder кілька тематичних розсилок : wordpress , інтернет -маркетинг та ідеї інтернет - бізнесу . Сьогодні представляю Вам одну з них, так як вона повністю готова, інші будуть трохи пізніше. Підштовхнуло мене на це один лист , в якому читач просив надсилати на RSS повні статті. На жаль , це не можливо, точніше я цього зробити не можу. Але це цілком реально з розсилками про які я говорю.

Опубліковано: 03/05/12 @ 08:21
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Успішні кейси просування в Яндексі. Частина 6 . Просування по ВЧ запитам за рахунок вузької спрямованості.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Сьогодні розповім про блог на блогспоте, який займає не те щоб лідируючі, але цілком помітні позиції по складним інформаційним запитам. celeb-weight-height.blogspot.com та запити у вигляді імен зірок. Почну з того, що блог нульовий. На нього немає посилань, якщо не вважати крихти зі всяких соціальних закладок. Це факт, ніякого обнулення тІЦ. Однак позиції він має за такими запитами, де зазвичай крутяться дуже великі портали. За такими запитами не купують посилання (вірніше хтось купує, але даремно). Це інформаційні запити, де Sape посилання нічого не дадуть, а статейних потрібно невиправдано багато. Дивитись в агрегаторах бюджети по ним абсолютно марно заняття. Так от, деякі позиції: Шакіра - п'ятнадцятим;
вин дизель - дванадцятим;
Гвен Стефані - тринадцятим;
Холлі Беррі - одинадцята;
Деніел Крейг - дев'ятим;
Марк Уолберг - 8-е;
Авріл Лавін - 14-та.

Опубліковано: 29/04/12 @ 06:56
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Рекомендації сайтам, які просіли в Google 24-25.04

25 квітня Google викотив новий алгоритм , який, згідно офіційною заявою , спрямований на боротьбу зі спамом у видачі. Згадується, що реліз торкнувся тільки 3% запитів і всі мови, а також що зміни будуть помітні насамперед для "самих заспамленних" мов. Очевидно, російська в їх числі - після апу 25.04 на SEO-форумах Рунета піднявся неймовірний шум. Оскільки зміна торкнулося і наші сайти, ми почали розбиратися в ситуації. Після того, як були зафіксовані основні припущення, захотілося поцікавитися, а що думають про новий релізі наші зарубіжні колеги, і чи збігаються їхні спостереження з нашими.

Опубліковано: 27/04/12 @ 07:14
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Користувачі LiveJournal тепер запрацюють реальні гроші

Користувачі LiveJournal тепер запрацюють реальні гроші Учасники знаменитого блогхостнга LiveJournal тепер будуть не просто витрачати зароблені «жетони» на поліпшення аккаунта. Ілля Дронов в своєму записі повідомив про те, що зовсім скоро (у травні) з'явиться нова можливість монетизації щоденників. Судячи з запису, тепер кошти, зароблені на сервісі, можна буде конвертувати в рублі або валюту. Правда поки не уточнюється, яка комісія при цьому буде стягуватися. Глава LiveJournal розповів про нюанси монетизації блогів. Наприклад, в найближчому майбутньому користувачам стане доступна для розміщення в щоденниках рекламна частина Self Promo. У ній буде присутній посилання на інший авторський блог. Власник щоденника за допомогою нехитрих налаштувань зможе оцінити вартість посилання і внести в "чорний список» блогерів, які не зуміють в журналі дати свою рекламу. Рекламний блог буде відображатися на всіх сторінках щоденника між вмістом і коментарями.

Опубліковано: 26/04/12 @ 11:36
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64