Актуальні конкурси та акції

Сьогоднішній зовсім скоромний за своїми розмірами пост я хочу присвятити конкурсам і акціям, які проводяться в даний момент. У цих конкурсах я беру безпосередню участь в якості журі/спонсора. Перший конкурс в якому я пропоную вам прийняти участь - це конкурс Антона Краморова (ака Jonyit) "З мене вистачить, працюю в інтернеті ". Звучне журі в особі команди фахівців webeffector'а, Олександра Бобріна, Дмитра Сідаш, Андрія Серебрякова, ну і мене. Не бідні спонсори :) в особі вже згаданої команди webeffectora, Олександра Борисова, Андрія Серебрякова, ну і я свої п'ять копійок додав. Завдання просте: написати статтю, в якій необхідно розповісти свої причини відходу в інтернет-підприємництво. Детальніше в блозі Антона .

Опубліковано: 17/09/12 @ 02:29
Розділ Блоги Читати далі...

Розкрутка сайту - платна або безкоштовна ?

Розкрутка сайту - платна або безкоштовна? Отже, у Вас є свій власний сайт і Ви хочете гарненько його розкрутити в мережі Інтернет. Причин на те може бути багато: бажання залучити клієнтів для Вашої фірми або приватного підприємства, покупців Вашому новому Інтернет-магазину, бажання залучити читачів для новинного або творчого блогу, або просто заробити на контекстній рекламі. На даний момент практично кожен віддалений працівник має власний сайт, який є в свій чергу чи то основним джерелом його доходу, чи то просто допоміжним інструментом у процесі отримання прибутку. Можна навіть сказати, що в кожного другого користувача мережі Інтернет є свій власний веб-сайт. А до чого створювати сайт, на який ніхто не буде приходити? Тому логічно припустити, що раз є сайт, то, врешті-решт, з'являється і бажання його розкрутити, просуваючи у відомих пошукових системах, рейтингах і каталогах. Якими б не були причини такого цілком резонного бажання, є не найпростішим завданням.

Опубліковано: 15/09/12 @ 06:41
Розділ Блоги Читати далі...

Кілька слів про біржу посилань РотаПост

Кілька слів про біржу посилань Ротапост Після публікації поста про покупцівеликої кількості посилань задешево , точніше сказати вчасно набору того поста, я усвідомив, що в блозі у мене немає жодної статті про біржі посилань Ротапост , завдяки якій якраз можна домогтися бажаного ефекту. Власне сьогодні вирішив виправити це непорозуміння. Давайте спробуємо позначити плюси і мінуси цієї біржі. Як відомо, робота з вічними посиланнями - дуже дієвий метод оптимізації . Продумані і грамотно розташовані вічні посилання відрізняються тим, що позитивно сприймаються пошуковими системами, що, безсумнівно, допомагає поліпшити позиції сайту по просувним запитам. Автоматичні біржі посилань нині ... ну загалом нині вже не те, що раніше. Їх місце займають біржі так званих вічних посилань, які, через нечистоплотних вебмайстрів, не такі вже й вічні. Але це все лірика і одиничні випадки, та й мова не про те. Мова про те, що РотаПост - одна з найпопулярніших у рунеті бірж постових посилань.

Опубліковано: 12/09/12 @ 05:11
Розділ seo Блоги Читати далі...

Мої секрети по роботі з сервісом Ротапост

Дорогі друзі, я продовжую серію відеоуроків про те, як я використовую різні сервіси та програми у своїй роботі по просуванню сайтів. У сьогоднішньому відео я розповім про свої секрети і корисних напрацюваннях по ефективній купівлі посилань в сервісі Ротапост . У ньому можна купити вічні посилання в блогах. Я активно використовую Rotapost з моменту його запуску. Ось і сам відеоурок: Партнер відеоуроку (як потрапити ): Партнерська програма CityAds розігрує серед вебмайстрів два автомобілі Audi A5 Coupe, а так само десятки новітніх гаджетів Apple (iPhone, iPad, MacBook)! Відео рекомендую дивитися в повноекранному режимі з роздільною здатністю 1080 HD. Так як відеоуроки я зараз роблю таким чином, що не читаю з папірця, а відразу кажу те, що думаю, то мій голос буде часами тремтіти, та й я сам буду заїкатися від хвилювання і відповідальності. Я також вирішив не робити повну текстову розшифровку відео, щоб у вас був хоч якийсь стимул подивитися відеоурок.

Опубліковано: 11/09/12 @ 07:15
Розділ Блоги Сервіси Читати далі...

Стартап - осінь 2012 : H & F Lviv , Dave McClure , Startup Sauna , Startup Weekend

Я намагаюся не писати багато про стартапи на ДОУ, тому проект про інше. Але восени буде ряд цікавих івентів, комусь із читачів напевно буде цікаво. Розповідаю. На цих вихідних у Львові Hackers & Founders Дикий Захід . Вхід тільки за попередньою реєстрацією, так що якщо думаєте їхати, потрібно поспішити. 18-го вересня закривається подача заявок на Mini Startup Weekend Moscow . Там же буде "infant terrible" Dave McClure з компанією, см Geeks on a plane . Має бути цікаво, сам хочу поїхати. 25 вересня в Москві буде відбірковий тур фінської Startup Sauna . Я вже писав у своєму блозі , що вважаю Сауну однією з кращих стартап- програм Європи. І саме класне - вони не беруть equity. Так що подаватиметься треба обов'язково. Дедлайн 16-го вересня, не протупіте. Написати якісний application займе мінімум день. В останні вихідні вересня у Києві пройде "справжній Startup Weekend" - Startup Weekend Kyiv . У березні в Києві приїжджав Морейніс проводив свій вікенд, але той був "не за правилами".

Опубліковано: 10/09/12 @ 09:11
Розділ Блоги Читати далі...

Ефективне і майже безкоштовне розміщення посилань

Ефективне і майже безкоштовне розміщення посилань Я у своїй роботі дуже не мало часу приділяю купівлі посилань. Більшою мірою я працюю з GGL, мабуть тому у мене в блозі є докладна інструкція по роботі з gogetlinks , а також описаний мій метод, я б сказав ефективний метод закупівлі посилань все в тому ж gogetlinks. Не так часто, може бути навіть на жаль, але все ж має місце бути робота і з РотаПост - біржею відомого Діми Голополосова . Через це "не так часто" мабуть і немає в блозі моєму інструкції по роботі з цією біржею, хоча правила хорошого тону зобов'язують її написати і я це зроблю найближчим часом. А сьогодні я б хотів познайомити вас з одним ефективним і вкрай дешевим способом закупівлі посилань. Зміст цього способу можна загорнути в одне речення і буде воно звучати так: платимо за одне посилання - отримуємо ... загалом отримуємо багато-багато більше .

Опубліковано: 05/09/12 @ 06:14
Розділ seo Блоги Читати далі...

Експеримент : 5000 $ в ПАММ рахунки . Частина 14. Серпень приніс 5752 $ .

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. серпня приніс такі цифри: Доходи з реф. відрахувань впали: 5473 $ (в липні 5630 $)
Доходи з ПАММ виросли: 279 $ (в липні 221 $) Скріншот реф. балансів на 1 вересня цього разу два, бо FX-Trend додав новий тип рахунку. Це новий рахунок: Це залишок грошей на старому (у серпні знімав гроші): Як і передбачалося , у вересні обійшлося без просідань від Вероніки . Продовжуємо молиться. Я намагаюся щодня ставити свічку, влаштовувати ритуальний обряд віри. Потім читаю Енді Уорхола і обробляю її фото в такі от милі колажі. Тепер я принаймні зрозумів у що в цьому житті можна вірити. От раніше я вірив у Діда Мороза і Брюса Уїлліса. Першому навіть писав листи до тієї пори, поки не знайшов свою пачку «невідправлених» листів на маминій полиці. Другий, втім, теж приніс одні суцільні розчарування.

Опубліковано: 04/09/12 @ 03:22
Розділ Блоги Читати далі...

Конкурс . Cityads . Дають . Автомобіль.

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Конкурс. CPA. Cityads. Боже. Автомобіль. Audi A5. Стівджобсіни. 1 вересня. 9 грудня. Оффер. Заявки. Бали. Подробиці . Конкурс. CPA. Cityads. Боже. Автомобіль. Audi A5. Стівджобсіни. 1 вересня. 9 грудня. Оффер. Заявки. Бали. Подробиці . Що стосується мене, то мені так з Cityads і не вдалося попрацювати. Ну, «попрацювати» це голосно сказано. Спробувати, ось. Тамтешній саппорт до всіх дружелюбний. До всіх. Крім мене. Мене він постійно принижує, ображає, потім допитує і знову принижує. Ні в що не ставить: Мені в цьому конкурсі нічого не світить, я не допущений.
Втім, що заслужив по житті, то й отримав, ось.
Але. Ви. Ви краще за мене. Вас пропустять. нецікаво на сьогодні: (50 тисяч блогів і каталогів статей). І це був мій предпредпоследнего постової, набридло принижуватися. Всі мене принижують. Ура, ура. Все, побіг до школи. Ой. Ні. Вихідний. Фух. Сиджу вдома.

Опубліковано: 02/09/12 @ 04:46
Розділ Блоги Читати далі...

42 безкоштовних інструменту для підбору ключових слів у англомовному інтернеті

42 безкоштовних інструменту для підбору ключових слів в англомовному інтернеті Пані та панове, леді і джентльмени, сеньйори і сеньйорити, я радий представити вашій увазі свій черговий мегапост, присвячений інструментам, які дозволяють безкоштовно підібрати ключові слова для оптимізації і просування вашого сайту в англомовному інтернеті. Photo: whiteforge Спочатку невеликий анонс: колеги з Promodo запросили мене на дві конференції "SEMCamp " і "Пошукова оптимізація і просування сайтів в мережі Інтернет ". На жаль, я поїхати не зможу, старий став, ноги вже не ходять, буду в своїй Сибіру. А ось може кому з читачів це стане в нагоді. Мегапостамі я називаю великі й об'ємні статті, на написання яких я витрачаю кілька днів. Спочатку цей пост я писав англійською для свого англомовного блогу. Він уже опублікований, можете на нього поглянути: Ultimate List of 42 Free Keyword Research Tools . На його написання у мене пішло 5 днів. Я подумав, що тема актуальна і цікава, і перевів пост на російську. Вже готую подібний пост з докладним списком інструментів для рунета.

Опубліковано: 30/08/12 @ 09:18
Розділ Блоги Читати далі...

42 бесплатных инструмента для подбора ключевых слов в англоязычном интернете

42 безкоштовних інструменту для підбору ключових слів в англомовному інтернеті Пані та панове, леді і джентльмени, сеньйори і сеньйорити, я радий представити вашій увазі свій черговий мегапост, присвячений інструментам, які дозволяють безкоштовно підібрати ключові слова для оптимізації і просування вашого сайту в англомовному інтернеті. Photo: whiteforge Спочатку невеликий анонс: колеги з Promodo запросили мене на дві конференції "SEMCamp " і "Пошукова оптимізація і просування сайтів в мережі Інтернет ". На жаль, я поїхати не зможу, старий став, ноги вже не ходять, буду в своїй Сибіру. А ось може кому з читачів це стане в нагоді. Мегапостамі я називаю великі й об'ємні статті, на написання яких я витрачаю кілька днів. Спочатку цей пост я писав англійською для свого англомовного блогу. Він уже опублікований, можете на нього поглянути: Ultimate List of 42 Free Keyword Research Tools . На його написання у мене пішло 5 днів. Я подумав, що тема актуальна і цікава, і перевів пост на російську. Вже готую подібний пост з докладним списком інструментів для рунета.

Опубліковано: 30/08/12 @ 09:18
Розділ Блоги Читати далі...

Як юзабіліті може позначитися на продажах автомобілів ( любителям Ford присвячується )

Вчора Юра Кушнеров опублікував пост про помилках в юзабіліті пристроїв , якими ми користуємося в повсякденному житті. А адже насправді, помилки юзабіліті притаманні не тільки сайтам, але і техніці, машинам і навіть цілим будинкам (якщо вам доводилося по 10 хвилин шукати ліфт або WC в будівлі, ви розумієте, про що я). Якщо мова йде про ринках з високою конкуренцією, випуск hi-tech продукту з непродуманим інтерфейсом може не тільки погано позначитися на продажах, але і вплинути на репутацію компанії в цілому. На блозі Usabilitygeek.com є цікавий приклад на цю тему - про автомобілі Ford. У 2010 році бренд Ford займав 5-е місце в американському рейтингу якості автомобілів , який будується на підставі оцінок користувачів. За два роки він опустилася на 27 місце - падіння аж на 22 позиції : Чому так сталося? У 2010 компанія Ford вперше випустила автомобіль з комп'ютерною системою управління My Ford Touch, через яку контролювалося все, від стереосистеми до освітлення і кондиціонера.

Опубліковано: 28/08/12 @ 01:07
Розділ Блоги Читати далі...

Профіт - Шоу XXVI : Олексій Шевченко і Максим Литвин , Grammarly

Гості Профіт-Шоу - засновники компанії Grammarly, веб-сервісу перевірки граматики англійської мови. Мова піде про історію проектів команди, особливості роботи на західному корпоративному ринку, продажах студентам і університетам, важливості раннього представлення продукту та інших цікавих речах. 00:45 Що таке Grammarly
4:20 Досвід роботи з американським enterprise-ринком
25:40 Розвиток Grammarly, перехід від B2C до B2B
41:35 Що важливо у відносинах двох фаундеров? 45:25 Поради молодим стартапам - Всем привет, ви дивитеся Профіт-Шоу. Мене звуть Максим Іщенко, і сьогодні наші гості - Олексій і Максим, засновники компанії Grammarly. Дуже здорово, що я нарешті вас зловив разом. Ви в Києві не постійно, і я опинився в Києві випадково в цей день. Перше, що я хотів сказати про Grammarly: це перша в Україні компанія, яку я добре знаю, з українськими фаундерамі, у яких директор є чистокровним американцем.

Опубліковано: 27/08/12 @ 07:00
Розділ Блоги Читати далі...

Конференції осені 2012

Осінь - традиційно найбільш насичений сезон для SEO-фахівців і інтенет-маркетологів. З одного боку, очікуються нові релізи пошукових алгоритмів, з іншого - більшість відомих галузевих заходів в Росії і Україні проходять саме восени. Не можу обійти увагою кілька майбутніх конференцій, які очікуються в Києві у вересні-жовтні і орієнтовані саме на фахівців-практиків нашої області, а не на клієнтів. Якщо ви хочете поспілкуватися з колегами з інших компаній і представниками лідерів ринку, настійно рекомендую. Далі - докладно про кожну подію в хронологічному порядку. SMM.UA - маркетинг в соціальних медіа пройде 21 вересня 2012 року в Києві в бізнес-центрі «Парус» з 10:00 до 18:00 в два потоки. Буде цікава тим, хто займається просуванням в соціальних мережах і HR-брендингом. Топ-5 найцікавіших доповідей, які раджу не пропустити: 1. "Портрет української аудиторії в соціальних мережах" від компанії Яндекс (Україна). 2.

Опубліковано: 26/08/12 @ 11:40
Розділ Блоги Читати далі...

У гонитві за щастям

В гонитві за щастям Ця глава мого життя, цей короткий її абзац - називається щастя ... Літо добігає кінця. Думки про відпочинок також повинні вичерпати себе, а натомість повинні приходити думки про роботу, ну ми ж хочемо в кінці кінців наступного літа відпочивати не гірше, ніж цим, а значить необхідно працювати і заробляти. От тільки, як це зазвичай буває, важко себе змусити робити що-небудь. Важко починати працювати після пари місяців нічого неделание. У цьому випадку нам повинні прийти на допомогу мотиваційні матеріали : кіно , книги , історії успіху відомих . Такі матеріал дійсно піднімають нас, вони окрилюють нас, додають сил і впевненості в собі. Я зовсім не виняток. Лень вразила мене з ніг до голови. Відчуваю себе відмінно, ходжу ногами і навіть практично все літо із задоволенням займався вже відомим вам dreamscook.ru ( подобається мені щось створювати), але навіть таке просте, як кілька абзаців тексту в блозі набрати не наважувався. Думок немає.

Опубліковано: 24/08/12 @ 02:07
Розділ Блоги Читати далі...

Дайджест : компанії йдуть до Дніпропетровська, Qt куплений, типізація розробників, CSS Blending

Добрий день, шановні читачі. Минулий тиждень ознаменувався підвищеною увагою вітчизняних IT-компаній до Дніпропетровська: там відкрилися офіси відразу двох гравців ринку - SoftServe і DataArt . Також варто згадати 79-сторінкову брошуру під назвою Exploring Ukraine. IT Outsourcing Industry , яку випустила асоціація Hi-Tech Initiative. Любителям цифр і статистики має сподобатися. Новини Випущений Sqitch 0.80 , простий засіб управління змінами в базах даних; закони Німеччини викладені на Github з обіцянкою подальших оновлень; компанія Digia купує Qt у Nokia представлений Jython 2.5.3rc1 , імплементація Python для запуску на Java- машині. Практика In-app-proxy - код для емуляції системи покупок з додатків в AppStore; плагін Zen Coding 0.8 для редактора Sublime Text 2.

Опубліковано: 10/08/12 @ 08:12
Розділ html та css Блоги Читати далі...

7 основних принципів створення зручних інтерфейсів для комерційних сайтів

Судячи за листами читачів і тих питань, які мені задають, багато оптимізаторів в своїй роботі і зараз роблять упор на "старі прийоми "- обсяги текстів, щільність ключових слів, посилання і т.д. Не дивно, що при цьому результату немає, так як ці фактори якщо ще й не втратили вагу повністю, то вже давно не в пріоритеті в порівнянні з ПФ. Якщо ви не звертаєте увагу на юзабіліті і не вмієте користуватися інструментами аналітики, ваші зусилля приречені. Але ніколи не пізно "встати на правильний шлях". Якщо у Вас немає досвіду в юзабіліті і ви не є аналітиком в сьомому поколінні - не страшно. Почніть з найпростішого - постарайтеся подивитися на сайт з точки зору звичайного відвідувача. Колеги з компанії Artox media прислали хорошу гостьову статтю про те, яким повинен бути будь-який комерційний сайт з точки зору звичайного користувача. І хоч принципи узагальнені, вони дійсно застосовні всіх сайтів, які створені для виконання бізнес-завдань.

Опубліковано: 09/08/12 @ 10:11
Розділ Блоги Читати далі...

Ювілейний ДОУ хакатони - Одеса!

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;}
. Percent-table {border: 1px solid # 333; margin: 0 auto;}. Percent-table {width: auto! Important;}. Percent-table th,. Percent-table td {padding: 5px solid # ccc! important;} Ювілейний ДОУ хакатони пройшов якнайкраще! Багато нових знайомств, більше 60% приїжджих учасників з різних міст України, теплий прийом жителів легендарної Одеси. На цей раз нас прихистив офіс компанії Luxoft. Хочеться відразу подякувати Марту, яка допомагала в організації заходу. Порадував і дизайн офісу: нас оточувала купа різнокольорових та різнокаліберних мізків. Приблизно таких же, якими володіли учасники хакатони. Ідеї ??та проекти були як завжди божевільні (чого варта одна Жига Долі!), Але все по порядку! хакатони як завжди почався не вчасно, але на те були свої причини: запізнювався наш талісман Слава Романюк, який брав участь в ДОУ хакатони вже в сьомий (!) раз.

Опубліковано: 06/08/12 @ 06:04
Розділ Блоги Читати далі...

В Google буде працювати знаменитість

В Google буде працювати знаменитість В Google буде працювати знаменитість У Google буде працювати знаменитість Молодша сестра засновника Facebook, Аріель Цукерберг, скоро стане співробітницею Google - прямого і головного конкурента найбільшої в світі соціальної мережі, якою володіє її брат. Причиною тому стало те, що корпорація Google оголосила про покупку Wildfire, які розробляє платформу для управління в соціальних мережах маркетинговими кампаніями, а Аріель Цукерберг працює в цій компанії на позиції молодшого менеджера. Весь штат компанії, який складається з чотирьохсот чоловік, повинен буде увійти до складу Google. Аріель в своєму блозі написала, що перебувала в Ізраїлі на безкоштовній освітній поїздці для молодих євреїв, і дізналася про те, що стала співробітницею Google, зовсім недавно. Вона заявила, що їй від цього трохи ніяково, але в той же час вона дуже горда бути частиною Wildfire в такий момент.

Опубліковано: 02/08/12 @ 11:56
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Як перевірити наявність посилань на сайт - 14 способів

Как перевірити наявність посилань на сайт-14 способов Дорогі друзі, сьогодні я вирішив зробити підбірку корисних програм і сервісів по одному актуальному і важливого для багатьох оптимізаторів і вебмастеров питання. Один з напрямків просування сайту - це розміщення зовнішніх посилань на нього з інших ресурсів. Ці посилання можна отримувати платними і безплатними способами. Крім цього, є ще природні посилання, які з'являються самі без відома власника сайту (наприклад, блогери посилаються на вподобаний ним матеріал). Якщо облік природних посилань можна не вести, то посилання, на отримання яких ви витрачаєте час або грошові кошти (або і те, і інше), бажано хоча б інколи переглядати. Наприклад, ви купуєте посилання на сайтах і блогах, займаєтеся тематичним обміном з іншими ресурсами, додаєте статті у безкоштовні каталоги статей або використовуєте інші способи. Багато сервісів розміщення посилань мають функцію їх перевірки, але досить багато сервісів, де такої можливості немає.

Опубліковано: 30/07/12 @ 08:20
Розділ seo Блоги Читати далі...

Кейс сайту під мобільний трафік з місячним доходом 127.000 рублів

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Я вам не розповідав, а от Wildo якось у себе на блозі згадував, що ми з ним вже близько 8 місяців робимо один сайт під мобільний трафік. Чисто під монетизацію. З нуля. При вкладеннях: 1) на посилання в сумі за 8 місяців близько 15000 рублів; 2) на створення разово близько 9000 рублів; 3) на контент в сумі за 8 місяців близько 14 000 рублів. За 8 місяців довели до заробітку ~ 127.000 рублів на місяць . Я попою відповім, саме до такої суми заробіток в підсумку плавно виріс. Рекорд добового заробітку 7643 руб, і все це в скріншотах. При чому, вкладення, якщо поділити на місяці, ну, реально невеликі. І їх можна було б ще скоротити, але тоді і заробіток б був менше. Витівка окупилася в багато-багато разів, хоч і старт був не найкращий. Зараз ми вирішили, що потрібно паралельно продавати мануал на цю тему. Поки гаряче і актуально. Але вже не так легко, як ніколи.

Опубліковано: 29/07/12 @ 02:54
Розділ Блоги Заробити Пошуковики Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64