Інтерв'ю - Сергій Количев, автор блога max1net.com

Сьогодні в гостях у shakin.ru - Сергій Количев, автор корисного блогу про розкручування і заробітку в інтернеті . Дякую Сергія за приділений час і цікаві відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте - Сергій Количев! Привіт, Сергію! Розкажи, будь ласка, про себе. Де живеш, скільки тобі років, ніж захоплюєшся у вільний час? Привіт, Михайло. Перш за все, дякую за пропозицію дати інтерв'ю. Тебе читає велика частина рунета, якщо не сказати, що все, тому буде цікаво засвітитися перед твоєю аудиторією. Напевно, частина з неї є моїми читачами. Так що вдвічі круто. Ну, поїхали, чи що. Звідки я? Родом з Белараші. Але рідні пенати покинув вже досить давно, хоча і часто відвідую рідне місто. Зараз вже багато років живу в Росії. Так вийшло, що під час навчання в університеті зустрів свою майбутню дружину, і після одруження залишився тут жити, хоча раніше ніяк це не планував. Що стосується віку, то сьогодні я вже майже дідок - 27 років. Є діти, дім, машина, дерево, кіт, і, звичайно ж, інтернет.

Опубліковано: 04/10/11 @ 08:27
Розділ Блоги Читати далі...

Майстер-клас Федора Овчинникова («І ботаніки роблять бізнес»)

1 жовтня книжковий магазин Olmax зробив приємний сюрприз всім бізнесменам-романтикам (початківцям або існуючих), які люблять читати хороші книги, і вірять, що мрія може стати бізнесом, а бізнес - мрією. У рамках зустрічей «Клубу Olmax» в київському Міжнародному Інституті Менеджменту відбувся майстер-клас Федора Овчинникова - автора блогу «Сила Ума», героя книги «І ботаніки роблять бізнес», відомого російського бізнесмена, зразкового сім'янина, і в цілому - класного і цікавої людини. Ми з задоволенням послухали, а тепер розповідаємо вам. До третьої години зал був заповнений майже повністю, причому люди з'явилися якось несподівано. Ще в 14:50 на перших двох рядах сиділи через крісло, а до трьох зал загудів безліччю голосів, зашелестів знімаються куртками і пальто, «заквакала» Скайп і іншими мессенджерами з расчехленних нетбуків і планшетів. Сам Федір вже сидів у першому ряду, набираючи щось на смартфоні.

Опубліковано: 03/10/11 @ 11:17
Розділ Блоги Читати далі...

SeoConference 2011 - як це було

post-17755-1317384942_thumb.jpg А було це дійсно круто . Уже той факт, що на конференцію приїхав спеціальний гість - директор Google Russia Володимир Долгов. Останній раз він «засвітився» на КІБоРІФе , а цей захід вже зовсім іншого масштабу. Те ж саме можна сказати про Володимира Офіцерова - керівника російського пошуку Google. Останній раз я його бачив на КІБоРІФе і навіть встиг трохи поспілкуватися. А в Казані вдалося поспілкуватися більше ніж небагато. На інших конференціях галузі такого не пригадаю. А ще на конференцію приїхав Данило Маулнет . Його фото ви можете побачити в анонсі посту (найперше, ліворуч чувак який). Почнемо з самого початку. В Казань я прилетів 28 вранці, в аеропорту мене зустрів Ленар , за що йому величезне спасибі. Далі кинули речі, попрацювали, заїхали в IT парк, підбадьорили організаторів конференції, які ретельно займалися розкладанням сувенірки і раздатки. Там же особисто познайомилися з HiText - цікаві хлопці. А потім ми з Ленар пішли пити пиво з мужиками з webeffector .

Опубліковано: 03/10/11 @ 06:27
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Як знизити навантаження на сервер

Як знизити навантаження на сервер і зменшити час завантаження сторінок Про те, що питання оптимізації блогу pervushin.com стоїть у мене на чолі списку вже останні пару тижнів я говорив у минулих поста. У цих же постах я описував процес цієї оптимізації. Наприклад, пост про релевантному пошуку для wordpress за допомогою сфінкса. Або пост з декількома SQL запитами . Ці пости за характером звичайно ж відрізняються. Релевантний пошук більше підходить під налаштовувану оптимізацію, таке поліпшення юзабельності блогу . А SQL запити, опубліковані в тому пості, спрямовані скоріше на внутрішню оптимізацію блогу по зниження навантаження на сервер, що безсумнівно впливає на швидкість завантаження блогу. У цю ж скарбничку можна віднести пост про зниження показника відмов . Загалом до оптимізації останнім часом в мене можна сказати комплексний підхід. Можливо час від часу Ви помічаєте, що з'являються і зникають якісь блоки в бічній панелі або під постами - це я експеремінтірую з плагінами для wordpress.

Опубліковано: 29/09/11 @ 04:04
Розділ Блоги Хостинг Читати далі...

Як ми пиво з мужиками з webeffector пили в Казані

Казань , Іріша Паб, нас було шестеро. Один з них Михайло Райцин, другий Ленар Амірханов, третій Артем Фомичев, два чорних кардинала сервісу webeffector , і ваш покірний слуга. Попили пива, поїли страви місцевої кухні, поспілкувалися. В основному катували Михайла, інші підключалися і вставляли коментарі. Михайло - яке пиво найкраще? Михайло Райцин - Темний Козел в Празі. Якщо про пошук і черговий новий алгоритм Яндекса в двох словах - подальша боротьба з різними накрутками, і спроби не допустити появи «поведінкової» Сапи. Якщо про одне з останніх нововведень ВебЕффектора, що за пивом варто обговорити - нижче будуть цікаві тези. Скільки листів тебе приходить на добу?
400 штук уже без спаму. Михайло Райцин: «Я поштовим сервером підробляти можу».

Опубліковано: 28/09/11 @ 04:12
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Пет Аллан: «Ви повинні писати мовою, яка робить вас щасливішими»

Сьогодні ми представляємо вашій увазі переклад інтерв'ю Пета Аллана (Pat Allan), відомого розробника, прихильника Ruby, одного з переможців Ruby Hero Award. Що це за нагорода? Вона присуджується переможцями минулого року тим учасникам спільноти, які найбільшою мірою проявили себе: створили значимий навчальний контент, розробили плагіни і геми, брали участь у проектах з відкритим кодом. Пет Аллан - австралієць родом з Мельбурна, але, як він сам пише у своєму блозі, останнім часом практикує location independent lifestyle, а якийсь час назад навіть зробив з цього приводу цікаву доповідь How to be a Ruby Journeyman , в якому розповів, як фріланс-проекти та зв'язку в Ruby-спільнотах різних країн дозволяють розробнику відчути себе з одного боку вільним від географії, з другий - «своїм» на різних материках. Пет приїжджає до Києва на конференцію RubyC 5-6 листопада цього року, там можна буде послухати його доповідь та поспілкуватися особисто .

Опубліковано: 28/09/11 @ 07:26
Розділ Блоги Читати далі...

Конференція Cybermarketing-2011

Cybermarketing 7 жовтня в Москві буде Cybermarketing - це спеціалізована конференція для практиків. Організатори люб'язно запросили відвідати і послухати доповіді Миколи Євдокимова (Seopult ), Сергія Людкевича (Webeffector ), Євгенія Пошібалова (Sape ), Михайла Райцина (Webeffector ), Кирила Миколаєва (Яндекс - без реф посилання), Іллі Зябрева (AlterTrader Research Ltd. - дуже цікаві доповіді з точки зору науки), Андрія Іванова (neiron ). Так як я сам по суті справи все ж є практиком (все ж я напевно практик), то послухати інших більш досвідчених практиків (раз) і поспілкуватися з ними за межами залу з доповідями (два) буде дуже і дуже корисно. Знову повторюся - відвідувати конференції дуже і дуже корисно . На конференції буде 7 доповідей та круглий стіл. От саме на круглому столі буде по-справжньому цікаво. Доповіді доповідями, втім їх практичної користі ніхто не скасовував і не збирається, а ось круглий стіл - це так.

Опубліковано: 27/09/11 @ 06:20
Розділ Блоги Читати далі...

Google викотив новий тег - standout

Новий тег означає «Видатне зміст»; при додаванні standout в HTML-заголовок статті, у неї підвищуються шанси потрапити в графу «Рекомендовані» новинного агрегатора Google News. На жаль, новий тег поки працює тільки для США, але власникам зарубіжних сайтів, можливо, варто звернути на нього увагу. Про це повідомляє запис в офіційному блозі Google News від 24 вересня. «Якщо ви помістіть тег в HTML-заголовок однієї з ваших статей або новин, Google може присвоїти статті ярлик« Рекомендовані »на головній сторінці Google News, і в результатах пошуку по новинах. Синтаксис для нового тега виглядає наступним чином: Ви можете використовувати тег для вказівки на власне утримання, або вказувати на інші джерела з видатними новинами. Оскільки «видатний» тег ставиться в HTML-заголову вашої статті, він буде видно тільки за допомогою автоматизованих систем, наприклад, Google News, але не прямим читачам безпосередньо вашої статті. " Здається, це цікавий спосіб привернути до себе більше новинного трафіку.

Опубліковано: 26/09/11 @ 10:56
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Про партнерські програми та відрахування

Пост трохи філософський , притягнутий за вуха до існуючої дійсності. Що такі партнерки - ви все давно і чудово знаєте. Привели людини, він виконав якісь дії, ви отримали за це відсоток. Це якщо на пальцях. Якщо ж копнути глибше, то вимальовуються такі нюанси, на які обов'язково треба звертати увагу. Давайте розберемо на прикладі всіма нами улюбленої і відомої sape , як правильно має працювати партнерська програма. Партнерське винагорода складає 2,5% від обороту залученого користувача (тобто і від угод купівлі та від операцій продажу). Коротко і ясно. Тепер пояснимо. Неважливо, вебмастер (продає посилання) або оптимізатор (купує посилання) залучений вами реферал, він створює в системі оборот - рух грошей. Система sape заробляє на тому, що бере 10 відсотків комісії. Всього 10% за участь в сістеме.В системі SAPE тягар по сплаті комісії лягає не тільки на плечі оптимізатора, але розділене між веб-майстрами і оптимізаторами рівномірно.

Опубліковано: 26/09/11 @ 06:34
Розділ Блоги Читати далі...

Авторежим в PR Sape

У зв'язку з 6-річчям Inferno Solutions дарує подарунки! Адміністровані VPS в Німеччині від 5 $ на місяць. ISP manager + 1 місяць оренди БЕЗКОШТОВНО при переході від одного хостера! Кількість подарунків обмежена.
Наскільки пам'ятається , авторежим в PR Sape був проанонсований в кінці серпня. І нещодавно до нього нарешті дійшли руки. По суті справи, це аналог авторежиму звичайної Sape, але з прицілом на всіма нами улюблені «вічні» посилання. Працює все просто до неподобства і в той же час дуже зручно. Переходимо в авторежими в інтерфейсі PR Sape. Для початку треба свій фільтр створити. Кількома по ссилочку «створити авторежим» і забиваємо параметри. Після цього треба натиснути кнопку «Створити і запустити». І для обраної рекламної кампанії прив'язати цей фільтр і відправити його працювати. Дивимося на« Активність »і бачимо, що це працює. Вам залишається лише чекати пропозицій, які підбере вам система, аппрувіть їх або відхиляти.

Опубліковано: 23/09/11 @ 06:39
Розділ seo Блоги Читати далі...

Дайджест тижня, 23 вересня

Добрий день, шановні читачі. Минулий тиждень відрізнялася активністю як учасників ринку і авторів цікавих матеріалів, так і користувачів "чарівної кнопки". Тому сьогоднішній дайджест вийшов великим і змістовним. Почнемо, як завжди, з українських новин. Генеральний директор і президент "Міратех" стануть повноправними власниками компанії , спочатку продавши EDB ErgoGroup свій міноритарний пакет за $ 7,14 млн, а потім викупивши у групи 100% акцій за $ 5,89 млн. Opera Software кілька днів назад оголосила про покупку компанії Handster , що розробляє, зокрема, платформу для магазинів програм, з R & D-офісом в Одесі. Вчора в Києві відбувся круглий стіл "Створення в Україні сприятливих умов IT-індустрії", де стало відомо, що профільні комітети Верховної Ради підтримали законопроекти, що стосуються" податкового експерименту "для підприємств IT-галузі.

Опубліковано: 23/09/11 @ 06:28
Розділ Блоги Читати далі...

«Кавовий» маркетинг

 Іноді просто випивши кави з ким-небудь, можна отримати замовлення, за яким інші люди ганяються до посиніння. Або через три місяці, коли ви вже зовсім забудете людини, з якою обговорювали картину на художній виставці (і причому тут SEO, правда?), Він порекомендує вас, як доброго фахівця. Про користь виходу «в люди» Люди можуть жити під одним дахом, можуть пити разом, займатися любов'ю, але тільки спільне заняття ідіотизмом вказує на душевну і духовну близькість ... Макс Фрай Не люблю слово «нетворкінг» (взагалі не люблю американізми), тому намагався його сюди не включати. Хоча це теж одна з назв таємничого процесу, коли люди познайомляться, вип'ють по чашечці кави, обговорять погоду, а потім може статися діалог на кшталт такого: - (Якась мила фраза). - Да-да .. (Співрозмовник з насолодою вдихне кавовий аромат, занурившись в хмарка пари). - До речі, а де ви працюєте? - Я працюю сеошників/дизайнером/флористом/сантехніком. - О, стрепенеться співрозмовник.

Опубліковано: 22/09/11 @ 01:51
Розділ Блоги Читати далі...

Кіготь тигра - моя схема просування сайтів. Частина 2

Коготь тигра-моя схема просування сайтов. Частина 2 Дорогі друзі, представляю вашій увазі другу частину моєї схеми просування сайтів «Кіготь тигра». Попередню частину ви можете прочитати за цим посиланням - Кіготь тигра - моя схема просування сайтів. Частина 1 . Сьогоднішня стаття присвячена другому етапу розвитку сайту. Отроцтво. Четвертий - шостий місяці життя сайту Будемо вважати, що наш сайт вже проіндексований пошукачами і наповнений початковим контентом. Щоб дізнатися, скільки сторінок вашого сайту знаходиться в індексі Google і Яндекса, просто зробіть експрес-аналіз сайту в безкоштовній програмі Сайт-аудитор (пункт« проіндексовано », цифри будуть клікабельні). Завдання цього періоду розвитку сайту - закласти міцну основу постійних посилань, так званий контрольний фундамент. Це початковий період просування, тому збільшувати число зовнішніх посилань на ваш сайт потрібно поступово і обережно. Щиро раджу регулярно оновлювати сайт новими унікальними матеріалами.

Опубліковано: 22/09/11 @ 06:56
Розділ Блоги Читати далі...

Партнерка по доставці товарів з eBay з США

Є такий сервіс ebay.com про який ви звичайно ж чули. Купити там товар можна двома способами. Перший спосіб - за фіксовану ціну. Другий спосіб - на аукціонах. Коли продавець виставляє товар саме на аукціон за досить низькою ціною і оголошує крок аукціону. Причому аукціон обмежується за часом. Перемагає і відповідно купує товар той, хто до кінця часу аукціону запропонує найбільшу ціну, яка може як обмежуватися зверху бліц, так може бути і необмеженою. Бліц - це та ціна, за якою автор лота згоден продати вам товар без участі аукціону. Взагалі американці просто фанатіють від того, що можуть продавати речі на аукціонах, причому часто це дуже і дуже непогані речі за дуже цікавим цінами (Про це розповідав Михайло Шакін тут ). Все це звичайно добре і красиво, але у нас, у росіян, з цим усім добром є певний ряд складнощів. По-перше сам ebay сервіс буржуйський з усіма звідси витікаючими проблемами і питаннями від російських людей. По-друге - валюта.

Опубліковано: 22/09/11 @ 05:54
Розділ Блоги Читати далі...

Андрій Мухачев: "З сумом думаю про той час, коли доведеться бути великим керівником"

ДОСЬЄ

Ім'я: Андрій Мухачев (Трой, Шеммез)

Регалії: блогер, письменник, владалец агентства інтернет-реклами в Уфі.

Ставлення до життя: особливо не париться (див. статус Вконтакте ), веде антікорпоратівний спосіб існування

Блог: www.mukhacheff.ru

Агентство: www.ufa-project.ru Блог Андрія Мухачева - це як наркотик. Чим більше його читаєш, тим більше хочеться читати його ще і ще. Я завжди настільки втягуюся в читання цього блогу, що не помічаю, як проходить час і закінчується день, тому на роботі я намагаюся його навіть не відкривати. Андрій не розповідає про алгоритми, засланнях, позиціях та іншої оптимизаторской суєті - його блог про життя і бізнесі . А пише він настільки сильно, що іноді починаєш переосмислювати свої погляди і дивитися на життєві ситуації зовсім під іншим кутом. Нещодавно Андрій написав, що впродовж 10-ти днів буде роздавати інтерв'ю, і я не забула можливістю поставити свої десять запитань. 1.

Опубліковано: 21/09/11 @ 09:51
Розділ Блоги Читати далі...

Андрей Мухачев: “С тоской думаю о том времени, когда придется быть крупным руководителем”

ДОСЬЄ

Ім'я: Андрій Мухачев (Трой,
Шеммез)

Регалії : блогер, письменник, владалец агентства інтернет-реклами в Уфі.

Ставлення до життя: особливо не париться (див. статус Вконтакте ), веде антікорпоратівний спосіб існування

Блог: www.mukhacheff.ru

Агентство: www.ufa-project.ru Блог Андрія Мухачева - це як наркотик. Чим більше його читаєш, тим більше хочеться читати його ще і ще. Я завжди настільки втягуюся в читання цього блогу, що не помічаю, як минає час і закінчується день, тому на роботі я намагаюся його навіть не відкривати. Андрій не розповідає про алгоритми, засланнях, позиціях та іншої оптимизаторской суєті - його блог про життя і бізнесі . А пише він настільки сильно, що іноді починаєш переосмислювати свої погляди і дивитися на життєві ситуації зовсім під іншим кутом. Нещодавно Андрій написав, що впродовж 10-ти днів буде роздавати інтерв'ю, і я не забула можливістю поставити свої десять запитань. 1.

Опубліковано: 21/09/11 @ 09:51
Розділ Блоги Читати далі...

Андрій Мухачев : " З сумом думаю про той час, коли доведеться бути великим керівником "

ДОСЬЄ

Ім'я: Андрій Мухачев (Трой,
Шеммез)

Регалії : блогер, письменник, владалец агентства інтернет-реклами в Уфі.

Ставлення до життя: особливо не париться (див. статус Вконтакте ), веде антікорпоратівний спосіб існування

Блог: www.mukhacheff.ru

Агентство: www.ufa-project.ru Блог Андрія Мухачева - це як наркотик. Чим більше його читаєш, тим більше хочеться читати його ще і ще. Я завжди настільки втягуюся в читання цього блогу, що не помічаю, як минає час і закінчується день, тому на роботі я намагаюся його навіть не відкривати. Андрій не розповідає про алгоритми, засланнях, позиціях та іншої оптимизаторской суєті - його блог про життя і бізнесі . А пише він настільки сильно, що іноді починаєш переосмислювати свої погляди і дивитися на життєві ситуації зовсім під іншим кутом. Нещодавно Андрій написав, що впродовж 10-ти днів буде роздавати інтерв'ю, і я не забула можливістю поставити свої десять запитань. 1.

Опубліковано: 21/09/11 @ 09:51
Розділ Блоги Читати далі...

38 простих способів привернути трафік і заявити про себе + ідея конкурсу

Перелік простих рекомендацій щодо просування продукції або послуг + ідея конкурсу для блогерів. Обміняйтеся 1. Огляди . Знайдіть контакти на блогах по вашій темі, напишіть авторам і попросіть огляди. Таким же чином можна попросити огляд експерта. Приклади: 1. Алекс Екслер постійно публікує різні відгуки . 2. У магазині Kniga.biz.ua можна взяти книгу напрокат (з умовою, що напишете по ній огляд ). 2. Спонсорство . Якщо ви можете надати ваш продукт на якесь ключове подія безкоштовно, є шанс, що люди заговорять про нього пізніше онлайн. Приклад: безкоштовний купон на розсилку (обмежену по кількості листів) від поштового сервісу. 3. Відкрите тестування . Запросіть людей попрацювати над продуктом. Коли людина бачить, що з його допомогою щось змінилося, він буде про це розповідати. Приклад «десь поруч»: конкурс на редизайн логотипу Starbucks . 4. Фокус-група . Схоже на попередній пункт, але таку групу потрібно збирати ще до початку розробки.

Опубліковано: 20/09/11 @ 03:23
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

38 простих способів залучити трафік і заявити про себе + ідея конкурсу

Перелік простих рекомендацій з просування продукції або послуг + ідея конкурсу для блогерів. Обміняйтеся 1. Огляди . Знайдіть контакти на блогах по вашій темі, напишіть авторам і попросіть огляди. Таким же чином можна попросити огляд експерта. Приклади: 1. Алекс Екслер постійно публікує різні відгуки . 2. У магазині Kniga.biz.ua можна взяти книгу напрокат (з умовою, що напишете по ній огляд ). 2. Спонсорство . Якщо ви можете надати ваш продукт на якесь ключове подія безкоштовно, є шанс, що люди заговорять про нього пізніше онлайн. Приклад: безкоштовний купон на розсилку (обмежену за кількістю листів) від поштового сервісу. 3. Відкрите тестування . Запросіть людей попрацювати над продуктом. Коли людина бачить, що з його допомогою щось змінилося, він буде про це розповідати. Приклад «десь поруч»: конкурс на редизайн логотипу Starbucks . 4. Фокус-група . Схоже на попередній пункт, але таку групу потрібно збирати ще до початку розробки.

Опубліковано: 20/09/11 @ 03:23
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Як зараз web-сервіси рекламувати?

Є дві категорії web сервісів (і не тільки web) з точки зору маркетингу: які треба рекламувати і які вже самі себе відрекламувати природним чином. Якщо з першими все зрозуміло, то з приводу другої зроблю пояснення. Візьмемо наприклад сапу . Ну не потребує вона в рекламі. Це сервіс того рівня, коли навколо нього створюються інформаційні приводи здебільшого, що відображають і показують ефективність. Далеко ходити не будемо, є topsape , є фінстріпи . Навесні був запущений некислий конкурс . Крім усього цього система постійно бере участь у всіх тематичних конференціях, проводить безкоштовні освітні заходи , веде власний блог . Не кажучи вже про те, що постійно розвиває свій функціонал . Все йде стабільно і вгору.

Опубліковано: 20/09/11 @ 06:38
Розділ Блоги Сервіси Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64