5 аудіокниг з саморозвитку , які корисно послухати

5 аудіокниг по саморазвітію, які корисно послушать Дорогі друзі, в цьому пості я хочу розповісти про декілька корисних аудиокнигах з саморозвитку, які я послухав за останній час. Спочатку я хочу повідомити, що Макс Пастухов, відомий в SEO сфері своїми базами ключових слів, недавно завів блог , в який публікує цікаві думки про практику бізнесу. Я вже на нього підписався. Всі ми проводимо в дорозі досить багато часу. У когось це півгодини в день, у кого-то 2-3 години, у когось більше. Під час поїздок в машині, автобусі, метро, ??літаку чи поїзді можна слухати музику. На мій погляд, цей час можна проводити з більшою користю для власного розвитку, слухаючи аудіокниги. Вдома чи на роботі їх слухати в багатьох випадках не вийде, а в дорозі цей формат - ідеальний варіант. Можна слухати художні твори, а можна аудіокниги освітнього характеру, благо зараз їх стає все більше. Якщо зробити прослуховування аудіокниг звичкою, то це дозволить вам дізнатися багато цікавої інформації і з користю провести час у дорозі.

Опубліковано: 27/01/12 @ 08:22
Розділ Блоги Читати далі...

Як зробити інтелектуальну карту для планування справ - відеоурок

Дорогі друзі, сьогодні я вирішив зробити відеоурок про те, як зробити інтелектуальну карту для планування справ. Такі карти ще називають інтелект-картами, розумовими картами, асоціативними картами, mind map - словом, як їх тільки ще не називають. Під усіма цими поняттями розуміють одне - візуальне відображення розумового процесу з допомогою логічних схем. Я давно захоплююся плануванням часу, але інтелектуальні карти став використовувати лише недавно. Треба було раніше. Що я скажу - класна річ! Будь-яке складне справу можна буквально розкласти по поличках, будь то написання статті, планування нового інтернет-проекту, обдумування планів і т.д. Я зараз використовую інтелектуальні карти для нотаток при читанні книг і статей на сайтах і блогах, при створенні нових постів на shakin.ru, при плануванні розвитку, просування й удосконалення сайтів. Одним словом, варіантів застосування дуже багато.

Опубліковано: 26/01/12 @ 11:27
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Євген, автор блога cospi.ru

Інтервью-Евгеній, автор блогу cospi.ru Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Євген, автор цікавого блогу про просування сайтів . Блог Євгена мені відразу сподобався, так як я знайшов там корисні статті та практичні напрацювання. Минуло небагато часу, і я вирішив взяти інтерв'ю. Я дякую Євгенія за приділений час і відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте - Євген! Привіт, Євген! Розкажи, будь ласка, про себе і свої захоплення. Як погода в Криму? Здрастуйте, Михайло. Зараз я поки студент, але тільки до травня цього року. Вчуся, точніше вчився на програміста, сетевика і.т.п. Але я в цьому майже повний 0, не лежить у мене душа до цього, і не знаю, навіщо туди надходив. Чимось серйозним або особливим не захоплююся, з простих захоплень - теніс, більярд. Раніше монети збирав, але це так, щоб колекцію на чорний день продати можна було. Погода в останні дні холодна, вночі навіть мороз 3-5 градусів. А виглядає погода приблизно ось так: Це фотографія була зроблена тиждень тому з висоти 1234 метри над рівнем моря.

Опубліковано: 23/01/12 @ 07:52
Розділ Блоги Читати далі...

Підсумки конкурсу " Чарівний Пендель для Вашого блога 2012" !

Ура! Закінчилося це болісне очікування і ми всі нарешті дізнаємося переможців найкориснішого конкурсу "Чарівний Пендель для вашого блогу ". Але перш, я б хотів подякувати всім учасникам цього заходу. По-перше, спасибі велике всім конкурсантам ! Ваші роботи не тільки дають "пендель" Вам, але і нас, ваших читачів, мотивують на нові досягнення. Можливо хтось занадто вимогливий і ставить перед собою занадто високі цілі, але ризик виправданий. Я щиро бажаю Вам, щоб усе задумане здійснилося. За час проведення конкурсу було прийнято 77 робіт . Результат перевищує торішній конкурс у два рази! Але разом з тим, журі довелося в два рази важче. Це не тільки тому, що робіт багато, а тому що всі вони по-своєму гарні. І за це, окреме, шалений спасибі нашому журі ! Без Вас цей конкурс не став би таким конкурсом, яким він є зараз.

Опубліковано: 18/01/12 @ 11:09
Розділ Блоги Читати далі...

Підсумки конкурсу " Чарівний Пендель для Вашого блога 2012 "!

Ура! Закінчилося це болісне очікування і ми всі нарешті дізнаємося переможців самого корисного конкурсу "Чарівний Пендель для вашого блогу ". Але перш, я б хотів подякувати всім учасникам цього заходу. По-перше, спасибі велике всім конкурсантам ! Ваші роботи не тільки дають "пенделя" Вам, але і нас, ваших читачів, мотивують на нові досягнення. Можливо хтось занадто вимогливий і ставить перед собою занадто високі цілі, але ризик виправданий. Я щиро бажаю Вам, щоб все задумане здійснилося. За час проведення конкурсу було прийнято 77 робіт . Результат перевищує торішній конкурс у два рази! Але разом з тим, журі довелося в два рази важче. Це не тільки тому, що робіт багато, а тому що всі вони по-своєму гарні. І за це, окреме, шалений спасибі нашому журі ! Без Вас цей конкурс не став би таким конкурсом, яким він є зараз.

Опубліковано: 18/01/12 @ 11:09
Розділ Блоги Читати далі...

WordPress на VPS

Сьогоднішнім постом відкриваю нову рубрику у блозі, яка так і називатиметься WordPress на VPS . У цій рубриці планую зібрати пости на тему роботи, безпеки та оптимізації WordPress блогу на виділених або віртуальних виділених серверах. Що таке VPS/VDS? Щоб не обтяжувати себе твором відповіді на це запитання, наведу цитату з Вікіпедії. VPS (англ. Virtual Private Server) або VDS (англ. Virtual Dedicated Server) - послуга, в рамках якої користувачеві надається так званий Віртуальний виділений сервер. У плані управління операційною системою здебільшого вона відповідає фізичному виділеного сервера. Зокрема: root-доступ, власні IP-адреси, порти, правила фільтрування і таблиці маршрутизації. Кому потрібен VPS? На певному етапі розвитку блога, ресурси які споживає WordPress починають перевищувати ті, які надає хостер. Це може бути як місце на диску, обсяг використовуваної пам'яті, процесорний час, тощо.

Опубліковано: 18/01/12 @ 12:12
Розділ wordpress Блоги Хостинг Читати далі...

Що робити, якщо сайт знижений у видачі за переоптімізацію тектом ?

Якщо в спробах підвищити позиції сайту Ви вже багато раз вносили зміни в тексти (міняли щільність, скорочували/збільшували обсяг символів , рерайт і т.д.), але жодного разу не побачили помітних результатів, можливо, на Ваш сайт накладені санкції за переспа . З вересня 2011 в Яндексі працює алгоритм, який розпізнає і знижує в видачу сторінки з переоптімізірованнимі текстами. Згідно з моїми спостереженнями, цей алгоритм істотно відрізняється від портяночного фільтра дворічної давності, який свого часу виконував ту ж задачу. Ось основні особливості алгоритму, які я помітила:
1) Санкції за переспа накладаються на окремі сторінки, а не на сайт в цілому. При цьому в більшості випадків сторінка втрачає позиції на всі запити , а не тільки за запитом, де спостерігається переспа (портяточний фільтр накладався суто на пару запит-документ, непереспамленние запити залишалися в топі).

Опубліковано: 18/01/12 @ 09:18
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Що робити, якщо сайт знижений у видачі за переоптімізацію текстів?

Якщо в спробах підвищити позиції сайту Ви вже багато раз вносили зміни в тексти (міняли щільність, скорочували/збільшували обсяг символів , рерайт і т.д.), але жодного разу не побачили помітних результатів, можливо, на Ваш сайт накладені санкції за переспа . З вересня 2011 в Яндексі працює алгоритм, який розпізнає і знижує в видачу сторінки з переоптімізірованнимі текстами. Згідно з моїми спостереженнями, цей алгоритм істотно відрізняється від портяночного фільтра дворічної давності, який свого часу виконував ту ж задачу. Ось основні особливості алгоритму, які я помітила:
1) Санкції за переспа накладаються на окремі сторінки, а не на сайт в цілому. При цьому в більшості випадків сторінка втрачає позиції на всі запити , а не тільки за запитом, де спостерігається переспа (портяночний фільтр накладався суто на пару запит-документ, непереспамленние запити залишалися в топі).

Опубліковано: 18/01/12 @ 09:18
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Логіка замовників і програмістів, том перший

IT за всіма законами - царство логіки! І раптом # несподівано спокійне життя айтішника (який живе за законами логіки - кон'юнкція, диз'юнкція та їх комбінації), порушує клієнт. Він приходить, вимагає нелогічних речей: «швидко, дешево і якісно», «трошки переробити дизайн» і так далі. Як з цим жити нормальному айтішники?! :) © helfred Ось живеш в IT-світі, все логічно і правильно. Люди будують майбутнє, намагаються логічно міркувати і дивитися на світ системно. Я насправді не знаю, в яких ще областях виробничої та наукової діяльності середній рівень знань і кругозору так високий. Кого не запитай, багато хто знає алгоритми, будують своє життя за законами тайм-менеджменту (Pomodoro, GTD і всяке таке), майже у кожного є хобі (все ті ж велосипед і зеркалка ™), навіть в театр ходять ... Але чому, чому ж не виходить будувати відносини з замовниками? З програмістом зі Штатів або Філліпін - відмінно, а з менеджером або власником бізнесу - важко. Ну, не розуміємо ми один одного, і все тут.

Опубліковано: 16/01/12 @ 11:16
Розділ Блоги Читати далі...

Як поставити коментарі Facebook на свій сайт

Как поставити коментарі Facebook на свій сайт Дорогі друзі, в сьогоднішній статті я розповім про те, як додати систему коментарів Facebook на свій сайт. Як ви знаєте, соціальна мережа Facebook активно розвивається як в англомовному інтернеті, так і в рунеті. Установка коментарів Facebook на свій сайт дозволяє відвідувачам, залогіненним в Фейсбуці, легко коментувати матеріали вашого ресурсу без заповнення імені, адреси сайту і e-mail'а, а також позбавляє їх від введення перевірочного коду (капчі). Коментарі робляться в один клік. Нещодавно я встановив коментарі від Facebook на свій блог shakin.ru (на додаток до коментарів Вконтакте). Що можу сказати - ефектом я задоволений. Відвідувачі стали активніше коментувати, з Facebook стало більше переходів, і кількість друзів в цій соціальній мережі стало рости більш динамічно. Не скажу, щоб завдяки системі коментування Facebook з'явилася лавина відвідувачів з цієї соціальної мережі, додавати коментарі варті того, щоб їх встановити.

Опубліковано: 16/01/12 @ 07:39
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

ПАММовий конкурс на 30.000 $

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Отже, конкурс, так. Раніше вже говорив, що FX-Trend запропонував мені провести їм конкурс. Я в ньому брати участь не маю права, а от ви можете. Спробую пояснити правила так, щоб все було просто і зрозуміло.
Старт конкурсу не сьогодні! Старт конкурсу 5 лютого. Поки я просто всіх заздалегідь оповіщаю. Триватиме до 5 травня включно. Потім підведення підсумків.
Суть конкурсу Суть в залученні грошей в FX-Trend. Дві номінації передбачають залучення грошей тільки в ПАММ, а одна і ПАММ і трейдерську діяльність. Тобто, коротше кажучи, ви повинні лити за своєю реф. посиланням той трафік, який хоче інвестувати в ПАММ або торгувати на Форексі. Як це роблю я, по суті.
Звідки лити? Та звідки хочете. З пошуку, контекстної реклами, свого блога, підпису або темах на форумах.

Опубліковано: 14/01/12 @ 11:51
Розділ Блоги Читати далі...

Бальна система оплати авторам на СДЛах від Журфакера

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
У коментарях до інтерв'ю с iPhones.ru з'явився цікавий персонаж і повідав свої думки з приводу системи оплати авторам на СДЛах. Букв багато, але це грамотно: Був досвід. Працював журналістом і редактором в різних ЗМІ ... Є система в одному виданні (зарубіжний холдинг на російському ринку). Оплата кожного авторського матеріалу має в основі бальну систему. Будь-який матеріал - це кількість балів від 6 до 12, наприклад. Як це реалізується? Наприклад: 1 бал - пошук інфоповода. джерело - 1 бал, класний заголовок - 2 бали, привернув коментар експерта - 3 бали, унікальна цифра, факт - 2 бали (до слова про «якорі», які рерайт допомагають знайти) і т.д. Кожен бал - це умовно 5-10 USD. Оцінює якість матеріалу і прописує кеш-чек на все - гол. редактор ресурсу. є відомість на кожну новину, проставив суму і ушлов бухгалтерію. Думаю, є бонуси за коменти до статей, новин.

Опубліковано: 13/01/12 @ 08:34
Розділ Блоги Читати далі...

Бальна система оплати авторам на СДЛах від Журфакера

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
У коментарях до інтерв'ю с iPhones.ru з'явився цікавий персонаж і повідав свої думки з приводу системи оплати авторам на СДЛах. Букв багато, але це грамотно: Був досвід. Працював журналістом і редактором в різних ЗМІ ... Є система в одному виданні (зарубіжний холдинг на російському ринку). Оплата кожного авторського матеріалу має в основі бальну систему. Будь-який матеріал - це кількість балів від 6 до 12, наприклад. Як це реалізується? Наприклад: 1 бал - пошук інфоповода. джерело - 1 бал, класний заголовок - 2 бали, привернув коментар експерта - 3 бали, унікальна цифра, факт - 2 бали (до слова про «якорі», які рерайт допомагають знайти) і т.д. Кожен бал - це умовно 5-10 USD. Оцінює якість матеріалу і прописує кеш-чек на все - гол. редактор ресурсу. є відомість на кожну новину, проставив суму і ушлов бухгалтерію. Думаю, є бонуси за коменти до статей, новин.

Опубліковано: 13/01/12 @ 08:34
Розділ Блоги Читати далі...

Wordpress SEO . Урок 4 - дзеркала сайту та 301 редирект

Дорогі друзі, в ефірі мій черговий відеоурок з безкоштовного курсу Wordpress SEO. Сьогодні я розповім про те, як визначити основне дзеркало сайту (з www або без), як зробити 301 редірект і для чого взагалі все це потрібно. Схему дій, описану в відеоуроці, можна застосовувати як у блогах на Wordpress, так і до сайтів на інших движках. За сформованою традицією, відео я роблю без попереднього написання тексту, щоб не читати з папірця, тому у відео будуть чутні звуки сусідської дрилі і моєї мікрохвильовки. Wordpress SEO. Урок 4 - дзеркала сайту та 301 редирект Партнер відеоуроку (як потрапити ): - сервіс ефективного просування Ротапост. Цей сервіс я вважаю дуже ефективним для просування сайтів. Примітка - відеоурок краще дивитися в повноекранному режимі як 720. Спочатку я відповім на ймовірні запитання від новачків. Я люблю зрозумілі пояснення, тому відповім найпростішими словами. Що таке основне дзеркало сайту? Пошукові системи можуть враховувати ваш сайт з www або без в адресі.

Опубліковано: 12/01/12 @ 08:46
Розділ seo wordpress Блоги Реклама Читати далі...

Wordpress SEO . Урок 4 - дзеркала сайту і 301 редирект

Дорогі друзі, в ефірі мій черговий відеоурок з безкоштовного курсу Wordpress SEO. Сьогодні я розповім про те, як визначити основне дзеркало сайту (з www або без), як зробити 301 редирект і для чого взагалі все це потрібно. Схему дій, описану в відеоуроці, можна застосовувати як у блогах на Wordpress, так і до сайтів на інших движках. За сформованою традицією, відео я роблю без попереднього написання тексту, щоб не читати з папірця, тому у відео будуть чутні звуки сусідської дрилі і моєї мікрохвильовки. Wordpress SEO. Урок 4 - дзеркала сайту і 301 редирект Партнер відеоуроку (як потрапити ): - сервіс ефективного просування Ротапост. Цей сервіс я вважаю дуже ефективним для просування сайтів. Примітка - відеоурок краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720. Спочатку я відповім на ймовірні запитання від новачків. Я люблю зрозумілі пояснення, тому відповім найпростішими словами.

Опубліковано: 12/01/12 @ 08:46
Розділ seo wordpress Блоги Реклама Читати далі...

Новини Google , Яндекса і соціальних сервісів - випуск 10

Новости Google, Яндекса і соціальних сервісів - випуск 10 Дорогі друзі, представляю вашій увазі свою свіжу підбірку новин пошукових систем і соціальних сервісів. Як завжди, я публікую тільки ті новини, які, на мій погляд, заслуговують уваги і корисні для вебмайстрів, блогерів і оптимізаторів. Як кажуть, "Хто володіє інформацією, той володіє світом". Отже, поїхали! 1. У Google з'явився бот мобільного пошуку (новина англійською). Новий бот, який отримав назву Googlebot-Mobile, створений спеціально для мобільного пошуку. Частка мобільного пошуку як у світі, так і в рунеті постійно зростає, тому створення цього бота виправдано і ще раз підтверджує, що компанія Google приділяє цьому напрямку пильну увагу. 2. У результатах пошуку Google стали виводитися дати поновлення на додаток до дати появи сторінки. Наприклад, якщо на вашому сайті була стара сторінка і ви її оновили, то в результатах пошуку можна буде побачити дату поновлення документа.

Опубліковано: 10/01/12 @ 08:00
Розділ Блоги Пошуковики Сервіси Читати далі...

Новини Google, Яндекса і соціальних сервісів - випуск 10

Новости Google, Яндекса і соціальних сервісів - випуск 10 Дорогі друзі, представляю вашій увазі свою свіжу добірку новин пошукових систем і соціальних сервісів. Як завжди, я публікую тільки ті новини, які, на мій погляд, заслуговують уваги і корисні для вебмайстрів, блогерів і оптимізаторів. Як кажуть, "Хто володіє інформацією, той володіє світом". Отже, поїхали! 1. У Google з'явився бот мобільного пошуку (новина на англійській). Новий бот, який отримав назву Googlebot-Mobile, створений спеціально для мобільного пошуку. Частка мобільного пошуку як у світі, так і в рунеті постійно зростає, тому створення цього бота виправдано і ще раз підтверджує, що компанія Google приділяє цьому напрямку пильну увагу. 2. У результатах пошуку Google стали виводитися дати поновлення на додаток до дати появи сторінки. Наприклад, якщо на вашому сайті була стара сторінка і ви її оновили, то в результатах пошуку можна буде побачити дату поновлення документа.

Опубліковано: 10/01/12 @ 08:00
Розділ Блоги Пошуковики Сервіси Читати далі...

Питання та відповіді по Wordpress - випуск 9

Вопроси і відповіді по Wordpress-випуск 9 Дорогі друзі, в ефірі дев'ятий випуск рубрики відповідей на питання по Wordpress. Давненько я не робив її випуски, зараз саме час надолужити згаяне. Давно хочу зробити так, що якщо користувач приходить на мій блог з Twitter, то Wordpress автоматично буде це визначати і виводити кожному відвідувачу з Твіттера привітання і пропозиція Слідуйте за мій рахунок. Якщо користувач прийде з Google - то движок запропонує йому підписатися на RSS стрічку мого блогу. Якщо прийде з Youtube - то запропонує йому підписатися на мій канал на Youtube. Як це реалізувати? Завдяки тому, що на світі є багато добрих людей, то на ваше запитання є готове рішення, яке називається плагін WP Greet Box . Після його установки на вашому блозі Wordpress будуть визначатися відвідувачі з 32 ресурсів, включаючи Google, Twitter, Youtube, Stumbleupon і т.д. і на основі джерела переходу їм будуть виводитися створені вами вітання та запрошення на необхідні вам дії (підписка на RSS, Twitter і т.д.).

Опубліковано: 06/01/12 @ 10:07
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Красиві 3D -кнопки за допомогою CSS3

Чудова технологія CSS3 дозволяє в ряді випадків при оформленні сайту відмовитися від використання зображень, які замінює чистий CSS- код. Наприклад , подібним чином можна вчинити з будь-якими кнопками, використовуваними на сайті. Є один чудовий дизайнерський англомовний блог PremiumPixels.com , автор якого безкоштовно ділиться гарними елементами інтерфейсу для сайтів. Мені дуже подобається стиль цього дизайнера, він малює обалденно . Я вже неодноразово використовував на своїх блогах його полезняшкі , і однією з цих полезняшек став набір красивих 3D -кнопок . За допомогою CSS3 я " намалював " практично копії цих кнопок , кодом яких і поділюся в даній статті.

Опубліковано: 02/01/12 @ 02:19
Розділ html та css Блоги Читати далі...

З Новим 2012 роком !

До Нового 2012 року залишилось кілька годин! Друзі, вітаю Вас з наступаючим 2012 роком . Від усього серця бажаю Вам і Вашим близьким всього самого найкращого : здоров'я , усіляких успіхів , реалізації задуманого , руху вперед і тільки вперед ! Як ви знаєте, зараз в блозі проходить конкурс " Чарівний Пендель для вашого блогу ". Суть конкурсу проста - необхідно написати пост з планами розвитку свого блогу. Але це плани щодо блогу, а є ж і інші цілі , мрії в кінці кінців. Тому прямо зараз, перш ніж сісти за стіл і відкоркувати першу пляшку шампанського , я пропоную Вам написати тут, в коментарях , то, що ви хочете отримати в майбутньому році. Секс з " Міс Світу" ? Бентлі ? Президентський літак? Особняк на Гавайських островах? Не думайте чи реально це отримати чи ні. Просто напишіть те , що хочете. Дід Мороз Вас чує .

Опубліковано: 31/12/11 @ 02:14
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64