Хочете конвертувати свої знання в $? Приходьте працювати до нас !

Я не знаю, скільки одеситів читає мій блог, але сподіваюся, що такі є. Якщо у Вас є знайомі серед програмістів, оптимізаторів, піарників, або ви просто знаєте перспективних людей, які шукають роботу в IT-сфері в Одесі - будь ласка, скиньте їм посилання на цей пост. Ми розширюємо штат Seolib.ru , а також запускаємо ще один новий цікавий проект, і тому нашій команді потрібно поповнення. Звертаю увагу, що всі вакансії мають строгу прив'язку до офісу в Одесі. Якщо Вас зацікавить одна з вакансій - надсилайте резюме на kamskaya@optimizatorsha.ru , вказуючи вакансію в заголовку листа. Для тих, хто не знає, як складати резюме - прошу сюди .

Опубліковано: 22/02/12 @ 02:44
Розділ Блоги Читати далі...

Хочете конвертувати свої знання в $ ? Приходьте працювати до нас !

Я не знаю, скільки одеситів читає мій блог, але сподіваюся, що такі є. Якщо у Вас є знайомі серед програмістів, оптимізаторів, піарників, або ви просто знаєте перспективних людей, які шукають роботу в IT-сфері в Одесі - будь ласка, скиньте їм посилання на цей пост. Ми розширюємо штат Seolib.ru , а також запускаємо ще один новий цікавий проект, і тому нашій команді потрібно поповнення. Звертаю увагу, що всі вакансії мають строгу прив'язку до офісу в Одесі. Якщо Вас зацікавить одна з вакансій - надсилайте резюме на kamskaya@optimizatorsha.ru , вказуючи вакансію в заголовку листа. Для тих, хто не знає, як складати резюме - прошу сюди .

Опубліковано: 22/02/12 @ 02:44
Розділ Блоги Читати далі...

Повна Android мобілізація

Програми для Android, які варто встановити на телефон Весь минулий тиждень я в буквальному сенсі провів на льоду. Погодка шепоче. Сонце, зручний стілець і чотири вудки замінили мені ноутбук. Рано вранці йшов і досить пізно приходив. І хоча часу для роботи в общем-то ще вистачало, але сил на неї вже не було. Я було і сьогодні вже зібрався "втекти" з дому, але побіжний моніторинг прибутковості минулого тижня в плані фінансовому мене злегка засмутив. Після тижневого "загулу" хіба можна було очікувати чогось іншого? Загалом було вирішено працювати. А зараз, коли основні справи закінчені, можна і в блог виплеснути свої думки, зараз я тільки з ними зберуся А ось! Як я вже сказав, до ноутбука я не підходив весь тиждень, але на зв'язку залишався навіть на льоду. Це все завдяки "планшетофону" Samsung Note, яким я вже якось хвалився.

Опубліковано: 21/02/12 @ 07:31
Розділ Блоги Читати далі...

25 лютого, Дніпропетровськ - Сіклум . NET Суботник у Дніпропетровську

25 лютого Дніпропетровський офіс Сіклум прішлашает всіх зацікавлених в розробці под. NET обмінятися досвідом, послухати доповіді й просто поспілкуватися на близько. NET-ні теми. Отже, в програмі Суботника: «Continuous Delivery in. NET Why/How/When». Олександр Білецький (Київ).
Олександр - досвідчений доповідач, бере участь у київській ALT.NET тусовці і розвиває співтовариство Kyiv Beer & Code , також є практикуючим тренером. Крім цього веде особистий технічний блог . «Using Deferred Objects within Rich Web Applications». Антон Самарський (Дніпропетровськ).
Антон вже має досвід кількох виступів на. NET-ні і близько. NET-ні теми. Загальний досвід в програмуванні більше 5 років. Веде . «Relationship between. Net and WinRT». Віталій Коваль (Дніпропетровськ).
Віталій розробляє под. NET близько 5 років, MCTS. Це одне з перших виступів Віталія перед широкою аудиторією. «ASP.NET applications health monitoring with ELMAH/ELMAH.MVC». Олександр Білецький (Київ).

Опубліковано: 20/02/12 @ 04:30
Розділ Блоги Читати далі...

SEO блог

SEO-це комплекс заходів, який дозволяє підняти популярність сайту пошукових систем. По іншому такий комплекс можна назвати розкручуванням сайтів або, приміром, пошуковим просуванням. Існує три основних напрямки роботи сайту про seo : - ключові слова. Тобто пошук того чи іншого матеріалу за ключовими словами. Наприклад, Ви в будь-якому пошуковику прописуєте "купити техніку не дорого" і пошуковик видає Вам найпоширеніші і використовуються сайти, то є сайти, які були піддані сео оптимізації. - так само завдяки сео можна знаходити сайти підписані саме тими словами, які Ви вводили в пошуковик. Це можна назвати посилальним просуванням, анкором або цитованістю сайту. -внутрішня оптимізація - це значить що якщо у статті кілька разів використовується одна і та ж фраза цю статтю буде легше знайти. Іншими словами внутрішня оптимізація-це внутрішня робота над сайтом і його текстами. Тепер розберемо що таке блог.

Опубліковано: 19/02/12 @ 08:42
Розділ seo Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Наталія Косенко , автор блога tripfun.ru

Інтервью-Наталія Косенко, автор блога tripfun.ru Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Наталія Косенко, автор цікавого блога про подорожі tripfun.ru . Цей блог я знайшов кілька днів тому, і він мені відразу сподобався, тому я підписався на Наталю в Твіттері. А коли я прочитав, що Наталя живе в Таїланді і працює у самого Костянтина Калинова aka Косян в , то я зрозумів, що просто зобов'язаний взяти у неї інтерв'ю! Я дякую Наталю за приділений час і цікаві відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте - Наталія Косенко! Наталя, привіт! Розкажи, будь ласка, про себе. Ким працюєш, чим захоплюєшся у вільний час? Привіт, Михайле! От уже не чекала потрапити на сторінки твого блога, все таки від сеошной теми я досить далека. Дякую, що запросив Я працюю керівником партнерської програми в проекті Aviasales.ru. Наш офіс знаходиться в Таїланді на острові Пхукет, тому у вільний від роботи час я подорожую і веду блог TripFun.ru. У тебе добре виходить вести блог.

Опубліковано: 17/02/12 @ 07:15
Розділ Блоги Читати далі...

24 лютого, Київ - Startup Crash Test 28. Мобільні додатки - міфи і реальність

Вже підтвердили участь у дискусійній панелі: Павло Башмаков - директор компанії Stanfy, яка спеціалізується на розробці мобільних додатків для платформ iPhone, iPad, Android та інших; Арсеній Фінберг - власник найбільшого сайту про Київ і екскурсійного бюро «Цікавий Київ». Завзятий користувач мобільної платформи Android, що вилилося в блог про додатки і експериментах з віссю - Сергій Шіндяпін , який ще студентом написав свою мову програмування і базу даних. Зараз він технічний директор компанії «Інжинірингова компанія Прості Рішення». Крім того, вже підтверджено два проекти для участі в краштесте: KitApps - онлайн конструктор для швидкого, доступного і зручного створення мобільних B2B додатків (iOS, Android), заточений під різні бізнес індустрії (HoReCa, events, real estate, media companies etc.). Бізнес модель - місячна підписка на сервіс і разова плата за подачу додатка в App Store/Android Market.

Опубліковано: 16/02/12 @ 03:25
Розділ Блоги Читати далі...

Це якщо я тобі в ротик попісяю , або Re-Make/Re-Model старих ідей

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Помітив тренд на переосмислення концепції форуму. Звичайного. IPB, VB - не важливо. Стартапери намагаються взяти початкову ідею форуму, це «спілкування за інтересами» - і якось її переробити так, щоб вдихнути життя. Особисто моя думка - абсолютно безглузде заняття. І все ж я знайшов цілих три проекти такого типу. Не шукав цілеспрямовано, ні, просто ось під руку окремо потрапили.

Перший приклад: kwikspik.com Мені сподобалася реалізація, але не ідея. На неї не підсадити маси. Ну, дивіться яка історія. Що є головна сутність Твіттера або ВКонтакте або Фейсбуку? Профіль людини. Не група, не тег, а саме профіль (стрічка) людини. Kwikspik.com пішли з іншого боку і зробили головною сутністю - тематичну стрічку. Про футбол, про джаз, про фондовий ринок, та там про багато чого по стрічці як на загальнотематичні форумі а-ля початок нульових.

Опубліковано: 15/02/12 @ 10:32
Розділ Блоги Читати далі...

SEO прогноз на 2012 рік

SEO прогноз на 2012 год Дорогі друзі, 2012 рік вже набирає обертів, а я до сих пір не зробив свій традиційний SEO прогноз. Терміново виправляюсь. Image: Bjorn Pohl - UKC Спочатку в загальних рисах скажу, що збулося з мого попереднього прогнозу - SEO прогноз на 2011 рік . Зокрема, я тоді припустив, що поведінка користувача на сайті буде надавати все більший вплив на ранжування. Що ми маємо? Поведінкові чинники, по суті, стали одним з активно обговорюваних моментів в просуванні сайтів. Про них вели мову на численних конференціях і семінарах. Глобатор зараз піде і візьме пряник з полиці. Один з пунктів, які я припустив рік тому - посилання з соціальних сервісів будуть все важливішим для просування сайту. Так воно і виявилося. Пошуковики не тільки враховують так звані «соціальні сигнали», але навіть активно інтегрують їх в результати пошукової видачі. Ну ладно, вистачить хвалитися, а то знайду, що не збулося. Переходжу до справи.

Опубліковано: 15/02/12 @ 08:29
Розділ seo Блоги Читати далі...

Вчитися, вчитися і ще ... де / коли / як ?

Не секрет, що в сучасних IT-професії вчитися доводиться постійно. З'являються нові технології, мови, фреймворки, підходи до управління проектами ... Як говорила Аліса в задзеркаллі, тут постійно треба бігти, щоб залишатися на місці. Але ж - у нас є робота, сім'я, діти, захоплення, друзі ... де ж взяти час на навчання? Куди піти вчитися або де взяти матеріали для самостійного навчання? І як мотивувати себе, щоб не перервати навчання після двох занять - коли перший ентузіазм схлинув, а успіхи ще не видно? Спробую розповісти про тих рецептах, які перевірив на собі за останній час. Читайте, читайте, читайте. Безліч цікавих блогів і безкоштовних книг майже по будь-якої технології є в інтернеті ... (Довго думав, чи писати про це, але в кінці кінців вирішив, що я і так в більшості рецептів виступаю Капітаном Очевидність, так що - нехай буде). Вчіться в транспорті. Книги можна закачувати на букридер або планшет, і читати в метро, ??таксі або електричці.

Опубліковано: 13/02/12 @ 01:14
Розділ Блоги Читати далі...

32 кращих Android програми для блогерів

32 кращих Android програми для блогерів Дорогі друзі, сьогодні я вирішив поділитися з вами своїм списком кращих додатків для Android. Кілька місяців тому я прикупив смартфон HTC Desire S, чому несказанно радий. Тепер інтернет завжди під рукою. Я перепробував багато різних програм для Андроїда, і в цьому пості перерахую ті, які мені сподобалися найбільше. Якщо поділіться в коментарях своїми улюбленими додатками для Android - буду тільки радий. До сих пір не можу знайти нормально працює програми для роботи з Google Закладками (GoMarks і GMarks глючать), а також для створення скріншотів на Android смартфон (не хочеться возитися з root доступом). Ігри я розглядати не став, тому що я своє вже відіграв і більше в них не граю. Я вирішив розподілити програми в тому порядку, в якому я найбільш часто ними користуюся. До кінця список став трохи хаотичний, але будемо вважати це творчим безладом. 1. Twitter для Android - саме часто використовується мною додаток. Я користуюся офіційним додатком від Twitter.

Опубліковано: 13/02/12 @ 08:19
Розділ Блоги Читати далі...

AllIntopConf.ru - практика і нічого крім практики!

1-2 лютого в Москві проходила перша практична конференція AllIntopconf.ru , на якій я виступила з доповіддю про фільтри Яндекса. Виявилося, тему я вибрала дуже вдало - після виступу мене буквально засипали питаннями по фільтрам. Дуже багато запитів накопичилося на пошті, але розібрати все я поки не встигла через необхідність вирішувати інші орг.вопроси. З наступного тижня я повернуся до консалтингу, постараюся опублікувати в блозі найцікавіші кейси з виведення з-під фільтра за переоптімізацію і оновлення даних старий пост про фільтри Яндекса, який писала роки два тому. А поки хочу сказати пару слів про саму конференції. Опис програми та огляд доповідей ви можете почитати в інших звітах, список яких уже опублікований на AllIntopConf.ru - там все є, я повторюватися не буду. Я хочу розповісти про найважливіше враження - про те, чим це заходи відрізняється від інших SEO-конференцій.

Опубліковано: 11/02/12 @ 11:58
Розділ Блоги Читати далі...

AllIntopConf.ru - практика і нічого крім практики !

1-2 лютого в Москві проходила перша практична конференція AllIntopconf.ru , на якій я виступила з доповіддю про фільтри Яндекса. Виявилося, тему я вибрала дуже вдало - після виступу мене буквально засипали питаннями по фільтрам. Дуже багато запитів накопичилося на пошті, але розібрати всі я поки не встигла через необхідність вирішувати інші орг.вопроси. З наступного тижня я повернуся до консалтингу, постараюся опублікувати в блозі найцікавіші кейси з виведення з-під фільтра за переоптімізацію і оновлені старі пост про фільтри Яндекса, який писала роки два тому. А поки хочу сказати пару слів про саму конференції. Опис програми і огляд доповідей ви можете почитати в інших звітах, список яких вже опублікований на AllIntopConf.ru - там все є, я повторюватися не буду. Я хочу розповісти про найважливіше враженні - про те, чим це заходи відрізняється від інших SEO-конференцій.

Чим AllintopConf відрізняється від інших галузевих заходів 1 - Всі доповіді стосувалися тільки SEO.

Опубліковано: 11/02/12 @ 11:58
Розділ Блоги Читати далі...

Новини Google, Яндекса і соціальних сервісів - випуск 11

Новости Google, Яндекса і соціальних сервісів - випуск 11 Дорогі друзі, в ефірі черговий випуск цікавих новин про пошукові системи і соціальні мережі на shakin.ru. За традицією, що склалася, я публікую тільки ті новини, які, на мій погляд, заслуговують на увагу з точки зору вебмайстрів, блогерів і оптимізаторів. Google 1. З'явився мобільний браузер Google Chrome для Android . Поки він сумісний з пристроями, що мають останню версію операційної системи Android 4.0 Ice Cream Sandwich. На мій погляд, якщо браузер буде працювати і на інших версіях, зокрема, на Android 2.2 і 2.3, то це значно збільшить його популярність. Поки мобільний браузер Google Chrome доступний для США. Ось відео, наочно демонструє мобільну версію Chrome для Android: 2. За даними ComScore, частка Google в пошуку в США склала 66,2% . Інтернет-гігант не тільки не уповільнює свого розвитку, а й продовжує нарощувати популярність. Рік тому його частка в США становила 65,9%. Багато в чому зростання Google йде за рахунок скорочення частки Yahoo (з 14,5 до 14,1%).

Опубліковано: 10/02/12 @ 08:57
Розділ Блоги Пошуковики Сервіси Читати далі...

Інтерв'ю - Анастасія Марголіс , редактор- перекладач SEOnews.ru

Інтервью-Анастасія Марголіс, редактор-переводчік SEOnews.ru Дорогі друзі, сьогодні в гостях у shakin.ru - Анастасія Марголіс, редактор-перекладач популярного порталу SEOnews.ru . Я дякую Анастасію за приділений час і цікаві відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте - Анастасія Марголіс! Привіт, Анастасія! Розкажи, будь ласка, про себе. Чим захоплюєшся, хто ти за освітою? Привіт, Михайле! Дякую за можливість бути представленою світу SEO-блогинга. Привіт, читачі Shakin.ru! У мене дуже неширокий коло захоплень. Мене цікавлять хіба що театр, література і шоу «Топ-модель по-американськи». А взагалі, основні мої пристрасті останні три роки концентруються навколо роботи. Не знаю, що це: максималізм або обмеженість? Знаю тільки, що за такої однобічності інтересів потрібна робота, яка не має стель, інакше, доклавши максимум зусиль, можна дуже швидко впертися і охолонути. Вірю, що в SEOnews я знайшла це безмежне поле для творчості і самовдосконалення. За освітою я філолог, за фахом - учитель, практично твоя колега. Знаю, що ти живеш в Тулі.

Опубліковано: 07/02/12 @ 07:53
Розділ seo Блоги Читати далі...

Ще одна вагома причина стати моїм партнером в Profit - Partner

Ще одна вагома причина стати моїм партнером в Profit-Partner Це дійсно ще одна вагома причина стати моїм партнером в ЦОП Profit-Partner. Якщо Ви не розумієте про що йде мова, тоді рекомендую ознайомитися з цією статтею , яку я написав буквально вчора. А сьогодні я хочу по-швиденькому, не відволікаючи Вас від справ насущних, розповісти про те, що я готую для своїх партнерів в Profit-Partner . Готую я насправді не мало і для всіх: для відвідувачів блога, для передплатників блогу, для користувачів postpr. Все попереду і вже скоро. Але сьогодні я хочу сказати всім тим, хто прийняв своє рішення зареєструватися в Profit-Partner вже вчора, вже сьогодні, та й чорт з ним - завтра, покладаючись на мою думку. По-перше, я хочу сказати Вам - СПАСИБО за довіру! Спасибі тим, хто вже зробив свій вибір і зареєструвався, а також додав свої площадки або змінив ЦОП. По-друге, тільки для Вас, я вже готую книгу з ефективного розміщенню реклами Яндекс.Директ з метою підвищення CTR і, як наслідок, підвищення доходу .

Опубліковано: 07/02/12 @ 07:46
Розділ Блоги Читати далі...

Дайджест : нові IT - податки в березні , майбутнє Eclipse , вичерпується любов до Google , новий формат Codeacademy

Добрий день, шановні читачі. Триває активне обговорення пільгового оподаткування для українських IT-компаній та пов'язаних з ним питань. Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив , що закони про нові податки набудуть чинності вже в березні. Це було сказано в ході зустрічі прем'єра з представниками IT-індустрії, докладніше про яку можна прочитати в блозі Дениса Довгополого . Також рекомендую почитати цікавий аналіз даних нашого ТОП-25 і LinkedIn - «LinkedIn як джерело даних про компанії та їх співробітників ». А президент нашої країни підписав закон , який передбачає відстрочку покарання за неправильну роботу з базами персональних даних на 1 липня. (Ми писали про законопроект кілька тижнів тому .) На завершення першої частини - матеріали з суміжної Росії. В підсумковому звіті про загибель міжпланетної станції «Фобос-Грунт» відповідальність за проблеми була покладена на програмістів . А в російському «Комерсанті» опублікували цікаве інтерв'ю із засновником Parallels Сергієм Бєлоусовим .

Опубліковано: 03/02/12 @ 03:38
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Блог- шоу - Випуск 46

Блог-шоу-випуск 46 Дорогі друзі, в ефірі сорок шостий випуск блог-шоу - моєї регулярної добірки цікавих і корисних матеріалів, які зустрілися мені за останній час. Photo: KeystoneUSA - Zuma/Rex Features Короткий зміст сьогоднішнього випуску:): Цікаве в інтернеті; Соціальні сервіси; Послуги, програми та скрипти; Інтерв'ю, опитування та виступи; Wordpress; Англомовний інтернет; Різне. Отже, поїхали! Цікаве в інтернеті Посилання з Твіттера впливають на видимість сайту в пошуку - відмінний експеримент від Сергія Кокшарова, доводить користь посилань з Твіттера для пошукового просування. Думки і спостереження про поведінкові - Олексій Терехов ділиться думками про поведінкові фактори після відвідування декількох SEO конференцій. Усунення проблеми збільшення міжрядкового інтервалу в тексті при використанні графічних смайлів - за цей пост хочу сказати велике спасибі майстру верстки Dimox'у - завдяки їй, тепер смайли на shakin.ru нормально вирівнюються по висоті.

Опубліковано: 01/02/12 @ 08:21
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з засновником першого кіберспорт проекту Cyberfight.ru

Спонсор солодкого посту - - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Багато колись хотіли або навіть мріяли стати «професійним» геймером, заробляючи на життя грою в Quake 3 або Counter-Strike. Я так точно хотів. Є в цьому якась романтика, хоч і злегка задротская. Задротская романтика теж романтика. Всі ті, хто вбивав ночі в Counter-Strike - я думаю, знають такий проект як Cyberfight.ru. З його засновником і власником ми сьогодні і поговоримо. Проекту Cyberfight.ru більше 10 років, в добу його відвідують 13-14к, при цьому основна маса - із закладок. Статистика там відкрита, самі подивіться. MaulNet: Привіт d1monn, йо. Як взагалі прийшла в голову ідея взяти інтерв'ю у тебе.

Опубліковано: 30/01/12 @ 09:51
Розділ Блоги Читати далі...

Ефективний метод читання сайтів та блогів

Дуже ефективний метод читання повної RSS стрічки Кілька тижнів тому я собі подарунок зробив, змінив нарешті свій старенький Sony Ericsson p990i на новенький Samsung Galaxy Note. Неймовірно, але цей відносно невеликий "шматок" дорогого пластика і ще чогось там звільнив мені багато часу. Пошта , google plus , twitter та інтернет -серфінг на 80% переселилися в цей гаджет, який ясна річ завжди зі мною, що відповідно збільшило швидкість відповідей, а це дуже важливо. Я вже не кажу про різні розваги, яких під андроїд тьма. Але не оглядом note я сьогодні хотів розрядитися. Є в мережі професіонали, які роблять це краще за мене. Сьогодні я хотів розповісти про один дуже ефективний метод читання нових статей і новин на улюблених сайтах і блогах . Зв'язки поки не вловлюється, але вона є.

Опубліковано: 30/01/12 @ 11:31
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64