Ukr Tweet - перший всеукраїнський твіттер-баркемп в Запоріжжі

23 січня 2010 в Запоріжжі пройде перший український баркемп "Ukr Tweet "присвячений сервісу мікроблогів - Twitter. Організатор баркемпу - компанія «New Web» обіцяє зробити цікаве і пізнавальне подія в житті українських користувачів Інтернету.

У програмі:

- доповіді та презентації учасників баркемпу на теми мікроблогінгу;


- відеодоклади популярних блогерів Рунета і Укрнета;

- кейси з досвіду користувачів твіттера;

- роздуми на теми перспектив розвитку твіттера в Україну та багато іншого.

До послуг учасників безкоштовний Wi-Fi на місці проведення баркемпу.

Дарина Кареліна - засновник компанії «New Web», організатор баркемпу

- ідея провести захід, присвячений мікроблогінгу взагалі і Твіттеру зокрема, народилася давно. Але, з огляду на зростаючу популярність такого способу спілкування, ми вирішили вийти за рамки звичайного семінару та провести баркемп - масове, цікава подія.

Опубліковано: 12/03/11 @ 11:02
Розділ Блоги Читати далі...

Allpa, покажи цицьки!

Не затримуй його, дівчинка! Ти знаєш, скільки коштує час? Тисячу фунтів - одна хвилина!
... І не верти пальцями
... Не виправдовуйся, краще помолчі.Знаешь, скільки коштує розмова? Тисячу фунтів - одне слово!
(С) Л. Керрол. Читаю малюкові "Алісу в Задзеркаллі" ... Вау .. Прозріння, спалах інтелекту - називайте як хочете. Але я зрозумів, що просто зобов'язаний познайомити вас з НЕЮ!

Знайомтеся, ризиковий і відчайдушний (як грузинів) копірайтер, буря в склянці Твітера, фотошоперами-кіноман, собачніца з котячої аватарки - Аліса Пашутко aka
Аліса, ми з тобою спілкуємося досить тривалий час, тим не менше я все ні як не можу прийти до однозначного думку, що ти за особистість. У кожний момент часу ти інша: поступлива/спорщіца; склочна/лояльно-віддана; балакуча/стримана, - не людина, а інь-янь якийсь. Допоможи мені і читачам визначитися, яка ти насправді? Розкажи про свій характер. Поясни, чому з одними індивідами ти сперечаєшся до хрипоти, відстоюючи свою точку зору.

Опубліковано: 11/03/11 @ 04:05
Розділ Блоги Читати далі...

Search Bot - одкровення Пошукового Робота (PR), або хто шукає, той завжди знайде

1. Робот не може заподіяти шкоду людині або своєю бездіяльністю допустити, щоб людині була заподіяна шкода.
2. Робот повинен коритися всім наказам, які дає людина, крім тих випадків, коли ці накази суперечать Першому Закону.
3. Робот повинен піклуватися про свою безпеку в тій мірі, в якій це не суперечить Першому і Другому законам. (С) А. АзімовС величезним задоволенням представляю вам: Дизайнер нелюдських взаємин, російський дауншифтери, антисоціальний експериментатор і багато чого ще - Сергій, він же Search Bot, він же

* Все тут опубліковане є хаотичною компіляцією вмісту інтернету, пропущеної через програмний алгоритм poiskovyi_robot. Якщо в процесі ознайомлення з сгенерованими текстом ви відчуєте щось близьке і рідне - майте на увазі: вам здалося.
Відповідальність за асоціації, що виникають у момент читання, лежать цілком і повністю на головному мозку читача.

Опубліковано: 11/03/11 @ 11:02
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

BIGxam - Повзу до мети, величезними стрибками

сюячи лункій широких,
Он він ллється! ... Здрастуй, Дон!
Від синів твоїх далеких
Я привіз тобі уклін. (С) А.С. ПушкінСлавен край Донський безкрайніми степами і неординарними особистостями. Знайомтеся, людина широкої російської душі, ацкей слухач всієї електроніки а за сумісництвом блогер та мій товариш, Олексій - BIGxam.

Олексій, твій нік BIGxam/Xam, це твоя схильність до хамства, матюки і неадекватний, або все таки нік має більш глибокий і сакральний сенс?

Уууу, це пішло з інститутських часів ... Ми якось раз, повертаючись з навчання, "забили" місця в маршрутці і вийшли подихати повітрям. І яке-ж було наше здивування, коли на наших місцях сиділи пара п'яних тіток. На ввічливе "звалите будь ласка" ніхто не відреагував, довелося покрити їх так, що хлопці потім всю дорогу посміхалися і говорили мені який я хам. А взагалі по життю я дотримуюся одному хорошому принципом - Ставлюся до людей так, як хочу, що б вони ставилися до мене. Дуже допомагає по життю ...

Опубліковано: 10/03/11 @ 04:06
Розділ Блоги Читати далі...

Делитанта про політику, веб-два-нуль-ності і Лі.Рушечке

Приховують Ніки імена,
Але проступають наші душі,
Як ніби просять: - «І мене
Прочитай, будь ласка, послухай!»
(с) Петро ДавидовДо тих пір, поки я не познайомився з ним, моє ставлення до безкоштовних блог-платформ було неоднозначним. Завдяки його порад, я навчився отримувати задоволення від інтернет-роботи. Знайомтеся, цікава людина, високо ерудований співрозмовник, грамотний монетізатор і, мій хороший віртуальний друг - Дмитро aka Delitant.

Дмитро, я постійний читач твого блога на Лі.ру - "делитанта: про гроші, сайти, SEO і Google ". Хотілося б знати, чим був обгрунтований твій вибір саме цього безкоштовного сервісу?

Я б міг розповісти про то який Ліру чудовий сервіс, як багато там цікавих людей, і як комфортно я себе на ньому почуваю. Але все було не так. В інтернет я «прийшов» у 2005 році, з чіткою метою заробити грошей. Вчився, тестував різні напрями інтернет-маркетингу, поєднуючи таке практичне освіту з реальним життям, навчанням і роботою.

Опубліковано: 10/03/11 @ 11:02
Розділ Блоги Читати далі...

Як купувати посилання в сапі (sape)?

Як купувати посилання в сапі (sape)? Для того, щоб використовувати біржу посилань Sape максимально ефективно, а значить і максимально ефективно підвищувати свій сайт у видачі в Google і Яндекс і інших пошукачів, необхідно знати кілька правил. Приступимо. Ви зареєструвалися на Сапі і починаєте купувати посилання для своїх сайтів. Перше питання, з яким Ви зіткнетеся - ціна. Тут все, в общем-то, зрозуміло: чим дорожче майданчик для розміщення Вашого посилання, тим цінніше беклінки на Ваш сайт з точки зору пошукових систем. Низька вартість розміщення посилання може бути з трьох причин: або це сайт-смітник, або має якісь проблеми з пошукачами, який сайт новий. Так що не варто звертати уваги на сайти з низькою ціною. Далі зверніть увагу на (PageRank) PR сторінки. Цей показник дуже важливий, так як визначає «вага» сторінки з точки зору самого популярного у світі пошуковика Google і присвоюється окремо кожній сторінці сайту. Цей показник коливається від 1 до 10. Вибирати варто майданчики з показником ПР від 1-го і вище.

Опубліковано: 09/03/11 @ 04:04
Розділ seo Блоги Читати далі...

Tizerotator - відмінний скрипт тизерної мережі

скріпт тизерної мережі Tizerotator Придбав ще перед Новим Роком скрипт "Tizerotator". Але якось руки до нього не доходили. Цей скрипт дозволяє реалізувати свою простеньку тизерну рекламну мережу . Погодьтеся, вигідніше зливати трафік на платники і партнерки і заробляти там, ніж отримувати гроші за кліки. Та й в хороші тизерну системи беруть не всі сайти. А якщо у вас купа сателітів, які не пройдуть модерацію? Можливості скрипта: - Статистика показів та кліків; - Обмеження показів та кліків; - Обнулення статистики для кожного тізера; - Групи тізерів; - Зміна посилання і Анкор без видалення тізера; - Виключення тізера без видалення; - Підтримка CSS стилів. Скріншот адмінку скрипта (клікабельні): Скрипт постійно оновлюється. Відгуки про Tizerotator'е можна почитати на форумі MaulTalk . Вартість скрипта становить 800 рублів. Але читачі мого блогу можуть купити його за 700 рублів.

Опубліковано: 07/03/11 @ 06:34
Розділ Блоги Читати далі...

Яким браузером Ви користуєтеся?

* Гостьовий пост Часто заходжу в гості на блог Павла почитати цікаві, як правило корисні і часом забавні пости, висловити свою думку або уточнити який-небудь цікавить момент. Нещодавно Павло зацікавив мене конкурсом «Круті блогери II», але блога у мене поки немає, так що взяти участь в ньому у мене не вийшло. Зате виявилось можливим вдатися до альтернативи, останнім часом популярною в seo середовищі - до гостьового посту. У ньому я хочу обговорити зацікавила мене останнім часом тему - відмінності браузерів. Який браузер найкращий? Маячні питання, чи неправда? У всіх браузерів є свої переваги і недоліки. На цьому я і хочу зупинитися, розглянувши основні браузери. А які ж основні? Напевно найпопулярніші - Internet Explorer, Mozilla Firefox і Opera. Є ще і в Україні набирає обертів Google Chrome, але їм я на жаль ще не користувався, цей момент ми зможемо обговорити в коментарях. Судячи зі статистики мого сайту - лідером є Internet Explorer.

Опубліковано: 05/03/11 @ 04:04
Розділ Блоги Читати далі...

Конкурс "Круті блогери II" - Підсумки

Добрий день! Отже, після публікації всіх виграли статей Переможці Конкурсу " Круті блогери " в порядку зайнятих місць: Спочатку, як і начебто і повинно бути, хотів опублікувати так: 1-е місце - Олександр aka Alek $, блог http://nevkontakte.org. ru : стаття Перенесення сайту на новий домен з мінімальними втратами Дуже актуально, дуже корисно + людина навіть скрипт написав! 2-е місце - Ганна Волкова, блог http://anna-volkova. blogspot.com : стаття Конкурси як спосіб просування Вашого блогу 2-е місце - Світлана Бобровська, блог http://vseuch.ru : стаття Конкурс не іспит, а урок. Думки вголос Так, саме 2 других місця. Місця рівнозначні, порядок написання значення не має. 2 абсолютно різних статті про конкурси. 2 сторони 1 медалі:
1 стаття - як треба брати участь і проводити конкурси (позитивно).
2-а - як не треба (критично, іноді мені здалося занадто, але, в принципі справедливо).
Тому я не зміг вибрати з них найкращу. 3-тє місце - Лапін Андрій, блог http://webbomj.

Опубліковано: 04/03/11 @ 01:32
Розділ Блоги Читати далі...

Rotabaner - банерна мережа для блогерів

Ви втомилися шукати рекламодавців для блогу, домовлятися з кожним про вартість і терміни? Постійно нагадувати про оплату? Ваші муки скінчилися, зустрічайте - Rotabaner Rotabaner призначений для розміщення реклами різних форматів на блогах. Сервіс дозволяє зробити процес покупки/продажу реклами на блогах максимально простим і зручним, вирішує проблему пошуку рекламодавців, автоматичного розміщення реклами та отримання оплати. Автор блогу одержує 85% від вартості розміщеної реклами. Ведеться пдробная статистика по показах і кліках як для вебмайстра так і рекламодавця. До того ж, це безпечно, більше не потрібно боятися бана від пошукачів за розміщення посилань, все по чесному. Реєстрація блогу в Ротабанере проста, досить вказати урл блогу, короткий опис і RSS лічильник feedburner. У систему приймаються тільки україномовні сайти тематики seo, IT, розробка, фріланс, особиста ефективність, тільки з унікальним контентом і повністю робітники.

Опубліковано: 03/03/11 @ 04:01
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Сателлітостроеніе, як спосіб заробітку.

Автор: Лапін Андрій, блог http://webbomj.ru , 2-га стаття одного з переможців Конкурсу Круті блогери II , також зайняла призове місце.
Взагалі, як я вже писав, 2 статті Андрія перемогли у Конкурсі, і відповідно, він зайняв 2 місця ***** Як відомо, життя стала платною вже давно. Всі люди хочуть заробити, щоб прожити. Гроші потрібні на багато що: їжа, одяг, техніка і т.д.
Деякі люди заробляють на роботі, пахая, як кінь.
А є багато розумних людей, які працюють в інтернеті. Вони теж діляться на види.
А є люди створюють сателіти і заробляють на цьому стану!! Сателіти - це невеликі сайти, присвячені розділам основного сайту, і призначені для його підтримки і збільшення кількості покупців з-за більш цільових відвідувачів.
Найчастіше ще сателіти потрібні для продажу посилань з них і показів на них контекстної реклами, таким чином, сателіти ще й окупаються не тільки при продажі товарів, які вони рекламують, але і самі по собі.

Опубліковано: 03/03/11 @ 11:01
Розділ Блоги Читати далі...

Перенесення сайту на новий домен з мінімальними втратами

Автор Олександр aka Alek $, блог http://nevkontakte.org.ru , один із переможців Конкурсу Круті блогери II Актуально + людина навіть скрипт написав! ***** Питання про те, як правильно перенести сайт на новий домен завжди був актуальним, а в світлі нещодавнього рішення Координаційної Ценрт про необхідність обов'язкового підтвердження паспортних даних для реєстрації та продовження доменів в зоні RU питання постає з ще більшою гостротою - адже далеко не всі хочуть жорстко пов'язувати своє ім'я зі своїми сайтами. Я хочу поділитися методом перенесення сайту на новий домен, який допоможе якомога менше втратити на такому переїзді. Умови завдання: Для визначеності і простоти викладу будемо виходити з таких умов:
• Ми хочемо переїхати з домену example.ru на example.com
• Наш сайт доступний за обом цим доменів, тобто вони обидва припарковані на один і той самий сервер і папку.
• Розглядаємо тільки Яндекс і Гугль як дві основні ПС, example.ru проіндексовані ними, а example.

Опубліковано: 02/03/11 @ 01:31
Розділ Блоги Домени Читати далі...

Конкурс не іспит, а урок. Думки вголос

Автор Світлана Бобровська, блог http://vseuch.ru , одна з переможців Конкурсу Круті блогери II . Майже один за одним мене прийшли 2 статті на Конкурс від 2-х представниць прекрасної статі на тему конкурсів. Статті на конкурс про конкурси.
Сміливо! ... Світлана написала пост так би мовити на злобу дня. Отже, читаємо ... ***** Конкурси як спосіб просування - не нова тема. Написана сила-силенна статей, де розписані плюси (їх багато) і згадані мінуси (їх менше, але є). Не буду повторюватися і розповім про конкурси в блогосфері як уроках морального вибору. Круто? Здається перебільшенням? Висновки зробите самі, я лише дам вам їжу для роздумів. Блоггер може взяти участь у конкурсі, бути його організатором, спонсором (в тому числі, інформаційним), членом офіційного журі або просто голосуючим. Усі ці ролі одна людина може приміряти на себе послідовно, а виконувати - одночасно. В одному конкурсі пишу, в іншому суджу, в третьому голосую, а четвертий оплачую.

Опубліковано: 01/03/11 @ 01:31
Розділ Блоги Читати далі...

Хобі, а тим ви займаєтеся?

Кожен блогер , та й взагалі будь-яка людина , який би він професії не був . Хоча б раз у житті задавався питанням , а чи то я роблю ? Здавалося б , досить просте питання , але багатьох вганяє в жорсткий ступор . Як правило , не багатьом вдається відразу знайти себе в чомусь і отримувати ще з цього гарні гроші , більшість з нас іде в ту чи іншу нішу заради грошей . Тому що , начебто , гроші не головне в житті , а без грошей життю немає. Але через якийсь час багато "здуваються " через відсутність інтересу до ніші і звичайно саморозвитку . (...) Читати Далі - © - Бізнес , SEO & SMO , ведення блогів , саморозвиток , лайфхак ! | Пост опублікований на блозі DeniDen.com | Щоб стежити за оновленнями ви можете , а також зафолловіть мене в .

Опубліковано: 28/02/11 @ 12:27
Розділ Блоги Читати далі...

Захоплення, а тим ви займаєтеся?

Кожен блогер, та й взагалі будь-яка людина , якою б він професії не був. Хоча б раз у житті задавався питанням, а чи то я роблю ? Здавалося б, досить просте питання, але багатьох вганяє в ступор жорсткий . Як правило , не багатьом вдається відразу знайти себе в чомусь і отримувати ще з цього гарні гроші , більшість з нас іде в ту чи іншу нішу заради грошей. Тому що, начебто , гроші не головне в житті, а без грошей життю немає. Але через якийсь час багато "здуваються " через відсутність інтересу до ніші і звичайно саморозвитку. (...) Читати Далі - © - Бізнес , SEO & SMO , ведення блогів, саморозвиток, лайфхакі ! | Пост опублікований на блозі DeniDen.com | Щоб слідкувати за оновленнями ви можете, а також Слідуйте мене в.

Опубліковано: 28/02/11 @ 12:27
Розділ Блоги Читати далі...

Ефективні способи просування англомовного блогу

У 2009-му році я створив блог на англійській мові Dimox.net про веб-розробки. За минулий час у мене з'явився позитивний досвід його просування. А днями мені по електронній пошті прийшло ось такий лист: Здравствуйте. Нещодавно я натрапив на ваш англомовний блог - dimox.net і був здивований тим, як вам вдалося отримати PR 5 і так багато передплатників, маючи при цьому за 1 рік всього близько 12 написаних статей. Я, зовсім недавно, теж запустив англомовний блог, але зіткнувся з проблемою ... до цього моменту я займався блогінгом тільки в рунеті і поняття не маю як розкручувати блог в зарубіжному інтернеті. Англійським володію добре, написав вже 10 великих статей на тематику wordpress, web design, css і SEO але не знаю куди рухатися далі. Може дасте раду? Майже все сказане автором листа на рахунок мого сайту вірно. І даним постом я хочу відповісти на цей лист і поділитися кількома способами розкрутки новостворюваного англомовного блога, виходячи з мого власного невеликого досвіду.

Опубліковано: 28/02/11 @ 06:00
Розділ Блоги Читати далі...

Ефективні способи просування англомовного блога

У 2009-му році я створив блог на англійській мові Dimox.net про веб-розробки. За минулий час у мене з'явився позитивний досвід його просування. А днями мені по електронній пошті прийшло ось такий лист: Здравствуйте. Нещодавно я натрапив на ваш англомовний блог - dimox.net і був здивований тим, як вам вдалося отримати PR 5 і так багато передплатників, маючи при цьому за 1 рік всього близько 12 написаних статей. Я, зовсім недавно, теж запустив англомовний блог, але зіткнувся з проблемою ... до цього моменту я займався блогінгом тільки в рунеті і поняття не маю як розкручувати блог в зарубіжному інтернеті. Англійським володію добре, написав вже 10 великих статей на тематику wordpress, web design, css і SEO але не знаю куди рухатися далі. Може дасте раду? Майже все сказане автором листа на рахунок мого сайту вірно. І даними постом я хочу відповісти на цей лист і поділитися кількома способами розкрутки новостворюваного англомовного блога, виходячи з мого власного невеликого досвіду.

Опубліковано: 28/02/11 @ 06:00
Розділ Блоги Читати далі...

Заробіток на ebooks (електронних книгах) з партнеркою BookDozer

Заробіток на ebooks (електронних книгах) з партнеркою BookDozer Доброго часу доби, дорогі друзі! Сьогодні я хочу розповісти про актуальну і перспективної партнерській програмі з продажу електронних книг. Отже, про що йде мова? Я впевнений, що аудиторія мого блогу дуже просунута в тому плані, що ви напевно багато читаєте, причому не тільки блогів і форумів, а просто різної літератури. Так от, я теж завжди дуже багато читаю і в основному роблю це з разліних девайсів типу телефону, коли є кілька вільних годин в дорозі. Або ноутбука, надходить будинку або ще десь, мені завжди подобалося проводити час з користю. Я завжди більше любив читати з електронних девайсів, ніж з паперових книг. Їх просто складно брати всюди з собою, вони займають місце в сумці. Однак, менталітет росіян такий, що ми не звикли платити за це. Ми просто шукаємо, де завантажити безкоштовно. Але основна думка тут не в цьому, а тому, що все ж таки ми читаємо. Теж саме стосується заходу. Америка і Європа теж читає .

Опубліковано: 27/02/11 @ 03:20
Розділ Блоги Заробити Читати далі...

Стратегії ефективного просування

Стратегіі ефективного продвіженія Сьогодні я святкую свій 32-й День Народження! І в цей прекрасний день хочу зробити Вам подарунок: відео-курс "Стратегії ефективного просування". Не те що б це супер курс але вельми корисний! За допомогою відеокурсу «Стратегії ефективного просування» Ви дізнайтесь, як розкрутити будь-який сайт в будь-якій ніші з нуля, без початкових ресурсів. І не важливо, що Ви пропонуєте на сайті, який маєте багаж знань або бюджет на просування, навіть якщо Вас нудить від таких слів як "SEO", Ви все одно зможете добитися того, щоб Ваш сайт відвідували, причому стабільно. У даному курсі зібрані відбірні стратегії, які вже неодноразово довели свою ефективність. А завдяки наочному формату відео-уроків ви зможете спостерігати за процесом розкручування і з легкістю засвоювати весь матеріал. Зміст відеокурсу «Стратегії ефективного просування»: Стратегія 1. Пошукова оптимізація Дана стратегія є основою в розкручуванні, так як з пошукових систем приходить більше 80 відсотків цільових відвідувачів.

Опубліковано: 27/02/11 @ 02:34
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Ловимо лютневий трафік

Ловім лютневий трафік Після важкого січневого місяці вже настав лютий, а з чим асоціюється у Вас це свято? Звичайно ж з 14 лютого і 23-м лютого. Про 8-е березня тільки йдуть задатки, хоча і він не за горами. Так ось користуючись активністю користувачів в передсвятковий період можна отримати нормальну кількість трафіку. Зараз по багатьом жіночим сайтів за якими я стежу вже активно почали писати статті про те що подарувати коханій на День закоханих або на 23-е лютого, як відсвяткувати це свято і чим можна зайнятися в ці дні. Раджу працювати над нч запитами про які я писав у своєму пості Просування сайтів за допомогою нч запитів . І головне не дивіться на кількість показів на місяць, так як перед святами трафіку буде валом як на 14 лютого так і на 23 лютого. Для тих, хто не знає як конвертувати трафік напишу в наступних постах, а тому підписуйтесь на оновлення блогу. П.С. Кращі онлайн ігри та флеш гри на порталі Games. in.

Опубліковано: 26/02/11 @ 10:30
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64