14 - 15 березня, Київ - Дводенний воркшоп " Автоматизація тестування REST -сервісів "

Організатор:SmartMe
Спікер :Олексій Зволинський У час, коли WEB -додатки все частіше використовують REST - архітектуру, має сенс застосувати дані переваги для автоматизації тестування . SINGLE PAGE APPLICATIONs можуть поєднувати звичайні UI - скрипти та скрипти для тестування REST - шару , що дає більшу ефективність. На майстер- класі ми розглянемо і випробуємо другий підхід . Увага!Кількість місць у групі обмежена - 15 місць. Про тренера Олексій Зволинський
Java/Scala developer , фахівець в області автоматизації тестування web -додатків. Автор блогу Fruzenshtein , учасник спільноти Java Code Geeks, MVB в DZone. У вільний час займається IT -проектами , націленими на обмін досвідом , навчання , а також розробляє Web -додатки.

Опубліковано: 24/02/15 @ 12:39
Розділ Блоги Сервіси Читати далі...

Над чим не варто ламати голову на співбесідах

У працевлаштуванні айтішника є дві проблеми : 1) його неадекватність 2) неадекватність інтерв'юера. Неадекватність здобувача може проявлятися через відразливі особистісні характеристики - кислу міну , невміння поводитися, не до місця надітий махровий піджак і волохаті туфлі, і так далі. Неадекватність роботодавця теж буває багатогранної : HR дзвонить не для того, щоб призначити час інтерв'ю, але щоб висловити тобі , як ти не правий , вказуючи в резюме таку величезну зарплату (абсолютно реальний випадок). Або веде інтерв'ю так, ніби ти на « прийомі » в СБУ. Але ж з неочевидних , на перший погляд , особливостей можна судити про компанії. Мова піде не про поверхневі ознаках кшталт « у них офіс в орендованій квартирі » або « HR пригостила мене чаєм зі смаком швабри ». Ні. Як казав Гастон де Левіс (та й не тільки він ) : « Про розум людини легше судити з його питань , ніж з його відповідей .

Опубліковано: 23/02/15 @ 10:14
Розділ Блоги Читати далі...

Інсайд з AllIntop Conf - Яндекс про фільтр за накрутку ПФ

Вчора після круглого столу на Allintopconf ті учасники конференції, які не поспішали розбігтися по афтепаті , мали можливість поспілкуватися із співробітниками Яндекса. На питання з залу відповідав Сергій Пєвцов . Звичайно ж, в першу чергу оптимізаторів цікавила тема накрутки поведінкових факторів. На деякі питання, пов'язані з цією темою , відповіді Сергія частково пролили світло. Але багато що зі сказаного ще більше заплутало слухачів, оскільки суперечить з відповідями Платона і спостереженнями за постраждалими сайтами. Нижче наводжу цитати Сергія Пєвцова і свої коментарі до них. Про можливі затримки при накладенні санкцій
Серей Пєвцов : Затримки ( в накладенні санкцій) пов'язані з тим, що обробляється великий масив даних. Алгоритм вдосконалюється, і потрібно перераховувати назад деякі речі Виходить , що якщо накрутка була, але давно , і кілька місяців ви вже нічого не крутіть, санкції за " старі гріхи " все одно можуть бути накладені . Тут все логічно.

Опубліковано: 19/02/15 @ 01:55
Розділ Блоги Читати далі...

12 порад по реєстрації домену

Дорогі друзі, я продовжую публікацію матеріалів в рамках мого циклу статей про створення, просування і заробіток на англомовних сайтах. В одному з попередніх постів я побачив питання про те , як і де краще купувати домен для сайту англійською . Я зібрав свої думки з цього приводу і вирішив написати про це докладно. Сьогоднішня стаття більше підходить для англомовного інтернету, хоча більшість моментів підходить і для рунета . Домен потрібен в зоніcom абоnet Для успішного просування сайту в англомовному сегменті інтернету потрібен домен в зоні com або net . Для рунета краще ru . Я не прихильник використовувати домени в інших зонах. Останнім часом з'явилося багато нових доменних зон, наприклад, club , io , photography , guru , technology , email , today , company , menu , estate , land , bike , academy , graphics , tips , luxury . В принципі , їх можна використовувати , особливо якщо вони підходять до тематики сайту , але я не прихильник цього .

Опубліковано: 17/02/15 @ 12:55
Розділ Блоги Домени Читати далі...

12 советов по регистрации домена

Дорогие друзья, я продолжаю публикацию материалов в рамках моего цикла статей про создание, продвижение и заработок на англоязычных сайтах. В одном из предыдущих постов я увидел вопрос о том, как и где лучше покупать домен для сайта на английском. Я собрал свои мысли по этому поводу и решил написать об этом подробно. Сегодняшняя статья больше подходит для англоязычного интернета, хотя большинство моментов подходит и для рунета. Домен нужен в зоне com или net Для успешного продвижения сайта в англоязычном сегменте интернета нужен домен в зоне com или net. Для рунета лучше ru. Я не сторонник использовать домены в других зонах. В последнее время появилось много новых доменных зон, например, club, io, photography, guru, technology, email, today, company, menu, estate, land, bike, academy, graphics, tips, luxury. В принципе, их можно использовать, особенно если они подходят к тематике сайта, но я не сторонник этого. Старый добрый com отлично работает, как и net.

Опубліковано: 17/02/15 @ 12:55
Розділ Блоги Домени Читати далі...

Кейс : висновок з-під фільтра Яндекса за " невидимий" спам.

Прийнято вважати, що під санкції за пошуковий спам потрапляють тільки сайти суворих оптимізаторів. У більшості випадків це дійсно так - від подібних санкцій зазвичай страждають ресурси, власники яких при оптимізації роблять упор на ключові слова і думають в першу чергу про позиції і трафіку , а не про смисловому якості контенту. Але буває й таке, коли пошуковий спам з'являється на сайті ненавмисно.Наприклад , автор ресурсу далекий від понять SEO і не знає, що якісь його дії можуть бути інтерпретовані як переоптімізацію . Або спам з'являється на сайті в результаті злому . Але незнання законів алгоритмів не звільняє від відповідальності, і такі сайти пессімізіріуются Яндексом нарівні з накрутчиків . Саме така історія сталася з сайтом мого товариша . Він письменник і мандрівник , ніколи не вникав в SEO і просто писав цікаві статті про свої пригоди на радість собі і читачам . У травні минулого року його сайт був зламаний , доступи заблоковані.

Опубліковано: 16/02/15 @ 12:28
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Android дайджест # 3. Популярні патерни і архітектурні рішення

Загальні питання Назва статті говорить сама за себе. Розділ « Anti- Patterns » в книзі The Busy Coder's Guide to Android Development :
Безкоштовна версія дворічної давності . Підписка на нову версію обійдеться в 45 $ . UI - патерни в попередньому випуску дайджесту Прикладні патерни проектування ViewHolder для списків і інших підкласів AdapterView . Новий погляд на цей патерн з появою RecyclerView . Android Thread Constructs : Comparisons . Серія статей про роботу в UI Thread та інших потоках. Порівнюються Service, Thread, IntentService і AsyncTask . Коли , як і навіщо використовувати Activity і Fragment :
- Популярна дискусія на StackOverflow ,
- Advocating Against Android Fragments в Square Engineering Blog ,
- Якщо комусь ще здається, що якісне Android -додаток робиться швидко і легко - ось повна версія діаграми життєвого циклу Activity і Fragment від Steve Pomeroy . Як спростити lifecycle workflow : Square Mortar і Square Flow .

Опубліковано: 14/02/15 @ 08:29
Розділ Блоги Читати далі...

SQL Server дайджест # 2

Усім привіт . Продовжуємо серію дайджестів по темі SQL Server. У цьому випуску: Олександр Каленик знову в Києві, Все про хінтів NOLOCK , Можливість роздобути Пола Рендалла в ролі особистого ментора і анонс перших ПреКонов SQLSaturday Kiev 2015 . Почитати Optimizing Substring Search Performance in SQL Server : Відмінна стаття Дмитра Короткевича про те, як вичавити максимум із запиту по підрядку види: LIKE ' % substring % ' , коли треба робити саме такий запит . nderstand the True Source of Problems : Весела і проста стаття Гранта Фрітчі про кричущі помилки в роботі з SQL Server. Сміх сміхом , а про те, що не варто використовувати хранімкі в SQL Server через їх поганого перфомансу , чув недавно своїми вухами. Common SQL Server Myths : Читаючи статтю Гранта , згадав прекрасну серію постів про відомі помилки в роботі з SQL Server від неперевершеного Пола Рендалла . Тут уже хардкорний контент. 30 постів зібрані в 60- сторінкову міні- книгу для зручності читання .

Опубліковано: 13/02/15 @ 11:09
Розділ Блоги Читати далі...

Соціальний замок - мій чесний огляд

Дорогі друзі, я продовжую розповідати про тих інструментах, які постійно використовую у своїй роботі. Сьогодні мова піде про плагіні Соціальний замок ( Social Locker ) , який дає відмінний ефект для збільшення посетілелей з соцмереж і добре стимулює користувачів ділитися сторінками вашого сайту в соціальних мережах. Він є як для WordPress, так і для будь-яких інших сайтів. Як відомо , соціальні мережі стають все популярнішими і володіють величезним потенціалом для залучення відвідувачів . На багатьох сайтах встановлені кнопки соціальних мереж Twitter, Вконтакте , Facebook та Google Plus . Чим частіше відвідувачі вашого сайту клікають по них і діляться вподобаними їм сторінками вашого сайту, тим краще. Якщо посилання на сторінку вашого сайту відображається в акаунті користувача в соціальній мережі , то охоплення аудиторії значно збільшується, так як його друзі і передплатники бачать це посилання і можуть по ній перейти на ваш сайт .

Опубліковано: 12/02/15 @ 07:55
Розділ Блоги Читати далі...

Социальный замок – мой честный обзор

Дорогие друзья, я продолжаю рассказывать о тех инструментах, которые постоянно использую в своей работе. Сегодня речь пойдет о плагине Социальный замок (Social Locker) , который дает отличный эффект для увеличения посетилелей с соцсетей и хорошо стимулирует пользователей делиться страницами вашего сайта в социальных сетях. Он есть как для WordPress, так и для любых других сайтов. Как известно, социальные сети становятся все популярнее и обладают огромным потенциалом для привлечения посетителей. На многих сайтах установлены кнопки социальных сетей Twitter, Вконтакте, Facebook и Google Plus. Чем чаще посетители вашего сайта кликают по ним и делятся понравившимися им страницами вашего сайта, тем лучше. Если ссылка на страницу вашего сайта отображается в аккаунте пользователя в социальной сети, то охват аудитории значительно увеличивается, так как его друзья и подписчики видят эту ссылку и могут по ней перейти на ваш сайт.

Опубліковано: 12/02/15 @ 07:55
Розділ Блоги Читати далі...

Социальный замок – мой честный обзор

Дорогие друзья, я продолжаю рассказывать о тех инструментах, которые постоянно использую в своей работе. Сегодня речь пойдет о плагине Социальный замок (Social Locker) , который дает отличный эффект для увеличения посетилелей с соцсетей и хорошо стимулирует пользователей делиться страницами вашего сайта в социальных сетях. Он есть как для WordPress, так и для любых других сайтов. Как известно, социальные сети становятся все популярнее и обладают огромным потенциалом для привлечения посетителей. На многих сайтах установлены кнопки социальных сетей Twitter, Вконтакте, Facebook и Google Plus. Чем чаще посетители вашего сайта кликают по ним и делятся понравившимися им страницами вашего сайта, тем лучше. Если ссылка на страницу вашего сайта отображается в аккаунте пользователя в социальной сети, то охват аудитории значительно увеличивается, так как его друзья и подписчики видят эту ссылку и могут по ней перейти на ваш сайт.

Опубліковано: 12/02/15 @ 07:55
Розділ Блоги Читати далі...

Flippa - Клондайк ідей для нових англомовних сайтів

Дорогі друзі , продовжую публікацію матеріалів в рамках мого циклу про просування англомовних сайтів та заробітку на них. Сьогоднішня стаття є логічним продовженням поста Мозковий штурм перед створенням англомовного сайту . Там я розглянув способи пошуку ідей для сайтів за допомогою amazon.com і google.com . Сьогодні я хочу розповісти ще про один ефективному методі пошуку прибуткових ніш і прикладів успішних сайтів, який полягає у використанні сервісу https : // flippa .com / . Це популярна біржа купівлі-продажу сайтів в зарубіжному інтернеті . Для кожного сайту на Фліппен докладно описана відвідуваність, джерела та сума доходу, наведені графіки та додаткова інформація . Даний ресурс пропонує розширений пошук сайтів по самим різним параметрам. Це робить flippa.com незамінним джерелом нових ідей для створення англомовних сайтів та вивчення прибуткових тематик . Я активно використовую Фліппен у своїй роботі.

Опубліковано: 04/02/15 @ 01:31
Розділ Блоги Читати далі...

Як дивитися видачу Google в інших країнах

Дорогі друзі , продовжую публікацію матеріалів в рамкам мого циклу про просування англомовних сайтів . Сьогодні я розповім про те , як дивитися пошукову видачу Google в різних країнах. Це буде корисно при виборі тематики майбутніх сайтів і вивчення конкурентів, а також для аналізу видачі та інших завдань. У коментарях до попередньої статті циклу про англомовне SEO Мозковий штурм перед створенням англомовного сайту я побачив питання про те , як можна подивитися видачу в інших країнах. Я вирішив докладно відповісти на нього в сьогоднішньому пості. У даній статті я не торкаюся тему того , як перевіряти позиції в інших країнах, це інша сфера . Якщо цікаво , то я робив велику добірку (багато з інструментів відмінно підходять для моніторингу позицій у різних країнах ): 42+ сервісу і програми для перевірки позицій сайту . Завдання сьогоднішнього посту - показати способи, як побачити видачу Google в різних країнах в браузері.

Опубліковано: 30/01/15 @ 07:55
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Огляд IT- ринку праці: Дніпропетровськ

Представляємо п'яту статтю циклу «Огляд IT- ринку праці» , в якій ми розповідаємо про IT -індустрії в різних містах України: обдивляємося компанії, тематичні заходи , профільні вузи і галузеві перспективи регіону . Попередні випуски були присвячені Вінниці і Донецьку , Миколаєву і Запоріжжю , в цьому поговоримо про Дніпропетровську. На сьогоднішній день на трудовому ринку міста зайнято близько 8000 IT- співробітників. Профільні підрозділи дніпропетровських вузів щорічно випускають 1800-2000 молодих фахівців. Середні зарплати дніпропетровських програмістів станом на грудень 2014 ( медіани ) :
- $ 750 ( junior ) ,
- $ 1700 ( middle ) ,
- $ 2750 ( senior )
( тут можна подивитися більш докладну статистику з мов програмування та іншим IT- професій ) . У базі компаній ДОУ зареєстровані 138 компаній, що мають офіси в Дніпропетровську. Разом з Одесою , Львовом , Харковом і Києвом Дніпропетровськ утворює « велику п'ятірку » міст з найбільш розвиненою IT -индустрия .

Опубліковано: 27/01/15 @ 07:45
Розділ Блоги Читати далі...

#ITeaTalks : Олексій Орап ( YouScan / LeadScanner ) про запуск SaaS продукту , підприємницький дух і " хокейну ключку "

«Люблю працювати віддалено або в навушниках - це допомагає мені не відволікатися і більш ефективно вирішувати завдання » Профіль: Олексій Орап - CEO і співзасновник компанії YouScan , SaaS - системи моніторингу соціальних медіа. CEO і Product Manager стартапу LeadScanner . Співзасновник компанії Contactis . C 2008 по 2009 працював директором з розвитку Яндекс.Україна , раніше займався продажами і технічним консалтингом в компаніях Nortel , Alcatel - Lucent . Випускник Київського Державного Університету ім Т.Г. Шевченка ( факультет кібернетики , прикладна математика, 1998). Друга вища освіта - Executive MBA Києво- Могилянської Бізнес Школи (2008).
Автор блогу про SaaS бізнес - SaaSDojo.com . Живе і працює в Києві. Частина 1.

Опубліковано: 21/01/15 @ 11:10
Розділ Блоги Читати далі...

Кращі статті shakin.ru за 2014

Дорогі друзі , от і прийшов час публікувати добірку найбільш цікавих і корисних матеріалів на моєму блозі за цей рік. Рік був дуже цікавим, продуктивним і насиченим. Цього року я відвідав SEO конференцію в Казані. Це було моє перше відвідування подібного заходу . Можете прочитати мій звіт . На конференції я особисто познайомився з багатьма SEO блогерами і оптимізаторами та поспілкувався з ними. Це дало такий заряд позитивної енергії , що весь цей час я працюю, як заведений . Навіть блог став вести набагато активніше (не кажучи вже про інші напрямки ) , намагаюся щотижня публікувати новий матеріал. А то бувало, що писав раз на місяць. Так що якщо вам потрібен заряд енергії , то вам потрібно з'їздити на подібний захід . Отже, поїхали ! Зустрічайте кращі пости мого блогу за минулий рік. SEO 42+ сервісу і програми для перевірки позицій сайту - подібні збірки займають багато часу (на цю добірку я витратив 5 днів) , але я люблю їх складати .

Опубліковано: 20/01/15 @ 08:27
Розділ seo Блоги Читати далі...

#ITeaTalks : Стас Матвієнко ( Settle ) - « Найдешевші успішні українські стартапи вже переїхали в США »

« Про продукт повинні говорити люди , а не реклама» Досьє:Стас Матвієнко - 23 роки , засновник і СЕО сервісу мобільних попередніх замовлень Settle та мобільного програми лояльності Advice Wallet , co - founder Hashtag Bar , Едвайзер в Chooos , HASHTAGO і Publiсfast . Стартапами займається більше чотирьох років. Живе і працює в Сан- Франциско. Частина 1. Великий Y Комбінатор Як вийшло, що Пол Грем запросив команду Settle пройти відбір у Y Combinator Startup School в Сан Франциско ? - Ми вирішили заповнити заявку незважаючи на те , що термін їх подачі вже закінчився . Y Combinator дає можливість подачі пізньої заявки ( Apply Late ) . У цьому випадку вони не гарантують, що заявка буде якісно оброблена, тим самим зменшуючи шанси. Але буквально наступного тижня нам надіслали запрошення на інтерв'ю. Всі витрати на поїздку були відшкодовані інкубатором .

Опубліковано: 16/01/15 @ 11:01
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з Бігпікчей : « Бігпікчу оцінили в 2 млн $, а ти хто такий? »

Спонсор поста - PropellerAds - рекламна
мережу для RU, SE, AU , FI , NO, DK , FR, GB, UA , US сайтів Пацани, на цей раз інтерв'ю з одним дуже чітким поціком , який підняв свій проджект практично без вкладень . І в той час як ми продовжуємо ковтати у кожного, хто готовий дати на лапу хоча б 100 $ ( що за сьогоднішніми мірками не так уже й погано ) - ця людина вже встав з колін і тепер розповість про свою внутрішню кухню. MaulNet :Ооо, респект бро .
А ти че так пізно прокидаєшся ? MOBBI :Я на переговорах був .
Коли інтерв'ю будемо робити ? MaulNet :Ми вже робимо, бро .
А з ким переговори то ? MOBBI :* ля , тоді не скажу. MaulNet :Це потенційні інвестори ? MOBBI :Ні, це люди які будуть допомагати будувати нову Бігпікчу , від якої навіть у тебе підірве мозок. MaulNet :Опа , звучить серйозно. MOBBI :Самого аж потрясивает .
Ти до речі перший, хто про це дізнається . Ми заберемо зі старої Бігпікчі все краще і зробимо абсолютно нову історію , якої ще не було в Рунеті.

Опубліковано: 03/01/15 @ 01:32
Розділ Блоги Читати далі...

31 січня, Київ - Майстер-клас " Швидкі Web програми : розробка, профайлинг , оптимізація " від Дениса Радіна та Юрія Лучанінова

Практика створення додатків на Web платформі вже усталилася , проте ставлення до неї як і раніше не однозначно. Одним з основних аргументів проти є низька швидкодія HTML додатків і погана чуйність. Тренінг ознайомить з серією технік , що дозволяють розробляти максимально швидкі Web додатки, підняти чуйність інтерфейсу і зробити ваших користувачів щасливішими. " Оптимізація продуктивності - це не тільки про те що б зробити ваше поточне додаток швидше, це так само про те що б дозволити вам робити речі які ви не могли робити раніше .

Опубліковано: 29/12/14 @ 01:55
Розділ seo Блоги Програмування Читати далі...

Блог -шоу - випуск 50

Дорогі друзі , в ефірі п'ятдесятий випуск блог -шоу - моєї підбірки всього самого цікавого і корисного, що зустрілося мені на просторах інтернету за останній час. Це п'ятдесятий , ювілейний випуск рубрики блог -шоу на shakin.ru . Перше блог -шоу я опублікував 19 січня 2008 , можете його подивитися по цим посиланням . Для різноманітності я вирішив розмістити найсмачніше - пункт " Просування сайтів " не на початку , а в кінці блог- шоу. Всього в цьому випуску 40 посилань на цікаві матеріали , з них 23 - у пункті про SEO. Отже, поїхали ! Корисні сервіси та програми cleantalk.org - поставив у листопаді цю платну захист від спаму на свій форум по Фотошопу http://planetaphotoshop.ru/ , і перейнявся до цього сервісу глибокою повагою . За цей час не прорвався жоден спамер , при цьому нормальні користувачі реєструються без проблем. А раніше щотижня доводилося вичищати спамние повідомлення, які з'являлися , незважаючи на капчу (захисний код) . А тепер і капча не потрібна, я її відключив .

Опубліковано: 26/12/14 @ 10:20
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64