Мануал по роботі з RotaPost - створюємо компанію для рекламодавця і шукаємо майданчики

Мануал по роботі з RotaPost Здрастуйте, дорогі читачі і відвідувачі! Як і обіцяв раніше вирішив сьогодні написати мануал зі створення компанії в сервісі реклами в блогах RotaPost. Розкажу з картинками як створювати компанії, як шукати хороші майданчики і деякі тонкощі. Як ви здогадалися з назви, мова поки тільки про роботу в якості рекламодавця. РотаПост на мій погляд це відмінний сервіс просуванню сайту.  До речі, на блозі Вадима ви дізнаєтеся як розкрутити сайт і знайдете дуже багато іншої корисної інформації, яка точно стати в нагоді в просуванні сайту. Постовий: Розкрутка і просування сайтів повинні служити не тільки поліпшенню позицій запитів у пошуковій видачі, але саме головне приводити нових клієнтів і збільшувати прибуток компанії. - Нещодавно я вже писав статтю про РотаПост - Перший досвід роботи з біржею РотаПост (RotaPost.ru) і мої поради , там я розповідав про плюси і мінуси сервісу, які були мною помічені за час роботи.

Опубліковано: 26/02/11 @ 06:08
Розділ Блоги Читати далі...

Dropbox - використовуємо по максимуму

Нарешті руки дійшли до цього чудового сервісу під назвою DropBox . Напевно ви також зачитали про нього з різних джерел, я взагалі пізніше за всіх пишу, бо не вишукую новини. Як дізнався - спробував, написав. Якщо ви та людина хто новини дізнається з моїх вуст, то читаємо далі, хоча я не кращий джерело, ну да ладно. Загалом при реєстрації вам дається безкоштовно 2GB , потім ви можете писати подібні статті або публікувати реферальне посилання в тві, і хто зар за вашою посиланням +250 MB вам . Хто купить Premium акаунт ще більше, там в Пекаха написано все.

Опубліковано: 26/02/11 @ 04:40
Розділ Блоги Читати далі...

Вам подобається поточне положення справ?

13037.jpg Скоро день святого валентина - подарунки, вітання, смс, валентинки! Питання правда про мій блог. Хоча можна поміркувати і не тільки про нього. На поточний момент мені в блозі найбільше не подобаються коментарі. Так, вони стандартні і демократичний, але разом з плагіном кешування Макса кожен раз доводиться вводити не одне поле, де є каменти, а цілих чотири: нік, мило, урл і сам каменти. На це потрібен час, для цього необхідно натискати кнопочки, клацати мишкою - загалом робити зайві рухи тіла? А навіщо, тим більше у двадцять першому столітті? Тим більше, що від кеша Макса я відмовлятися не збираюся, бо дуже і дуже зручно і практично. По-моєму прийшла пора дати волю автоматизації. Сказано-зроблено. Вирішено ставити дискус . Тут правда як то стояли каменти від js-kit.com . Все б нічого, та ось посилання там на урли було як то проблематично залишати, що значно знижувало коментованому в цілому. Та й грошей за нього періодично доводилося платити. А ось дискус халявний.

Опубліковано: 26/02/11 @ 12:39
Розділ Блоги Читати далі...

Фінансовий звіт за січень

b7a9cfdd5ef5 Хвалитися особливо нічим, так як мене наздогнав АГС, а ще відмовили у співпраці GRAND CASINO, а це як не як 10 000 рублів на місяць. Ось результати мої: сапу - 6434,91 рублів
блогун - 4501.37 рублів
адсенс - 15 $
gogetlinks - 158 рублів
rotapost - 1673,25 рублів Разом: 13217,53 рублів До речі, якщо б я раніше прочитав статтю як не потрапити під АГС , то може б зміг уникнути своєї страшної долі. Зараз у мене в планах створити 10 ЯКІСНИХ сайтів, з якісним контентом, покупним від хороших копірайтерів, seo оптимізованим. Таким чином у мене через деякий час з'явиться 10 майданчиків для заробітку не тільки на сапі, але і на відвідуваності. Тепер то я буду обережнішим з АГС Всім удачі! P.S. Хто-небудь знає, партнерка від перфект моней ще працює? Ну там де PR = 3 та платять 30 $? Спасібюо за відповіді.

Опубліковано: 26/02/11 @ 12:37
Розділ Блоги Читати далі...

Він наповнює сайти людськими руками

shot1.jpg Завдання автонаполненія сайтів «безпечним» для власника чином та ще й з автоматизованою оплатою і білінгом. Тобто повністю всю цю справу автоматизувати. Зайшов на ринок, знайшов «наглядача», заплатив йому грошей, сказав як усе має виглядати у підсумку і пішов далі витрачати свій дорогоцінний час на плідну творчу роботу, а не на менеджмент копірайтерів і журналістів всяких. І де такий взяти? Тільки я подумав, і відразу мені по email приходить таке ось миле лист. Олексій, добрий день. Наші сканери вловили потреба вашого головного мозку в автоматизації рутинного процесу наповнення сайту цікавим і корисним унікальним контентом. Ми знаємо, що ви дуже багато працюєте і займатися рутиною вам просто ніколи. Так що велкам на textreporter.ru . І тут я подумав, що нанотехнології вже впроваджуються в web. Ось він 21 століття. Гаразд, до біса лірику, переходимо до суворої практиці. Реєструємося у сервісі, щоб випробувати на собі всі принади автоматизації. Реєстрація проста до неподобства.

Опубліковано: 25/02/11 @ 03:48
Розділ Блоги Читати далі...

Маркетинг: як дізнатися і застосувати на практиці

Александр Шуленін Місяця півтора тому я познайомився з Олександром Шуленін, його Ви повинні знати за конкурсом "Чарівний пендель для Вашого блогу ". Його статті про маркетинг, ідеї, думки, способи і методи викладу цих ідей і думок мене чіпали. Щоб я у нього не запитав - завжди отримував конкретний, а головне, в результаті результативний, відповідь. Одного разу я в нього запитав, звідки такі пізнання в маркетингу? І він відповів мені, він відповів всім нам у гостьовому пості, який Ви можете вивчити вже зараз, тут. Коментарі вітаються, можна у вигляді питань, думаю Олександр відповість на них. Буду вдячний за RT. Зустрічайте, Олександр Шуленін: Здравствуйте, шановні читачі. Я дуже радий, що Сергій дав мені можливість поспілкуватися з вами. Сподіваюся, вам теж буде цікаво. Ми будемо говорити про маркетинг . Напевно у вас виникло питання: а чому саме про маркетинг? .....

Опубліковано: 25/02/11 @ 03:29
Розділ Блоги Читати далі...

Результати блогу на кінець січня 2011

Здрастуйте, дорогі читачі. Цим постом я хочу підвести деякі проміжні підсумки січня 2011 року. Що було зроблено за цей місяць і яка динаміка є. А також трохи про подальші плани розвитку. Відразу хочу звернутися до моєї основної мети, яка була поставлена місяць тому - це 1000 уніків на блозі до 1 травня 2011 . Раніше я не практикував подібне і зараз можу сказати, що це дійсно працює. Коли ти знаєш чого чітко тобі треба і до якого часу, то постійно думаєш про це і мозок працює над різними способами реалізації. А обмеженість у часі, змушує працювати і робити - тут і зараз. Тому моя порада - ставте публічні цілі, чіткі і обмежені за часом - це дійсно змусить вас ворушитися.

Поки в рамках цієї мети я пишу по посту кожні 2-3 дні. Також написав три пости під чіткі запити і просуваю їх постовими з RotaPost . Ще близько тижня тому блог взяли на платній основі в Яндекс Каталог , загального трасту має додатися й ще чекаю-недождусь апдейта ТІЦ.

Опубліковано: 24/02/11 @ 04:52
Розділ Блоги Читати далі...

Про тематичний трафік з форумів на прикладі

Shamu_the_Killer_Whale_Sea_World_Orlando.jpg А тим часом Алтайський блогер оголосив про початок серії перекладів з веб-аналітики з уроками від світового гуру веб-аналітики Avinash Kaushik. Буде більше 20 уроків! Анонси постів блогу у всякі дайджести блогосфери дозволяє отримати тематичний трафік, трастову посилання і більший охоплення аудиторії. На поточний момент у ру вебмастерское-сеошной блогосфері чотири форуму з дайджестами, де можна зробити анонс посту. Всі чотири ви можете побачити у мене в сайдбарі, в якому, до речі, виводяться останні п'ять тем з кожного дайджесту кожного форуму. Мені так зручніше модерувати їх. Тим не менше, всі чотири форуму, чотири різні проекту, у кожного своя специфіка, своя атмосфера і своя аудиторія, яка, до речі кажучи часом перетинається, але у кожного форуму є свої завсідники. Крім того, дуже важливо буде анонсувати саме той пост, який аудиторія форуму не сприйме в багнети, а оцінить на ура або як мінімум з вдячністю. Теорія закінчена, переходимо до практики.

Опубліковано: 24/02/11 @ 01:20
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Релевантна сторінка.

Релевантна сторінка Релевантна сторінка - що це таке і з чим її їдять?! Всі хто починає займатися розкручуванням сайтів знають термін "релевантність", але далеко не всі знають що це таке і ще менше людей знають як зробити сторінку релевантною. Для початку спробуємо розібратися що ж все таки релевантність. За даними Вікіпедії: Релевантність (лат. relevo- піднімати, полегшувати) в інформаційному пошуку - семантичне відповідність пошукового запиту та пошукового образу документа. Іншими словами Релевантність це відповідність сторінки пошуковому запиту. Простіше кажучи це найбільш підходяща сторінки для окремо взятого пошукового запиту. Приміром пошуковий запит "СЕО-блог" видасть нам сайт які підходять для даного запиту (на 3 місці буде мій блог). Як же зробити так що б пошуковик думав що сторінка відповідає пошуковому запиту?! Для цього потрібно що б пошуковик при індексації сторінки зрозумів що сторінка відповідає тим або іншим пошуковим запитам. Для цього й існує СЕО.

Опубліковано: 24/02/11 @ 01:00
Розділ Блоги Читати далі...

Створюємо background для твіттера!

Напевно ви вже відвідували сторінки людей, у яких фон (background) , містить особисті фотографії і контакти. Це зробити не складно, потрібно лише трохи терпіння і бажання. За основу можна взяти будь-який готовий фон або створити самому. Приступимо! Крок перший. Я вже підготував для вас psd файл, за допомогою якого вам буде набагато легше створювати фон. Завантажити . Крок другий. Виставляємо потрібний шар, ці шари візуально показують те як фон буде виглядати в твіттері. Почати бажано з самого малого, 1024 ? 768 - це для того якщо ви ще користуєтеся старим інтерфейсом.

Опубліковано: 24/02/11 @ 12:24
Розділ Блоги Читати далі...

Відповіді на питання # 4: регіональне просування, індексація посилань, перелінковка та інше

З усіх питань, які я отримала за наступний місяць, відповідаю публічно тільки на третю частину. На половину запитань я відповіла відразу поштою, а решта сформульовані настільки розмито, що зрозуміти проблему і, тим більше, допомогти вирішити її, не представляється можливим. Також, на жаль, недавно з'ясувалося, що майже два тижні в грудні форма відправки листів з сайту не працювала, і є ймовірність, що багато питань просто не потрапили в мою скриньку. Так що якщо Ви надсилали мені питання, але я не відповіла на нього ні особисто, ні в блозі - надсилайте повторно. Надіслати мені питання можна тут . Особливості орфографії та пунктуації авторів питань залишені без змін.
Про прегіональном просуванні в Яндексі Владислав: Що ви можете сказати про просування сайту по ГЗ в чужому регіоні в разі, якщо йому вже автоматичні присвоєний регіон, взятий з ЯК. У моєму випадку, сайт має регіон Калінінград, а цільової регіон за родом діяльності - москва, пітер і т.д.

Опубліковано: 24/02/11 @ 12:03
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

Стеж за собою, будь обережний ...

У замітці про накрутки я помітив, що навіть у мене немає достатньо серйозних Вражка, і обіцяв трохи пізніше розкрити цю тему. Так чому «навіть»?  Тому що я людина дуже конфліктний, принциповий і може бути навіть упертий. Мабуть навіть більш впертий, ніж принциповий, це вже точно не кращу якість. Та чого там, я взагалі дуже противний тип! Сам би з таким ні за що не став би ніяких справ мати:) Я буваю різким, я не раз висловлював свою думку в неприємної формі. Публічно. На форумах і в блозі. Так ось - це відгукується.  Тільки не римується Антона  Останнє таке ау трапилося зовсім недавно, приблизно 10 днів тому, коли на форумі вебмастеріц з'явилася рекламна рядок . А початок цьому ау було покладено ще в минулому році, у темі про Daos . Начебто нешкідливий діалог, ніби в рамках пристойності, без важкої артилерії лайливої. Я намагався бути ввічливим і коректним (але намагався недостатньо, як видно). І от у людини засіла образа, почався гнійний процес.

Опубліковано: 24/02/11 @ 03:41
Розділ Блоги Читати далі...

Чи буде Daos крутити баннери?

Предмет заздрості в пристойному обществе Неодноразово ставили подібні питання. І ось тільки що прийшов ще лист. Дозволю собі процитувати уривок і наступного разу відповіддю просто буду давати посилання на цю замітку.       У мене таке питання, можна на ДАОС зробити рекламний блок аля «Яндекс.Директ», тобто
1) по-перше не горизонтально, а вертикально,
2) по-друге в блоці розмістити 4-5 оголошень?
3) крім заголовка ще і текст розміщувати пояснювальний?    Daos - самобутнє і цілком самодостатнє засіб реклами, це саме рядок. Чи не баннерокрутилку, не Директ, не AdSense і не конкурент, боже збав, OpenX. З мого боку було б нескромно нагадувати, що все геніальне просто, але я і не скромний. Справа не в геніальності, суть на поверхні - прості лаконічні рішення дуже ефективні .

Опубліковано: 23/02/11 @ 07:29
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Нова версія Daos

Рекламний движок Daos легким рухом лапи валить накрутчики показів в нокаут ... Тепер із захистом від накрутки показів (вимкнена в режимі вільної ротації), можливістю асинхронної підвантаження рядки і поштовими повідомленнями про нові рядках . Про захист можете прочитати тут , а про те, що потрібно зробити для неблокуючим завантаження - тут . Або просто подивіться вихідний код будь-якої сторінки в моєму блозі.    Увага! В конкурсі буде використовуватися інша версія захисту, більш інтелектуальна, тому якщо у когось з учасників виникла спокуса купити Daos тільки заради вивчення исходников - не витрачайте даремно гроші і час:) Код «чорних ящиків» не буде відомий нікому до закінчення конкурсу.  Повідомлення про нові рядках в новій версії  Тепер у момент, коли рекламодавець додає до вас на сайт новий рядок, ви отримаєте лист, де є вся необхідна інформація, в тому числі і спосіб оплати. У листі будуть і посилання для миттєвого видалення рядки і навіть на занесення рекламодавця в чорний список. Все для вашої зручності.

Опубліковано: 23/02/11 @ 04:20
Розділ Блоги Читати далі...

Запит "сайт лохів в россии" антипіар соц мережі ВКонтакте?

Запит сайт лохів в росії антипіар соц мережі ВКонтакте? Здається в минулому році ходило по мережі те, що називалося "сайт лохів", й надавались всім відома соціальна мережа, і тоді ходило багато різних термінів типу дізнайся скільки лохів в інтернеті запитай у Яндекса. Не пам'ятаю виправили тоді видачу чи ні, але зараз бачимо той самий факт. Після повторення хочеться дізнатися, це дійсно глюк Яндекса або просто прикол сеошників? А якщо копнути глибше, то можливий анти піар соціальної мережі Вконтакте? Не думаю, що це як те відіб'ється на відвідуваності соціальної мережі або на ставлення до неї користувачів, але однозначно випадок не приємний і в першу чергу самим творцем. Хоча можливо та ж соціальна мережа отримує додаткові тисячі переходів на свою соціалку. Хоча з ростом відвідуваності соц мережі ростуть ось такі сайти про в контакті стають більш популярними.

Опубліковано: 23/02/11 @ 01:43
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Відеокурс Wordpress SEO. Урок 1 - файл robots.txt

Дорогі друзі, я радий представити вашій увазі свій безкоштовний відеокурс Wordpress SEO. Я захоплююся Wordpress з 2007 року і цей блогових движок мені дуже подобається. Я часто пишу про нього в рубриці Wordpress на своєму блозі shakin.ru. Примітка - відеоурок краще дивитися в повноекранному режимі як 720. Спочатку я хотів створити кілька статей про пошукову оптимізацію Wordpress, але вирішив, що потрібно розвиватися і освоювати нові напрямки, тому зроблю серію відеоуроків про Wordpress SEO, які об'єднаю в відеокурс. Ви можете подивитися мої попередні відеоуроки на різні теми. Відеокурс, природно, буде безкоштовним. Сам люблю, коли автори викладають потрібну мені інформацію у вільному доступі на своїх сайтах та блогах, тому буду продовжувати цю славну традицію. Всі матеріали відеокурсу будуть доступні на цьому блозі. У міру публікації відеоуроків я буду доповнювати сторінку відеокурсу, на якій у підсумку можна буде знайти всі матеріали. Ось її адреса: http://shakin.ru/wordpress-seo .

Опубліковано: 23/02/11 @ 11:48
Розділ seo wordpress Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з Олександром Тодосійчук

Сьогодні у нас в гостях Олександр Тодосійчук - відомий блогер, власник кількох порталів, з яких найбільш відомі Tod's blog (2274 абонентів) та Design mania (1447 подпіcчіков). На своєму основному блозі (Tod's blog ) Олександр дає поради по заробітку в інтернеті (партнерки, біржі , сервіси) і веб-розробки, публікує новини IT-індустрії. Статті читаються легко, дають максимум корисної інформації, тому що автор - практик. У разі заробітку він пише про свій досвід, шаблони для своїх блогів (і багато іншого) теж верстає сам. Design mania - це ресурс для дизайнерів: статті, типографіка, іконки, нотатки з юзабіліті сайтів. Інформації про Олександра небагато: він живе у Києві, спочатку займався веб-розробкою в офісі, потім повністю переключився на розвиток своїх проектів. Фото теж не любить показувати. Але познайомиться з ним легко - достатньо відвідати його блоги, де цей багатосторонньо розвинута людина проглядає між кожного рядка. Cаша, привіт. Розкажи трохи про себе.

Опубліковано: 23/02/11 @ 09:18
Розділ Блоги Інтерв'ю Читати далі...

Блогу 2! + Session_end!

Блоги 2! Добрий день! Сьогодні я нарешті здав сесію ) Тепер я вже студент 2 курсу. Все, можна зітхнути з полегшенням. Все добре, хоч і не так добре як хотілося б. Хотілося б підбити підсумки невеликі за минулий місяць, так як 19 червня блогу було 2 місяці За минулий місяць було написано пару смутних статей, які майже не принесли нічого крім ... загалом нічого не принесли. ККД = 0! Але статистика показує, що блог розвивається. І виявляється без мого втручання навіть краще ніж з ним ))) А тепер трохи циферок%) Користувачів - 938 Хостів - 1649 Переглядів - 5065 Загалом показники зросла в 3 рази ! Це як? Висновок: нефіг писати і Тада блог буде сам розвиватися ...

Опубліковано: 22/02/11 @ 01:33
Розділ Блоги Читати далі...

Google продовжує боротися з пошуковим спамом

Google продовжує боротися з пошуковим спамом Спонсор посту: Сайт про Каналізаційні труби Київ з корисним контентом Що б видача була більш якісною і ресурси повинні бути якісні, а ось ті сайти, де не видаляються спам - коментарі не можуть бути якісними. Власне в цьому логіка все-таки є. Google же вводить новий алгоритм ранжування та сторінки з спамним контентом не будуть високо ранжируватися в пошуковій видачі. Власне цей крок і показує нам про те, що потрібно робити цікаві і затребувані сайти. Сайти на рерайта теж будуть потихеньку втрачати свій інтерес в очах пошукових систем. Метт Каттс так само поділився в блозі з читачами, що за 5 років роботи в Google зменшилася кількість спаму в два рази. Зараз же ця кількість продовжує зростати, а тому компанія ввела новий класифікатор, за допомогою якого можна буде впливати на пошукову видачу. Так само в повідомленні було зазначено, що буде приділятися увага бірж контенту, так як більшість з них генерують низькопробний контент, який найчастіше не цікавий користувачам пошукової системи.

Опубліковано: 21/02/11 @ 03:49
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Інтерв'ю з DimaX-му, манімейкерам і автором блога dimax.biz

 манімейкер.jpg Сьогодні в мене в гостях людина, яку багато знають по ніку DimaX і однойменному блогу dimax.biz . Не будемо каламутити воду і переходимо до запитань. Привіт DimaX. Розкажи трохи про себе, де народився, де пробування, ніж любив занімаьтся в дитинстві і чого навчився в ВУЗі.
Народився, виріс і живу зараз в Новосибірську. У дитинстві любив займатися, навіть не знаю ... найбільше спортом, мабуть (футбол, в основному). Так, в іграшки любив грати на приставці (денді, сега). В ВУЗі навчився чого завгодно, але тільки не спеціальності. ВНЗ, до речі, я в підсумку так і не закінчив, що не секрет. Напевно в інтернет вліз ще школярем, з чого тоді починав серфінг.
Ну, перші рази два може і в школі, але і те, коли ми були на якійсь екскурсії де-то в нашому Академмістечку. Якщо пам'ять не бреше, нам там показали банальний чат якийсь, але і він справив сильне враження. Треба, мабуть, згадати, що школу я закінчив близько 10 років тому, а на екскурсії цією було ще раніше.

Опубліковано: 21/02/11 @ 02:30
Розділ Блоги Інтерв'ю Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64