Дочекалися! Твіттер-баркемп "UkrTweet -2011" у Запоріжжі

26 березня 2011 в Запоріжжі відбудеться масштабне інформаційну подію - міжнародний баркемп "УкрТвіт-2011", присвячений соціальним медіа та спрямований на популяризацію твіттера. У події візьмуть участь провідні блогери Україні, Росії, Білорусі, представники відомих компаній і брендів і просто відомі і всіма улюблені твітеряне.

Захід, взорвашее у минулому році Український твіттер, повториться і в цьому році з ще більшим розмахом.

Подія проходитиме в форматі баркемпу, що передбачає творчість, неформальне спілкування і море позитиву.

Подія буде цікаво всім, у кого є твіттер-акаунт, або ж тим, хто тільки думає його завести.

Організатор події - компанія« New Web » - обіцяє зробити цікаве, пізнавальне і незабутня подія для всіх його учасників.

Опубліковано: 11/05/11 @ 08:09
Розділ Блоги Читати далі...

Пиу-Пиу! Купували гру в міста? Оновити!

Спасибі невідомому хулігану, завдяки йому я дізнався про бразильське місто Пиу XII , який блокував гру трохи краще, ніж горезвісний Алмати. У новій версії після Пиу XII правильно називати місто на букву «У».  І ще виявилося, що я два роки тому зробив трубу, яку навіщось кожен раз тягав csv з мого сайту, а оскільки за весь час гра дісталася трьом десяткам осіб (були новорічні продажу за вільною ціною), вся ця орава потихеньку ддос мене:) Ну а тепер, у даний момент, ддос додатково нові покупці, у тому числі і Бігпікчери , які поскупилися і посилання на мене вирізали.  Загалом, оновити обов'язково , минулі дистрибутиви я зробив трошки через жопу , як з'ясувалося. До речі, сьогодні згадав про старих покупців, і всіх додав в магазин. Якщо вам не прийшов лист із ключиком, перевірте «спам». Між іншим, вартість движка онлайн-іграшки залишилася колишня - всього $ 15 .

Опубліковано: 10/05/11 @ 10:25
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Фінстріп за грудень

otchet Всім привіт! Трохи запізнілий, але все ж звіт про фінанси за грудень. Але перш хотілося б розповісти про ситуацію, яка склалася. Пам'ятаєте, я хвалив шалено gogetlinks? Та й справді, система дуже хороша і там можна заробити гроші. Але ось щось останнім часом мені дуже не хочеться там працювати. Для того, щоб мені розмістити огляд, мені треба на своєму блозі написати пост. Навіть якщо я буду писати кожен день, то це буде всього лише 100 рублів на добу. Погодьтеся не густо? Зараз у мене стоїть питання, а може бути варто всі свої сателіти засунути в GGL? Але тоді мені доведеться відмовитися від Блогуна і ротапоста .... Та ще й по всій видимості відмовлюся від сапи. Цей gogetlinks - крок вліво, крок вправо, розстріл. Тепер подивимося, скільки я заробив у грудні з сапи, ротапоста і Блогуна за допомогою 5 сайтів з ТІЦ = 10 і ТІЦ = 20, правда 1 сайт дивним чином пішов під АГС, але з'явився інший сапу - 4532 рублів
ротапост - 2602 рублів
блогун - 5767 рублів Разом: 12901 рублів.

Опубліковано: 10/05/11 @ 02:40
Розділ Блоги Читати далі...

3 місяці безкоштовного хостингу від VDS64.com

3 місяці безкоштовного хостингу від VDS64.com тільки для читачів terehoff.com.
Чудове обладнання та дата центр ,, власна група в контакті , власний канал на ютубі - що ще потрібно для того, щоб надавати якісні послуги хостингу? Напевно ще необхідно зручність управління VDS серверами, що досягається використанням панелей Simple-HM та VDS-Центр . А ще можна легко і просто заробляти на реселлінга (перепродажу хостингу). Наприклад я знаю одного рязанського баригу, якої не напружуючись впарює послуги хостингу урядовим та відомчим сайтам за пристойні гроші, при цьому прибуток складає близько 1000 відсотків (взагалі тема окремого посту, але суть в тому, що з VDS64.com ви це зможете без зайвих проблем ). На сайті є онлайн-чат, в якому можна задати питання. Взагалі про онлайн чат я останній раз чув, коли був олімпійський конкурс. Приємно бачити цю послугу знову. Ось відео ролик з описом панелі Simple-HM. А ось відео ролик з описом панелі VDS-Центр.

Опубліковано: 10/05/11 @ 12:29
Розділ Блоги Хостинг Читати далі...

Подкаст про досягнення успіху

=) Записав нарешті подкаст про досягнення успіху і наважився викласти, обробив звук по Максу, сподіваюся що дискомфорту не виникне, хіба що з-за мого голосу . Критику не люблю, але вислухаю і навіть можливо прийму до відома. Отже .... Сьогодні основна тема подкасту - Успіх. Останнім часом дуже багато запитань з'явилося про досягнення успіху. І саме тому, ми сьогодні розберемо деякі питання, які найбільш популярні. З програмою ви можете ознайомиться трохи нижче. Теми програми - Успіх, що він із себе представляє?
- Успішна людина, хто він?
- Як досягти успіху?
- Як зрозуміти, чи буде проект успішним?
- Я став успішним, що далі?
- Підбиваючи підсумки ...

Опубліковано: 10/05/11 @ 10:20
Розділ Блоги Читати далі...

Нашому полку прибуло

Клікайте і дивіться в орігінале Раз вже Гальмо почав палити грудневі доходи сайтів з Даос движками, ось мій більш точний стриптиз по webmasters.ru .
Грудень був хороший по всім рекламним параметрами, у тому числі і для Даоса. З нього накапало трохи більше 300 $ за місяць (поки рекорд, щодо попередніх місяців), Гальмо виявився близький у розрахунках ...    Сьогодні хочу розповісти про перші в цьому році цікаво оформлених сайтах, власники яких нарешті зважилися встановити Daos . Відразу парочка:  Ctrl + C    Зверніть увагу, новий власник блогу вельми досвідчений в маркетингу, він усе правильно зробив: помістив у блозі оголошення про новий спосіб реклами і поставив тимчасово дуже низькі ціни. У результаті з моменту старту не минуло й двох діб, а в нього вже викуплено майже 60 тис. показів і в ротації більше 10 рядків. До речі, встигайте, поки недорого.  Sk8er    Ну дуже строкатий! Однак, прикольно, незвично.

Опубліковано: 09/05/11 @ 07:00
Розділ Блоги Читати далі...

Полезняшка: кросспостінг повідомлень з twitter в facebook

Полезняшка: кросспостінг повідомлень з twitter в facebook кулях по мережі я знаходжу цікаві і корисні місця, посилання на ці місця відразу ж публікую в, а потім біжу в facebook і на своїй сторінці публікую таку ж посилання. Відверто кажучи втомився я "ручками" дублювати контент, а кидати не можна, друзі адже і там і там є. Але хлопці з Фейсбук на нашій стороні, вони ж розробники, от і розробили ці самі хлопці (а може не вони?) хороший додаток, завдяки якому всі повідомлення з twitter будуть публікуватися на стіні facebook. Я настроїв. Зараз по-швиденькому опишу Вам все в веселих картинках. У кінці поста свіжий жирний бонус і солодке, пригощайтеся. Не забудьте залишити свій коментар і поділіться будь ласка матеріалом з друзями, використовуйте кнопки соціальних мереж внизу, під постом. Можливо саме зараз Ваші друзі шукають спосіб зробити такий кросспостінг ......

Опубліковано: 09/05/11 @ 04:51
Розділ Блоги Читати далі...

Аналітику блогу на прокачування або використовуємо змінні Google Analytics

Здравствуйте, шановні читачі terehoff.com! Мене звуть Денис ловецьких і це гостьовий пост. Читати інші мої записи можна на webmarketing.by Сьогодні я хочу розповісти про цікаві можливості Google Analytics по роботі з одними змінними і застосувати все це для блогів. Множинні змінні були анонсовані на офіційному блозі 20 жовтня 2009 року. Вони дозволяють передати в Google Analytics додаткові дані з сайту і відстежувати якусь нову статистику, будувати на її основі нові призначені для користувача звіти. У моделі взаємодії Google Analytics з відвідувачами, змінні поділяються на 3 рівні: Сторінки. Сеансу. Відвідувача. Стосовно до блогів, на кожному з цих рівнів можна відшукати важливі дані, за статистикою яких було б цікаво постежити. Рівень сторінок найбільш багатий у блогів, тут категорії, підкатегорії, теги, автор, дата публікації, тип таксономії (пост, сторінка, призначені для користувача типи в кінці кінців).

Опубліковано: 09/05/11 @ 02:42
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Перший досвід роботи з біржею РотаПост (RotaPost.ru) і мої поради

Перший досвід роботи з біржею РотаПост (RotaPost.ru) і мої поради Доброго часу доби, дорогі друзі! Хочу трохи розповісти про свої враження щодо роботи з біржею постових і оглядів у блогах - RotaPost. Працюю я поки близько двох тижнів, але вже є, чим поділитися. На початку кілька слів про сам сервісі, оскільки його я ще не описував у своєму блозі. За останній рік стало зрозуміло, що просування сайтів все менше і менше буде зводитися до масової закупівлі посилань через різні біржі і агрегатори - дивимося негативний тренд доходів у вебмайстрів на sape (поки точно не зрозуміло, можливо це просто наслідки закручування гайок Яндекса і жорсткість алгоритму АГС, багато сайтів полягло в грудні 2010). Так ось, пошукові системи, все більше розширюють свої можливості ранжирування сайтів та обліку одних посилань і НЕ ОБЛІКУ інших посилань. Напевно всі чули про поведінкових чинниках ранжирування - це як раз воно саме. Плюс до цього пошуковики давно навчилися відрізняти продажні посилання, які закуповуються на автоматі.

Опубліковано: 09/05/11 @ 12:31
Розділ Блоги Читати далі...

+1 Автор на Ctrlc.Ru

+1 автор Привіт! З сьогоднішнього дня крім власника цього блогу, тобто Жука , наповнювати блог цікавими статтями буду ще і я. Хто ж я такий, запитаєте ви. Я блоггер і манімейкер. Я веду свій SEO блог , на який раджу вам. Також я активно веду свій мікроблог в твіттері:. Якщо хочете, можете зафоловіть мене. Звуть мене Вадим . Напевно, з цього потрібно було почати :). Писати в цей блог буду на ті ж теми, на які писали попередні автори, тобто про заробіток в мережі, SEO, SMO, блогінгу, різних сервісах і програмах, так що якщо ви ще не підписані на, то раджу вам швидше це зробити. Якщо у вас є якісь питання до мене, можете задати їх за моїми контактами: e-mail: goodseoshnik [@] gmail.com ICQ: 552-454-469 Також, можете скидати теми, на які хочете побачити статтю, спробую розглянути всі теми. Користуючись нагодою, хотів би анонсувати на цьому блозі акцію «Огляд за три бакса «, якою я проводжу на своєму особистому блозі.

Опубліковано: 09/05/11 @ 10:21
Розділ Блоги Читати далі...

Всі хочуть щоб їх блог став тисячником. Що це і навіщо?

Тут є новини мережі . Мені було задано питання в розділі запропонувати ідею для поста на блозі. Задав його автор блогу успішне життя , спасибі за цікаве питання - отримай у відповідь пряму індексованих посилання з блогу тисячника (пишу без всякого стьобу). Можете і ви цікаву ідею запропонувати, з задоволенням ссилочку пряму індексованих на вас зроблю, чому ні? Ну що ж, спробую відповісти на це питання - навіщо всі хочуть щоб їх блог став тисячником? Перш за все поміркуємо, що таке блог тисячник. У якого тисяча (тисячі) відвідувачів на добу? У якого тисяча (тисячі) передплатників? Або у якого доходи на добу (місяць, рік) становлять тисячі рублів (доларів)? Або у яких тисяча постів? Або у яких тисячі коментарів? Або ?.. Михайло Шакін дав приблизно таку відповідь: «Блог-многотисячнік - це блог, у якого кількість добових відвідувачів і кількість RSS читачів обчислюється тисячами». Пруфлінк . Не думаю, що треба винаходити велосипед, тому зупинимося на цьому визначенні.

Опубліковано: 09/05/11 @ 08:11
Розділ Блоги Читати далі...

Повісив Daos. Всього 5 рублів за 1000 показів

Ось воно і сталося - пройшов період майже на півроку від придбання мною Daos 'a до його використання за призначенням. За цей час Гальмо таки прикрутив оплату безпосередньо через WebMoney, чому я зі своїм атестатом продавця був надмірно радий. Ще пам'ятаю, як нарвався на неАдекват з боку Робокасси, але це вже зовсім інша історія. А зараз, щоб зацькувати черв'ячка, я знизив ціни за 1000 показів до 5 рублів . Налітай поки можна! PS Аудиторія хороша, сеошная і блоггерських. P.S . Вже підняв ціну до 10 рублів .

Опубліковано: 08/05/11 @ 04:54
Розділ Блоги Читати далі...

Заробляємо граючи - це вам не посилання!

Ось вже не чекав, що буду писати щось подібне, але вчора до мене прийшла просто геніальна ідея як заробити в інтернеті просто граючи в ігри. До речі, витрачати час на гру теж не обов'язково, зараз розкрию карти. Колись давно, я купив для себе гру під назвою Team Fortress 2 - командний 3D екшн від першої особи і досить сильно занурився в гру, дуже вже вона мене затягла. З тих пір пройшло достатньо часу і я іноді «вбиваю» пару годин в інтернет баталіях. Грі вже більше 2х років, але розробники постійно додають в неї щось нове. Якщо бути точніше - зброя та шапки. Якщо зброя служить нам лише для знищення ворога, то шапки це окремий привід для гордості. Ти можеш бути хріновий гравцем, але якщо на твоєму персонажа рідкісна шапка - ти феєрично крутий. Ось про це то мова і піде. Не складно здогадатися, що якщо за два з гаком роки гра не втратила свою популярність, то в ній є і свої фанатики, або як усі звикли їх називати - задроти.

Опубліковано: 08/05/11 @ 02:41
Розділ seo Блоги Читати далі...

Конкурс-марафон «Продам слона»

Взагалі-то слон не продається ... Пам'ятайте як минулого літа весело було з Єрка-марафоном? Гарні результати були , багато радісних емоцій учасників і глядачів/читачів. Прийшов час для нової задумки.    Суть та умови участі в конкурсі-марафону   Необхідно опублікувати фотографію (або картинку) слона (або слонів). Слони можуть бути індійські, рожеві, африканські, плюшеві, порцелянові, дерев'яні, надувні, мальовані - хоч які, на ваш смак.   У тексті замітки ви повинні творчо розкрити тему: які файли можна продавати через Вінчі ? Це має бути щось на зразок бізнес-плану, всерйоз, але почуття гумору дуже і дуже вітається. Допускається замість «бізнес-плану» опублікувати список ідей без подробиць. Або короткий веселе твір на тему «Що б я робив з Вінчі»? Загалом, можна сказати, що за текстом особливих обмежень немає, лише б весело було й захоплююче. Обов'язкова умова - має бути посилання на Вінчі (http://brokenbrake.biz/Vinci/ ).

Опубліковано: 08/05/11 @ 02:23
Розділ Блоги Читати далі...

SEO прогноз на 2011 рік

SEO прогноз на 2011 рік Дорогі друзі, за традицією, я роблю SEO прогноз на 2011 рік. У минулому році я писав пост Тенденції SEO в 2009 році і прогноз на 2010 . Які методи просування будуть найбільш ефективними в 2011 році При просуванні сайту бажано використовувати максимальну кількість методів. Я б розподілив методи просування сайтів в рунеті в 2011 році в такий спосіб (за групами ефективності): Мінімальний ефект: - посилання з форумів (з підписів і повідомлень); - дошки оголошень; - каталоги сайтів; - посилання з профілів; - коментування сайтів та блогів (найпримітивніший і малоефективний); - кросспостінг; - залучення відвідувачів з сервісів питань і відповідей; - RSS агрегатори; - анонси матеріалів сайту або блогу в сервісах соціальних новин і на форумах; - e-mail розсилка (наприклад, через subscribe.ru або content.mail.ru); - соціальні закладки (працюють лише для Google).

Опубліковано: 08/05/11 @ 08:09
Розділ seo Блоги Читати далі...

Тут ідейка одна народилася для web розробників

А ось і перший спонсор в 2011 році - реєстрація доменів RU - VPSdomen . Ну що ж, погнали працювати в новому році . Початок року у мене було неоднозначним, важко було змусити себе працювати в новорічні канікули, тому вирішив навідпочивався до того стану, в якому б захотілося тільки працювати. Практично вдалося. Правда вчора, коли катався на сноуборді, несподівано для себе дуже невдало впав і забив голову, зап'ястя і коліно. Голова була в шоломі, зап'ястя почало боліти тільки ввечері, а ось коліні дісталося найбільше. Хвилин 10 після удару була аццки біль, що міг тільки перекочуватися з боку на бік, благо примудрився відстебнути сноуборд і все те, що заважало спокійно дихати - всякі нам підшоломники, окуляри і рукавички. Тут же подзвонив своїм - прилетіли хвилин через 15. Я примудрився стати, попросив їх захопити сноуборд і пошкандибав за ними.

Опубліковано: 07/05/11 @ 07:08
Розділ Блоги Читати далі...

Змушений спростовувати наклеп (нолікс замість Daos)

Сравненіе Daos і nolix Намагався адже не піддаватися на провокації, але будь-якому терпінню приходить кінець, тим більше що наклеп почали поширювати вже ширше, ніж тільки в бложіке гадениш.    Отже, шахрай-плагіатор Сергій Шепелєв, раніше неодноразово вже викритий у брехні та інших митних капості продовжує просувати свій недосервіс У мене не вистачило ™ методами, крім яких інших не знає - тотальною брехнею і поливанням брудом конкурента, в якого і поцупив своє тимчасове благополуччя.  До Геббельса і навіть до Мавроді йому дуже далеко, звичайно, але помаленьку вчиться. Особливо добре засвоїв Шепелєв одне правило: брехню треба розбавляти правдою, і тоді все висловлене довірливі лохи приймуть за істину.  Як вас обманюють?  Отже, правда: якийсь Терехов поставив у блог рядок нолікса (ха -ха, це дійсно правда).

Опубліковано: 07/05/11 @ 06:41
Розділ Блоги Читати далі...

Facebook, знай своїх друзів в обличчя

Зараз бурженет щосили переполохавши чутками про закриття соціальної мережі Фейсбук. Точніше, тепер буржунет ворожить, хто і навіщо розпустив чутки про закриття улюбленого сайту мільйонів користувачів. Природно, ніхто нічого закривати і не збирався, але вийшло весело. У мережі щосили розробляється теорія про те, що Марк Цукерберг так піарить свій сайт. І хто його знає, може так воно і є. А взагалі я збирався поговорити про інше. Фейсбук, на відміну від того ж контакту, - відмінне місце для розробки ділових зв'язків. І школоти там поменше, і планка, як мені здається, піднята вище. Природно, і в мене є аккаунт на Фейсбук . Використовую я його рідко, але в друзі додаю майже всіх, хто попроситься. Виняток становлять тільки зайво товариські люди, які швидко вилітають з друзів, і то тільки після того, як заспамят мене до смерті. І ось, на початку листопада я поїхав у відпустку, не надто далеко, в північний Казахстан, відвідати родичів дружини.

Опубліковано: 07/05/11 @ 12:35
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Просування сторінки на Facebook - залучаємо шанувальників на сторінку

Просування сторінки на Facebook Добрий день, дорогі друзі. Сьогодні ми займемося розглядом такої теми як просування вже створеної сторінки вашого блогу чи сайту на facebook. Зараз соціальні мережі та facebook в тому числі, все більше інтегруються з сайтами. Вже багато людей отримують пристойний трафік з facebook, а оскільки аудиторія facebook продовжує рости ударними темпами (цікава статистика про facebook ), то трафік з цієї соціалки теж буде зростати. Головне займатися розвитком і просуванням свого бренду на facebook. В одному з минулих постів я описував як створити таку сторінку для свого сайту або блогу - Створюємо сторінку блогу на facebook - керівництво по кроках , а сьогодні розглянемо якими способами можна почати її просувати, щоб у сторіночки з'являлися шанувальники.

Так, саме шанувальники сторінки є показником того, наскільки цікава ваша сторінка, ну і як наслідок наскільки вона популярна. Тому, в першу чергу при просуванні своєї сторінки на facebook слід зайнятися саме залученням прихильників.

Опубліковано: 07/05/11 @ 08:11
Розділ Блоги Читати далі...

Кнопки соціальних мереж для блогу

Кнопки соціальних мереж для блогу Ну так, і я туди ж. А що, без цих соціальних мереж тепер нікуди, добра частина інтернет користувачів підсіла на них, а в цієї доброї частини користувачів, ще більше добра частина друзів, з якими можна ділитися всім цікавим. Ось і постами нашими вони можуть поділитися з друзями своїми, а щоб спростити їм завдання потрібні кнопки, про них сьогодні і поговоримо. У цьому пості Ви знайдете коди для розміщення кнопок , які встановив собі я, знайдете посилання на офіційні кнопки і опис того, що ці соціальні кнопки встановити на свій блог ( сайт), а нижче, як зазвичай, на Вас чекає жирний бонус і солодке. Пост вийде досить довгий, місцями нудний, спасибі за Ваші коментарі і не забудьте поділитися матеріалом з друзями! Більшість популярних соц.сетей пропонує свої настроюються під наші потреби скрипти кнопок. У цих кнопок, ясна річ, свої переваги - інтерактивність і лічильник кліків, останнє дуже важливо. Але разом з тим є й мінуси.

Опубліковано: 06/05/11 @ 04:50
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64