Учебный кейс: копирайтинг по-китайски

В предыдущем постинге , который я обещался продолжить, речь шла:

- в первую очередь, о пересмотре личных заблуждений ("продавать можно не только на Запад, но и на Восток")
- во вторую очередь, о том, что самодемпингом заниматься нельзя и свои цены надо держать и не сбивать
- (и только в последнюю очередь, как следствие первых двух) о том, как китайцам продано "воздуха" на $940 за два дня .

Остановился я на том, что мне прислали сборник сочинений советского студента по имени Ли Boн Янь. Сей китайский муж учился в Унивepcитeтe дpyжбы нapoдoв в 80-х (по косвенным данным - раньше). В сети сборник его сочинений известен под заголовком "BOЗPAДУEМCЯ ДO ПЛEШИ" - черт меня дернул распечатать его и взять с собой в кафе, чтобы с комфортом почитать...я раз 10 чуть не подавился супом за обедом от гогота.

После этого текста я стал склоняться к мысли, что контент в буклете автомобиля Family - это не машинный перевод, а оригинальное творение.

Опубліковано: 08/02/08 @ 09:24
Розділ Блоги Читати далі...

Навчальний кейс: копірайтинг по -китайськи

В попередньому постінгу , який я обіцявся продовжити , йшлося :

- в першу чергу, про перегляд особистих помилок ( "продавати можна не тільки на Захід, а й на Схід" )
- в другу чергу, про те, що самодемпінгом займатися не можна і свої ціни треба тримати і не збивати
- (і тільки в останню чергу , як наслідок перших двох ) про те, як китайцям продано " повітря " на $ 940 за два дні .

Зупинився я на тому , що мені прислали збірник творів радянського студента на ім'я Лі Boн Янь . Сей китайський чоловік навчався в Унівepcітeтe дpyжби нapoдoв в 80 -х ( за непрямими даними - раніше) . У мережі збірка його творів відомий під заголовком " BOЗPAДУEМCЯ дo ПЛEШІ " - чорт мене смикнув роздрукувати його і взяти з собою в кафе, щоб з комфортом почитати ... я раз 10 ледь не вдавився супом за обідом від реготу .

Після цього тексту я став схилятися до думки, що контент в буклеті автомобіля Family - це не машинний переклад, а оригінальний витвір .

Опубліковано: 08/02/08 @ 09:24
Розділ Блоги Читати далі...

Відео по роботі з партнерською програмою PepperjamADS

Хочу знову звернути погляд на західні партнерські програми, благо є хороший привід - нещодавно анонсована нова партнерка - PepperjamADS .
Останнім часом я все більше йду в бік сервісів, прямої роботи зі своїми клієнтами, але на початку року чомусь проявився зростання доходів і від показу реклами на моїх ресурсах, так що я хотів би освіжити цю тематику. А у знову з'являються партнерках зустрічаються цікаві речі, сподіваюся, так буде і з PepperjamADS .
Запустила цю партнерку контора Pepperjam (Пепперджем), яка (поряд з shoemoney, Aaron Wall та іншими) є топовою СЕОшной фірмою на заході.

Партнерська програма анонсована всього 2 тижні тому (на їх блозі пост з'явився 15 - го січня), так що поки докладних звітів про роботу я не бачив. Прочитав я про неї на блозі контори - правда, в свою RSS Читалка я заходжу не так щоб часто (працювати треба ж ще), тому саме повідомлення побачив тільки вчора. Вчора ж і зареєструвався - сьогодні вже зааппрувілі.

Опубліковано: 25/01/08 @ 09:15
Розділ Блоги Читати далі...

Видео по работе с партнерской программой PepperjamADS

Хочу вновь обратить взор на западные партнерские программы, благо есть хороший повод - недавно анонсирована новая партнерка - PepperjamADS .
Последнее время я все больше ухожу в сторону сервисов, прямой работы со своими клиентами, но в начале года почему-то проявился рост доходов и от показа рекламы на моих ресурсах, так что я хотел бы освежить эту тематику. А во вновь появляющихся партнерках встречаются интересные вещи, надеюсь, так будет и с PepperjamADS .

Запустила эту партнерку контора Pepperjam (Пепперджем), которая (наряду с shoemoney, Aaron Wall и прочими) является топовой СЕОшной фирмой на западе.

Партнерская программа анонсирована всего 2 недели назад (на их блоге пост появился 15-го января), так что пока подробных отчетов о работе я не видел. Прочитал я о ней на блоге конторы - правда, в свою RSS читалку я захожу не так чтобы часто (работать надо ведь еще), поэтому само сообщение увидел только вчера. Вчера же и зарегистрировался - сегодня уже зааппрувили.

Опубліковано: 25/01/08 @ 09:15
Розділ Блоги Читати далі...

Вся правда про інтернет Манімейкер ( вправа в мутаційний рерайтинг )

Зважаючи повної відсутності з ранку інтернету зайнятися було нічим - тому вирішив зробити мозкову зарядку і розім'яти пальці невеликим вправою в мутаційний рерайтинг .

Текст охоче продам (якщо його не скопіздят раніше). Якщо ви - видавець журналу про гроші, для якого вам потрібна статейка про Манімейкер - звертайтеся, продам дешево. Якщо ви видавець журналу про SEO - теж звертайтеся, заміню Манімейкер на SEOшнік. Якщо ви видавець журналу про блогінг - теж звертайтеся, заміню Манімейкер на блогерів.

---

Що ж це за суб'єкт такої - інтернет манімейкер?

Інтернет манімейкер практикує " веселу науку "(frohliche Wissenschaft) Ніцше. В залежності від ситуації він по черзі ховається за художніми або науковими аргументами, і тому він завжди правий. Справжній інтернет манімейкер любить це на перший погляд шизофренічне стан, що являє собою компроміс між свободою художника і точністю знань вченого.

Опубліковано: 25/01/08 @ 06:29
Розділ Блоги Читати далі...

Вся правда про інтернет манімейкер (вправа в мутаційному Рерайтінг )

Зважаючи на повну відсутність зранку інтернету зайнятися було нічим - тому вирішив зробити мозкову зарядку і розім'яти пальці невеликим вправою в мутаційному Рерайтінг .

Текст охоче продам (якщо його не скопіздят раніше). Якщо ви - видавець журналу про гроші, для якого вам потрібна статейка про манімейкер - звертайтесь, продам дешево. Якщо ви видавець журналу про SEO - теж звертайтесь, заміню манімейкер на SEOшнік. Якщо ви видавець журналу про блогінг - теж звертайтесь, заміню манімейкер на блогерів.

---

Що ж це за суб'єкт такий - інтернет манімейкер?

Інтернет манімейкер практикує " веселу науку "(frohliche Wissenschaft) Ніцше. Залежно від ситуації він по черзі ховається за художніми або науковими аргументами, і тому він завжди правий. Справжній інтернет манімейкер любить це на перший погляд шизофренічне стан, що представляє собою компроміс між свободою художника і точністю знань вченого.

Опубліковано: 25/01/08 @ 06:29
Розділ Блоги Читати далі...

Вся правда про інтернет манімейкер (вправа в мутаційному рерайтинга )

Зважаючи на повну відсутність з ранку інтернету зайнятися було нічим - тому вирішив зробити мозкову зарядку і розім'яти пальці невеликим вправою в мутаційному рерайтинга.

Текст охоче продам ( якщо його не скопіздят раніше) . Якщо ви - видавець журналу про гроші , для якого вам потрібна статейка про манімейкер - звертайтеся , продам дешево. Якщо ви видавець журналу про SEO - теж звертайтеся , заміню манімейкер на SEOшнік . Якщо ви видавець журналу про блогінг - теж звертайтеся , заміню манімейкер на блогерів.

---

Що ж це за суб'єкт такий - інтернет манімейкер ?

Інтернет манімейкер практикує " веселу науку "( frohliche Wissenschaft ) Ніцше. Залежно від ситуації він по черзі ховається за художніми чи науковими аргументами , і тому він завжди правий . Справжній інтернет манімейкер любить це на перший погляд шизофренічне стан, що представляє собою компроміс між свободою художника і точністю знань вченого.

Опубліковано: 25/01/08 @ 06:29
Розділ Блоги Читати далі...

Вся правда про інтернет манимейкеров (вправа в мутаційному Рерайтінг )

Зважаючи на повну відсутність з ранку інтернету зайнятися було нічим - тому вирішив зробити мозкову зарядку і розім'яти пальці невеликим вправою в мутаційному рерайтінг .

Текст охоче продам ( якщо його не скопіздят раніше) . Якщо ви - видавець журналу про гроші , для якого вам потрібна статейка про манимейкеров - звертайтеся , продам дешево . Якщо ви видавець журналу про SEO - теж звертайтеся , заміню манимейкеров на SEOшнік . Якщо ви видавець журналу про блогінг - теж звертайтеся , заміню манимейкеров на блогерів.

---

Що ж це за суб'єкт такий - інтернет манімейкер ?

Інтернет манімейкер практикує " веселу науку " ( frohliche Wissenschaft ) Ніцше . Залежно від ситуації він почергово ховається за художніми або науковими аргументами , і тому він завжди правий . Справжній інтернет манімейкер любить це на перший погляд шизофренічне стан, що було компроміс між свободою художника і точністю знань вченого.

Опубліковано: 25/01/08 @ 06:29
Розділ Блоги Читати далі...

Вся правда про інтернет манимейкеров (вправа в мутаційному рерайтинг )

Зважаючи на повну відсутність з ранку інтернету зайнятися було нічим - тому вирішив зробити мозкову зарядку і розім'яти пальці невеликим вправою в мутаційному рерайтинг .

Текст охоче продам ( якщо його не скопіздят раніше) . Якщо ви - видавець журналу про гроші , для якого вам потрібна статейка про манимейкеров - звертайтеся , продам дешево . Якщо ви видавець журналу про SEO - теж звертайтеся , заміню манимейкеров на SEOшнік . Якщо ви видавець журналу про блогінг - теж звертайтеся , заміню манимейкеров на блогерів.

---

Що ж це за суб'єкт такий - інтернет манімейкер ?

Інтернет манімейкер практикує " веселу науку " ( frohliche Wissenschaft ) Ніцше . Залежно від ситуації він почергово ховається за художніми або науковими аргументами , і тому він завжди правий . Справжній інтернет манімейкер любить це на перший погляд шизофренічне стан, що було компроміс між свободою художника і точністю знань ученого.

Опубліковано: 25/01/08 @ 06:29
Розділ Блоги Читати далі...

Вся правда об интернет манимейкерах (упражнение в мутационном рерайтинге)

Ввиду полного отсутствия с утра интернета заняться было нечем - посему решил сделать мозговую зарядку и размять пальцы небольшим упражнением в мутационном рерайтинге .

Текст охотно продам (если его не скопиздят раньше). Если вы - издатель журнальчика о деньгах, для которого вам нужна статейка о манимейкерах - обращайтесь, продам дешево. Если вы издатель журнальчика о SEO - тоже обращайтесь, заменю МАНИМЕЙКЕР на SEOшник. Если вы издатель журнальчика о Блоггинге - тоже обращайтесь, заменю МАНИМЕЙКЕР на БЛОггер.

---

Что же это за субъект такой - интернет манимейкер?

Интернет манимейкер практикует "веселую науку" (frohliche Wissenschaft) Ницше. В зависимости от ситуации он поочередно прячется за художественными или научными аргументами, и поэтому он всегда прав. Настоящий интернет манимейкер любит это на первый взгляд шизофреническое состояние, представляющее собой компромисс между свободой художника и точностью знаний ученого.

Опубліковано: 25/01/08 @ 06:29
Розділ Блоги Читати далі...

Вся правда про інтернет манимейкерах (вправа в мутационном рерайтинге)

Зважаючи на повну відсутність з ранку інтернету зайнятися було нічим - тому вирішив зробити мозкову зарядку і розім'яти пальці невеликим вправою в мутационном рерайтинге .

Текст охоче продам (якщо його не скопиздят раніше). Якщо ви - видавець журналу про гроші, для якого вам потрібна статейка про манимейкерах - звертайтеся, продам дешево. Якщо ви видавець журналу про SEO - теж звертайтеся, заміню МАНІМЕЙКЕР на ЅЕОшник. Якщо ви видавець журналу про Блоггинге - теж звертайтеся, заміню МАНІМЕЙКЕР на Блогер.

---

Що ж це за такий суб'єкт - інтернет манімейкер?

Інтернет манімейкер практикує "веселу науку" (frohliche Wissenschaft) Ніцше. Залежно від ситуації він по черзі ховається за художніми або науковими аргументами, і тому він завжди прав. Даний інтернет манімейкер любить це на перший погляд шизофренічне стан, що представляє собою компроміс між свободою художника і точністю знань вченого.

Опубліковано: 25/01/08 @ 06:29
Розділ Блоги Читати далі...

Про халявні посилання з PR9 , зарплату 100 у.о. в годину і авантюри з переїздами в далекі краї

Сьогодні вичитав у AlexF цінну інформацію - виявляється на всі флешевих блоги можна отримати халявну посилання зі сторінки з ПР9 з сайту Макромедіі.

За посиланнями c Макромедіі потрапив на пару таких російських блогів - дійсно, в обох - PR7.

Один з цих російськомовних блогів про флеш і суміжних областях погортав - наткнувся на тему "Середня зарплата Flex-розробника: 100 у.о. в годину ", а в коментарях до неї треп на тему уезажать/не їхати, і якщо їхати, то куди краще рухати.

Забавно спостерігати полярність думок - сьогодні автор Flash Ripper пише, що " насправді, мені не хочеться їхати з України. Навіть з Харкова не хочеться. Мені навіть зі своєю Наймане квартири лінь сьехать :) ", а днями прочитав у Wad-а пост на тему" Моя філософія корисності переїздів ":

Це вже мій третій переїзд і певний досвід є.
Спершу я з рідного міста їхав підкоряти Москву, віджив там 3 роки. Потім наївшись Московським гівном переїхав на Кіпр, майже 5 років провів тут.

Опубліковано: 17/01/08 @ 01:29
Розділ seo Блоги Читати далі...

Про халявні посилання з PR9 , зарплату 100 у.о. на годину і авантюри з переїздами в далекі краї

Сьогодні вичитав у AlexF цінну інформацію - виявляється на всі флешевих блоги можна отримати халявну посилання зі сторінки з ПР9 з сайту Макромедіі.

За посиланнями c Макромедіі потрапив на пару таких російських блогів - дійсно, в обох - PR7.

Один з цих російськомовних блогів про флеш і суміжних областях погортав - наткнувся на тему "Середня зарплата Flex-розробника: 100 у.о. в годину ", а в коментарях до неї балаканина на тему уезажать/не їхати, і якщо їхати, то куди краще рухати.

Забавно спостерігати полярність думок - сьогодні автор Flash Ripper пише, що " насправді, мені не хочеться їхати з України. Навіть з Харкова не хочеться. Мені навіть зі своєю Наймане квартири лінь сьехать :) ", а днями прочитав у Wad-а пост на тему" Моя філософія корисності переїздів ":

Це вже мій третій переїзд і певний досвід є.
Спершу я з рідного міста їхав підкоряти Москву, віджив там 3 роки. Потім наївшись Московським гівном переїхав на Кіпр, майже 5 років провів тут.

Опубліковано: 17/01/08 @ 01:29
Розділ seo Блоги Читати далі...

Про халявні посилання з PR9 , зарплату 100 у.о. на годину і авантюри з переїздами в далекі краю

Сьогодні вичитав у AlexF цінну інформацію - виявляється на все флешевих блоги можна отримати халявну посилання зі сторінки з ПР9 з сайту Макромедіі .

За посиланнями c Макромедіі потрапив на пару таких російських блогів - дійсно , у обох - PR7 .

Один з цих російськомовних блогів про флеш і суміжних областях погортав - наткнувся на тему " Середня зарплата Flex - розробника: 100 у.е. в год " , а в коментарях до неї треп на тему уезажать/не їхати , і якщо їхати, то куди краще рухати .

Забавно спостерігати полярність думок - сьогодні автор Flash Ripper пише , що " насправді , мені не хочеться їхати з України . навіть з Харкова не хочеться. мені навіть зі своєю Наймане квартири лінь сьехать :) ", а днями прочитав у Wad - а пост на тему" Моя філософія корисності переїздів":

Це вже мій третій переїзд і певний досвід є. Спершу я з рідного міста їхав підкоряти Москву , віджив там 3 роки.

Опубліковано: 17/01/08 @ 01:29
Розділ seo Блоги Читати далі...

Про халявные ссылки с PR9, зарплату 100 у.е. в час и авантюры с переездами в дальние края

Сегодня вычитал у AlexF ценную информацию - оказывается на все флешевые блоги можно получить халявную ссылку со страницы с ПР9 с сайта Макромедии.

По ссылкам c Макромедии попал на пару таких русских блогов - действительно, у обоих - PR7.

Один из этих русскоязычных блогов о Флэше и смежных областях полистал - наткнулся на тему "Средняя зарплата Flex-разработчика: 100 у.е. в час ", а в комментариях к ней треп на тему уезажать/не уезжать, и если уезжать, то куда лучше двигать.

Забавно наблюдать полярность мнений - сегодня автор Flash Ripper пишет, что "на самом деле, мне не хочется уезжать из Украины. Даже из Харькова не хочется. Мне даже со своей сьемной квартиры лень сьехать :)", а на днях прочитал у Wad-а пост на тему "Моя философия полезности переездов ":

Это уже мой третий переезд и кое-какой опыт есть.
Сперва я из родного города ехал покорять Москву, отжил там 3 года. Потом наевшись Московским говном переехал на Кипр, почти 5 лет провел тут.

Опубліковано: 17/01/08 @ 01:29
Розділ seo Блоги Читати далі...

Про халявні посилання з PR9, зарплату 100 у.е. в годину і авантюри з переїздами в далекі краї

Сьогодні вичитав у AlexF цінну інформацію - виявляється на всі флешевих блоги можна отримати халявну посилання зі сторінки з ПР9 з сайту Макромедии.

За посиланнями c Макромедии потрапив на пару таких російських блогів - дійсно, в обох - PR7.

Один з цих російськомовних блогів про Флеші і суміжних областях погортав - наткнувся на тему "Середня зарплата Flex-розробника: 100 в.е. у годину ", а в коментарях до неї балаканина на тему уезажать/не їхати, і якщо їхати, то куди краще рухати.

Забавно спостерігати полярність думок - сьогодні автор Flash Ripper пише, що "насправді, мені не хочеться їхати з України. Навіть з Харкова не хочеться. Мені навіть зі своєю додатковою квартири лінь зїхати :)", а днями прочитав у Wad-а пост на тему "Моя філософія корисності переїздів ":

Це вже мій третій переїзд і певний досвід є.
Спершу я з рідного міста їхав підкорювати Москву, віджив там 3 роки. Потім наївшись Московським гівном переїхав на Кіпр, майже 5 років провів тут.

Опубліковано: 17/01/08 @ 01:29
Розділ seo Блоги Читати далі...

Практика копірідінга , або біблія як початкове керівництво по військовій розвідці .

Читаю тут паперову книжку - Грівадій Горпожакс "Джин Грін - недоторканний" . Ніштяк.

Написана Василем Аксьоновим співтовариші в 70-кошлатий році (72-ом?). У шкільні роки чудесні я її читав, а тут побачив в Букіністі за 30 руб, і прикупив. Добре пише зараза.

Сподобався мені хід, який можна взяти на озброєння контентщікам та іншим шукачам унікального контенту. Фактично, це мутація рерайтингу - тобто переказу тексту своїми словами (з більшою або меншою часткою фанатизму), щоб уже уникализировать контент далі використовувати на своїх чорних-білих проектах.

Мутація ж виражається в тому, що текст не переказується , а інтерпретується - тобто типу як-би читається "між рядками". Як раз з подібної інтерпретації я і почав цей блог - шматок смішний побутової історії перетворився на наочну лекцію з видобутку трафіку.

Так що вчора, отримавши справжнє задоволення від прочитання чергової глави "Джина Гріна ...

Опубліковано: 16/01/08 @ 02:28
Розділ Блоги Читати далі...

Практика копірідінга , або біблія як початкове керівництво по військовій розвідці.

Читаю тут паперову книжку - Грівадій Горпожакс "Джин Грін - недоторканний" . Ніштяк.

Написана Василем Аксьоновим співтовариші в 70-кудлатому році (72-му?). У шкільні роки чудесні я її читав, а тут побачив у Букіністі за 30 руб, і прикупив. Добре пише зараза.

Сподобався мені хід, який можна взяти на озброєння контентщіков та іншим шукачам унікального контенту. Фактично, це мутація рерайтинга - тобто переказу тексту своїми словами (з більшою чи меншою часткою фанатизму), щоб вже уникализировать контент далі використовувати на своїх чорних-білих проектах.

Мутація ж виражається в тому, що текст не переказується , а інтерпретується - тобто типу як-би читається "між рядків". Якраз з подібної інтерпретації я і почав даний блог - шматок смішний побутової історії перетворився на наочну лекцію з видобутку трафіку.

Так що вчора, отримавши справжнє задоволення від прочитання чергової глави "Джина Гріна ...

Опубліковано: 16/01/08 @ 02:28
Розділ Блоги Читати далі...

Практика копиридинга, или библия как изначальное руководство по военной разведке.

Читаю тут паперову книжку - Грівадій Горпожакс "Джин Грін - недоторканний " . Ніштяк .

Написана Василем Аксьоновим співтовариші в 70- кудлатому році ( 72-му ?) . У шкільні роки чудесні я її читав , а тут побачив у Букіністі за 30 руб , і прикупив . Добре пише зараза.

Сподобався мені хід , який можна взяти на озброєння контентщіков та іншим шукачам унікального контенту. Фактично , це мутація рерайтинга - тобто переказу тексту своїми словами ( з більшою чи меншою часткою фанатизму ), щоб вже уникализировать контент далі використовувати на своїх чорних -білих проектах.

Мутація ж виражається в тому , що текст не переказується , а інтерпретується - тобто типу як-би читається " між рядків " . Якраз з подібної інтерпретації я і почав даний блог - шматок смішний побутової історії перетворився на наочну лекцію з видобутку трафіку.

Так що вчора , отримавши справжнє задоволення від прочитання чергової глави " Джина Гріна ...

Опубліковано: 16/01/08 @ 02:28
Розділ Блоги Читати далі...

Практика копиридинга, або біблія як початкове керівництво по військовій розвідці.

Читаю тут паперову книжку - Гривадий Горпожакс "Джин Грін - недоторканний" . Ніштяк.

Написана Василем Аксьоновим співтовариші в 70-кошлатій році (72-му?). У шкільні роки чудесні я її читав, а тут побачив в букіністі за 30 руб, і прикупив. Добре пише зараза.

Сподобався мені хід, який можна взяти на озброєння контентщикам та іншим шукачам унікального контенту. Фактично, це мутація рерайтингу - тобто переказу тексту своїми словами (з більшою або меншою часткою фанатизму), щоб вже униКализированный контент далі використовувати на своїх чорних-білих проектах.

Мутація ж виражається в тому, що текст не переказується, а інтерпретується - тобто типу як-би читається "між рядками". Як раз з подібної інтерпретації я і почав даний блог - шматок смішний побутової історії перетворився на наочну лекцію з видобутку трафіку.

Так що вчора, отримавши справжнє задоволення від прочитання чергової глави "Джина Гріна...

Опубліковано: 16/01/08 @ 02:28
Розділ Блоги Читати далі...