Інтерв'ю з Сашком

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Так вже вийшло, що сьогоднішнє інтерв'ю це логічне продовження попереднього (до речі, ~ 6000 переглядів), хоча насправді ці два персонажі ніяк не пов'язані. З Саней я познайомився півроку тому, коли він несподівано попросив у мене інвестицій ... на що я резонно заперечив, що вбогий, бідний і взагалі «ти хто такий». В якості візуального супроводження фото, які Саня робив для реклами свого проекту, Lineage 2 сервери. Інтерв'ю рваненькое, але це на краще, все ідеальне не так вже ідеально. MaulNet: прищепити ... слухай, а як тебе звати то? Саня: Саня MaulNet: Ніштяк, Сань. Давай з самого початку.

Опубліковано: 21/12/12 @ 06:46
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

AMA : Розробка в Таїланді

1 квітня 2012, ми сім'єю вилетіли до Таїланду (тоді ще помилково вважав, його Тайландом). Завдання було досить проста, ми хотіли помандрувати по Азії, виїхати від зими і пожити подалі від України. Заодно пожити з людьми, несхожими відсутністю дегенеративного мислення жителів Совка. У мене були деякі плани щодо своїх проектів і всякої приватної діяльності. Про країну принципово не знав нічого крім книжки про життя ледібої яку прочитав уже в дорозі, вона до речі дуже допомогла в розумінні психології тайців. Через кілька місяців я влаштувався в стартап, який розробляється тут, на відміну від багатьох інших він дійсно міжнародний, хоча б тому, що з майже 30 співробітників в ньому є люди з Румунії, Болгарії, Італії, Іспанії, Литви, Великобританії, Ірландії, Шотландії, Філіппін, Таїланду, Франції, Єгипту, США, України, Росії. Перебуваючи тут, пройшов шлях від туристичної візи до робочої (повинен отримати на початку наступного року).

Опубліковано: 15/12/12 @ 08:57
Розділ Блоги Читати далі...

Курс молодого бійця за версією Luxoft - рік потому

Трохи більше року тому ми відвідували Одеський політех , на базі якого місцева філія Luxoft організував програму стажування для студентів. Тоді ще хлопці працювали «на перспективу» - займалися вивченням технологій розпізнавання образів. Але сама точка докладання зусиль була досить цікавою - команда займалася розробкою автомобільного бортового комп'ютера, здатного візуально розпізнавати й аналізувати ситуацію на дорозі і брала участь у розвитку відкритої бібліотеки роботи з візуальними образами OpenCV . Завдання, само собою не з банальних, та й не конкурувати студентському проекту з тієї ж Google car. Тим не менш, результати річної роботи одеситів вельми доставляють. Хлопці взяли дитячу машинку (з розряду тих, які здаються напрокат в літніх парках) і зробили її керованою по USB. За кермом цього концепткара - ноутбук c Microsoft Kinect.

Опубліковано: 12/12/12 @ 09:14
Розділ Блоги Читати далі...

Тримаємо руку на ... пульті

Тримаємо руку на ... пульті Раді повідомити про запуск спеціальної пропозиції: «Інвестуй і отримай гарантовано 10% за місяць разом з компанією" Пантеон Фінанс "та сайтом ProstoFinansy.com». Додайте в такому ж блоці своє оголошення Дуже багато користувачів мережі, які проводять за комп'ютером велику частину часу, не сприймають перегляд ТБ. А навіщо? У мережі все необхідне кожному з нас є. А по так званому в народі "зомбоящик" без кінця трусять політичними боягузами, що вже неабияк набридло. Але є ТБ, яке дивитися не просто цікаво, а реально корисно. Корисно всім нам, інтернет-підприємцям. Правда воно теж транслюється не по "зомбоящик" (шкода, до речі ...), а в мережі, але таки ТВ. Я вже давно хотів написати пост про цей сервіс, адже питання SEO хвилюють кожного, хто має своє представництво в Інтернеті - від початківця блогера, який зовсім недавно сказав своє: «Привіт, світ!», до просунутих промоутери, які впевнено жонглюють десятками сайтів.

Опубліковано: 12/12/12 @ 01:40
Розділ Блоги Читати далі...

Український Senior - розробник : погляд з боку світового ринку

[Від редакції: Віктор Сорока - Corporate Recruiting Manager в компанії EPAM Systems. Веде блог «It's all about recruiting ». Віктора можна знайти в LinkedIn або зафоловіть в.] За останні кілька років тема «особливостей» українських Senior-розробників вже не раз піднімалася на DOU. Кожна нова стаття породжує хвилю суперечок, протилежних думок і емоційних коментарів. Але давайте спробуємо відмовитися від суб'єктивного аналізу цієї ситуації і розглянути питання з точки зору цифр. Чи дійсно проблема (якщо вона є) настільки катастрофічна? При написанні статей я регулярно використовую LinkedIn для збору та аналізу інформації про різні особливості та тенденції ринку праці. Думаю, що і в цьому питанні буде важко знайти більш підходящий джерело даних. Перш за все, давайте визначимо, хто ж такий Senior-розробник з точки зору LinkedIn.

Опубліковано: 10/12/12 @ 09:54
Розділ Блоги Читати далі...

23 лютого, Київ - Майстер-клас " Сучасні підходи у верстці 3"

Це вже третій майстер-клас, оновлений та доопрацьований від мабуть найвідомішого верстальника в СНД. Юрій з радістю поділиться всіма новими практиками та знаннями, які він отримав після проведення останнього майстер-класу. Приходьте і дізнайтеся яка буде «верстка 2013». Доповідач - Артюх Юрій , фахівець з верстки з багаторічним стажем. Брав участь у розробці декількох сотень проектів серед яких такі як kremlin.ru , subscribe.ru , sports.ru , ukr.net , zn.ua , delo.ua , pravda.com.ua . Вже більше 5-ти років Юрій веде популярний блог присвячений проблемам верстки . Також є активним учасником спільноти російського крила веб-стандартістов, і організатором першої української конференції веб-розробників UA WEB. План майстер-класу 0) База для верстки
а) Написання коду 2013
б) Sass в) GIT 1) Сучасні CSS Frameworkі (Яндекс, Yahoо, Однокласники і фрілансери) 2) Те за що нам платять гроші 2.

Опубліковано: 06/12/12 @ 02:05
Розділ Блоги Читати далі...

Ефективні методи просування сайту - приклади з моєї практики

Еффектівние методи просування сайту-приклади з моєї практікі Дорогі друзі, сьогодні я розповім про те, як я просуваю деякі сайти клієнтів і які методи просування зараз ефективні, а які ні. Про все я, звичайно, розповісти не зможу, інакше мені не на що буде годувати двох моїх собак, але цікавими напрацюваннями я поділюся. Photo: AP Photo/Rajesh Kumar Singh Спочатку невеликий відступ. Мій знайомий блоггер Олександр Прокудін випустив фільм , в якому він в деталях показав, як заробив 600.000 рублів за 9 місяців на своєму першому в житті інфопродукте. Фільм тривалістю в 1 годину, коштує всього 250 рублів. Мені він сподобався, так як заснований на досвіді Олександра. Я дізнався для себе багато нових моментів, так як я не знайомий із створенням інфопродуктов. Рекомендую. Ще мої знайомі блогери зараз проводять цікаві конкурси з призами, так що можете взяти участь: Володимир Карпєєв проводить конкурс "7 рад ". Сергій Сосновський організував конкурс "Статейнік ". Роман Пузата проводить конкурс "777 або 7000 рублів за 1 годину ".

Опубліковано: 29/11/12 @ 10:09
Розділ Блоги Читати далі...

Як створити особистий блог

Як створити особистий блог Ця замітка на тему багатьом сьогодні цікаву і безпрограшну для тих, хто мріє заробляти не виходячи з дому - вона присвячена запуску блогів. Ось тут кілька перших важливих понять, з якими необхідно бути знайомим кожному блогеру: Чи існують відмінності між блогом і сайтом? - Ні, блог теж сайт. А що ж називають сайтом? - Інтернет-сторінки під одним доменним ім'ям. Різниця скоріше в змістовному наповненні і завдання цих двох ресурсів. Блоги, це електронні щоденники, а сайти, це, більше, спеціалізовані майданчики, присвячені одній або кільком тематикам. Для створення блогів використовуються як платні, так і безкоштовні ресурси. Запустити безкоштовний блог не складно. Для цього достатньо зайти на будь-який сайт, що має блогових платформу, пройти реєстрацію і здійснити налаштування. Найвідоміша у світі безкоштовна блог-майданчик - ЖЖ (livejournal.com). Його найпопулярніший російський аналог blogs.mail.ru. Ще одна русскаязичная платформа Я.ру, що належить Яндексу.

Опубліковано: 20/11/12 @ 01:39
Розділ Блоги Читати далі...

Відеоогляд безкоштовної SEO програми Сайт - Аудитор

Дорогі друзі, я продовжую серію Відеоогляд сервісів і програм, з якими я постійно працюю при просуванні сайтів. Інші мої відео можете знайти за тегом "Відеоуроки" http://shakin.ru/tag/videouroki . Сьогодні я розповім про безкоштовній програмі Сайт-Аудитор. Завантажити її можете з офіційного сайту site-auditor.ru . Я користуюся цією програмою з 2006 року, тобто з того року, коли я тільки прийшов у SEO. У 2009 році я навіть взяв інтерв'ю у її творця, яке ви можете прочитати - Інтерв'ю - Володимир Трояненко, творець програми Сайт-Аудитор, компанія "Ашманов і партнери" . Отже, ось саме відео: Партнер відеоуроку (як потрапити ): ЦОП РМЯ Profit-Partner: партнерська програма для великого заробітку! Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. І не забувайте підписатися на мій канал на Youtube, щоб не пропустити нові відео . Чим мені подобається ця програма? 1. Сайт-Аудитор безкоштовний. 2.

Опубліковано: 20/11/12 @ 06:04
Розділ seo Блоги Читати далі...

Видеообзор бесплатной SEO программы Сайт-Аудитор

Дорогие друзья, я продолжаю серию видеообзоров сервисов и программ, с которыми я постоянно работаю при продвижении сайтов. Другие мои видео можете найти по тегу “Видеоуроки” http://shakin.ru/tag/videouroki . Сегодня я расскажу о бесплатной программе Сайт-Аудитор. Скачать ее можете с официального сайта site-auditor.ru . Я пользуюсь этой программой с 2006 года, то есть с того года, когда я только пришел в SEO. В 2009 году я даже взял интервью у ее создателя, которое вы можете прочитать - Интервью - Владимир Трояненко, создатель программы Сайт-Аудитор, компания “Ашманов и партнеры” . Итак, вот само видео: Партнер видеоурока (как попасть ):  ЦОП РСЯ Profit-Partner: партнерская программа для большого заработка! Видео лучше смотреть в полноэкранном режиме в качестве 720 HD. И не забывайте подписаться на мой канал на Youtube, чтобы не пропустить новые видео . Чем мне нравится эта программа? 1. Сайт-Аудитор бесплатен. 2.

Опубліковано: 20/11/12 @ 06:04
Розділ seo Блоги Читати далі...

Відеоогляд безкоштовної SEO програми Сайт- Аудитор

Дорогі друзі, я продовжую серію відеоогляди сервісів і програм, з якими я постійно працюю при просуванні сайтів. Інші мої відео можете знайти за тегом "Відеоуроки" http://shakin.ru/tag/videouroki . Сьогодні я розповім про безкоштовну програмі Сайт-Аудитор. Завантажити її можете з офіційного сайту site-auditor.ru . Я користуюся цією програмою з 2006 року, тобто з того року, коли я тільки прийшов у SEO. У 2009 році я навіть взяв інтерв'ю у її творця, яке ви можете прочитати - Інтерв'ю - Володимир Трояненко, творець програми Сайт-Аудитор, компанія "Ашманов і партнери" . Отже, ось саме відео: Партнер відеоуроку (як потрапити ): ЦОП РМЯ Profit-Partner: партнерська програма для великого заробітку! Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. І не забувайте підписатися на мій канал на Youtube, щоб не пропустити нові відео . Чим мені подобається ця програма? 1. Сайт-Аудитор безкоштовний. 2.

Опубліковано: 20/11/12 @ 06:04
Розділ seo Блоги Читати далі...

Інтерв'ю зі школярем

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Заголовок не в образу, а навпаки в гордість. Формат інтерв'ю досить вільний. Орфографію вирішив зберегти, а як візуальний супровід виступив Гаррі Поттер. MaulNet : ОК, отже. Ну, найголовніше питання, що цікавить читаюче стадо - це скільки тобі років. Скільки? Школяр : На даний момент мені 16 років і 4 місяці. MaulNet : Ніштяк, тепер можна ім'я. Школяр : Мене звати Денис (Денчик))), а тебе Данило. Кстате приємно познайомитися. MaulNet : Не Данил, а Данечці. Мені теж приємно. Тепер, Денис, розкажи - з чого в тебе взагалі почався заробіток і в якому віці? Школяр : Окей, я буду називати тебе Данечці, а ти мене Денчик :-) Заробіток в інтернеті почався у мене як у багатьох, а саме з поштовиків, буксов і т.п. Коротше всякого лохотрону)) Але тим не менше навіть на поштовика я зміг заробити близько 5 $, що було вже непогано для найперших кроків в 13 років. MaulNet : Ага ... ага.

Опубліковано: 17/11/12 @ 05:02
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Захист email від спамерів в вашому блозі

Сьогоднішнє завдання, заховати email адресу, на сторінках вашого блогу від спамерів і ботів, які полюють за адресами на сайтах, для того щоб потім розсилати спам. Варіантів рішення задачі декілька: Не показувати E-mail адресу на сайті взагалі. Замість цього можна встановити контактну форму , не завжди зручно. Завести окремий Email на безкоштовному сервісі типу Яндекс.Пошта або Gmail . Тоді листи від ваших читачів будуть збиратися в цьому ящику, а коли почне приходити багато спаму зможете видалити цей ящик і створити новий. Також не зручно для листування. Шифрування Email адреси. Деякі пишуть свою адресу якось так admin (собака) mail.ru, деякі вставляють картинки. Все це здорово, але також не дуже зручно.

Опубліковано: 15/11/12 @ 02:27
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Виведення даних тільки на головній сторінці

Сьогодні прислали цікаве питання, відповідь на який у своєму блозі я не знайшов, тому вирішив написати окремий пост. Надіслати свої цікаві запитання ви можете тут . Здравствуйте, підкажіть будь ласка, як зробити так, щоб слайдер який я використовую «Meteor-Slider» в шапці сайту, виводився тільки на головній сторінці, при переході за статтями не відображався ...
Спасибі!
У плагіна ось такий код вставки: php if (function_exists ('meteor_slideshow')) {meteor_slideshow (); }?> Для того, щоб налаштувати висновок будь-якої інформації тільки на головній сторінці WordPress блогу, необхідно прописати функцію, яка б перевіряла яка сторінка блогу відкрита в даний момент і в залежності від результату виводила або не виводила потрібну нам інформацію. У WordPress є кілька функцій, які повинні допомогти з цим, це функції is_home і is_front_page , по посиланнях є приклади їх використання.

Опубліковано: 13/11/12 @ 09:27
Розділ Блоги Читати далі...

WordPress . Що необхідно виконати для привабливого дизайну ?

WordPress. Що необхідно виконати для привабливого дизайну? В інтернеті існує безліч безкоштовних шаблонів WordPress, і ви можете вибрати будь-який, який вам сподобається. Його легко встановити, в адмінці необхідно пройти в меню в теми, встановити, активувати і радіти новому оформленню, притому наповнення площадки залишиться колишнім. Природно, якщо ви бажаєте виділитися із загальної маси і хочете далі займатися розвитком ресурсу, то потрібно замовити або . Як створити веб-сайт? Щоб заробити в мережі, в обов'язковому порядку слід вибрати платний хостинг і вибрати движок сайту. Для чого необхідний платний хостинг і як вибрати движок для сайту? Для серйозного бізнесу в інтернеті потрібні великі можливості, які надає платний хостер. Для простих комерційних або некомерційних проектів керуючу систему легше взяти безкоштовно. Набагато краще користуватися готовим CMS - безкоштовним движком для сайту Joomla або WordPress, використовуваним для швидкого створення сайту навіть новачками.

Опубліковано: 10/11/12 @ 05:49
Розділ web дизайн wordpress Блоги Читати далі...

Реклама , якій вірять .

Реклама, якій вірять. Якщо ви є власником сайту або певного бренду, ви, напевно, зацікавлені в тому, щоб наявний сайт або бренд став відомим, тобто, просувався. Просування - це придбання нових клієнтів, а значить, і отримання більшого прибутку. Як відомо, існує кілька типів просування, але одним з найдієвіших є smm просування, завдяки якому споживачі переймаються повною довірою до вашого товару і готові купувати його не тому що їм врізалася в пам'ять нав'язлива його реклама, а тому що вони дійсно вірять у те, що цей товар хороший. Звичайно, не варто очікувати, що як тільки ви вирішите просування, всі клієнти конкурентів стануть вашими, але робота в цьому напрямку неодмінно принесе відмінні плоди.

Опубліковано: 09/11/12 @ 04:42
Розділ Блоги Читати далі...

СЕО показники

СЕО показники Все більше людей заводять власні сайти в мережі Інтернет. Головною умовою їх стабільного існування є - відвідуваність. Для збільшення кількості осіб, що переглянули сайт, є безліч різних способів, як чесних, шляхом просування, так і не чесним, шляхом так званих «накруток». Але останнім нехай залишається на совісті власників. Адже пошукові системи постійно індексують все, що відбувається на сайтах і, якщо вони помічають «нечесного на руку» власника, то сайт потрапляє в так звані чорні списки. Які ж існують легальні методи по просуванню сайтів? Вони так само включають дві різні групи. Це способи самостійного просування і за допомогою фахівців з просування. Другий спосіб передбачає витрати. Але обидва способи зводяться до підвищення таких показників сайту, як Необхідно розібратися з цими показниками. ТІЦ - це тематичний індекс цитування. Іншими словами, це показник, що відображає цитованість сайту в пошуковій системі Яндекс.

Опубліковано: 04/11/12 @ 05:47
Розділ Блоги Читати далі...

Win8Store і як з ним боротися - перші досліди

Всім привіт, вирішив повернутися до писанині у блозі. Зараз зайнятий Win8 проектом для Mamba.ru , проект вже в сторі (ось він ) і в промоблоке стору, вже є юзери і так далі, тому розповім про перші радощі і фейспалмах в роботі з цим сторі. Сам по собі магазинчик у MSFT вийшов красивий, як і операційка, це плюс, хоча, звичайно, зробити щось краще убогих програмних виробів від Еппл неважко. Навіть і незвичний юзеру горизонтальний скрол, мабуть, хороший. Промоблокі дуже зручні, різні розміри тайлів і самі тайли - теж дуже добре. MSFT дуже добре працює в плані допомоги розробникам, російське відділення робить все, що в їх силах, за що їм велике спасибі. На цьому мед закінчується, тепер бочки дьогтю. Перш за все, контент стору - купа дрібних, безглуздих додатків і відвертих поробок, навіть від відомих компаній - дивимося, наприклад, Яндекс.Карти, або численні вироби від держпослуг (особливо доставив туристичний атлас Москви російською, ага).

Опубліковано: 03/11/12 @ 01:12
Розділ Блоги Читати далі...

Українська сітка міських порталів

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку. Кожен сайт в сітці - СДЛ, чи то пак, вони з трафіком, хорошими ПФ, деякі навіть з пристойної постійною аудиторією. Включає в себе: 032.ua (Львів) - 7к трафіку;
62.ua (Донецьк) - 16к трафіку;
048.ua (Одеса) - 16к трафіку;
0542.in.ua (Сума) - 3к трафіку;
057.ua (Харків) - 14к трафіку;
0332.in.ua (Луцьк) - 2к трафіку;
0654.com.ua (Ялта) - 2к трафіку;
061.ua (Запоріжжя) - 8к трафіку;
0642.ua (Лугановск) - 7к трафіку;
0564.ua (Кривий ріг) - 6к трафіку;
0412.in.ua (Житомир) - 2к трафіку;
0532.com.ua (Полтава) - 1к трафіку;
0432.in.ua (Вінниця) - 1.5к трафіку;
0652.ua (Сімферополь) - 7к трафіку;
0512.com.ua (Миколаїв) - 7к трафіку;
0552.com.ua (Херсон) - 0.5к трафіку;
0522.in.ua (Кіровоград) - 2к трафіку;
pronews48.ru (Липецьк) - 1.5к трафіку;
0352.com.ua (Тернопіль) - 7к трафіку;
06153.com.

Опубліковано: 01/11/12 @ 07:17
Розділ Блоги Читати далі...

Нові кнопки соц.сетей з родзинкою

Деякий час тому зі мною зв'язався менеджер нового проекту Pluso Олексій Барабанов . Він порахував, що читачам блогу pervushin.com буде цікаво дізнатися про це сервісі . Я , як Ви вже знаєте, зовсім не любитель розміщувати гостьові пости , а пости рекламного характеру взагалі не переношу . Виключення можуть скласти на мій погляд дійсно цікаві та корисні статті або сервіси описувані в цих статтях . Pluso , як мені здається , один з таких сервісів . Ви напевно вже помітили зміни в блоці " Спасибі за репост , друзі " . Кнопки соціальних мереж , що стояли там більше року , були безжально видалені , а натомість встановлені нові , стильні, зручні і мають у запасі родзинку , про яку трохи нижче . Власне ці кнопки і є Pluso .

Опубліковано: 25/10/12 @ 11:25
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64