19 Київський міжнародний автосалон SIA 2011

19 Київський міжнародний автосалон SIA 2011 Скажу чесно, що я розчарований просто цією виставкою. Ціна, як для ринку України, в 50 грн вважаю, що завищена. Власне особливо й не було за що платити і з офіційною ціною вхідного квитка на SIA 2011 перегнули, хоча у бариг можна було б купити по дешевше і ціна на "чорному ринку квитків" на 10-ку менше і дорівнює 40 гривням (близько 5 доларів) . Хоча це суто моя думка. Звичайно було і багато позітівчіка (в основному дівчата), що ніяк не можна сказати про автомобілі. Автомобілів було достатньо, але хотілося б більше новинок, а їх на виставці не так вже й багато. Власне не втримався я і практично відразу сфотографувався з молоденькими дівчатами. А про новинки можете дізнатися на будь-якому з сайтів за запитом SIA 2011. Банально, але більшість представлених автомобілів, можна побачити в салонах тієї або іншої марки. Виставка швидше - всього буде цікава саме для людини, яка може посидіти в автомобілях різних марок і не потрібно їхати в різні частини міста.

Опубліковано: 26/05/11 @ 11:03
Розділ Блоги Читати далі...

«ВКонтакте» копіює Twitter

Хештегі ВКонтакте Всі чудово знають, що соціальна мережа «Вконтакте » з самого початку розроблялася, як російськомовний клон найпопулярнішою в світі соц. мережі - Facebook . Якщо порівняти ці дві соціалки («ВКонтакте» і Facebook), можна побачити цілий ряд схожостей між цими мережами. Звичайно, зараз Фейсбук трохи відірвався вперед і ті функції, які «ВКонтакте» тільки починає розробляти, у нього вже стабільно працюють протягом кількох місяців/тижнів. У самої популярної соціальної мережі Рунета «Вконтакте» є свій офіційний мікроблог в твіттері, на який я зараз підписаний. Так от, нещодавно я побачив забавний твіт від цього облікового запису. У ньому було повідомлено про тестування хештегов в соціальній мережі. Мене це трохи здивувало, тому що тепер «Вконтакте» копіює не тільки Facebook, але і Twitter. Особисто я нічого проти всього цього не маю. Твіттер мене влаштовує всіх. Там є майже всі мої знайомі, з якими я спілкуюся. «ВКонтакте» - це соціальна мережа, яка просто вбиває час людей.

Опубліковано: 25/05/11 @ 07:49
Розділ Блоги Читати далі...

Галерея зображень в WordPress без плагіна

У нових версіях WordPress тепер можна дуже легко вставити в запис галерею зображень. Це корисно коли ви публікуєте збірки фотографій. Все що для цього необхідно зробити це, натиснути кілька кнопок візуального редактора WordPress: Спочатку завантажуємо зображення на сервер: Завантажувати можна не по одному, а відразу декілька, натисніть на перший файл, і утримуючи кнопку Shift, натисніть на останній: Після того як файли будуть завантажені, у вас з'явиться нова закладка, яка буде називатися «Галерея» На цій вкладці ви можете, налаштувати відображення кожного зображення, підпис, альтернативний текст, вирівнювання і тп. для налаштування навпроти кожного зображення є кнопка "Показати". Після того як всі налаштування зроблені, не забуваємо натиснути кнопку «Зберегти зміни».

Опубліковано: 24/05/11 @ 03:53
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

TextKit - незамінна річ для сателлітостроітелей

TextKit Здрастуйте, дорогі читачі! У статті про бартер у блогосфері я писав, що мені вдалося отримати багато корисної софту, і що найближчим часом на CTRL + C буде багато різних оглядів. Так ось, сьогодні підійшла черга до програми TextKit . Ось офіційний сайт програми. Основна мета програми - це автоматизація додавання і обробки контенту. Ті хто працює з кількома сайтами, і самостійно оновлює їх, знають, наскільки це рутинна робота. Особисто я не люблю годинами сидіти і додавати нові статті на свої сателіти. Після того, як я отримав TextKit я відразу ж полюбив це заняття, так як для того, щоб оновити свій сателіт мені практично нічого не потрібно робити. TextKit - це програма для операційної системи Windows, яка дозволяє в масовому порядку завантажувати, редагувати і публікувати контент на будь-якій кількості ваших сайтів. Тобто, ви просто імпортуєте контент в програму, обробляєте його, а потім створюєте файл для експорту у вашу CMS.

Опубліковано: 21/05/11 @ 09:15
Розділ Блоги Читати далі...

Про подкастах ...

Подкасти Останнім часом з'явилася звичка слухати подкасти. Зараз скачав десяток подкастів по темі SEO, SMO, блогінгу, інтернету і щодня у вільний час слухаю їх. Раніше взагалі не слухав підкасти, але тепер почав. Напевно, все тому, що недавно отримав свій iPod від Profit-Partner, який виграв в їх акції. Вирішив спробувати, чи є реальна користь від подкастів або слухати їх - це витрачати час даремно. У сьогоднішній статті я хотів би розповісти про те, до яких висновків я дійшов після того, як прослухав десь десяток різних подкастів. Не буду лити воду, а скажу, що для мене користь від прослуховування подкастів є. Наприклад, з останньої Рунетологіі, де Максим Спиридонов брав інтерв'ю у автора блогу № 1 у рейтингу Яндекса, я дізнався багато чого нового. Відомі люди розповідають про свої невеликих секрети, за допомогою яких вони домоглися великих результатів в інтернет бізнесі. Сприймати інформацію, яку слухаєш, теж досить-таки приємно.

Опубліковано: 19/05/11 @ 07:14
Розділ Блоги Читати далі...

Спостереження: як впливають погані посилання на позиції сайту

У зв'язку з тим, що до експериментів і спостереженням з досвіду помічений особливий інтерес, я буду намагатися частіше публікувати їх у своєму блозі. Сьогоднішнє спостереження стосується дії посилань, куплених через біржі і агрегатори. Оптимізатори давно сперечаються про те, чи можуть негативні зовнішні фактори вплинути на позиції . Одні впевнені, що велика кількість поганих посилань може загнати сайт під фільтр, інші - що це абсурд, тому що таким чином можна було б труїти конкурентів і розробники пошуку такого не допустили б. Вважаю, що частково правда є в обох твердженнях. Згідно з моїми спостереженнями, посилання з говносайт можуть погано позначитися на позиціях сайту , але тільки за певних умов (розповім про них у висновках в кінці статті). Отже, спостереження. Пару місяців тому нам надійшов новий клієнт - перейшов від іншої відомої компанії (позиції якийсь час трималися, але потім різко опустилися за межі п'ятої сотні).

Опубліковано: 18/05/11 @ 10:04
Розділ seo Блоги Читати далі...

Прихований маркетинг - що це?

Привіт усім! SMO потихеньку займає все більше уваги серед оптимізаторів. Завдяки методам соціального маркетингу можна добитися величезної відвідуваності за дуже короткий термін, і це не є секретом ні для кого. Методів соціального просування на даний момент дуже багато. Але сьогодні я хочу розповісти про той метод, з яким я працюю протягом декількох місяців - про прихований маркетингу. В основному я практикую прихований маркетинг на форумах. У мене зараз є декілька клієнтів, які користуються моїми послугами на постійній основі і дуже раді результатам. Більш докладно про цей метод просування нижча. Отже, в чому суть прихованого маркетингу? Все дуже просто. Ви наймаєте людей, які пишуть гарні відгуки про вашому сайті/сервісі/інтернет магазині , і інші люди починають більше довіряти вашому сайті/сервісу, а потім стають вашими користувачами/покупцями. Логіка людей така: «Якщо хтось користується і задоволений, чому б і мені не спробувати?».

Опубліковано: 18/05/11 @ 10:02
Розділ Блоги Читати далі...

Плагін кешування W3 Total Cache

Після вчорашнього опитування , на тему кешуючих плагінів WordPress, вирішив трохи розповісти про модуль для кешування блогу, який називається W3 Total Cache . Що обіцяють автори плагіна: Поліпшення завантаження блогу мінімум у 10 разів (після повного налаштування плагіна) за вимірами Google Page Speed ?? Підвищення ефективності сайту в інструментах вебмайстра від Google Управління кешуванням браузера Покращене відображення сторінок Зменшення швидкості завантаження сторінок Зменшення кількості трафіку до 80% за рахунок стиснення HTML, CSS, JavaScrpit Можливості: Працює як на віртуальному хостингу так і на віртуальних/виділених серверах Відмінна робота з CDN (мережа доставки даних) можна завантажити аттачі, картинки, файли шаблону на більш швидкі сервера і прискорити завантаження сайту і розподілити навантаження на сервера.

Опубліковано: 18/05/11 @ 09:20
Розділ Блоги Читати далі...

Кращий плагін кешування для WordPress

Напевно ви використовуєте хоч один з цих плагінів для кешування свого WordPress блогу . На моєму блозі встановлений плагін W3 Total Cache , також знаю багато людей які користуються плагіном MaxCache , а яким плагіном користуєтеся ви ? Note : There is a poll embedded within this post , please visit the site to participate in this post's poll . У коментарях можете написати чому саме ви обрали цей плагін . Також цікаві показники вашого ресурсу , такі як відвідуваність і тп . щоб було з чим порівнювати. Спонсор сьогоднішнього опитування , форум , про пошуковому просуванні.

Опубліковано: 17/05/11 @ 02:13
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

З чого почати манімейкерскій шлях?

З чого почати? Вітаю всіх читачів цього блогу! В одному з попередніх постів я писав, що було б непогано зробити перед тим, як відкривати свій особистий блог . Але половина людей, які хочуть заробити в інтернеті, навіть не думають про те, щоб завести блог. У сьогоднішній статті я хочу розповісти про те, що не завадило б вивчити, перед тим, як починати заробляти в інтернеті. Особисто я просто купив форуми, і навіть не замислювався, що є такі ось SEO блоги, в яких все по поличках розкладено, і, прочитавши одну статтю, можна приступати до створення свого сайту. Якщо ви нічого не знаєте про заробіток в мережі, і читаєте цю статтю, скажу, що робіть як хочете. Але в цій статті я розпишу те, що б я почав вчити перед тим, як починати заробляти. 1. HTML / CSS . Я дуже шкодую, що колись закинув вивчення HTML і CSS. Як тільки я починав, я прочитав кілька уроків по HTML, з яких довідався, що таке теги, а також яким повинен бути HTML-документ.

Опубліковано: 17/05/11 @ 09:47
Розділ Блоги Читати далі...

Публічна мета - як мотиватор для блогера

Публічні мети! Часто можу почути від блогерів, що вони втрачають мотивацію до написання нових постів у свій блог. Або взагалі втрачають мотивацію до розвитку своїх проектів і просто забивають на все це. Звичайно, ніхто з нас не хотів би опинитися на місці таких людей. Що ж робити в таких випадках? Про це я сьогодні хотів би вам розповісти. Виходів з такої ситуації дуже багато, і кожен сам вирішує, що йому робити, якщо загубилося завзяття до створення і розвитку своїх проектів в інтернеті. Напевно, у кожного з нас є свої цілі. Хтось хоче купити новий ноутбук, хтось хоче з'їздити до Таїланду, а хтось хоче підняти свої заробітки на новий рівень і розвинути свої проекти до певного рівня. Так от, якщо тримати всі ці мети в собі, буде набагато складніше досягти їх, ніж зробити свої цілі публічними. Навіть якщо на вашому блозі всього лише 100-200 передплатників, все одно публічна мета буде давати набагато більше мотивації до дій, ніж звичайна мета у вашій голові.

Опубліковано: 15/05/11 @ 10:27
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю з Avangardman: як зробити 2049 сателітів і не зійти з розуму

Сьогодні вас чекає інтерв'ю з одним з найбільших сателлітеров, відомих мені. Але Avangardman цікавий не тільки своїми обсягами, але і способом одержання грошей на все це діло - інвестиції. До речі, оскільки респондент не зміг мені цю секунду надіслати своє фото - я вирішив повісити протягом усього інтерв'ю обкладинку альбому Прінса Lovesexy за 88-ий рік. Він, звичайно, був проти, але, чорт візьми, не знову ж дохлих кроликів вішати?! MaulNet: здарови, пацанчік. Avangardman: Привіт-привіт :-) MaulNet: Отже, ти, значить, сателіти, ммм, робиш? Avangardman: Сателіти, можна так сказати, моє не надто вдале минуле, хоча якщо охарактеризувати мою сьогоднішню діяльність то так, сателіти мають в ній місце. :-) Але взагалі я займаюся мережами сайтів. MaulNet: Тільки не кажи, що ти займаєшся мережами СДЛ, а то це приблизно як «свіжий сухофрукт». Avangardman: Іноді й сухофрукти бувають свіжими, а бувають - не дуже. :-) Але я зовсім не хилю до того, що бувають мережі СДЛ.

Опубліковано: 13/05/11 @ 09:36
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Ілля Кочнєв, автор блогу iterant.ru

Інтервью-Ілля Кочнев, автор блогу iterant.ru Дорогі друзі, сьогодні в гостях на shakin.ru - Ілля Кочнєв, автор цікавого блогу iterant.ru , а також власник веб-студії delissimo.ru . Ілля веде корисний мікроблог в твіттері -. Я дякую Іллю за цікаве інтерв'ю. Отже, зустрічайте - Ілля Кочнєв! Привіт, Ілля! Розкажи, будь ласка, про себе. Які у тебе захоплення? Яке в тебе освіта? Як погода в Сургуті? Я якось був недалеко від твого міста в Салим, на нафтовому родовищі. Було холодно. Вітаю, Михайло. Мені 23 роки, живу в даним момент в Сургуті. Тут холодно. Узимку від -20 до -40. Зараз +8 і дощик на вулиці. Ні фіга приємного, але для нас це цілком звична погода. Серед захоплень, найулюбленіше - риболовля. Як на мене - це найкращий відпочинок для душі, і море задоволення. І взагалі обожнюю бувати на природі, шарахатися по лісу і гриби збирати, наприклад. Крім того, вже років 7 граю в російський більярд - правда так і залишився на любительському рівні.

Опубліковано: 13/05/11 @ 05:09
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Ілля Кочнєв, автор блога iterant.ru

Інтервью-Ілля Кочнев, автор блога iterant.ru Дорогі друзі, сьогодні в гостях на shakin.ru - Ілля Кочнєв, автор цікавого блогу iterant.ru , а також власник веб-студії delissimo.ru . Ілля веде корисний мікроблог в твіттері -. Я дякую Іллю за цікаве інтерв'ю. Отже, зустрічайте - Ілля Кочнев! Привіт, Ілля! Розкажи, будь ласка, про себе. Які у тебе захоплення? Яке в тебе освіта? Як погода в Сургуті? Я якось був недалеко від твого міста в Салиме, на нафтовому родовищі. Було холодно. Вітаю, Михайло. Мені 23 роки, живу в даним момент в Сургуті. Тут холодно. Взимку від -20 до -40. Зараз +8 і дощик на вулиці. Ні фіга приємного, але для нас це цілком звична погода. Серед захоплень, найулюбленіше - риболовля. Як на мене - це найкращий відпочинок для душі, і море задоволення. І взагалі обожнюю бувати на природі, шарахатися по лісу і гриби збирати, наприклад. Крім того, вже років 7 граю в російський більярд - правда так і залишився на любительському рівні.

Опубліковано: 13/05/11 @ 05:09
Розділ Блоги Читати далі...

Генератор ників на вашому сайті

Купа народу хочуть, щоб нік за них придумали ...  Так, величезна кількість народу відчувають проблеми з вигадування ника або нової адреси електронної пошти. Тому й сипляться все до моєму генератору , який цей трафік збирає без особливих з мого боку зусиль. Він зробив вже більше 35 тисяч різних ніків.  Неправильно порахував. Більше 200 тис. ників.  Хочете такий генератор для свого сайту?  Тепер можете купити всього за $ 25. Три алгоритми генерації , російська та англійська мови в комплекті. Є демка , природно (довго не залипающий тільки), установка простіше нікуди - просто права 777 на каталог cache і все. Купити і встановити до себе на сервер ви зможете буквально за дві хвилини.  Можете зробити свій template.html при бажанні (ага, з твіттер-вконтакте-кнопками), можете підкрутити настроечкі (наприклад зробити генератор політизованим або навіть матершінним). Варіантів маса!  API? Планується ...

Опубліковано: 12/05/11 @ 02:56
Розділ Блоги Читати далі...

Проблеми з плагінів WP-Email

Плагін WP-Email призначений для того, щоб відвідувачі вашого WordPress блогу, могли легко відправити статтю або посилання на статтю своїм знайомим і друзям. Після встановлення модулів, потрібно зробити всього декілька налаштувань і на під кожним записом у блозі з'явиться напис або картинка «Відправити Email». Але часто буває так, що після встановлення і налаштування плагін не працює, найпоширеніша проблема полягає в тому, що всі забувають читати інструкцію з встановлення плагіна, в якій чітко зазначено, що після того як ви встановили та активували плагін і провели його настройку, необхідно зайти в розділ «Параметри» - «Постійні посилання" та натиснути кнопку «Зберегти зміни». Як правило це вирішує проблему в 90% випадків. Виконуючи замовлення для одного з клієнтів, я зіткнувся з тим, що плагін не хоче відправляти повідомлення, після того, як всі поля заповнені і натиснута кнопка «Надіслати».

Опубліковано: 12/05/11 @ 01:31
Розділ Блоги Читати далі...

Вийшла версія WordPress 3.2 beta 1

Вийшла Beta версія WordPress 3.2. Нагадаю в ній обіцяли багато смачного і нового, зокрема: Поліпшення продуктивності, на тестовому блозі на-віч дійсно стало швидше працювати. Споживання пам'яті в адмінці, на тестовому блозі 35Мб, не знаю, здається менше не стало. Новий режим написання постів. Коли редактор відкривається на весь екран, і вас нічого не повинно відволікати. Особисто мені він не дуже сподобався, можливо потрібно звикнути. Оновлення панелі адміністрування. Вона стала ще красивішою, правда на моєму тестовому блозі кудись пропала бічна панель. Оновлена ??верхня панель адміністратора, я особисто різниці не помітив. Новий шаблон за замовчуванням, в списку шаблонів я його не знайшов, тому нічого сказати не можу. Зверніть увагу: Дана версія для тестування, не варто встановлювати її на робочий блог Нова версія WordPress 3.2 для роботи використовує PHP 5.2.4 і MySQL 5.

Опубліковано: 12/05/11 @ 12:20
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Установка WordPress на хостинг і первинна настройка - докладне керівництво

Встановлення WordPress на хостинг Здрастуйте, дорогі друзі! На своєму блозі я досить багато пишу про мій улюблений движок WordPress, проте до сьогоднішнього дня я ще не описував саму установку WordPress - тому настав час виправити це. Розглядати сьогодні я буду установку WordPress на хостинг. Найчастіше на хостингах встановлені зручні адмінку, за допомогою яких установка зводиться до досить простим маніпуляціям. З іншого боку, навіть якщо у вас буде Адаменко відмінна від тієї, на якій буду показувати установку WordPress я, то сама послідовність дій залишиться незмінною і дивлячись на наведений мною алгоритм - ви точно розберетеся. Движок WordPress славиться своєю дуже швидкою і простою установкою і тим не менше, я постараюся розглянути все дуже детально, а також на одній установці справа не закінчиться. Ще я розповім про первинну настройку WordPress - так би мовити, комсомольський мінімум налаштувань, після установки.

Опубліковано: 11/05/11 @ 04:52
Розділ wordpress Безпека Блоги Хостинг Читати далі...

Оновлення WordPress 2.9.2 до WordPress 3.1.2

Сьогодні закінчив роботу з одним проблемним блогом, який спочатку попросили полагодити, а потім я його оновлював Був блог який працював на WordPress 2.9.2, при спробі оновити його до останньої актуальної версії WordPress 3.1.2 скрипт поновлення видав помилку про те, що встановити цю версію неможливо, тому що для роботи WordPress 3.1.2 потрібно MySQL-сервер не нижче 5й версії, про що я вже колись писав . Блог розташований на виділеному сервері, тому вирішив упевнитися в тому, що все програмне забезпечення на цьому сервері оновлено і з ним проблем немає. На сервері встановлені MySQL 5.1 і PHP5 відповідно проблема не в цьому. Вирішив спробувати оновлювати блог поступово, починаючи з версії 3.0, природно спочатку були зроблені резервні копії файлів і бази даних, після чого скачую архів з WordPress 3.0 розпаковую його і отримую помилку 500 яку видає сервер. Спробував інші версії, результат однаковий.

Опубліковано: 11/05/11 @ 01:17
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Виводимо число фоловерів на WordPress текстом без плагінів і без JavaScript

Виводім число фоловерів на WordPress текстом без плагінів і без JavaScript Колись то у мене стояло завдання - виводити на даному блозі (за даними сервісу FeedBurner). З цим завданням і до цього дня чудово справляється плагін FeedBurnerCount, відмітною особливістю якого є те, що він ніколи не покаже 0 або N/А (тобто не визначено). Якщо при спробі оновити число він не може достукатися до FeedBurner, то показує попереднє збережене в БД значення. До речі, користуючись нагодою, тикну посиланням у , у якого в більшості випадків, як я ні зайду до нього на блог, відображається N/A передплатників замість числа. Ваня, поміняй плагін =) Так от, не так давно я забажав реалізувати аналогічну річ з Твіттером, тобто вивести кількість фоловерів текстом (числом) і щоб при цьому в процесі його оновлення, якщо Твіттер буде недоступний, показувалося б попереднє успішно оновлене число.

Опубліковано: 11/05/11 @ 12:32
Розділ javascript wordpress Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64