Інтерв'ю - Олександр Алаев aka Алаіч' , автор блога alaev.info

Інтервью-Олександр Алаев aka Алаіч', автор блога alaev.info Дорогі друзі, я радий представити сьогоднішнього гостя shakin.ru - Олександра Алаєва, який відомий під ніком Алаіч'. Він веде дуже корисний блог по просуванню і оптимізації сайтів . Я є його постійним читачем. Хочу сказати велике спасибі Олександру за цікаві матеріали і за те, що він знайшов час, щоб відповісти на мої запитання. Отже, зустрічайте-Олександр Алаев! Привіт, Александр! Розкажи, будь ласка, про себе. Де народився, де вчився? Де зараз працюєш? Які в тебе захоплення у вільний час? Як погода в Єкатеринбурзі? Привіт, Михайло. Дуже радий, що ти запросив мене на інтерв'ю. Чесно зізнаюся - я цього чекав і вірив, як виявилося, не дарма були мої надії. Спасибі тобі! Здрастуйте, дорогі друзі, читачі блогу Старика Глобатора, як сам себе називає Михайло Постараюся не розтікатися мислію по древу в оповіданнях про себе, а то зазвичай це займає кілька аркушів.

Опубліковано: 26/07/12 @ 06:42
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Олександр Алаєв aka Алаіч' , автор блогу alaev.info

Інтервью-Олександр Алаєв aka Алаіч', автор блогу alaev.info Дорогі друзі, я радий представити сьогоднішнього гостя shakin.ru - Олександра Алаєва, який відомий під ніком Алаіч'. Він веде дуже корисний блог по просуванню та оптимізації сайтів . Я є його постійним читачем. Хочу сказати велике спасибі Олександру за цікаві матеріали і за те, що він знайшов час, щоб відповісти на мої запитання. Отже, зустрічайте-Олександр Алаєв! Привіт, Олександре! Розкажи, будь ласка, про себе. Де народився, де вчився? Де зараз працюєш? Які в тебе захоплення у вільний час? Як погода в Єкатеринбурзі? Привіт, Михайло. Дуже радий, що ти запросив мене на інтерв'ю. Чесно зізнаюся - я цього чекав і вірив, як виявилося, не дарма були мої надії. Спасибі тобі! Здрастуйте, дорогі друзі, читачі блогу Старика Глобатора, як сам себе називає Михайло Постараюся не розтікатися думкою по древу в розповідях про себе, а то зазвичай це займає кілька аркушів.

Опубліковано: 26/07/12 @ 06:42
Розділ Блоги Читати далі...

Треба сказати простіше якось, просто ...

Треба сказати простіше якось, просто ... Привіт, друзі! Перш ніж почати тут нести всяку ..., хочу вибачитися за рідкісні пости на pervushin.com . Як я сказав вчора в twitter: літо, тепло, затишно, настрій відмінний, ніякої апатії, але чомусь не пишеться. Насправді я не валяюсь в трусах на дивані і не плюю в стелю (а цікаво - дістану?). Одна з причин мого досить тривалої відсутності в блозі - це зайнятість в одному новому проекті, який народився завдяки розчаруванню в інших подібних ресурсах. Не буду детально описувати його і давати адресу, хоча сайт вже працює і наповнюється необхідною, зауважу корисним, контентом. Прийде час і я повідомлю про нього. Інша причина більш банальна. В даний момент мені не цікаво читати різні технічні та seo спрямовані статті в блогах, які зазвичай вивчаю із задоволенням, і відчуваю, що я не один такий. Дійсно: літо, тепло, затишно, настрій відмінний, ніякої апатії, на зразок працюєш, але не вантажиш себе, не переповнює зайвим.

Опубліковано: 25/07/12 @ 02:39
Розділ Блоги Читати далі...

Треба сказати простіше якось , просто ...

Треба сказати простіше якось, просто ... Привіт, друзі! Перш ніж почати тут нести всяку ..., хочу вибачитися за рідкісні пости на pervushin.com . Як я сказав вчора в twitter: літо, тепло, затишно, настрій відмінний, ніякої апатії, але чомусь не пишеться. Насправді я не валяюся в трусах на дивані і не плюю в стелю (а цікаво - дістану?). Одна з причин мого досить тривалої відсутності в блозі - це зайнятість в одному новому проекті, який народився завдяки розчаруванню в інших подібних ресурсах. Не буду детально описувати його і давати адресу, хоча сайт вже працює і наповнюється необхідним, зауважу корисним, контентом. Прийде час і я повідомлю про нього. Інша причина більш банальна. В даний момент мені не цікаво читати різні технічні та seo спрямовані статті в блогах, які зазвичай вивчаю із задоволенням, і відчуваю, що я не один такий. Дійсно: літо, тепло, затишно, настрій відмінний, ніякої апатії, начебто працюєш, але не вантажиш себе, не переповнювати зайвим.

Опубліковано: 25/07/12 @ 02:39
Розділ Блоги Читати далі...

Перша виплата з букмекерської партнерки AffUtd.com ( William Hill )

Спонсор солодкого посту - Gold-affiliate - партнерка
з продажу ювелірних виробів на ру-трафіку.
Перша копійка з букмекерської партнерки AffUtd.com прийшла завдяки цього посту . Я так і знав, що розповідь про свої невдачі буде окупати всі мої невдачі. Це дуже зручно:
Як влаштована партнерка Розібратися в партнерке складно. Влаштована вона по-дурному. Інтерфейсу російськомовного нету. Зате є російськомовний саппорт, який хоч і доброзичливий в Скайпі, але розумію я його після трьох зустрічних питань. Загалом, основна суть партнерки - ви отримуєте гроші тоді, коли гравці, яких ви привернули в William Hill , програють))) Тобто, сплачується% не з обороту букмекера, а з прибутку. Якщо букмекер в мінусі, то і ви теж в попі. Буквальною попі. У мене спочатку був негативний баланс, тому що мої читачі почали вигравати: А потім, як це зазвичай буває, люди почали програвати. І мій баланс став позитивним. За червень вийшло +391 $ (які виплатили).

Опубліковано: 20/07/12 @ 08:03
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Макс Пастухов , автор блога maxpastukhov.com і творець бази ключових слів

Інтерв'ю - Макс Пастухов, автор блога maxpastukhov.com і творець бази ключових слів Дорогі друзі, сьогоднішній гість shakin.ru - Макс Пастухов, автор блога maxpastukhov.com і творець відомої в SEO колах бази ключових слів . Я дякую Макса за приділений час і цікаві відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте - Макс Пастухов! Привіт, Макс! За сформованою традицією, прошу тебе розповісти про себе і свої захоплення. На кого вчився? Як погода в Севастополі? Привіт, Михайло. Навчався я на програміста, вірніше "інженера-системотехніка". За великим рахунком, вибрав професію випадково - подивився на спеціальність з найвищим прохідним балом, туди і пішов. Хоча і захоплювався програмуванням ще зі школи, але були варіанти піти і на суднового механіка, і на автомобільне господарство. Погода - просто супер! Чи не жарко і не холодно, особливо в офісі з кондиціонером Я своє місто люблю саме за погоду - практично 80% днів у році я можу вийти в центр, сісти десь на лавочці і читати книги з ранку до вечора.

Опубліковано: 20/07/12 @ 08:48
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Макс Пастухов , автор блогу maxpastukhov.com і творець бази ключових слів

Інтерв'ю - Макс Пастухов, автор блогу maxpastukhov.com і творець бази ключових слів Дорогі друзі, сьогоднішній гість shakin.ru - Макс Пастухов, автор блогу maxpastukhov.com і творець відомої в SEO колах бази ключових слів . Я дякую Макса за приділений час та цікаві відповіді на мої запитання. Отже, зустрічайте - Макс Пастухов! Привіт, Макс! За сформованою традицією, прошу тебе розповісти про себе і свої захоплення. На кого вчився? Як погода у Севастополі? Привіт, Михайло. Навчався я на програміста, вірніше "інженера-системотехніка". За великим рахунком, вибрав професію випадково - подивився на спеціальність з найвищим прохідним балом, туди й пішов. Хоча і захоплювався програмуванням ще зі школи, але були варіанти піти і на суднового механіка, і на автомобільне господарство. Погода - просто супер! Не жарко і не холодно, особливо в офісі з кондиціонером Я своє місто люблю саме за погоду - практично 80% днів у році я можу вийти в центр, сісти десь на лавочці і читати книги з ранку до вечора.

Опубліковано: 20/07/12 @ 08:48
Розділ Блоги Читати далі...

6 принципів створення текстового контента для комерційних сайтів


Ніщо не викликає у клієнтів стільки питань і обурення, як зауваження з приводу текстів на сайті. Більшість сайтовладельцев асоціюють якість контенту суто з унікальністю текстів. Якщо текст унікальний і містить всі важливі для замовника ключевики - це хороший текст. І не важливо, що копірайтер називає слона бегемотом або пише що в Африці водяться пінгвіни - "АДЖЕ ЦЕ Ж СТОВІДСОТКОВИЙ Копірайт"! Такі тексти відлякують відвідувачів, псують репутацію сайту в очах потенційних клієнтів, погіршують ПФ. І так, призводять до ризику пессимізації як неявний ознака переоптімізаціі контенту. Тому всі сайти, які приходять до нас з такими "шедеврами", ми в першу чергу змушуємо позбавлятися словоплетства і робити нормальний контент. В більшості випадків це не тільки робить можливим нормальне просування, але і відразу дає ефект в плані поліпшення видимості сайту і підвищення конверсії.

Опубліковано: 18/07/12 @ 09:40
Розділ Блоги Читати далі...

6 принципів створення текстового контенту для комерційних сайтів


Ніщо не викликає у клієнтів стільки питань і обурення, як зауваження з приводу текстів на сайті. Більшість сайтовладельцам асоціюють якість контенту суто з унікальністю текстів. Якщо текст унікальний і містить всі важливі для замовника ключевики - це хороший текст. І не важливо, що копірайтер називає слона бегемотом або пише що в Африці водяться пінгвіни - "АДЖЕ ЦЕ Ж СТОВІДСОТКОВИЙ копірайт"! Такі тексти відлякують відвідувачів, псують репутацію сайту в очах потенційних клієнтів, погіршують ПФ. І так, призводять до ризику пессимізації як неявний ознака переоптімізаціі контенту. Тому всі сайти, які приходять до нас з такими "шедеврами", ми в першу чергу змушуємо позбавлятися словоплетства і робити нормальний контент. У більшості випадків це не тільки робить можливим нормальне просування, але і відразу дає ефект у плані поліпшення видимості сайту і підвищення конверсії.

Опубліковано: 18/07/12 @ 09:40
Розділ Блоги Читати далі...

WordPress : Виводимо блоки рубрик з сортуванням по даті останнього поста

Задумка відійти від стандартного виводу останніх постів на головній сторінці цього блогу з'явилася у мене вже дуже давно, але я все ніяк не міг придумати варіант, який би влаштував, та й відсутність у мене дизайнерських здібностей, як завжди, все ускладнювало. Нарешті нещодавно я дозрів і вирішив зробити наступне - вивести блоки рубрик, в яких буде представлений список останніх постів з цих рубрик. Але мені хотілося не просто вивести ці блоки в якомусь довільно порядку, а щоб вони автоматично сортувалися в залежності від дати останніх записів у цих рубриках. Тобто, наприклад, якщо мій останній пост опубліковано в рубриці "CSS", а передостанній - в рубриці "jQuery", то на першим буде відображатися блок рубрики "CSS", другим, відповідно, "jQuery" і так далі. Тобто з'являється динамічність цих блоків. Як виявилося, вирішити подібну задачу не так і складно. Власне, готовим php-кодом я і ділюся нижче. Напевно комусь та стане в нагоді.

Опубліковано: 11/07/12 @ 11:50
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

Що нового у Світі програмування

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;}
[Переклад на російську мову - в кінці матеріалу.] Напевно НЕ існує області знань, якій НЕ пророкують «теплову смерть» від відсутності розвитку. Програмування НЕ є віключенням: Досить часто можна почути Що все, Що можна Було прідуматі в програмуванні Вже є у Lisp/Fortran/Smalltalk (підкресліті Вибране) i нічого принципова нового з тих часів так І не Створено Мої Улюблені контрпрікладі: прийому програмування, Що з `явилися порівняно недавно, при цьому Досить Прості та з Досить широким застосуванням, ціну відкладені блоки в послідовності виконан переміщення компіляції (staging) Ілюстрація до процесу розвитку індустрії програмування взята з блогу Григорія Громова: abcdefgh.livejournal. com/1461405.html Давайте подівімось на них детальніше: Відкладені блоки в послідовності виконан команд Приклад - Конструкція scope в D або defer в Go.

Опубліковано: 10/07/12 @ 01:00
Розділ Блоги Читати далі...

Соціальні мережі Рунета. Огляд

Соціальні мережі Рунета. Обзор Соціальні мережі Рунета. Огляд З самого початку соціальним мережам пророкували швидку смерть. Але побоювання не виправдалися. Популярність соціальних мереж зростає. Чому? Що таке соціальні мережі? У звичайному значенні - спільнота людей, В Інтернеті соціальна мережа - це віртуальна майданчик для спілкування людей за інтересами. Плюс до цього - цілий ряд додаткових можливостей для користувачів. За допомогою інструментів соціальної мережі будь-який користувач може створити свій вірт-портрет. Для творця соціальної мережі перший крок на шляху до неї - оренда 1с сервера. Отже, короткий перелік найбільш популярних соціальних мереж Росії: • Однокласники. Найбільша соціальна мережа, заснована в 2006 році. Автор проекту Альберт Попков. • ВКонтакте. Самий відвідуваний сайт. Тільки за перший рік зібрав 3 млн. користувачів. Універсальний спосіб спілкування для різних вікових та соціальних груп. • МойКруг. Для пошуку роботи та працівників. Створений в 2005 групою випускників МФТІ і МДУ. • Мій Світ.

Опубліковано: 09/07/12 @ 04:15
Розділ Блоги Читати далі...

Новини Google одним реченням

Новости Google одним реченням Новини Google одним реченням • В Olympus випустили прилад, що кріпиться на окуляри і проектує в очі картинку 320/240 точок. • Google оцифрує найбільший кіноархів Італії. Доступними стануть фотографії і хроніки, які Муссоліні використовував як пропаганди. • До кінця року авіакомпанія British Airways буде знати в обличчя своїх пасажирів - буде встановлено новий сервіс Google Image. • Нова мода - Електронні сигарети відгуки можна прочитати на сайті electro-dym . ru. • Сервіс мікроблогів Twitter використовується маркетологами неправильно, вважають аналітики консалтингу. На думку останніх, маркетологи твітти вже занадто багато і зовсім в невідповідний час. • У Твіттері збирають фото банківських карт користувачів. • В Ірландії користувачі Твіттера допомогли втратив псу знайти свій будинок. Співробітники залізниці, куди прибився пес, сфотографували його і розмістили фото в своєму Твіттері. Господиня знайшла свого Патча по знімках. • Твіттер став доступний українською мовою.

Опубліковано: 09/07/12 @ 04:12
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Інтерв'ю - Олександр Борисов , автор блога isif - life.ru

Інтервью-Олександр Борісов, автор блога isif-life.ru Дорогі друзі, я радий представити вашій увазі сьогоднішнього гостя shakin.ru - Олександра Борисова, автора цікавого блогу . Незважаючи на те, що Олександр працює пожежником, він знаходить час і сили і активно розвиває свій ресурс. Менш, ніж за рік існування блогу, він зміг досягти на ньому відвідуваності в 2500 чоловік на добу. Такі люди у мене завжди викликають повагу. Я дякую Олександра за приділений час, цікаві відповіді та фотографії. Отже, зустрічайте - Олександр Борисов! Привіт, Александр! За сформованою традицією, прошу тебе розповісти про себе. Скільки тобі років, на кого ти вчився, ким працюєш, чим захоплюєшся у вільний час? Як погода в Карелії? Привіт Михайло. Для початку хочу сказати, що мені дуже приємно давати інтерв'ю такому відомому і класному блогеру, як ти. Постараюсь відповісти на всі твої питання якомога детальніше і щоб мої відповіді були цікаві для твоїх читачів. Мені зараз 26 років, 4 вересня буде 27. На кого я тільки не вчився.

Опубліковано: 04/07/12 @ 07:56
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Олександр Борисов , автор блогу isif - life.ru

Інтервью-Олександр Борісов, автор блогу isif-life.ru Дорогі друзі, я радий представити вашій увазі сьогоднішнього гостя shakin.ru - Олександра Борисова, автора цікавого блогу . Незважаючи на те, що Олександр працює пожежником, він знаходить час і сили і активно розвиває свій ресурс. Менш, ніж за рік існування блогу, він зміг досягти на ньому відвідуваності в 2500 осіб на добу. Такі люди в мене завжди викликають повагу. Я дякую Олександру за приділений час, цікаві відповіді і фотографії. Отже, зустрічайте - Олександр Борисов! Привіт, Олександре! За сформованою традицією, прошу тебе розповісти про себе. Скільки тобі років, на кого ти вчився, ким працюєш, чим захоплюєшся у вільний час? Як погода в Карелії? Привіт Михайло. Для початку хочу сказати, що мені дуже приємно давати інтерв'ю такому відомому і класному блогеру, як ти. Постараюсь відповісти на всі твої питання як можна докладніше і щоб мої відповіді були цікаві для твоїх читачів. Мені зараз 26 років, 4 вересня буде 27. На кого я тільки не вчився.

Опубліковано: 04/07/12 @ 07:56
Розділ Блоги Читати далі...

Оновлений Firefox став найшвидшим мобільним браузером

Оновлений Firefox став найшвидшим мобільним браузером Оновлений Firefox став найшвидшим мобільним браузером Компанія Mozilla опублікувала в своєму офіційному блозі повідомлення, що оновлений мобільний браузер Firefox для пристроїв на базі Google Android є самим швидкісним з існуючих на сьогодні аналогічних продуктів. Браузер від Mozilla досяг такої вражаючої швидкості після оптимізації функцій, що відповідають за роботу з графічними елементами веб-сторінок. Між іншим, швидкість оптимізується браузера бажаючі можуть випробувати, відкривши сайт , що містить масу корисної інформації. У своєму блозі представники Mozilla повідомляють, що під час проходження тесту Eideticker (стандартного для браузерів тесту продуктивності) оновленим мобільним Firefox було набрано 39,3 бала. Під цими показниками ховається кількість кадрів в секунду в процесі формування зовнішнього вигляду інтернет-сторінки на екрані мобільного пристрою (вже після того, як отриманий вихідний код цієї сторінки).

Опубліковано: 30/06/12 @ 12:48
Розділ Блоги Читати далі...

Інкубатор EastLabs і його первістки : Runfaces , findGuru , ActiveGift

Бізнес-інкубатор для стартапів EastLabs почав свою роботу фактично минулої зими, але вже готовий поділитися радісною подією - перша група проектів вже отримала путівку в «самостійне життя», пройшовши перший раунд розвитку. Про результати своєї діяльності, тому, як необхідно розвивати власний стартап, як шукати інвестора й оцінювати ризики розповідають представники фонду - Евелін Бучацький (Eveline Buchatskiy) і Хріш Лотлікар (Hrish Lotlikar), - і хлопці з стартапів, «вирощених» інкубатором. - Розкажіть про історію створення EastLabs? Евелін Бучацький: Як і всі хороші проекти, EastLabs почався з якогось бачення, У нас був інвестор, який бачив перспективи в інноваціях і талановитих українців. Ми розробили якусь концепцію, грунтуючись на досвіді американських стартапів. Фактично розробкою ми займалися з липня по грудень минулого року. Наші перші команди вже пройшли перший раунд, ми збираємося «випускати» їх, і набирати нові команди.

Опубліковано: 27/06/12 @ 02:07
Розділ Блоги Читати далі...

Розширення можливостей системи Google

Розширення можливостей системи Google Розширення можливостей системи Google Спочатку система Google позиціонувала себе виключно як пошукову систему. Причому, варто відзначити, популярність вона отримала не так давно, конкуруючи з такими відомими системами як Yandex і Рамблер. У далекому минулому і зовсім здійснювався пошук тільки текстових запитів, а про пошук картинок і відео можна було тільки мріяти. Зараз же шукати можна інформацію практично будь-якого формату, причому робити це можна не тільки в Google, але і в Yandex і Рамблер. Саме через схожість функцій і виникла конкуренція пошукових систем, у якій переваги і недоліки системи кожен користувач виділяє для себе сам. Відносно недавно система Google почала створювати все нові і нові програми. Також був випущений браузер Google Chrome, який на даний момент є одним з найпопулярніших серед користувачів і оновлення якого відбувається регулярно. Черговим нововведенням Google стало створення власної соціальної мережі Google +.

Опубліковано: 23/06/12 @ 01:21
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Дайджест : зарплати в Росії і в США, міфи про час для програмістів , педаль для VIM , майбутнє нейронних мереж

article img {margin: 0 auto; border: 1px dashed # 999;} Добрий день, шановні читачі. Головною (і, за великим рахунком, єдиною) новиною минулого тижня для вітчизняної IT-індустрії можна вважати вето президента України, яке він наклав на законопроекти з підтримки галузі, раніше прийняті Верховною Радою. Також для тих, хто стурбований долею індустрії, є практично художній твір "" І кілька слів про російському ринку розробки. На Хабре опубліковано цікаве дослідження зарплат веб-розробників у Москві, Санкт-Петербурзі, Новосибірську, Єкатеринбурзі та Нижньому Новгороді. І на завершення вступу - інтерв'ю з Олексієм Пахуновим , програмістом з досвідом роботи в Microsoft і Google і автором блога Not a kernel guy . Новини SourceForge передав код платформи Allura в руки Apache Foundation; стартував Google Apps Developer Challenge Oracle не отримає від Google ні копійки за патенти.

Опубліковано: 22/06/12 @ 09:34
Розділ Блоги Читати далі...

Плагін Postviews і кешування

Зіткнувся з проблемою, коли плагін обліку кількості переглядів записи WP PostViews не працює , через включеного плагіна кешування на блозі , вирішується це все досить просто. Необхідно встановити і активувати плагін Ajaxize , який вміє робити запити до різних функцій WordPress через Ajax обходячи при цьому кешування . Заходимо в настройки плагіна « Параметри» - « Ajaxize » і вводимо назву функції яку нам необхідно запускати через Ajax в єдине поле Function Name : В даному конкретному випадку я ввів туди the_postviews , після цього натискаємо на кнопку « Generate DIV » і ??отримуємо код, який необхідно вкласти в шаблон сторінки, замість функції. Не забувайте про те , що функція як правило прописана в тегах PHP, і даний код якщо просто замінити функцію видаватиме помилку, необхідно винести його за теги PHP. На даний момент плагін працює і відмінно вважає.

Опубліковано: 21/06/12 @ 08:39
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64