Наша перемога в Google Premier Partner Awards 2018

Ми третій рік поспіль номіновані на Google Premier Partner Award. І в цьому році перемогли в номінації Search Innovation Award! Про конкурс Google Premier Partner Awards — це щорічне масштабна подія, яка проводить Гугл. Мета події — визначити кращі агентства за підсумками року і висловити їм вдячність за виконану роботу та інновації в області інтернет-маркетингу. Оцінка проводиться з точки зору користі для клієнта і досягнення цілей проекту. При цьому враховується: якість рекламних кампаній в Google Ads; інновації при налаштуванні і ведення рекламних кампаній; використання технологій. Чому перемога в конкурсі велике досягнення? Як замовнику, недосвідченому в технічних нюансах рекламних кампаній, вибрати партнера для роботи з Google Ads? Щоб допомогти зробити цей вибір, Гугл ввів дворівневу класифікацію агентств-партнерів: Google Partner і Google Premier Partner. Статус Преміум-партнера отримують тільки ті агентства, які відповідають нормам ефективності та обігу.

Опубліковано: 04/12/18 @ 11:06
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Senior у пошуках роботи. Про задачі на технічних співбесідах і теоретичні питання

Продовжуємо говорити про технічні співбесіди (якщо не читали — і перегляньте попередні статті про інтерв'ю з HR та технічні ). Цього разу ще більше суб'єкта єктивного досвіду, мінімум порад, а також трішки про тестові задачі та теоретичні питання. Поїхали. Disclaimer: автор — не турбодевелопер, а звичайна веб-макака без претензій. Тому наведені задачі та рішення можуть викликати у вас посмішку, баттхерт та бажання вказати автору на його некомпетентність. З нетерпінням чекаю вас у коментах! :) Обговорення виконаних тестових завдань З минулої частини ві пам'ять пам'ятаєте, що я робив аж два тестові завдання: перше на Devops Engineer, друга — на Ruby Розробників. Розкажу, що ж було далі. Співбесіда на Ruby Розробників — інтерв'ю юер навіть не подивився на моє тестове, не задавши по ньому жодних запитань, не зробив мені комплімент (я виконав завдання найкраще з усіх минулих кандидатів, принаймні так мені полестила рекрутер). Таке враження, що він про нього й не знав.

Опубліковано: 03/12/18 @ 08:52
Розділ Блоги Читати далі...

Принципи роботи Garbage collection

У цій статті пригадаємо, що таке Garbage collection (GC), навіщо він потрібен взагалі і які проблеми вирішує. Детально розглянемо режими роботи GC в .NET, зрозуміємо, як працює кожен з них, їх особливості та відмінності. Торкнемося специфіку застосування деяких режимів GC в .NET. Вивчимо питання моніторингу роботи GC, які доступні для цього інструменти і як ними користуватися. Введення Взагалі, звідки взялася ця тема? Вона з'явилася з-за поведінки наших сервісів, в тому числі і на production. Ми побачили, що деякі програми почали забирати 30% CPU. Не могли зрозуміти, чому це відбувається — адже за кодом все було добре. Провели аналіз метрик, про які поговоримо пізніше, і з'ясували, що GC споживає на збірку сміття близько 30%. І тут виникло питання — що ж з цим робити. З'явилося поле для оптимізації. І ми домоглися хороших результатів, коли після всіляких маніпуляцій знизили споживання CPU до 10% до 5%. Як цього можна досягти, я розповім нижче.

Опубліковано: 30/11/18 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Масове видалення пунктів меню в WordPress

Цей пост не несе особливої значеннєвої навантаження, він просто хвалебна ода ще одному корисного плагіну який я довго шукав. Іноді доводиться видаляти відразу багато пунктів меню в WordPress, причин може бути кілька, наприклад ви встановили тему, залили в неї демо контент і разом з ним меню, воно красиве, вам подобається, але деякі пункти (а їх буває багато) зайві, щоб не витрачати купу часу відкриваючи кожен пункт натиснути «Видалити», ми можете видалити їх все відразу використовуючи ось цей плагін: WP Edit Menu є ще один схожий плагін в каталозі плагінів WordPress, але він давно не оновлювався і не відзначений як сумісний з актуальними версіями WordPress. Працює плагін дуже просто, встановили, заходимо в розділ «Зовнішній Вигляд» — «Меню» , на кожному пункті меню з'явиться поле для позначки, на тих полях які хочемо видалити, ставимо галочки, і в самому низу натискаємо на кнопку «Remove Items» .

Опубліковано: 28/11/18 @ 02:10
Розділ wordpress Блоги Читати далі...

DOU Hobby: рух Zero waste — океан без пластику і життя без мотлоху

[DOU Hobby — рубрика про нетехнічних проектах IT-фахівців: творчість, цікаве хобі та інші lifestyle-досягнення. Якщо вам є про що розповісти — пишіть на valentina@dou.ua ] Євгенія Неклонская працює рекрутером в харківському офісі компанії Intetics і захоплюється рухом Zero waste. Його мета — більш усвідомлено підходити до споживання та зменшити кількість відходів. Євгенія розповіла, як вона потрапила до лав зировейстеров, з якими труднощами доводиться стикатися і які є экоальтернативы звичним побутовим засобів і інструментів. — Євгенія, що таке Zero waste? Чому це актуально зараз? Zero waste — це певна філософія, спосіб життя. Він закликає максимально зменшити кількість відходів, які кожен з нас залишає за собою. А ми залишаємо дуже багато чого поганого :) Людина так влаштована, що не хоче бачити і чути неприємне, тому мало хто замислюється, що відбувається з маленьким, здавалося б, пакетиком з сміттям після десантування його в сміттєвий бак.

Опубліковано: 27/11/18 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Technical Writing дайджест #0: новий реліз MadCap Flare, приклади зразкової документації та телеграм-канали для техрайтерів

У випуску: тренди у техрайтингу, сучасні хмарні сервіси для перевірки документації, десятки книжок у PDF та конференції на 2019 рік. Add to favorites What's new MS Style guide — спостерігаємо за змінами у Біблії техрайтера. Confluence — щотижневі апдейти фаворита українських техрайтерів. MadCap Flare MadCap Flare 2018 R2 — цього разу новий реліз відверто розчарував: дуже кастомні налаштування безпеки і ніяких нових загальновживаних фіч. Із цікавого тільки мерж бренчів у GIT з UI MadCap Flare. MadCap Flare 2018 vs. DITA — порівняльна таблиця на сайті MadCap Flare. Мабуть, на 100% об єктивність не претендує, але доволі пізнавально. A Step-by-Step Guide to Importing Microsoft Word Content into MadCap Flare — покрокова інструкція з імпорту документів як у новій, так і в існуючий проект. Techcomm tools and trends — Matthew Ellison, лектор і тренер MadCap Flare, розповідає про сучасні хмарні сервіси для перевірки документації вашими колегами. Можна починати слухати з 08:20.

Опубліковано: 24/11/18 @ 08:00
Розділ Блоги Читати далі...

PM дайджест #15: Scrum-майстру працюється за кордоном, математика, пояснює проектний трикутник

Всім привіт! Ділюся черговою порцією цікавих матеріалів з управління проектами у новому випуску PM дайджесту! Project Management Менеджмент Mars Inc. піддає сумніву ефективність тимбилдингов у статті «Припиніть витрачати гроші на тімбілдінг» , роблячи наступний висновок: Головне, що ми зрозуміли — якісне співробітництво не починається з відносин і довіри; воно починається з акценту на індивідуальну мотивацію. Нелегкий, але важливий контент: The Math behind Project Scheduling, Bug Tracking, and Triage . Анонс нової книги від Basecamp'a (37 signals), автор бестселерів «Rework», «Remote & Getting Real». Виглядає цікаво, варто почитати. У 2018 необхідні нові парадигми управління: Tech Workers Now Want to Know: What Are We Building For This? Цікавий лонгрид про проблеми після запуску нового терміналу аеропорту Хітроу. Як спілкуватися з програмістами : поради від Forbes. Транскрипт цікавого доповіді Сергія Архипенко про адаптивний Project Management.

Опубліковано: 17/11/18 @ 08:00
Розділ Блоги Читати далі...

Від збору паперу до сонячної електростанції на терасі. Екоініціативи українських ІТ-компаній

Eco-friendly офіс — це ті, на що хотілося б, щоб почали звертати увагу ІТ-спеціалісти, обираючи роботодавця. Поки що більшість екопроектів в компаніях лише зароджуються. І виявилося, що впровадити такі ініціативи — це важкий та затяжний процес. У цій статті ми розкажемо, які екопроекти існують в українських ІТ-компаніях. На наш запит відгукнулося майже 20 компаній — більшість з них вже збирає батарейки, папір та сортує сміття. А ще є ті, хто встановлює зарядну станцію для електрокарів, створює мобільні застосунки для популяризації екоініціатив, а також встановлює сонячну електростанцію на своїй терасі. Цікаво, що не рідкість, коли ініціаторами екологічних проектів стають самі співробітники. Тож якщо у вашій компанії ще немає боксу для батарейок, то ви можете встановити його самостійно і розпочати екошлях компанії. Бо, як показує практика, тема ця заразна, і варто лише почати, потім вже не зупинитися.

Опубліковано: 12/11/18 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

Як валідувати продуктові гіпотези. Досвід Google, MacPaw і SendPulse

Всім привіт, мене звати Руслан. За 4 роки кар'єри проектного менеджера я побачив багато грамотно написаних проектів, які так і не стали успішними, повільно перетворюючись в зомбі-проекти. У всіх були одні і ті ж вади: орієнтир на чуття замість даних, неправильна пріоритизація, впевненість у своїх ідеях і небажання їх валідувати. Спроба зрозуміти, чим відрізняються успішні продукти від неуспішних, привела мене в продуктовий менеджмент. Саме тому останній рік я працюю над впровадженням продуктового підходу у всій нашій компанії. 60% наших проектів — це стартапи, 40% — середній бізнес, якому потрібна автоматизація процесів. У минулій статті я розповів про найпоширеніші підходи до пріоритизації, а також, як це роблять в MacPaw, Readdle, Grammarly і EduNav. У цій статті ви дізнаєтеся, як сформувати і провалидировать гіпотези, створити культуру експериментів всередині компанії і як балансувати між даними і інтуїцією на прикладах продуктового менеджменту в Google, MacPaw і SendPulse.

Опубліковано: 01/11/18 @ 11:15
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Android дайджест #32: Pie, нативна розробка, KotlinConf, Firebase SDKs

А також: ювілей ОС, Code Reviews, Firebase Messaging, оптимізація витрат батареї, перехід на Koin, Android Go, навігація в додатках, Coroutines і ще багато цікавого! Image credit: The Verge Новини та аналітика Android виповнилося 10 років: згадати все . KotlinConf 2018 Announcements . Kotlin 1.3 RC, in Native Beta, оновлений дитячий майданчик. Open sourcing the Firebase Android SDK . What's new in the google'sAssociate Android Developer Certification exam. Знання Architecture Components тепер обов'язково. Moar Power in Android 9 Pie and the future . Як оптимізується витрата батареї в новій версії ОС. RxAndroid's New Async API . Ефективна робота з Handler в залежності від версії API. List of Android Pie (Android 9) ports for smartphones and tablets. Android Bug Allows Geolocation of Users без відповідних дозволів. Уразливі всі ОС крім 9, обіцяють виправити на більш старих версіях. Frustration-Free Code Reviews . Код vs Его.

Опубліковано: 20/10/18 @ 10:00
Розділ Блоги Програмування Читати далі...

Блог-шоу - випуск 60

Блог-шоу - выпуск 60 Дорогі друзі, в ефірі 60-й випуск блог-шоу, моєї традиційної збірки цікавих і корисних матеріалів, які я сам з цікавістю прочитав або подивився і додав в свої закладки. За кількістю інформації це найбільший випуск з усіх блог-шоу. Відзначив ювілейний випуск ударною працею, так би мовити Перший випуск блог-шоу я опублікував у січні 2008 року.

Опубліковано: 18/10/18 @ 08:17
Розділ Блоги Читати далі...

Information Security дайджест #11: злом Facebook, лик в Telegram, вразлива macOS Mojave, місяць кибербеза в Україні

Дайджест створено у співавторстві з Єгором Папышевым . 00h > Інтро Всім привіт, ми повернулися після невеликого літньої перерви з цікавими новинами про події в області кибербеза в Україні та світі. Приємного занурення. 01h > Гаряче Топовою новиною, звичайно, став злом Facebook . Витекли сеансові ключі плюс-мінус 50-90 мільйонів користувачів. Їх вкрали , використовуючи уразливість в функціональності «переглянути», тобто в можливості подивитися на свій профіль очима іншого користувача. У що це виливається в підсумку — поки не ясно. В Facebook заявили , що сторонні сервіси, в які можна зайти через SSO, не були порушені. Однак маса важливих деталей поки у тіні чи стала надбанням третіх осіб ваше листування, особиста інформація, якісь приватні дані — невідомо. У свою чергу, над компанією навис дамоклів меч у вигляді всіляких штрафів та інших санкцій.

Опубліковано: 06/10/18 @ 11:12
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

DOU Проектор: Software Riot — гра-платформер про програміста, що рятує офіс від комп'ютерного вірусу

У рубриці DOU Проектор всі охочі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власного made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Привіт, я Сергій, Java-програміст. Зацікавився написанням мобільних додатків у 2015 році. Це захоплення переросло у створення невеликої компанії з розробки ігор та додатків під назвою Headlezz. У цій статті піде мова про розробка, публікацію і просування мобільної гри-платформера Software Riot . Це гра про програміста, що має врятувати офіс від потужного комп'ютерного вірусу. Перші кроки Мій підхід у розробці полягав у отриманні досвіду та навчанні на власних помилках. На кожному своєму проекті я вивчав щось нове — нову технологію, спосібі монетизації, аналітики, маркетингу та ін. Я писав додатки із використанням Apache Cordova, React Native, Android та Unity3D.

Опубліковано: 02/10/18 @ 07:00
Розділ Блоги Читати далі...

Покращуємо ранжирування сайту за допомогою зображень

Конструктор графики Canva У 2018 році ні у кого не залишилося сумнівів у тому, що контент відіграє ключову роль для пошукового просування. Але часто під пошуковою оптимізацією контенту увазі тільки впровадження ключових слів, і в цілому – роботу з текстом. Тоді як пошуковики слідом за глобальними трендами все більше уваги приділяють наявності і якості медиаматериалов на сторінці – не тільки сама стаття або текст лендинга повинні бути унікальні. Для досягнення високих позицій їх мають супроводжувати унікальні зображення, а також анімація і відео. Чому це важливо? По-перше, візуальні формати привносять нову інформацію, дають можливість «візуалів», яких стає все більше, легше сприйняти зміст. По-друге, вони впливають на метрики залучення – на картинках зупиняється погляд, відео, гифки та інші види графіки також змушують користувачів залишатися на сторінці довше і глибше знайомитися з сайтом.

Опубліковано: 01/10/18 @ 09:06
Розділ Блоги Читати далі...

DOU Labs: як в RiverSoft створили додаток для зручної організації заходів

У рубриці DOU Labs ми запрошуємо IT-компанії ділитися досвідом власних цікавих розробок і внутрішніх технологічних ініціатив. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Додаток Eventssion — це проект, який з'явився з життя. Він допомагає вирішити питання ефективної організації заходів різного характеру. Не має значення, що ви задумали — гучну вечірку або відповідальну конференцію, — завдяки набору функцій (від чатів всередині подій і повідомлень учасників до голосувань) організатор отримує весь інструментарій в одному додатку. Просто, швидко і дієво. Хочете знати, як це вийшло? Ми розповімо, як перетворили банальний футбол в привід для розробки програми. Ідея Наша компанія часто влаштовує масові заходи в цілях тімбілдінга. Так, одного разу вирішили організувати футбольний матч за участю співробітників. Тема була прийнята «на ура», всім вже не терпілося покинути зручні крісла і відірватися від світяться моніторів.

Опубліковано: 03/09/18 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

Ruby/Rails дайджест #21: реліз Rails 5.2.1, бета-версія Hanami 1.3.0, добірка матеріалів з конференції EuRuKo 2018

Всім привіт! У серпні вийшла стабільна версія Rails 5.2.1, а популярний тест-фреймворк RSpec оновився до версії 3.8. Спільнота Ruby продовжує вивчати Ruby 2.6 — не пропустіть серію статей від BigBinary. Щоб бути в курсі останніх тенденцій в світі Ruby, подивіться підбірку відео з минулого в кінці серпня конференції EuRuKo 2018. Почитати Advanced client stubbing in the AWS SDK for Ruby Version 3 — детальна інструкція, як виконувати client stubbing у версії 3 AWS SDK для Ruby. Finding where STDOUT/STDERR debug messages are coming from — як дізнатися, звідки надходять налагоджувальні повідомлення stdout і stderr. Designing Services with dry-rb — як проектувати service objects за допомогою бібліотеки dry-rb. Dependency Injection Containers vs Hard-coded Constants — дізнайтеся, в чому різниця між контейнерами впровадження залежностей і hard-coded константами.

Опубліковано: 01/09/18 @ 07:00
Розділ Блоги Читати далі...

DOU Проектор: Escapewithpro — наш досвід розробки travel-сервісу для бронювання турів

У рубриці DOU Проектор всі охочі можуть презентувати свій продукт (як стартап, так і ламповий pet-проект). Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Якщо ні — можливо, серія надихне на створення власного made in Ukraine продукту. Питання і заявки на участь надсилайте на editors@dou.ua . Привіт, я Андрій Шкіря. Зараз я займаюся проектом Escapewithpro — сервісом для пошуку та бронюванню авторських турів. Вісь декілька вражень, які отримала наша команда у процесі створення сервісу, якими я і хочу з вами поділитися. Спочатку кілька слів по собі. За понад 14 років в ІТ мені довелося працювати на різних позиціях та у багатьох проектах. Починалося все з проектів для державних організацій та підприємств, яких було досить багато. Потім проекти для великих приватних компаній, банків, а також створення власних продуктів. Усе це допомогло акумулювати багато різнопланового досвіду та розуміння специфіки роботи на кожній позиції — підходів до побудови як проектом, так і команди.

Опубліковано: 30/08/18 @ 11:18
Розділ Блоги Читати далі...

Product Management дайджест #5: правильні роадмапы, ефект Рингельмана і кращі доповіді з Mind the Product SF

Всім привіт, мене звати Саша Ємельянов, я Product Manager в MacPaw. У цьому випуску: як залучати інвестиції в стартап, про ментальних моделях в продакт менеджменті і що таке Customer Sentiment Analysis. Почитати Гарна, чесна стаття про те, як залучати інвестиції в стартап . Якщо коротко — майже ніяк. Кажуть, жоден роадмап в світі не був точним. Наступна стаття про побудову правильних роадмапов і управлінні очікуваннями кастомеров допомагає нам зрозуміти, як мінімізувати ймовірність факапа. Ефект Рингельмана, або Чому великі команди менш продуктивні, ніж маленькі? Відповідь в статті. Розбір онбординг флоу великих продуктів (Facebook, Twitter, Linkedin, Reddit etc.) з картинками. Як завжди відмінна стаття Brandon Chu з Shopify про ментальних моделях в продакт менеджменті . Досить суперечлива стаття з назвою "Stop 'delivering' software with Agile — it doesn't work" . Однозначно варто уваги, хоча я і не згоден з автором на 100%.

Опубліковано: 25/08/18 @ 07:00
Розділ Блоги Читати далі...

Як зміниться індустрія кібербезпеки в найближчі 10 років

Індустрія інформаційної безпеки (ІБ) змінюється. Я 8 років пропрацював в Deloitte, близько двох — у Укроборонпромі і бачив, наскільки вразливими стають підприємства, якщо не «приручають» новий технічний інструментарій. Щоб вирішити цю проблему, ми з партнерами розвиваємо в Україні спільнота білих хакерів, а ще — розробляємо для бізнесу сучасні рішення в області кібербезпеки, в основі яких лежать новітні технології і нешаблонные підходи. Які саме винаходи людства варто вивчати фахівцям з ІБ розглянемо в цій статті. Кіберзлочинність посилює позиції. За даними Forbes , в 2017 році 100% підприємств (850 компаній-учасників дослідження) піддавалися атакам через шкідливе ПО для мобільних пристроїв, 89% компаній стали жертвами man-in-the-middle через Wi-Fi. Видання посилається на ресурс Check Point, який уточнює, що середнє число атак через мобільні зловредів — 54 на один бізнес.

Опубліковано: 23/08/18 @ 09:36
Розділ Блоги Читати далі...

DevOps дайджест #21: куди девопсу піти восени

У випуску: анонси конференцій, гайди, тулза місяця і новий Github Load Balancer. На цього доповідача краще сходити: буде про що поговорити на курилці Головні DevOps події осені Highload fwdays'18 Київ, 15 вересня (субота) буде проходити Highload fwdays'18 — це як в минулому році, але оскільки я не буду виступати, то краще. Ось подивіться на цих красенів: Alexander Solovyov — топ-хедлайнер, дуже знаменитий своїми прямими висловлюваннями; Dmitry «Архітектор» Lavrinenko — непоганий спікер, одружений; інженери з Tesla/Badoo/Elastic/Cloudflare/Lun/MongoDB/Grammarly і CTO Preply. Зараз вартість $130 як late bird, і за один день, м'яко кажучи, чимало. Але в той же час по доповідачам видно, що буде складно вибрати потік — стільки всього цікавого. DevOpsStage Київ, 12-13 жовтня (п'ятниця і субота) буде DevOpsStage — буквально через місяць після попередньої великої конференції.

Опубліковано: 18/08/18 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64