Блог- шоу - випуск 47

Блог-шоу-випуск 47 Дорогі друзі, в ефірі сорок сьомий випуск блог-шоу - моєї регулярної добірки цікавих і корисних матеріалів, які зустрілися мені в інтернеті за останній час. Інші випуски доступні за цим посиланням . Природно, останнім часом з'явилося багато інших цікавих матеріалів, але я просто не в силах осягнути неосяжне. Публікую тільки те, що попалося мені на очі. Короткий зміст сьогоднішньої серії: Новини; Збільшення відвідуваності на прикладах; Цікаве; Конкурси; Соціальні сервіси; Сервіси, програми та скрипти; Інтерв'ю, опитування та виступи; Wordpress; Англомовний інтернет; Різне. Новини photo-monster.ru - мій хороший знайомий Євген Попов запустив корисний сайт для любителів фотографії. Практика онлайн-бізнесу - 28 червня пройде онлайн-конференція від провідних фахівців рунета. Модератор конференції - Максим Спиридонов. Збільшення відвідуваності на прикладах Як я розкрутив сайт до 5000 осіб на добу за 8 місяців - обожнюю такі пости з практичним описом просування.

Опубліковано: 21/06/12 @ 07:30
Розділ Блоги Читати далі...

Блог - шоу - випуск 47

Блог-шоу-випуск 47 Дорогі друзі, в ефірі сорок сьомий випуск блог-шоу - моєї регулярної добірки цікавих і корисних матеріалів, які зустрілися мені в інтернеті за останній час. Інші випуски доступні за цим посиланням . Природно, останнім часом з'явилося багато інших цікавих матеріалів, але я просто не в силах осягнути неосяжне. Публікую тільки те, що попалося мені на очі. Короткий зміст сьогоднішньої серії: Новини; Збільшення відвідуваності на прикладах; Цікаве; Конкурси; Соціальні сервіси; Сервіси, програми та скрипти; Інтерв'ю, опитування і виступи; Wordpress; Англомовний інтернет; Різне. Новини photo-monster.ru - мій хороший знайомий Євген Попов запустив корисний сайт для любителів фотографії. Практика онлайн-бізнесу - 28 червня пройде онлайн-конференція від провідних фахівців рунета. Модератор конференції - Максим Спиридонов. Збільшення відвідуваності на прикладах Як я розкрутив сайт до 5000 осіб на добу за 8 місяців - обожнюю такі пости з практичним описом просування.

Опубліковано: 21/06/12 @ 07:30
Розділ Блоги Читати далі...

Для чого потрібні каталоги сайтів?

Для чого потрібні каталоги сайтів? Для чого потрібні каталоги сайтів? Ви замислювалися хоч раз про створення особистого сайту? А про те, як після його створення, необхідно його розкрутити? А яким чином? Тут виникає безліч питань, на які відразу так і не відповіси. Так як же розкручують новостворені сайти? Є кілька методів, які можливо застосовувати як окремо, так і в комплексі. У комплексі, до речі, ефективніше! Так, в ролі розкрутки можуть стати: - оптимізація пошуку, створеного сайту; - реєстрація сайта в пошукових системах, їх індексація; - розміщення даних сайту на тематичних блогах і формах; - реєстрація сайту в рейтингах і каталогах. Торкнемося останній метод реєстрація в рейтингах і каталогах. Для чого вона потрібна і навіщо? Перш за все, це просування створеного сайту, на яке, до слова, багато приділяють мало часу і коштів, а це в свою чергу подовжує процес реєстрації в пошукових системах. Ось, наприклад, сайт http://www.shoppingplus.ru/moskva/vse-katalogi .

Опубліковано: 21/06/12 @ 01:03
Розділ Блоги Читати далі...

Відповіді на питання з просування сайтів - випуск 20

Ответи на питання з просування сайтів-випуск 20 Дорогі друзі, в ефірі двадцяти випусках моєї регулярної добірки відповідей на питання по пошуковому просуванню, на які я відповідаю під час консультацій по SEO . Інші випуски доступні за цим посиланням . Отже, поїхали! Я хотів купити посилання з сайту з Яндекс Каталогу, переглянув всі сайти з будівництва з тИЦ більше 100. Ціни на такі посилання починаються від 215 рублів, при цьому відвідуваність у багатьох сайтів від 50 до 200 осіб на добу. Чи варто розміщувати посилання на таких ресурсах, якщо відвідуваність у них невелика? Думаю, алгоритми пошукових систем розвиваються в такому напрямку: чим більше буде переходів цільових відвідувачів за посиланням, тим більший ефект вона буде давати. Переходи користувачів за посиланням означають, що сайти близькі за тематикою і відвідувачам цікаво, що ж там знаходиться за посиланням. Посилання з тематичних сайтів з Яндекс Каталогу корисні, їх варто купувати.

Опубліковано: 14/06/12 @ 07:40
Розділ seo Блоги Читати далі...

Відповіді на питання по просуванню сайтів - випуск 20

Ответи на питання по просуванню сайтів-випуск 20 Дорогі друзі, в ефірі двадцятьох випусках моєї регулярної добірки відповідей на питання по пошуковому просуванню, на які я відповідаю під час консультацій по SEO . Інші випуски доступні за цим посиланням . Отже, поїхали! Я хотів купити посилання з сайту з Яндекс Каталогу, переглянув всі сайти по будівництву з тИЦ більше 100. Ціни на такі посилання починаються від 215 рублів, при цьому відвідуваність у багатьох сайтів від 50 до 200 осіб на добу. Чи варто розміщувати посилання на таких ресурсах, якщо відвідуваність у них невелика? Думаю, алгоритми пошукових систем розвиваються в такому напрямку: чим більше буде переходів цільових відвідувачів по посиланню, тим більший ефект вона буде давати. Переходи користувачів по посиланню означають, що сайти близькі за тематикою і відвідувачам цікаво, що ж там знаходиться за посиланням. Посилання з тематичних сайтів з Яндекс Каталогу корисні, їх варто купувати.

Опубліковано: 14/06/12 @ 07:40
Розділ seo Блоги Читати далі...

Новий дизайн Twitter

Новий дизайн Twitter Новий дизайн Twitter Мережа мікроблогів Twitter придбала собі новий дизайн. У ній змінилося практично все: розташування розділів, пошук, передплата, нагадування, ретвіти. Всю стрічку доповнили новим механізмом нескінченної прокрутки, прибравши докучливу клавішу more, яку раніше доводилося натискати, щоб почитати більш ранні повідомлення. Натиснувши на окремий запис, можна побачити контекстну панель з додатковою інформацією про сюжеті пості: кількість ретвітів, схожі записи, карта місцевості, звідки повідомлення було надіслано. Мало того, в новому Twitter стало куди більш зручним перегляд відео і фотографій по посиланнях. Тепер до перегляду доступні відео-ролики з сервісів YouTube, Ustream, Vimeo і Justintv. Фотографії же можна тепер дивитися прямо з порталів Flickr, TwitPic та ін Розробники повідомили, що поки що користувачі зможуть користуватися і старої, більш звичною версією блога, але зможуть спокійно перейти і на більш новий варіант. Пізніше старий дизайн зникне.

Опубліковано: 13/06/12 @ 01:03
Розділ web дизайн Блоги Читати далі...

Google випадково отримав у своє розпорядження особисті дані користувачів

Google випадково отримав у своє розпорядження особисті дані користувачів Google випадково отримав у своє розпорядження особисті дані користувачів Всесвітньо відома компанія Google, збираючи інформацію для проекту Street View, випадково отримала в своє розпорядження особисті дані просто величезного числа користувачів. Тепер у компанії є величезна кількість робочих електронних адрес з паролями до них. Влада різних країн проводять розслідування обставин отримання компанією Google цієї інформації, але поки що нічого невідомо, як і не можна сказати. Хто саме потрапив. Як говориться, "під обстріл". Користувач міг просто в невдалий момент зайти в пошуковик, щоб знайти улюблені або подивитися анонс до фільму, а його IP, прив'язаний до нього імейл, паролі і хіба мало що ще виявилося в руках компанії. Авто корпорації Google, які фотографували для Street View вулиці, випадково якимось чином зібрали базу даних MAC і SSID-адрес вай-фай мереж, які потрапляли в зону їх доступу. Але не тільки Google має такі інциденти.

Опубліковано: 13/06/12 @ 01:02
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Не так страшний Пінгвін , як його малюють

Не такий страшний Пінгвін, як його малюють Все більше помічаю в мережі панікерські настрої щодо різкого падіння відвідуваності сайту. Навіть пару листів отримав від читачів блогу pervushin.com з проханням розповісти про сформовану ситуацію в мережі у зв'язку з запуском чергового алгоритму Пінгвін пошуковою системою Google. Що я можу сказати щодо Пінгвіна? Нічого. Абсолютно. Безліч блогерів в мережі пишуть, що можна і потрібно зробити, щоб уникнути санкцій з боку цього алгоритму або спробувати повернути позиції, хоча у самих ситуація нітрохи не краще. Більше того, мені здається, що універсальної Таблеткапросто не існує. Все залежить від того, яким чином спочатку просувалася та чи інша сторінка. Тобто до кожної сторінки, навіть не до сайту, а сторінці, необхідний індивідуальний підхід. Я не думаю, що в цей алгоритм були закладені тільки інструкції з виявлення покупних посилань, на чому наполягає досить велику кількість вебмастерів. Це скоріше комплекс.

Опубліковано: 13/06/12 @ 01:38
Розділ Блоги Читати далі...

16 червня, Харків - Java: пишемо SOCKS4 / 5 proxy server на 10.000 сполук.

Що розглянемо: Пишемо "з нуля" кілька варіантів SOCKS4/5 proxy server на блокуючий сокетах (java.net), неблокирующих синхронних (java.nio, Java 1.4.2 +), неблокирующих асинхронних (java.nio, Java 7 +). Використовуємо патерни Thread-per-Request, Thread-per-Connection, Reactor, Proactor, Asynchronous Completion Token, Half-Sync/Half-Async. Попутно розглянемо ряд багатопоточних патернів, виділення пам'яті за межами java heap, ціну багатопоточності (context switch, "охолодження" кеша), Staged Event-Driven Architecture (SEDA), Netty framework, взаємодія NIO та SSL/TLS і багато іншого. Мета - розібратися в Java як платформі для мережевих High-Scalable/High-Throughput/Low-Latency серверів. Чому SOCKS4/5 proxy server? Один з найпростіших в реалізації мережевих протоколів вимагають підтримки великої кількості одночасно відкритих TCP-з'єднань. Для демонстрації працездатності легко використовувати будь броузер з підтримкою SOCKS-proxy. Альтернативами могли б бути - HTTP 1.

Опубліковано: 08/06/12 @ 02:19
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Вадим Вайлдович, автор блога wildo.ru

Інтервью-Вадим Вайлдович, автор блога wildo.ru Дорогі друзі, я радий представити вашій увазі інтерв'ю з відомим блогером, соціальним маркетологом і манимейкеров Вадимом Вайлдовичем, автором корисного блогу. Я дякую Вадима за цікаві відповіді на мої питання і приділений час. Отже, зустрічайте - Вадим Вайлдович! Привіт, Вадим! Розкажи, будь ласка, про себе. Скільки тобі років, на кого ти вчився, ніж захоплюєшся у вільний час? Як погода в Хмельницькому? Вітаю, Михайло! Нарешті, прийшов і мій час з'явитися в твоєму блозі. Це приємно. Зараз мені 21 рік. Я з тих, хто поспішає жити. Незважаючи на свої юні роки, я вже зніяковіло дивлюся на молодих підприємців, які домагаються успіху в 17-18 років. Але ж не так давно я був серед них. Я одружений, недавно народився син. Йому скоро буде 3 місяці, а вже міцний хлопець - майже 7 кг. Варто зазначити, що погляди на життя і роботу перевертаються з появою дитини, в ефективну сторону. Вже не хочеться стільки часу просиджувати за комп'ютером, особливо за розвагами.

Опубліковано: 08/06/12 @ 07:14
Розділ Блоги Читати далі...

Інтерв'ю - Вадим Сахнік , автор блогу wildo.ru

Інтервью-Вадим Сахнік, автор блогу wildo.ru Дорогі друзі, я радий представити вашій увазі інтерв'ю з відомим блогером, соціальним маркетологом і Манімейкер Вадимом Сахніком, автором корисного блогу . Я дякую Вадима за цікаві відповіді на мої питання і приділений час. Отже, зустрічайте - Вадим Сахнік! Привіт, Вадим! Розкажи, будь ласка, про себе. Скільки тобі років, на кого ти вчився, ніж захоплюєшся у вільний час? Як погода у Хмельницькому? Вітаю, Михайло! Нарешті, прийшов і мій час з'явитися у твоєму блозі. Це приємно. Зараз мені 21 рік. Я з тих, хто поспішає жити. Незважаючи на свої юні роки, я вже зніяковіло дивлюся на молодих підприємців, які домагаються успіху в 17-18 років. Але ж не так давно я був серед них. Я одружений, недавно народився син. Йому скоро буде 3 місяці, а вже міцний хлопець - майже 7 кг. Варто відзначити, що погляди на життя і роботу перевертаються з появою дитини, в ефективну бік. Вже не хочеться стільки часу просиджувати за комп'ютером, особливо за розвагами.

Опубліковано: 08/06/12 @ 07:14
Розділ Блоги Читати далі...

Що робити, якщо сайт постраждав від алгоритму Google Пінгвін - частина 1

Що робити, якщо сайт постраждав від алгоритму Google Пінгвін - частина 1 Дорогі друзі, настав час поділитися з вами моїми напрацюваннями з відновлення сайтів, які постраждали від нового алгоритму Google Penguin. Image: Arthur Morris/BIRDS AS ART Я вважаю, що універсального і простого ліки від наслідків Google Пінгвіна немає і бути не може. Розробники цього алгоритму - люди дуже грамотні і прекрасно знають свою справу. Я впевнений, що Пінгвін - набагато складніший і комплексний алгоритм, ніж будь-який з попередніх. Потрібно пробувати різні методи, щоб знайти ефективне рішення. Не скажу, що все задумане вийшло, але деякі позитивні результати у мене є. Ділюся ними з вами. Метод неактивних текстових посилань На даний момент метод неактивних текстових посилань дав найкращий результат у відновленні позицій і відвідуваності після алгоритму Google Пінгвін. Я вже почав застосовувати його на інших ресурсах. На одному сайті, що постраждав від алгоритму Google Пінгвін, я вирішив випробувати щось отаке, з рук надзвичайне.

Опубліковано: 05/06/12 @ 07:54
Розділ Блоги Пошуковики Читати далі...

Тактика залучення відвідувачів за допомогою плагіна WP Social Votes

Тактика залучення відвідувачів за допомогою плагіна WP Social Votes Спочатку цю статтю я віддавав передплатникам недавно відкритої тематичної розсилки про wordpress в смартреспондер як якийсь бонусний контент. Через деякий час я вирішив, що ця стаття не має такої цінності, щоб її можна було представляти як щось унікальне. Було прийнято рішення опублікувати її в блозі. Сподіваюся ця стаття відповість на деякі ваші питання пов'язані з плагіном WP Social Votes та залученням відвідувачів за допомогою нього. Почнемо з того, що просто встановивши плагін отримати великий трафік не вийде . До мене приходило кілька листів, та й в коментарях питання були, мовляв, плагін встановили, а де ж трафік? Для отримання хвилінеобхідний поштовх. Іноді це невеликий, зовсім маленький поштовх, який включає в себе лише власноручний постинг в соціальні мережі зі своїх акаунтів. Але іноді доведеться не слабо потрудитися, щоб про голосування дізналося якусь кількість людей (думаю зрозуміло, що чим більше, тим краще), які, в свою чергу, і дадуть необхідний нам поштовх.

Опубліковано: 04/06/12 @ 11:38
Розділ Блоги Читати далі...

Google зареєструє домен lol .

Google зареєструє домен lol. Google зареєструє домен lol. Інтернет-корпорація з Америки Google подала ряд заявок в ICANN на доменні імена, серед них -. youtube,. google і. lol, - повідомляється в офіційному блозі компанії. Серед доменів, заявки на які подала компанія, виділили чотири групи. У першу групу ввійшли корпоративні торгові марки (. Google та інші), в групу під номером два - домени, які пов'язані з сервісами компанії (наприклад, домен. Docs, спеціально для Google Docs). А от якщо вам потрібна пожежна або охоронна сигналізація, в такому випадку вам до Keeper-SB - охоронно пожежна сигналізація надійніше якої не знайти. Встановивши в своєму офісі або складі ОПС, ви миттєво будете сповіщені в разі несанкціонованого проникнення або пожежі. У третю групу доменів, на які були подані заявки, виходять домени корисні для користувачів. Приміром, в неї увійшла доменна зона. Youtube, використовувати яку можна для розміщення каналів або ж виділення окремих жанрів.

Опубліковано: 03/06/12 @ 10:56
Розділ Блоги Домени Пошуковики Читати далі...

Більше передплатників за рахунок внутрішніх резервів

Перш ніж перейти безпосередньо до теми, я б хотів застерегти гарячі голови від необдуманих вчинків. Так, це ефективний метод, але шлях , по якому зважився його використовувати доведеться пройти, буде досить небезпечний. Ви можете поповнити список передплатників багаторазово , все залежить від наявних внутрішніх резервів блогу, але разом з тим можете отримати вагон і маленький візок гніву з боку читачів та відвідувачів. Все пройде швидко. Необхідні дії вкладуться в кілька простих кроків, а процедура займе близько 2-3 хвилин.

Опубліковано: 30/05/12 @ 12:02
Розділ Блоги Читати далі...

Не працює плагін qTranslate

Виявилися проблеми в роботі плагіна для створення багатомовного блогу, який називається qTranslate . Плагін цей після поновлення самого плагіна, або буває ще після переходу на більш нову версію WordPress стає причиною видачі повідомлення " у вас недостатньо повноважень для доступу до цієї сторінки " , як вирішити проблему читаємо по посиланню. Також може виникнути проблема, коли видається повідомлення « Плагін не може бути активований », для цього необхідно редагувати файл конфігурації WordPress - wp - config.php Знайдіть в ньому рядок « define (' WPLANG ' , ' ru_RU ') ; "і замініть на « define (' WPLANG ', '') ; » після цього проблема повинна зникнути.

Опубліковано: 29/05/12 @ 08:34
Розділ Блоги Читати далі...

Не работает плагин qTranslate

Обнаружились проблемы в работе плагина для создания мультиязычного блога, который называется qTranslate . Плагин этот после обновления самого плагина, или бывает еще после перехода на более новую версию WordPress становится причиной выдачи сообщения "У вас недостаточно полномочий для доступа к этой странице " , как решить проблему читаем по ссылке. Также может возникнуть проблема, когда выдается сообщение «Плагин не может быть активирован», для этого необходимо редактировать файл конфигурации WordPress — wp-config.php Найдите в нем строку «define ('WPLANG', 'ru_RU');»и замените на «define ('WPLANG', '');»после этого проблема должна исчезнуть.

Опубліковано: 29/05/12 @ 08:34
Розділ Блоги Читати далі...

Google оприлюднив скарги на піратські посилання і пояснив , навіщо це зробив

Google оприлюднив скарги на піратські посилання і пояснив, навіщо це зробив Google оприлюднив скарги на піратські посилання і пояснив, навіщо це зробив На сайті корпорації Google з'явився розділ, що містить вимоги правовласників про видалення посилань з пошукової видачі. Яку мету переслідує новий розділ, інтернет-гігант пояснив користувачам в своєму офіційному блозі. Поза всяких сумнівів, основними читачами цього повідомлення стали веб-майстри з різних міст світу, чия сфера діяльності - розробка сайтів Тольятті , напевно, не є винятком. У блозі представники Google пишуть, що найпоширенішою причиною вимог про видалення посилань з видачі є порушення авторських прав. Протягом останнього місяця Google отримав більше 1,2 млн заявок від порядку тисячі правовласників, що стосуються видалення посилань на 24 000 сайтів. На момент появи на сайті Google нового розділу, корпорація тижні отримує понад 250 тисяч скарг на порушують авторські права посилання. Google підкреслює, що за весь 2009 рік надійшло менше подібних скарг.

Опубліковано: 29/05/12 @ 12:42
Розділ seo Блоги Пошуковики Читати далі...

Нова система обміну контекстними посиланнями та статтями - недорого ;)

linksme Минулого тижня зі мною зв'язався засновник нового сервісу linksme. Він запропонував розмістити в блозі pervushin.com оглядову статтю про своєму сервісі. Я, зізнатися, спочатку хотів було відмовитися, таке у мене правило - ніяких гостьових і вже тим більше проплачених постів у блозі . Але після знайомства з самим сервісом, його призначенням, вирішив таки опублікувати запропоновану статтю безкоштовно і без будь-яких додаткових умов і бонусів. Я подумав, що цей сервіс Вам може бути корисний. Далі йде стаття надана засновником linksme: Linksme.ru - сервіс обміну контекстними посиланнями та статтями Створити якісний сайт і наповнити його хорошим контентом сьогодні не достатньо для того, щоб на ресурс стали заходити люди, і він почав приносити прибуток. Для отримання віддачі від проекту, його потрібно просунути, а важливий етап просування - це нарощування посилальної маси.

Опубліковано: 28/05/12 @ 12:14
Розділ seo Блоги Реклама Читати далі...

Twitter був заблокований владою Пакистану на 12:00

Twitter був заблокований владою Пакистану на 12:00 Twitter був заблокований владою Пакистану на 12:00 20 травня в Пакистані за рішенням місцевої влади був заблокований Twitter. Блокування сервісу мікроблогів тривала 12:00, після чого популярний сервіс був знову відкритий для користувачів Пакистану. Рішення про розблокування телекомунікаційна адміністрація країни ніяк не прокоментувала. Причиною блокування Twitter пакистанськими властями стала відмова адміністрації сервісу видалити матеріали, які здалися чиновникам антиісламськими. У цих матеріалах містилася інформація про конкурс карикатур, організованому користувачами мережі Facebook. Між іншим, конкурсів фотографій в мережі проводиться набагато більше. Виграти в них допоможе сайт . Що стосується карикатур, їх темою було обрано пророк Мухаммед, тому навіть згадка про конкурс в Twitter офіційний Пакистан визнав богохульством.

Опубліковано: 22/05/12 @ 12:37
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64