Кейс Kwork – сэкономил 1800 руб. и получил 25 ТИЦастых ссылок

2017.06.05-16.54.42 Я уже писал про фриланс биржу Kwork . Тогда в комментариях ее в шутку назвали биржей рабов. По одной простой причине – все фриланс-услуги на ней вы можете заказать за 500 руб. От вечных ссылок и SEO аудита до разработки логотипа или даже дизайна сайта. 500 рублей это своего рода кирпичик, из которых складывается выполнение стоящей перед вами задачи. Многие вебмастера со временем приходят к выводу, что рутину и многие мелкие задачи нужно делегировать. Kwork в этом плане — очень удобный помощник. Ценник на услуги невысокий, а среди большого разнообразия кворков можно найти действительно интересные предложения. Как работает Kwork? Просто в поиске находите подходящую услугу и заказываете ее в пару кликов. При этом скорость выполнения в среднем достаточно высокая – 1-2 дня. И это действительно так, сам не раз пользовался услугами сервиса для мелких рутинных задач. Также есть гарантия возврата средств, но это нужно скорее, чтобы защититься от возможных мошенников.

Опубліковано: 15/06/17 @ 02:59
Розділ seo Безпека Блоги Читати далі...

DOU Books: 5 книжок для розуміння людства та світу навколо, які радить Юрій Савка

Від редакції: DOU Books — нова щомісячна рубрика, у кожному випуску якої запрошений автор буде радити спільноті 5 своїх улюблених книжок — тих, які найбільше на нього вплинули та можуть бути цікавими читачам-колегам. Якщо у Вас є бажання поділитись своїми улюбленими книгами, пишіть на editors@dou.ua [Про автора: Юрій Савка — має 8+ років досвіду роботи в ІТ, наразі працює на посаді Senior Software Engineer в ResearchGate в Берліні, веде блог ] До технічних книжок я завжди ставився скептично. Вони зазвичай застарілі вже на момент виходу і, навіть якщо і дають відчути приємну ілюзію «навчання», все одне інформація з них вивітрюється з голови вже за кілька годин. Більше того, сам концепт книжки як суцільної стіни тексту без інтерактиву і можливості зручного обговорення рано чи пізно застаріє. Майбутнє за мультиавторськими, мультимедійними проектами в реальному часі, де розділення на автора і читача — досить умовне.

Опубліковано: 08/06/17 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

10 плюсів роботи в ніші ЕСЕЙ баксовыми виплатами

2017.05.29-11.00.34 Катя, директор з розвитку партнерської програми Edu-Affiliates.com по моїй наполегливій прохання розповіла з десяток плюсів і нюансів цієї ніші, причому нормальним і зрозумілим мовою. В кінці приємний бонус кожному читачеві на 100!!! баксів)))). Основні тези: реально біла тема, яку можна пропхати в adwords, легко приймають у ФБ і инстаграме, можна запхати промокоди в топові купонники, в youtube взагалі поле неоране. Цей той поїзд, куди зараз спокійно можна влізти і заробляти гроші в баксах. Отже, десять плюсів роботи в эссейной ніші. 1) реклама Adwords Эссейная ніша забанена Adwords (це особисте рішення Adwords), при цьому бізнес білий, абсолютно легальний і ніяких проблем з реєстраторами, платіжними система і т. п. не було і не буде. Це не казино і не фарма. Реклама в Adwords по цій ніші у видачі крутиться, є варіант просування з клоакингом і обходом модерації. Також, використовують білі шаблони під едитинг з яких клієнта можна передавати прямо на сервіс замовлень.

Опубліковано: 30/05/17 @ 12:52
Розділ Блоги Читати далі...

Ставки Aliexpress чи готові ви до диверсифікації?

2017.05.29-12.11.36 З 1 червня 2017 року Aliexpress змінює ставки для партнерів... Але почнемо з передісторії. Я добре пам'ятаю той день, коли запустилася партнерська програма Aliexpress в admitad. А офіційно це сталося 2 грудня 2013 року. Трохи раніше нас стартували одні з наших конкурентів... Але це деталі, от до речі пруф по старту. Я думаю, що багато згадують ті золоті часи, коли Ali зростав в Росії по днях і годинах. Як конвертувався спочатку звичайний кликандер, потім таргетований кликандер, так і інші джерела трафіку. Кука жила 30 днів, якщо мені не зраджує пам'ять. І кликандерные війни в результаті переросли у війни кукистафинговые, коли Ali постійно зростав так, як багатьом навіть не снилося). Але і кукистаферов в 2016 році вдалося побороти. Статистика стаибльного зростання конверсії це підтверджує, а зі статистикою складно сперечатися. З 1 червня ставки за Ali поміняються . Якщо коротко, то стане ось так. Для російськомовних країн спільна комісія зменшиться на 2%.

Опубліковано: 29/05/17 @ 09:48
Розділ Блоги Читати далі...

Як перемогти Баден-Баден: відповіді на часті запитання

baden-baden-yandex За минулий місяць, мабуть, найбільш обговорюваною темою серед оптимізаторів Рунета був новий фільтр Яндекса за спамний тексти – «Баден-Баден» . Відразу ж з'явилося безліч чуток про те, як і кого він карає, тому в перші тижні було важко зрозуміти, як його діагностувати і лікувати. На даний момент вже є достатньо перевіреної інформації, і в цій статті наш SEO-експерт Микита Простячків відповідає на найпоширеніші питання про алгоритм Баден-Баден. Що взагалі відбулося? 23 березня Яндекс в своєму офіційному блозі заявив про появу нового алгоритму під назвою «Баден-Баден» . Мета цього алгоритму — визначити неякісні тексти і знизити позиції, з яких ранжується документ, містить такі тексти. По суті, це оновлена версія старого алгоритму, спрямованого на боротьбу з пошуковим спамом, який почав діяти в 2010 році.

Опубліковано: 17/05/17 @ 10:50
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Как победить Баден-Баден: ответы на часто задаваемые вопросы

baden-baden-yandex За прошедший месяц, наверное, самой обсуждаемой темой среди оптимизаторов Рунета был новый фильтр Яндекса за спамные тексты – «Баден-Баден» . Сразу же появилось множество слухов о том, как и кого он наказывает, поэтому в первые недели было трудно понять, как его диагностировать и лечить. На данный момент уже есть достаточно проверенной информации, и в этой статье наш SEO-эксперт Никита Простяков отвечает на самые распространенные вопросы об алгоритме Баден-Баден. Что вообще произошло? 23 марта Яндекс в своём официальном блоге заявил о появлении нового алгоритма под названием «Баден-Баден» . Цель этого алгоритма — определить некачественные тексты и понизить позиции, по которым ранжируется документ, содержащий такие тексты. По сути, это обновлённая версия старого алгоритма, направленного на борьбу с поисковым спамом, который начал действовать в 2010 году.

Опубліковано: 17/05/17 @ 10:50
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Олександр Садовський залишив компанію Yandex

a9027f827c204f19853aed51bb549104 Багато води утекло з тих пір, коли в 2008 році я почав знайомитися з пошуковою оптимізацією і «лиходій» Садовський почав заважати оптимізаторам просувати сайти. Раніше купиш сапоссылок (хто ще пам'ятає) на 1000 рублів в місяць і отримуєш профіт. Потім тему підрізали, знаходилися нові дірки і їх теж підрізали. Пам'ятаю в 2011 цей троллінг на РИФКИБ 2011 І цю фотографію І цю частину інтерв'ю І цей легендарний доповідь на Оптимизейшен, яка ще була розумної конференцією, коли Яндекс відключив посилання для комерційного ранжирування в московському регіоні. Просто Олександр, просто Садовський. І цей приємний мем. І цю фотографію Садовського, заготовку для ще більшої кількості мемів. Той самий момент, коли тебе ненавидять ще не всі оптимізатори. Ще одна заготовка для мемів... Мав честь трохи особисто поспілкуватися з Олександром Садовським на тій самій конференції оптимизейшен 2011. Один раз зустрів в офісі Yandex, коли був там за яким з питань.

Опубліковано: 17/05/17 @ 07:29
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Блог-шоу - випуск 56

Блог-шоу - выпуск 56 Дорогі друзі, в ефірі 56 випуск блог-шоу – моєї регулярної збірки, в якій я ділюся з вами посиланнями на цікаві та корисні матеріали, які зустрілися мені за останній час.

Опубліковано: 04/05/17 @ 08:20
Розділ Блоги Читати далі...

Інформаційні сайти: три шляхи для старту

Оскільки я займаюся темою інформаційних сайтів вже близько 5 місяців, з'явилися деякі филосовские роздуми практичного типу. Якщо можна так висловитися. Для тих, кому ліньки читати весь текст, ось основна думка: Поки самостійно в усьому не розберешся — результат не дадуть ні які курси, мануали, чеклисты. Вони можуть лише допомогти уникнути основних підводних каменів і працювати в потрібному напрямку. Все інше потрібно буде пізнавати на власному досвіді. Знати дорогу, не означає пройти її А тепер розпишу все більш детально. Все починається з того, що ви вирішуєте, що в інформаційних сайтах є гроші і починаєте вивчати тему. У цей момент найбільш кращою стратегією буде вписатися до кого-небудь в так званий марафон з інформаційних сайтів. На вскидку я можу сказати про 3 людей, які на слуху і проводять подібні марафони: f-seo, пузат, 9seo. Якщо пошукати, впевнений, можна знайти ще чоловік 5 у яких можна вчитися.

Опубліковано: 22/04/17 @ 08:19
Розділ Блоги Читати далі...

Python digest #13: GTA V with Python

У випуску: нові релізи PyDev та IPython, термінальний клієнт для SO та невдалі спроби контріб'ютити в Python. Новини AWS Lambda now supports Python 3.6! Нові релізи PyDev 5.7.0 Release of IPython 6.0 — припинення підтримки Python2. Цікаві бібліотеки/репозиторії Apistar python web фреймворк від розробника Django-rest-framework. Eliot — логування для розподілених систем. Socli — термінальний клієнт для StackOverflow (!!!). Alghoritms — приклади реалізації алгоритмів та структур даних на Python. SteamworksForPython — врапперов для роботи з Steamworks. Pygta5 — дослідження можливостей Python у GTA V, пулл реквести вітаються. Poet — депенденсі менеджер для python. Сильно нагадує ідею cargo Rust менеджера. SuperSight — побудова дашбордів для data science спеціалістів. Module Linker — розширення для Chrome, що дозволяє коказувати посилання тултіпи в сорс коді репозиторіїв прямо на сайті GiHub! Data Science What you can learn about food by analyzing a million Yelp reviews.

Опубліковано: 21/04/17 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

Робота у Twitter: розповідь українського програміста

Львів'янін Арсен Костенко переїхав до США 6 років тому, де спочатку працював у Sony, а останні 2 роки займає позицію Software Engineer в компанії Twitter. У інтерв'ю Арсен розповів про те, як влаштовані робочі процеси у Twitter, наскільки комфортно працювати в компанії, які навички та знання потрібні для того, щоб приєднатись до команди розробників соцмережі. — Арсен, як ви потрапили до Twitter? На той момент я вже 3 роки живе у США, працював у Sony. У Twitter мене запросили у 2015 році. Порядок найму на роботу доволі схожий між українськими та американськими компаніями: рекрутер пише потенційному кандидатові щось на кшталт: «Привіт, я такий-то, працюю в Amazon/Google/Twitter, може вас цікавить поговорити з нами, у нас є пара актуальних позицій». У мене був дзвінок з рекрутером, після цього дзвінок з менеджером. Ми придивились один до одного, вирішували, чи цікаві мені проекти, якими я буду займатися, і чи цікаві їм мої знання.

Опубліковано: 20/04/17 @ 07:00
Розділ Блоги Читати далі...

Конкурс статей на DOU з призовим фондом понад 20 тис. грн

З 19 квітня по 15 червня ми проводимо конкурс статей на ДОУ. Перший приз — 10 тис. грн. Про що писати? ДОУ розповідає про те, що відбувається в українському ІТ. Ринок праці, освіта, тренди і рейтинги, цікаві історії і люди, сири і дзеркалки. Ну і скандали, інтриги, розслідування — куди ж без них. Вибір конкретної теми за вами. Єдина умова — вона повинна бути пов'язана з українським ІТ. Якщо ви вибираєте героя для статті, то це має бути український айтішник; якщо пишете про розвиток якогось ІТ-напряму, то ваш фокус повинен бути спрямований на Україну. Маленька порада: не дуже цікаві технічні статті, а також теми про бізнес і стартапи. Для таких тим вже є інші хороші сайти . Якщо ви не впевнені, цікаву ви вибрали тему чи ні — напишіть нам, ми скажемо. Умови участі та терміни Статті на конкурс приймаються до 15 червня. Підведення підсумків — 30 червня. Автор найкращої, на думку редакції ДОУ, статті отримує 10 000 грн. Автор самої популярної (за переглядами) статті — 7 000 грн.

Опубліковано: 19/04/17 @ 07:00
Розділ seo Блоги Читати далі...

Частковий редирект для robots.txt для Nginx

Останнім часом стало популярним переводити сайти на захищений протокол https. Це підвищує безпеку роботи з сайтом, це нібито підвищує лояльність пошукових систем до сайту і взагалі класно і модно. Статей з перекладу WordPress на HTTPS в мережі величезна безліч, тому не буду на цьому зупинятися. Набагато цікавіше завдання і проблеми, які можуть виникнути при перекладі сайту на роботу з SSL сертифікатом. Одна з них, це те, що Яндекс під час переїзду хоче щоб файл robots.txt був доступний йому і по протоколу http і https. В інструкціях для Apache пишуть що можна зробити ось так: RewriteEngine On RewriteBase / RewriteCond %{HTTP:X-HTTPS} !1 RewriteCond %{REQUEST_URI} !robots.txt RewriteRule ^(.*)$ https://SiteName.ru/$1 [R=301,L] А ось шматочок конфига який працює на Nginx. Можливо не саме витончене рішення, але воно працює: set $do_redirect 1; if ($scheme ~* ^https$) { set $do_redirect 0; } if ($request_uri ~* ^/robots\.

Опубліковано: 21/03/17 @ 07:49
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Частичный редирект для robots.txt для Nginx

В последнее время стало популярным переводить сайты на защищенный протокол https. Это повышает безопасность работы с сайтом, это якобы повышает лояльность поисковиков к сайту и вообще классно и модно. Статей по переводу WordPress на HTTPS в сети огромное множество, поэтому не буду на этом останавливаться. Намного интереснее задачи и проблемы которые могут возникнуть при переводе сайта на работу с SSL сертификатом. Одна из них, это то, что Яндекс во время переезда хочет чтобы файл robots.txt был доступен ему и по протоколу http и по протоколу https. В инструкциях для Apache пишут что можно сделать вот так: RewriteEngine On RewriteBase / RewriteCond %{HTTP:X-HTTPS} !1 RewriteCond %{REQUEST_URI} !robots.txt RewriteRule ^(.*)$ https://SiteName.ru/$1 [R=301,L] А вот кусочек конфига который работает на Nginx. Возможно не самое изящное решение, но оно работает: set $do_redirect 1; if ($scheme ~* ^https$) { set $do_redirect 0; } if ($request_uri ~* ^/robots\.

Опубліковано: 21/03/17 @ 07:49
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

iOS дайджест #16: Core Data

Офіційні джерела Core Data Guide від Apple. Документація від Apple Core Data. Початок «Hello Core Data!» , — стаття Віктора Амеліна російською мовою, блог компанії stfalcon.com . Swift 3, січень 2017. Наведу цитату зі статті: коли ви переглядаєте вакансії інших компаній (я особисто — ніколи! А є інші компанії? ;) ) часто потрапляєте на вимоги Core Data, і якщо ви не маєте досвіду роботи з цим framework, то вас легко можуть «завалити» вже на початку інтерв'ю, так і не дізнавшись, які гарні кнопочки ви вмієте робити :) Beginner's guide to Core Data in Swift 3, грудень 2016. Core Data 101: Saving and Fetching , — ще один свіжий підручник, що вийшов також у грудні 2016. Core Data Tutorial від Ray Wenderlich, — Swift 3, жовтень 2016. Tutorial російською мовою «Core Data + Swift для самих маленьких»: частина 1 , частина 2 , частина 3 , — Swift 2, червень-липень 2016.

Опубліковано: 17/03/17 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Front-Еnd дайджест #22: Instagram на React Native, React патерни, Front-End HandBook

У випуску: Swift проти React Native, React в деталях, статті від Едді Османі, а також матеріали по Vue.js і Angular 1-2. CSS Base64 Encoding & Performance — Кодування в Base64 і швидкодія:
Частина 1: what's Up with Base64? Частина 2: Data Gathering
Pocket Guide to CSS only Drawings and Animations — малюємо анімації на чистому CSS Responsive CSS Patterns without Media Queries — адаптивні патерни без медіа виразів Deep dive CSS: font metrics, line-height and vertical-align — метрики шрифту в CSS Тематичний Styles With CSS Variables JavaScript Складно про просте: ESLint в команді Glossary of Modern JavaScript Concepts: Part 1 The Real Story Behind ECMAScript 4 ECMAScript 2016+ in Firefox An Animated Intro to RxJS — введення в Rx.

Опубліковано: 10/03/17 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Автоматизуємо розробку на Angular з допомогою Angular CLI

Півроку тому я почав розповідати про веб-фреймворку Angular 2, який Google випустив у вересні 2016. У березні 2017 Angular 2 буде перейменований в просто Angular і зміниться методика нумерації нових релізів. Так, наприклад, березнева версія вийде під номером 4.0.0, вереснева — 5.0.0 і т. д. Проте всі нові версії будуть базуватися на Angular 2, так що немає підстав для занепокоєння. Спочатку багатьох JavaScript розробників лякала складність і велика кількість конфігураційних файлів і тулзов необхідних для того, щоб почати і задеплоить навіть просте додаток. Потрібно було вивчити мову TypeScript (можна і без нього, якщо швидкість розробки вас не хвилює), розібратися з настройками компілятора TypeScript, зрозуміти, як працювати з модулями EcmaScript 6, вибрати завантажувач модулів (SystemJS або Webpack), використовувати тести, npm, веб-сервер.

Опубліковано: 13/02/17 @ 11:07
Розділ Блоги Читати далі...

MaxTarget — медійна мережа нового покоління

2017.02.06-18.31.50 Відразу пропонується розрахувати дохід!!! Вийшло... Запросили доступ до метриці, щоб точно все розрахувати. Не шкода... Хоча спробуємо без метрики. Сказав що у мене немає метрики. І диво. Ні — і ЧУДО. Починаємо роботу у три кроки Що ж відбувається після кнопки почати заробляти? Потрібно для початку сайт додати, а потім вже вибрати тип відображуваного блоку Далі багатьом з вас вже знайомий алгоритм встановлення коду І понеслася. За рахунок чого такий вихлоп? Руслан Байбеков, керівник сервісу MaxTarget сказав: «Ми розміщуємо банери тільки на якісних майданчиках, сторінки яких мають хорошу пошукову видимість і трафік, це не може коштувати дешево». MaxTarget — медійна платформа, яка може значно збільшити профіт з якісного сайту. Значно — це не перебільшення. Ви десь бачили CPM — 200-250 рублів? Правильно, це раз на п'ять вище ринку, але реально.

Опубліковано: 07/02/17 @ 04:36
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Політичні інтриги в роботі продакт-менеджера

Ті, що ти не цікавишся політикою, не означає, що політика не зацікавиться тобою.
Перікл Що, трохи напружилися? Згоден: ДНЗ — не місце для політики. Тім більше, що довкола вже досить диванних експертів. Тому нижче мова піде про управління продуктом та пов'язані з цим політичні аспекти: структуру компанії, ОПР і стратегії впливу. Насамперед давайте швидко глянемо етимологію слова політика. Походити воно від волоського ????????? та дослівно означає «ті, що стосується громадян». На практиці політика — це процес прийняття рішень, які стосуються певної громади. В даному випадку, робочого колективу, клієнтів, партнерів та певною мірою користувачів. Абстрактно кажучи, все наше життя, в тому числі професійне, являє собою ланцюжок рішень. Проте робота відрізняється від особистого життя тім, що в процесі прийняття рішень задіяно набагато більше осіб.

Опубліковано: 30/01/17 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Блог-шоу - випуск 55

Блог-шоу - выпуск 55 Дорогі друзі, представляю вашій увазі свіжий випуск блог-шоу - моєї традиційної збірки самих цікавих і корисних матеріалів, які зустрілися мені на просторах інтернету за останній час і які я відразу додав собі в закладки Evernote.

Опубліковано: 26/01/17 @ 07:55
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64