DOU Books: 5 книжок для розуміння людства та світу навколо, які радить Юрій Савка

Від редакції: DOU Books — нова щомісячна рубрика, у кожному випуску якої запрошений автор буде радити спільноті 5 своїх улюблених книжок — тих, які найбільше на нього вплинули та можуть бути цікавими читачам-колегам. Якщо у Вас є бажання поділитись своїми улюбленими книгами, пишіть на editors@dou.ua [Про автора: Юрій Савка — має 8+ років досвіду роботи в ІТ, наразі працює на посаді Senior Software Engineer в ResearchGate в Берліні, веде блог ] До технічних книжок я завжди ставився скептично. Вони зазвичай застарілі вже на момент виходу і, навіть якщо і дають відчути приємну ілюзію «навчання», все одне інформація з них вивітрюється з голови вже за кілька годин. Більше того, сам концепт книжки як суцільної стіни тексту без інтерактиву і можливості зручного обговорення рано чи пізно застаріє. Майбутнє за мультиавторськими, мультимедійними проектами в реальному часі, де розділення на автора і читача — досить умовне.

Опубліковано: 08/06/17 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

10 плюсів роботи в ніші ЕСЕЙ баксовыми виплатами

2017.05.29-11.00.34 Катя, директор з розвитку партнерської програми Edu-Affiliates.com по моїй наполегливій прохання розповіла з десяток плюсів і нюансів цієї ніші, причому нормальним і зрозумілим мовою. В кінці приємний бонус кожному читачеві на 100!!! баксів)))). Основні тези: реально біла тема, яку можна пропхати в adwords, легко приймають у ФБ і инстаграме, можна запхати промокоди в топові купонники, в youtube взагалі поле неоране. Цей той поїзд, куди зараз спокійно можна влізти і заробляти гроші в баксах. Отже, десять плюсів роботи в эссейной ніші. 1) реклама Adwords Эссейная ніша забанена Adwords (це особисте рішення Adwords), при цьому бізнес білий, абсолютно легальний і ніяких проблем з реєстраторами, платіжними система і т. п. не було і не буде. Це не казино і не фарма. Реклама в Adwords по цій ніші у видачі крутиться, є варіант просування з клоакингом і обходом модерації. Також, використовують білі шаблони під едитинг з яких клієнта можна передавати прямо на сервіс замовлень.

Опубліковано: 30/05/17 @ 12:52
Розділ Блоги Читати далі...

Ставки Aliexpress чи готові ви до диверсифікації?

2017.05.29-12.11.36 З 1 червня 2017 року Aliexpress змінює ставки для партнерів... Але почнемо з передісторії. Я добре пам'ятаю той день, коли запустилася партнерська програма Aliexpress в admitad. А офіційно це сталося 2 грудня 2013 року. Трохи раніше нас стартували одні з наших конкурентів... Але це деталі, от до речі пруф по старту. Я думаю, що багато згадують ті золоті часи, коли Ali зростав в Росії по днях і годинах. Як конвертувався спочатку звичайний кликандер, потім таргетований кликандер, так і інші джерела трафіку. Кука жила 30 днів, якщо мені не зраджує пам'ять. І кликандерные війни в результаті переросли у війни кукистафинговые, коли Ali постійно зростав так, як багатьом навіть не снилося). Але і кукистаферов в 2016 році вдалося побороти. Статистика стаибльного зростання конверсії це підтверджує, а зі статистикою складно сперечатися. З 1 червня ставки за Ali поміняються . Якщо коротко, то стане ось так. Для російськомовних країн спільна комісія зменшиться на 2%.

Опубліковано: 29/05/17 @ 09:48
Розділ Блоги Читати далі...

Як перемогти Баден-Баден: відповіді на часті запитання

baden-baden-yandex За минулий місяць, мабуть, найбільш обговорюваною темою серед оптимізаторів Рунета був новий фільтр Яндекса за спамний тексти – «Баден-Баден» . Відразу ж з'явилося безліч чуток про те, як і кого він карає, тому в перші тижні було важко зрозуміти, як його діагностувати і лікувати. На даний момент вже є достатньо перевіреної інформації, і в цій статті наш SEO-експерт Микита Простячків відповідає на найпоширеніші питання про алгоритм Баден-Баден. Що взагалі відбулося? 23 березня Яндекс в своєму офіційному блозі заявив про появу нового алгоритму під назвою «Баден-Баден» . Мета цього алгоритму — визначити неякісні тексти і знизити позиції, з яких ранжується документ, містить такі тексти. По суті, це оновлена версія старого алгоритму, спрямованого на боротьбу з пошуковим спамом, який почав діяти в 2010 році.

Опубліковано: 17/05/17 @ 10:50
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Как победить Баден-Баден: ответы на часто задаваемые вопросы

baden-baden-yandex За прошедший месяц, наверное, самой обсуждаемой темой среди оптимизаторов Рунета был новый фильтр Яндекса за спамные тексты – «Баден-Баден» . Сразу же появилось множество слухов о том, как и кого он наказывает, поэтому в первые недели было трудно понять, как его диагностировать и лечить. На данный момент уже есть достаточно проверенной информации, и в этой статье наш SEO-эксперт Никита Простяков отвечает на самые распространенные вопросы об алгоритме Баден-Баден. Что вообще произошло? 23 марта Яндекс в своём официальном блоге заявил о появлении нового алгоритма под названием «Баден-Баден» . Цель этого алгоритма — определить некачественные тексты и понизить позиции, по которым ранжируется документ, содержащий такие тексты. По сути, это обновлённая версия старого алгоритма, направленного на борьбу с поисковым спамом, который начал действовать в 2010 году.

Опубліковано: 17/05/17 @ 10:50
Розділ Безпека Блоги Читати далі...

Олександр Садовський залишив компанію Yandex

a9027f827c204f19853aed51bb549104 Багато води утекло з тих пір, коли в 2008 році я почав знайомитися з пошуковою оптимізацією і «лиходій» Садовський почав заважати оптимізаторам просувати сайти. Раніше купиш сапоссылок (хто ще пам'ятає) на 1000 рублів в місяць і отримуєш профіт. Потім тему підрізали, знаходилися нові дірки і їх теж підрізали. Пам'ятаю в 2011 цей троллінг на РИФКИБ 2011 І цю фотографію І цю частину інтерв'ю І цей легендарний доповідь на Оптимизейшен, яка ще була розумної конференцією, коли Яндекс відключив посилання для комерційного ранжирування в московському регіоні. Просто Олександр, просто Садовський. І цей приємний мем. І цю фотографію Садовського, заготовку для ще більшої кількості мемів. Той самий момент, коли тебе ненавидять ще не всі оптимізатори. Ще одна заготовка для мемів... Мав честь трохи особисто поспілкуватися з Олександром Садовським на тій самій конференції оптимизейшен 2011. Один раз зустрів в офісі Yandex, коли був там за яким з питань.

Опубліковано: 17/05/17 @ 07:29
Розділ Безпека Блоги Пошуковики Читати далі...

Блог-шоу - випуск 56

Блог-шоу - выпуск 56 Дорогі друзі, в ефірі 56 випуск блог-шоу – моєї регулярної збірки, в якій я ділюся з вами посиланнями на цікаві та корисні матеріали, які зустрілися мені за останній час.

Опубліковано: 04/05/17 @ 08:20
Розділ Блоги Читати далі...

Інформаційні сайти: три шляхи для старту

Оскільки я займаюся темою інформаційних сайтів вже близько 5 місяців, з'явилися деякі филосовские роздуми практичного типу. Якщо можна так висловитися. Для тих, кому ліньки читати весь текст, ось основна думка: Поки самостійно в усьому не розберешся — результат не дадуть ні які курси, мануали, чеклисты. Вони можуть лише допомогти уникнути основних підводних каменів і працювати в потрібному напрямку. Все інше потрібно буде пізнавати на власному досвіді. Знати дорогу, не означає пройти її А тепер розпишу все більш детально. Все починається з того, що ви вирішуєте, що в інформаційних сайтах є гроші і починаєте вивчати тему. У цей момент найбільш кращою стратегією буде вписатися до кого-небудь в так званий марафон з інформаційних сайтів. На вскидку я можу сказати про 3 людей, які на слуху і проводять подібні марафони: f-seo, пузат, 9seo. Якщо пошукати, впевнений, можна знайти ще чоловік 5 у яких можна вчитися.

Опубліковано: 22/04/17 @ 08:19
Розділ Блоги Читати далі...

Python digest #13: GTA V with Python

У випуску: нові релізи PyDev та IPython, термінальний клієнт для SO та невдалі спроби контріб'ютити в Python. Новини AWS Lambda now supports Python 3.6! Нові релізи PyDev 5.7.0 Release of IPython 6.0 — припинення підтримки Python2. Цікаві бібліотеки/репозиторії Apistar python web фреймворк від розробника Django-rest-framework. Eliot — логування для розподілених систем. Socli — термінальний клієнт для StackOverflow (!!!). Alghoritms — приклади реалізації алгоритмів та структур даних на Python. SteamworksForPython — врапперов для роботи з Steamworks. Pygta5 — дослідження можливостей Python у GTA V, пулл реквести вітаються. Poet — депенденсі менеджер для python. Сильно нагадує ідею cargo Rust менеджера. SuperSight — побудова дашбордів для data science спеціалістів. Module Linker — розширення для Chrome, що дозволяє коказувати посилання тултіпи в сорс коді репозиторіїв прямо на сайті GiHub! Data Science What you can learn about food by analyzing a million Yelp reviews.

Опубліковано: 21/04/17 @ 10:00
Розділ Блоги Читати далі...

Робота у Twitter: розповідь українського програміста

Львів'янін Арсен Костенко переїхав до США 6 років тому, де спочатку працював у Sony, а останні 2 роки займає позицію Software Engineer в компанії Twitter. У інтерв'ю Арсен розповів про те, як влаштовані робочі процеси у Twitter, наскільки комфортно працювати в компанії, які навички та знання потрібні для того, щоб приєднатись до команди розробників соцмережі. — Арсен, як ви потрапили до Twitter? На той момент я вже 3 роки живе у США, працював у Sony. У Twitter мене запросили у 2015 році. Порядок найму на роботу доволі схожий між українськими та американськими компаніями: рекрутер пише потенційному кандидатові щось на кшталт: «Привіт, я такий-то, працюю в Amazon/Google/Twitter, може вас цікавить поговорити з нами, у нас є пара актуальних позицій». У мене був дзвінок з рекрутером, після цього дзвінок з менеджером. Ми придивились один до одного, вирішували, чи цікаві мені проекти, якими я буду займатися, і чи цікаві їм мої знання.

Опубліковано: 20/04/17 @ 07:00
Розділ Блоги Читати далі...

Конкурс статей на DOU з призовим фондом понад 20 тис. грн

З 19 квітня по 15 червня ми проводимо конкурс статей на ДОУ. Перший приз — 10 тис. грн. Про що писати? ДОУ розповідає про те, що відбувається в українському ІТ. Ринок праці, освіта, тренди і рейтинги, цікаві історії і люди, сири і дзеркалки. Ну і скандали, інтриги, розслідування — куди ж без них. Вибір конкретної теми за вами. Єдина умова — вона повинна бути пов'язана з українським ІТ. Якщо ви вибираєте героя для статті, то це має бути український айтішник; якщо пишете про розвиток якогось ІТ-напряму, то ваш фокус повинен бути спрямований на Україну. Маленька порада: не дуже цікаві технічні статті, а також теми про бізнес і стартапи. Для таких тим вже є інші хороші сайти . Якщо ви не впевнені, цікаву ви вибрали тему чи ні — напишіть нам, ми скажемо. Умови участі та терміни Статті на конкурс приймаються до 15 червня. Підведення підсумків — 30 червня. Автор найкращої, на думку редакції ДОУ, статті отримує 10 000 грн. Автор самої популярної (за переглядами) статті — 7 000 грн.

Опубліковано: 19/04/17 @ 07:00
Розділ seo Блоги Читати далі...

Частковий редирект для robots.txt для Nginx

Останнім часом стало популярним переводити сайти на захищений протокол https. Це підвищує безпеку роботи з сайтом, це нібито підвищує лояльність пошукових систем до сайту і взагалі класно і модно. Статей з перекладу WordPress на HTTPS в мережі величезна безліч, тому не буду на цьому зупинятися. Набагато цікавіше завдання і проблеми, які можуть виникнути при перекладі сайту на роботу з SSL сертифікатом. Одна з них, це те, що Яндекс під час переїзду хоче щоб файл robots.txt був доступний йому і по протоколу http і https. В інструкціях для Apache пишуть що можна зробити ось так: RewriteEngine On RewriteBase / RewriteCond %{HTTP:X-HTTPS} !1 RewriteCond %{REQUEST_URI} !robots.txt RewriteRule ^(.*)$ https://SiteName.ru/$1 [R=301,L] А ось шматочок конфига який працює на Nginx. Можливо не саме витончене рішення, але воно працює: set $do_redirect 1; if ($scheme ~* ^https$) { set $do_redirect 0; } if ($request_uri ~* ^/robots\.

Опубліковано: 21/03/17 @ 07:49
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Частичный редирект для robots.txt для Nginx

В последнее время стало популярным переводить сайты на защищенный протокол https. Это повышает безопасность работы с сайтом, это якобы повышает лояльность поисковиков к сайту и вообще классно и модно. Статей по переводу WordPress на HTTPS в сети огромное множество, поэтому не буду на этом останавливаться. Намного интереснее задачи и проблемы которые могут возникнуть при переводе сайта на работу с SSL сертификатом. Одна из них, это то, что Яндекс во время переезда хочет чтобы файл robots.txt был доступен ему и по протоколу http и по протоколу https. В инструкциях для Apache пишут что можно сделать вот так: RewriteEngine On RewriteBase / RewriteCond %{HTTP:X-HTTPS} !1 RewriteCond %{REQUEST_URI} !robots.txt RewriteRule ^(.*)$ https://SiteName.ru/$1 [R=301,L] А вот кусочек конфига который работает на Nginx. Возможно не самое изящное решение, но оно работает: set $do_redirect 1; if ($scheme ~* ^https$) { set $do_redirect 0; } if ($request_uri ~* ^/robots\.

Опубліковано: 21/03/17 @ 07:49
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

iOS дайджест #16: Core Data

Офіційні джерела Core Data Guide від Apple. Документація від Apple Core Data. Початок «Hello Core Data!» , — стаття Віктора Амеліна російською мовою, блог компанії stfalcon.com . Swift 3, січень 2017. Наведу цитату зі статті: коли ви переглядаєте вакансії інших компаній (я особисто — ніколи! А є інші компанії? ;) ) часто потрапляєте на вимоги Core Data, і якщо ви не маєте досвіду роботи з цим framework, то вас легко можуть «завалити» вже на початку інтерв'ю, так і не дізнавшись, які гарні кнопочки ви вмієте робити :) Beginner's guide to Core Data in Swift 3, грудень 2016. Core Data 101: Saving and Fetching , — ще один свіжий підручник, що вийшов також у грудні 2016. Core Data Tutorial від Ray Wenderlich, — Swift 3, жовтень 2016. Tutorial російською мовою «Core Data + Swift для самих маленьких»: частина 1 , частина 2 , частина 3 , — Swift 2, червень-липень 2016.

Опубліковано: 17/03/17 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Front-Еnd дайджест #22: Instagram на React Native, React патерни, Front-End HandBook

У випуску: Swift проти React Native, React в деталях, статті від Едді Османі, а також матеріали по Vue.js і Angular 1-2. CSS Base64 Encoding & Performance — Кодування в Base64 і швидкодія:
Частина 1: what's Up with Base64? Частина 2: Data Gathering
Pocket Guide to CSS only Drawings and Animations — малюємо анімації на чистому CSS Responsive CSS Patterns without Media Queries — адаптивні патерни без медіа виразів Deep dive CSS: font metrics, line-height and vertical-align — метрики шрифту в CSS Тематичний Styles With CSS Variables JavaScript Складно про просте: ESLint в команді Glossary of Modern JavaScript Concepts: Part 1 The Real Story Behind ECMAScript 4 ECMAScript 2016+ in Firefox An Animated Intro to RxJS — введення в Rx.

Опубліковано: 10/03/17 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Автоматизуємо розробку на Angular з допомогою Angular CLI

Півроку тому я почав розповідати про веб-фреймворку Angular 2, який Google випустив у вересні 2016. У березні 2017 Angular 2 буде перейменований в просто Angular і зміниться методика нумерації нових релізів. Так, наприклад, березнева версія вийде під номером 4.0.0, вереснева — 5.0.0 і т. д. Проте всі нові версії будуть базуватися на Angular 2, так що немає підстав для занепокоєння. Спочатку багатьох JavaScript розробників лякала складність і велика кількість конфігураційних файлів і тулзов необхідних для того, щоб почати і задеплоить навіть просте додаток. Потрібно було вивчити мову TypeScript (можна і без нього, якщо швидкість розробки вас не хвилює), розібратися з настройками компілятора TypeScript, зрозуміти, як працювати з модулями EcmaScript 6, вибрати завантажувач модулів (SystemJS або Webpack), використовувати тести, npm, веб-сервер.

Опубліковано: 13/02/17 @ 11:07
Розділ Блоги Читати далі...

MaxTarget — медійна мережа нового покоління

2017.02.06-18.31.50 Відразу пропонується розрахувати дохід!!! Вийшло... Запросили доступ до метриці, щоб точно все розрахувати. Не шкода... Хоча спробуємо без метрики. Сказав що у мене немає метрики. І диво. Ні — і ЧУДО. Починаємо роботу у три кроки Що ж відбувається після кнопки почати заробляти? Потрібно для початку сайт додати, а потім вже вибрати тип відображуваного блоку Далі багатьом з вас вже знайомий алгоритм встановлення коду І понеслася. За рахунок чого такий вихлоп? Руслан Байбеков, керівник сервісу MaxTarget сказав: «Ми розміщуємо банери тільки на якісних майданчиках, сторінки яких мають хорошу пошукову видимість і трафік, це не може коштувати дешево». MaxTarget — медійна платформа, яка може значно збільшити профіт з якісного сайту. Значно — це не перебільшення. Ви десь бачили CPM — 200-250 рублів? Правильно, це раз на п'ять вище ринку, але реально.

Опубліковано: 07/02/17 @ 04:36
Розділ Блоги Реклама Читати далі...

Політичні інтриги в роботі продакт-менеджера

Ті, що ти не цікавишся політикою, не означає, що політика не зацікавиться тобою.
Перікл Що, трохи напружилися? Згоден: ДНЗ — не місце для політики. Тім більше, що довкола вже досить диванних експертів. Тому нижче мова піде про управління продуктом та пов'язані з цим політичні аспекти: структуру компанії, ОПР і стратегії впливу. Насамперед давайте швидко глянемо етимологію слова політика. Походити воно від волоського ????????? та дослівно означає «ті, що стосується громадян». На практиці політика — це процес прийняття рішень, які стосуються певної громади. В даному випадку, робочого колективу, клієнтів, партнерів та певною мірою користувачів. Абстрактно кажучи, все наше життя, в тому числі професійне, являє собою ланцюжок рішень. Проте робота відрізняється від особистого життя тім, що в процесі прийняття рішень задіяно набагато більше осіб.

Опубліковано: 30/01/17 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

Блог-шоу - випуск 55

Блог-шоу - выпуск 55 Дорогі друзі, представляю вашій увазі свіжий випуск блог-шоу - моєї традиційної збірки самих цікавих і корисних матеріалів, які зустрілися мені на просторах інтернету за останній час і які я відразу додав собі в закладки Evernote.

Опубліковано: 26/01/17 @ 07:55
Розділ Блоги Читати далі...

Увійти в ай-ти. Частина перша: починаємо з нуля, або свитчеры

Цією статтею я починаю серію з порадами новачкам. Обов'язковою частиною в ній будуть дві статті, але якщо весь матеріал охопити не вдасться, додам ще.

Звідки дровишки? Ах, ви думали? Ви, значить, іноді думаєте? Ви мислитель. Як ваше прізвище, мислитель?
Спіноза? Жан Жак Руссо? Марк Аврелій?
© Золотий теля Я у галузі з 2005 року, і за цей час перед очима в мене пройшло багато історій і доль. Але це не головне, справа в тому, що більшість юних (і не дуже) неофітів, яким я допомагав успішно працюють, деякі вже на другий-третій роботі. Але і це не головне. Дуже цінно, що в мене є приклади тих, у кого не вийшло . Цінно тому, що іноді знати, що робити набагато менш важливо, ніж знати чого і як не робити. Як і всі узагальнення, нижческазане справедливо лише для умов України і в меншій мірі для країн колишнього СНД.

Опубліковано: 18/01/17 @ 11:00
Розділ Блоги Читати далі...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64